Ką pralošė Krymą pasigrobusi V. Putino Rusija? Pralošė Rusiją

https://www.youtube.com/watch?v=PLG1-FaVyWE

Šiandien su palengvėjimu skaičiau žinias, kaip Ukrainos valstybės vadovai skelbė apie savo karių ir kitų piliečių evakuaciją iš Krymo. V. Putino sukurtos Rusijos imperijos grobikams paliekama smagintis užgrobtose žemėse. Ir tuo pačiu viso pasaulio normaliems žmonėms pasiunčiama žinia, kuri yra triuškinantis smūgis visai V. Putino Rusijai. Smūgis, kuris siunčia į nokdauną ir nokautą visus Rusijos valstybės pasą turinčius žmones.

Tas smūgis yra toks stiprus, kad atsigauti Rusijai nepakaks daugelio kartų. Nes įsirašydami savo žemėlapyje Ukrainos Krymą, rusai dar gal net nesuvokia, kad viso kito normalaus pasaulio žemėlapiuose ten bus įrašyta kažkas panašaus į „Rusijos okupuota Ukrainos žemė“. Ir tai paskaitęs net mažas vaikas užduos kokį nors klausimą apie tai, kas yra tie baisūs okupantai rusai? Net maži vaikai Europoje, Amerikoje ar Afrikoje klaus savo tėvų, ar tie baisūs rusai okupantai gali ateiti ir į mūsų šalį. Ir tėvai savo vaikams sakys, kad geriau jau Dievas saugotų nuo tokių grobikų rusų. Ir įspės vaikus, kad reikia saugotis rusų bet kur ir bet kada.

O dabar įsivaizduokime bet kokį padorų Europos, Azijos, Afrikos ar Amerikos kurortą, kur atostogauja viso pasaulio žmonės. Ir bet kuris padorus rusas, o tokių tikrai yra maždaug trečdalis (tiek žmonių aklai nepritaria V. Putinui ir jo paranojoms), nejaukiai jausis kai kompanijoje vakarieniaudamas ar gulėdamas prie jūros turės nuolat aiškintis ir atsiprašinėti už savo šalies gėdą – V. Putiną ir jo pakalikus. O štai tame pačiame viešbutyje gyvenantys suzombėję V. Putino pakalikai bus savaime gėda ir joks padorus žmogus negalės su tokiu rusu net ilgiau vienas pasilikti. Nes neduok Dieve tokiam žmogystai prireiks tavo daiktų – taigi pasigrobs juos neva dėl to, kad taip gelbės tavo daiktus nuo tavęs. Ir bus gėda dėl tokių rusų visiems, kurie bus greta jų. Mano žodžius, tikėtina, patvirtins štai tokie projektai http://norussians.com/

Todėl jau šiandien tampa aišku, jog išvesdama iš užgrobto Krymo ir saugodama savo piliečius nuo suzombėjusių agresyvių V. Putino grobikų, Ukraina mano ir daugelio kitų žmonių akyse dar kartą įrodė – tai civilizuota ir padori Europos šalis. Ji yra taiki ir demokratiška. jai žmogaus gyvybė yra didesnė vertybė nei neproporcinga auka dėl gabalo žemės. O paranojų ir liguistų ambicijų valdoma V. Putino Rusija tapo kažkuo, ko reikia vengti, ko reikia saugotis, kuo negali pasitikėti, kam negali nieko patikėti. Ir šios šalies pasą turinčiam žmogui turėtų būti gėda, kad jis turi būti Rusijos federacijos piliečiu. O jeigu jam ne gėda, tada gėda būti greta tokio žmogaus bet kam kitam.

Todėl galime „pasveikinti“ V. Putino Rusiją – ji tapo okupantų ir grobikų valstybe. Ir taip ją žymės visi pasaulio žemėlapiuose. Taip šią šalį jau esu pasižymėjęs sau. Ji tapo simboliu, kokia gali būti stipria, niekšiška šalis, kurios vadovai ir žalieji žmogeliukai primena filmo „Žiedų valdovas“ baisuoklius.

Tačiau galima ir užjausti tą Rusijos dalį, kuri nepritaria V. Putinui – jai teks dar daug ir net labai daug daryti, kad ta gėda būtų nuplauta, o kaltė išpirkta. Ir vienadienė grobiko euforija virs dešimtmečių, o gal net šimtmečių simboliu. Lyg „Žiedų valdovo“ žiedu, kuris turi milžinišką galią ir prakeiksmą tos galios, nes ją valdantieji tampa monstrais.

 

22 komentarai

 1. Regina

  Kai neklausydavau, tai močiutė mane mažą žydais gąsdindavo…Sakydavo, kad jie pagavę vaikus įkiša į bačką prikalinėtą vinių, ir ritina, kol išbėga kraujas. O paskui su tuo kažkokias macas kepa…Ir dar sakydavo, kad žydukai akli gimsta, kaip katukai. Tik patepus krikščionio krauju, jie atanka.
  Kažin kokias pasakas vaikams tėvai seks apie Putką? Gal, kad smėlio dėžėj atiminėja žaisliukus?

  Atsakyti
  1. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Regina, būtent taip ir bus. Dar čigonais gąsdindavo. Ir pasakyk man, kuo buvo neteisūs vokiečiai, kurie manęs Vokietijoje dar 1996 metais vengė galvodami, kad Lietuva yra tipo Rusijos gabaliukas atskilęs. Teko daug ir ilgai bendrauti, kon jie pradėjo atsipalaiduoti bendraudami. O Magdeburge kartą prašė parodyti, kaip tiemonstrsi rusai degtinę stiklinėm geria… Tai dabar bus dar baisiau

   Atsakyti
   1. Regina

    Yra toks posakis – „durnas, kaip vokietis po pietų“.
    Tai gal visi turėtume po pietų stengtis nebendrauti su vokiečiais? Ar tu, Dainiau, įtariau žiūrai į vokiečius po pietų?
    O ar jau taip tau sunku buvo parodyti, kaip degtinę stiklinėm gerti? Škotam kažkodėl tai viskį stiklinėm galima gert, o degtinę rusams – tai jau laaaaaabai baisu….
    Ir gal tai vokiečių problema, kad lietuvius su rusais maišo?

    Atsakyti
 2. qwerty

  Marius v. Dainius. Rezultatas – 10 -0 (futbolo skalėje) Mariaus naudai. Triuškinama pergalė. Mariau-super

  Atsakyti
  1. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   qwerty, o kaip glima pralošti turint skirtingus požiūrius? 🙂

   Atsakyti
   1. ŠS

    tik linijiniam protui reikia laimėtojų ir pralaimėtojų. 🙂 Dar jam reikia ir taškų.(Qwerty, ar tau reikia taškų ?:smile: )
    O agresija? Ar ji gali būti geresnė ar blogesnė? Agresija ir yra agresija. Rusiška, amerikietiška, vokiška ar net lietuviška. Ar Dainiaus ir Mariaus požiūriai į agresiją skirtingi? Manau ne. Abu prieš agresiją. Aš irgi. 😀

    Atsakyti
   2. Qwerty

    Gerai, Dainiau, 0-0, nugalėjo draugystè.Mes čia jau sena chebra, nepradėsim juk muštis tarpusavyje, kaip chocholai su maskoliais. Nebūsim ir tokie dvivedžiai, kaip delfiai, kurių vadė vieną dieną skelbia jausmingus rašinėlius apie gėrį, vienybę ir tiesą, o kitą dieną savo gi teismo byloje viešai tyčiojasi iš kitos bylos šalies, jo prašymą isversti bylos dokumentą iš rusų į valstybinę kalbą vadindami „teisejų šokdinimu“.

    Atsakyti
    1. Qwerty

     Dainiau, tokia apgailėtina delfių veika yra žurnalistika?

     Atsakyti
     1. ŠS

      Moteriška draugystė – vienąs bendras priešas pvz: vyro meilužė.Draugė šalia ,gedinti dėl to pačio vyr, tai jau chebrytė.:lol: O kaip yra su vyriška draugyste? Chebra prie alaus? 🙄

 3. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius

  Mariau, tai va ir sutariam. Gėda ir dėl minėto projekto. Bet jie yra. Kodėl atsirado? Ar anksčiau ukrainiečiai tai darė? Todėl ir sakau, kad Putinas pralošė. Beje, dėl Irako ar Afganistano daug kur amerikonų irgi nekenčia. Tik dėl to. O atsakingi ir rimti JAV piliečiai irgi kritikuoja politiką tuose regionuose.

  Atsakyti
  1. Marius

   Dainiau, nesutarėm!!!
   Ar žinai kodėl?
   Todėl, kad linijinis protas ir jo vykdoma jėgos politika neturi tautybės!!! Tautybė čia nei prie ko!!! Gėda dėl linijinio proto agresijos ir jo vykdomos agresyvios politikos. Agresija neturi tautybės! Todėl negalima agresijos priskirti kuriai nors tautai. Agresijos nešiotojas neturi tautybės! Pavyzdžiui Putinas, Bušas , Hitleris ir daugelis kitų politikų yra nusikaltėliai. Nusikaltėlių negalima sieti su tautybe! Ir dėl nusikaltėlių tautai negalima primęsti gėdos. Nusikaltimai neturi tautybės.

   Atsakyti
   1. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

    Gerai, Mariau, nesutarėm

    Atsakyti
    1. Marius

     Gerai Dainiau sutarėm 🙂 Mes sutariam dėl agresijos nenaudojimo, o visa kita skonio reikalas.

     Atsakyti
 4. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius

  Mariau, aš ir dabar turiu draugų Vokietijoje, kuriems, sako, gėda dėl Hitlerio. Žinau rusų, kuriems gėda dėl Putino. Tas jausmas, apie kuriuos kalbam, egzistuoja. Buvau ne kartą kurortuose, kur jau anksčiau mačiau užsieniečius, vengiančius rusų. Priežasčių nevardinsiu. Bet jausminiame lygmenyje žmonių argumentai yra kitokie nei reguliuoja teisė ar kitos normos.

  Atsakyti
  1. Marius

   Dainiau,
   Man suprantamas tų Vokiečių gėdos jausmas dėl Hitlerio ir Rusų dėl Putino, ar Amerikiečių dėl Bušo, ar buvusių Tarybų sąjungos piliečių dėl Stalino ar Mongolams dėk Čingischano ar Kiniečiams dėl Kinijos ir taip toliau ir taip toliau…
   Bet jeigu mes dabar pradėtume Lietuvoje ant viešbučių rašyti tokius užrašus: jeigu jus Vokietis tai jums turėtų būti gėda dėl Hitlerio, o jei Mongolas dėl Čingischano, o jei Kinietis tai dėl užgrobto Tibeto, jei amerikonas tai gėda dėl Sirijos, Irako ir t.t.
   Tai vat man nesuprantama kaip ne gėda dėl tokių projektų, kuriais tu džiaugiesi ir palaikai http://norussians.com/ Čia gi grynai vakarų politikų projektas ir purvini politiniai žaidimai.

   Atsakyti
   1. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

    Mariau, kodėl manai, kad norussians vertas didelio džiugesio? Tai tik iliustracija, kas gaunasi ir kaip veikia dabartiniame kontekste. Net jei mane džiugintų, tai tik įrodytų mano žodžius, jog V. Putinas gavo tokį efektą. Tai ir yra pralošimas

    Atsakyti
    1. Marius

     Dainiau, ten kur tu šventi agresoriaus gėdą, ten agresorius švenčia pergalę. Agresoriaus gėdą gali švęsti tik agresorius! Visi bandantys primesti Putinui gėdą ir švenčiantys tai kaip pergalę patys yra agresoriai agresyviai nusiteikę prieš Agresorių. Vienodi!

     Atsakyti
 5. Marius

  Neįsižeisk Dainiau, bet tu neįtikėtinai įaudrinai savo vaizduotę, fantazijas ir nebejauti kad paprasčiausiai nusišneki! Būna ir man.
  Bet tu nusišneki dar ir su tautinės neapykantos skatinimo elementais. Pavyzdžiui, Ir šios šalies pasą turinčiam žmogui turėtų būti gėda, kad jis turi būti Rusijos federacijos piliečiu. O jeigu jam ne gėda, tada gėda būti greta tokio žmogaus bet kam kitam’’
  Negi dabar kiekvienam vokiečiui turėtų būti gėda, kad jis vokietis ir turi Vokietijos pasą t.t.
  Kai perskaičiau šį tavo įraša tai net kilo mintis ar šiandien ne pilnatis, netgi pagooglinai “mėnulio fazes”, pasirodo rimtai – šiandien pilnatis.

  Atsakyti
  1. Marius

   Dar galiu pridurti, kad man dėl tokių projektų http://norussians.com/ – gėda!!! Be abejo, kad vakarų politikams dėl jų ne gėda.
   O Amerikos piliečiu dėl Irako, Afganistano, Sirijos ir t.t. būti ne gėda???
   Pilnatis!

   Atsakyti
 6. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  prie šio komentaro ir kitų rašinėja toks žiniukas. Bet jis savo elektroninio pašto adresu nurodo mano adresą. Tas jo komentarai viešai nebus skelbiami.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *