Pasaulio galingieji pradeda derybas dėl „situacijos“ Ukrainoje. O ką galima suderėti?

Daugybė žmonių Ukrainoje ir už jos ribų sekdami Rusijos užmačias dėl savo kaimynės sudorojimo šiuo metu gali atsipalaiduoti – galingos, didelės ir įtakingos valstybės prie bendro stalo bandys įtikinti Rusiją baigti savo agresijos veiksmus Ukrainoje. Bet jau dabar aišku, kad Rusija nesidera. Ji moka reikalauti. Ir tai daro iki derybų paskelbdama savo reikalavimus Ukrainai ir kitiems. Tad galime būti ramūs – Ukrainoje situacija liks stabiliai bloga.

13 komentarų

 1. Regina

  Tikras lietuvi, gal pakeistum pseudonimą?
  Nes dabar, paskaitęs kas nors tavo komentarus, pagalvos, kad visi lietuviai trenkti….
  Ir kuo tikresnis, tuo trenktesnis *rofl*

  Atsakyti
  1. tikras lietuvis

   Pati tu nedašutus, o gal net kokia prostitute dirbi? 😀
   Nes tiesa tau – tuščias reikalas.

   Atsakyti
   1. ŠS

    nepergyvenk, tikras lietuvį, šiandien tai dašusime visi, taip karšta. 🙂 Tiesa tai kiekvieno sava ir tau kitų tiesa tik tuščias reikalas.

    Atsakyti
   2. Regina

    Tai kad prostitutėm tiesa ir teisingumas yra kaip tik reikalingi dalykai, nes žmogus turi teisę su savo kūnu elgtis kaip nori.
    Įdomu būtų sužinoti, kokiais būdais ir kokioj srity tamsta tos tiesos sieki?
    Ar tik šiaip ant visų bliauni ir pretenduoji į pasaulio teisuolius? *angel*

    Atsakyti
 2. Marius

  Regina, sutinku, kad jau kalbu štampais, bet didžiulė masė rašančių, kalbančių tai tik vienas štampas, masė rašliavų, kalbų ir viskas telpa į vieną štampą – to štampo pavadinimas linijinis protas.
  Tai gal reiktų ir sugrūsti tą masyvią įvairovę rašliavų ir kalbų į tą vieną štampą, atkristų masė iliuzinės rašliavų ir kalbų įvairenybė. Panašiai kaip prekybos centre pradžioje visi puolė ant produktų įvairenybės, o dabar jau skundžiasi, kad kokybės nėra toje įvairenybėje. Daug rašančių ir kalbančių, bet jei juos vienija viena mastymo kokybė tai gaunasi, kad visa ta masė tik vienas tipiškas žmogus. Skirtingai mastančių įvairenybė gaunasi tik iliuzija. Vis iš to paties linijinio proto.

  Atsakyti
 3. Marius

  Aš nuo karo gelbėjuosi su kastuvu sodyboje. Kasu žemę, purenu, drapakuoju, ruošiu sodinimui. Sėdžiu ant kelmo, gurkšnoju arbatą, gėriuosi sukastomis lysvėmis. Vaikštau aplink sodybą, apžiūrinėju valdas. Augmenija žaliuoja – pavasaris. Gamtoje nėra karo. Karas yra žmogaus proto produktas, o braškės gamtos. Noriu braškių, o ne karo. Laukiu braškių. Karo su kastuvu darže nesubrandinsi, jis subręsta žmogaus proto lauke. Ir tai tik linijinio – hierarchinio proto lauke. Pasaulio galingasis yra linijinis – hierarchinis protas. Politikai, linijinio – hierarchinio proto nešiotojai yra karo kūrėjai. Jei nenorite karo tai nebūkite linijinio – hierarchinio proto bendrininkais. Bendrininkai ( ginasi ir puola), (vykdo prievartą ir ieško teisybės), (reikalauja, kad būtų vykdomas įstatymas ir vagia), (reikalauja, kad pinigai ir kitos gėrybės būtų skirstomos teisingai ir parazituoja, bei veltėdžiauja).

  Atsakyti
  1. ŠS

   Oi Mariau tu tikrai fainas. Braškytės skanu. Visi jų norime, o jei dar savų?.. Bet ne visi tokią prabangą, sodybą turime. Jei gyveni sostinėje, „narvelyje“ ir dar devintame aukšte, o kastuvą tik prekybos centre matei, ne kas. Aišku patogu. Protas daug gerų dalykų sukūrė ir vandens nereikia iš šulinio nešti ,šildyti, krosnies kūrenti. Rankos ir kojos laisvos, tai „dirba“ protas.
   O dirba jis puikiai. Jei protas taip nedirbtų , o dirbtų rankytės ir kojytės galėtume patapti braškių šalimi. Ir Rusiją uogomis ar uogienėmis aprūpintume. Lapnotų apsilaižydami ir karo nebeliktų. 🙂

   Atsakyti
   1. ŠS

    Nors dabar man atrodo, kad pagrindinis mūsų visų žmonių darbas būtų malonumų ieškojimas. Aišku girdime, kad pirma darbas, darbas, o po to malonumai. Bet kada po to? Kai išneša kojomis į priekį?
    Na nežinau, gal tada irgi bus kažkoks malonumas. Puiku, Mariau kad moki pajausti malonumą sukasdamas lysvę,pasėdėdamas ant kelmelio ir gerdamas arbatą. Ne visi tame jaučia malonumą. Blogiausiai, kada nebejaučiame ir nebemokame pajausti niekur. Netgi sugebame pykti jei ilgiau pašviečia saulė .

    Atsakyti
    1. Marius

     Gyvenimas pabrango ir brangs dar. Reikia mokėti mokesčius ir aprūpinti save ne tik maistu, rūbais, daiktais, bet ir maloniais pojūčiais, emocijomis, gyvybingumu. Jeigu nebus kompleksiško savęs aprūpinimo tai seks nepasitenkinimas. Beje, kokybiškas maistas, malonūs pojūčiai, emocijos, gyvybingumas jau tampa deficitu. Mobilūs telefonai, baldai, automobilis, kompiuteris, televizorius ir kita linijinio proto produkcija jau ne deficitas, o perteklius. Viskam yra riba. Kažkada tai buvo deficitas, o dabar viso to mechaninio gėrio perteklius. Automatiškai ir žmogaus gyvenime mechaniškumo perteklius. Mechaninis protas ir gyvenimo stilius tampa mechaniniu. Kasdienybėje ima dominuoti mechaniškumas. Mechaninis žmogus praranda gyvenimo skonį. Jis aprūpina save tipišku šlamštu ( telefonais, tv, kompiuteriais, automobiliais, daiktais ir kita linijinio proto produkcija). Mada keičiasi bet pagal funkcionalumą nieko naujo linijinis protas nebe sukuria, o tik daugina tą patį šlamštą skirtinguose įpakavimuose. Įpakavimų įvairovė sukuria naujo iliuziją. Deja, pagal funkcionalumą tai tik to paties linijinio proto mechaninė produkcija. Kokios proto savybės tokia ir jo produkcija. Iki ribos gėris, o priėjus ribą masė tipiško šlamšto. Todėl šio laikmečio problema aprūpinti save kita kokybe, o ne kiekybe to paties tipiško šlamšto pagal funkcionalumą tik skirtinguose įpakavimuose. Tad pinigų kiekis neišgelbės, nes tai tas pats linijinio proto produktas. Tad pinigų kiekis ar deklaruojamas ekonominis gerbuvis neišgelbės, bet priešingai tik gyliau į nepasitenkinimo pelkę.

     Atsakyti
     1. Regina

      Mariau, gal jau užtrauk rankinį…, nes kalbi (rašai) štampais…
      Šiandien bendravau su nelaimingu žmogumi, kuris nesinaudoja nei kompiuteriu , nei galvoja apie pinigus….. tiesiog kenčia ir neša tą gyvenimo naštą… Ką patartum tokiems?

  1. tikras lietuvis

   Kokios čia sankcijos?
   Jei tikrai norėtų rasiejinius užlaužti, tai vieną dieną su jais nutrauktų bet kokius santykius ir rasiejinė meška, išgyvenanti iš naftos ir dujų dolerių, kaip mat įkristų į brūzgynus.
   Kol kas, galima sakyti, nieko rimto – plėšikų tokie dalykai neatbaido (nuo seno plėšikus riktijo tik vienu būdu – kulka į kaktą).

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *