Į Lietuvą atkeliavo televizijos kanalas „Дождь“. Sveikinu mus visus

pagal | 2014/03/19

dozhd2Šiandien kabelinė televizija Splius oficialiai paprašė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos įtraukti į jų paslaugų  paketą televizijos kanalą „Дождь„. Visi vienbalsiai pritarė.

Mano giliu įsitikinimu, tai yra labai geras ženklas, kad mūsų informacinėje erdvėje atsiranda naujos alternatyvos propagandiniams Rusijos kanalams. Mes žinome, kaip stipriai šį kanalą spaudžia V. Putino režimas, nors kanalo žurnalistai stengiasi nuosaikiai ir objektyviai informuoti visuomenę. Tačiau, panašu, būtent tai ir nepatinka ponui V. Putinui. Deja, bet iki šiol Lietuvos kabelinių televizijų tinkluose tokio alternatyvaus kanalo nebuvo, o štai Rusijos valdžios propagandinių kanalų – nors vežimu vežti galima.

6 komentarai

 1. qwerty

  Dainiau, rimtai iki, kad šiais laikais, kai normalūs žmonės televizoriaus jau visai nežiūri tai turi reikšmės? Tu tikrai manai, kad žmonės tokie buki ir, esant internetui, galimybei kalbėti su kiekvienu ir bet kur pasaulyje, žmonėms reikia,kad kažkas pasakytų, ant lėkštutės padėtų, pergromuliuotų jiems, kas yra gerai, o kas blogai. Galvoji, kad kiek nors smegenū turinti žmogus tiki propaganda? Nemoka informacijos filtruoti ir atsirinkti pats?

  Atsakyti
  1. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Statistika rodo, kad ne normalūs, o masės žiūri po tris valandas per dieną.

   Atsakyti
   1. qwerty

    Nors tu teisus. Kolektyviniai zombiai žiūri po 3 val. ir daugiau. Ilgai dar gyvuos žurnalsitai pasaulyje, kaip ir verslininkai nuo žurnalistikos, nes juk tai neatsiejama. Jei reikės, tai ir tą interentą uždraus. Įleis teisingas TV, ar ne, Dainiau?

    Atsakyti
 2. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Beje, daugelis turbūti žino, kaip šį kanalą spaudžia V. Putino režimas. Juk Rusijos kabeliniai transliuotojai išmetė iš tinklo.

  Atsakyti
 3. =G=

  Ha! Prieš porą savaičių, kai kanalas pranešė, jog susiduria su rimtais finansiniais sunkumais dėl visų pagrindinių Rusijos kabelinių retransliuotojų atsisakymo dirbti su Lietumi, jie paprašė skaitytojų pasidalinti idėjomis, ką reiktų padaryti, kad situacija pasikeistų. Aš būtent ir pasiūliau derėtis su Baltijos šalių retransliuotojais, nes čia daug gyventojų negauna objektyvios informacijos rusų kalba. Greičiausiai čia tik sutapimas, bet labai smagus:)

  Atsakyti
  1. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Sutapimas, bet geras 🙂

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *