A. Šindeikis atskleidžia visuotinio tešlagalviškumo priežastis

pagal | 2011/08/16

Savo komentare „Keičiam Baltarusijos disidentus į Lietuvos kontrabandininkus” žurnalo „Veidas” vadovas Algimantas Šindeikis atsleidžia paslaptį, kodėl valstybės tarnyboje priviso „tešlagalvių”:

„Premjeras Andrius Kubilius praktiškai uždraudė valstybės įstaigoms prenumeruoti spaudą. Valstybės tarnautojai tenkinasi dažnai žemos kokybės, paviršutiniškais tekstais internete ir internautų komentarais. Vis dažniau pasiseka sutikti valstybės tarnautoją ar akademinės bendruomenės narį, kuris mėgsta pasigirti, kad neprenumeruoja ir neskaito jokio lietuviškos spaudos leidinio. Tiesiog nemato prasmės. Taigi jau turime to visuotinio tešlagalviškumo pasekmes. Valdininkija veikia mechaniškai ir priimdami sprendimus negali naudotis savo intelektu bei erudicija, nes jų tiesiog nebeturi.”

Galėčiau iš dalies su tuo sutikti. Bet vien lietvišką spaudą skaitydamas nuo „tešlagalviškumo” netoli nukeliausi. Dar reikėtų ir knygas skaityti. Tik televizorių reikėtų mažiau žiūrėti.

5 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Liutaurai, mas-media vis labiau fragmentuojasi. Todėl sutinku tik dėl vieno – mass. Kita vertus, be delfi.lt ar Lietuvos radijo, neturime tokių didelių medijų.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  liutaurai, o gal koks zurnalas Valstybe ar Verslo zinios ne visai bukina smegenis? Bet jei skaitai Laosva laikrzsti, Vakaro zinias ar panasius, tai teslagalviu gali greitai tapti

  Atsakyti
 3. Liutauras

  būtų įdomu panagrinėti, kuri mass-media spausdintinu variantu užsiima visuomenės ugdymu, o ne antrais galais, pseudo-žvaigždėmis ir dominuojančiomis negatyviomis naujienomis. tikrai būtų įdomu susipažint, gal ką netyčia praleidau?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *