Marijos radijas atsinaujina internete ir siūlo "naują sezoną"

pagal | 2011/08/31

Kaip skelbia „Marijos radijo” redkacija, rugsėjo 8 dieną bus iš esmės atnaujinta Marijos radijo internetinė svetainė ir joje bus galima rasti daug daugiau informacijos, naujienų, nuotraukų bei laidų įrašų archyvą.

Na o rugsėjo 19 d. pradedamas naujas Marijos radijo programos sezonas. Visai kaip tai daro televizijos. Ir šaukinys toks modernus – „Pasilikite kartu su Marijos radiju!”.

Na o šiandien šiame radijuje nuo 18 val. bus transliuojama laida „Mūsų forumas”. Jame diskutuosiem apie visuomeninį Lietuvos transliuotoją ir jo planus bei ambicijas sukurti naują valstybinę programų strategiją ir pagal ją sudėlioti labai aiškius programų kūrimo prioritetus. Forumas vyks tiesioginiame eteryje.

2 komentarai

  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

    Tomai, galima visur komentuoti. gal tik sulaikytas koks komentaras, jei komentatorius pirmą kartą komentuoja. Nors dar nerdaau tokio. Siųsk ten komentarą ir pažiūrėsiu. Dienraštį gali ir pats lengvai nuspėti 🙂 mano žiniomis, mažiausiai savaitę laiko viena žurnalistė kasdien kam nors skambina, rašo paklausimus ir pan. Tokio dėmesio seniai nebuvau sulaukęs 🙂 galiu jausti kaip tikras VIP 🙂 Kurį persekioja paparacis 🙂

    Atsakyti
  2. Tomas

    Dainiau, prie teksto apie tavo pinigus:) kažkodėl neleidžia komentuoti. O norėjosi pasiteirauti – čia kuris dienraštis domisi tavo finansais? Speju, jog RE, bet galbūt LŽ?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *