O jei rytoj karas? Rusija tam ruošiasi intensyviai

pagal | 2014/07/02

WP_20140702_10_49_01_ProPraėjusią savaitę teko net du kartus pabūti Maskvos Vnukovo oro uoste. Keletą valandų laukdamas tranzito zonoje labai greitai atkreipiau dėmesį, kad dideliuose televizorių ekranuose nuolat reklamuojama ilgamečio Rusijos Dūmos vicepirmininko Vladimiro Žirinivskio vadovaujama partija LDPR. Aktyvi reklama gal ir būtų atsibodusi, tačiau ją gerokai pagyvino dar ir iš toli šviečiančiuose stenduose nemokamai platinami laikraščiai LDPR.laikraščio šūkis – „Поддержим Новороссию!“

Mano nuostabai, Vnukovo uro uoste nemokamai platinami buvo tik trys laikraščiai – jau minėtasis, „Moskauer Deutsche Zeitung“ ir „Vedomosti“. Paskaičiau visu tris.

Pradžioje griebiau tą LDPR. Vartydamas šį numerį atkreipiau dėmesį tik į antraštes:

„Jeigu rytoj karas“

„Ukrainos pietryčiams reikia mūsų pagalbos!“

„Genetinė rusų neapykanta“

„Kodėl bijo rusų“

„Doleris griūna“

„Žirinovskio „Tigras“ išvažiavo į Luganską“

„Tiesa apie Molotovą: Viačeslavas Molotovas nebuvo Stalino pakaliku“

O vėliau skaičiau minėtus tekstus. Viso turinio neperrašinėsiu. Tačiau įspūdis labai slogus – karo kurstymas, karo propaganda, skatinimas užimti kitų šalių teritorijas. Štai tokios iniciatyvos ir mintys tiesiog šviečia Rusijos valdžios atstovo straipsnyje ir leidžiamame laikraštyje. Tačiau tokio turinio platinima,s pasirodo, Rusijoje visai legaliai daromas net tarptautiniuose oro uostuose.

5 komentarai

 1. Regina

  O_O ……čia verda diskusijos…
  Tik Dainius turbūt kazachus ar tadžikus moko, kaip karo atveju vietoj tiubeteikos užsidėt dujokaukę *sarcastic*

  Atsakyti
 2. ŠS

  Jeigu karas, tai gerai. 🙂 Bent pasiteisinti ar pateisinti kažką!!! galėsime,kad KARAS. O jei ne karas? o situacija kaip kare.? Valgome „visokį mėšlą“, darbo nėra, mokesčiai didesni už „kišenę“, vogti nebegalima, nes nebėra ką. Belieka įstoti į krašto apsaugą savanoriu arba pačiam save išsitremti pvz .į Dž. Britaniją, Vokietiją, Olandiją, Švediją, Norvergija..ir t.t
  Kaip geriau? Ar su priešu kariauti ir ištrėmimam pasiduoti, ar pačiam su savimi kariauti ir „tėvynę išduoti“?

  Atsakyti
  1. qwerty

   ŠS, tu labai pasiduodanti įtakai. Kaip molis. Ir tai gerai. Natūralu. Tiesiog tokia esi. Ir paliksi.Antrą kartą juk negimsi) Todėl tau yra gyvybiškai būtina nuolat skaityti Marių. Jis tave veikia teigiamai, Vysto.Tuomet gyveni.Jauti.Supranti.Mąstai. Kuomet Mariaus nėra, bandai jį pakeisti kitais skaitalais. Deja, dažniausiai Delfi, Lietuvos Rytas, TV. Žodžiu mėšlu. Nes kitaip nemoki. O tokie dalykai tave veikia akivaizdžiai destruktyviai. Mariau, gelbėk ŠS. Tu jai gyvybiškai reikalingas)

   Atsakyti
   1. ŠS

    qwerty, tau labai patinka baksnoti pirštu į mane. 🙂 Kodėl? Gal pats irgi labai pasiilgai Mariaus?

    Atsakyti
    1. qwerty

     Aišku, kad pasiilgau. Su Regina nuolat bendrauju pas Burgį. Su tavim čia. O Mariaus nėra. P 🙂 asiilgai. Kaip pasilgai ir bendravimo su Dainium.

     Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *