LNK keičia savo veiklos modelį. O gal ir "veidą"?

pagal | 2012/01/05

Šiandien perskaičiau Delfi įdomią žinią:

„Televizija LNK atsisako laidų gamybos ir pereina prie prodiuserinės sistemos. Dėl šio sprendimo darbo netenka dalis darbuotojų. Tikslaus atleidžiamųjų skaičiaus LNK neįvardija, darbuotojo tvirtinimu, atleidžiama 15-20 žmonių.”

Įdomia ją vadinu todėl, kad LNK renkasi TV3 kelią. Finansiškai efektyvesnį. Be jokios abejonės. Socialinės ir kitokiso atsakomybės prasme – mažiau patikimą ir solidų. Bet tokia jau tada ekonominė verslo logika.

Įdomu, ar tai bus susiję tik su techniniais ir administraciniais reformos parametrais, ar tai reiškia ir kokybinius turinio pokyčius?

9 komentarai

 1. Europietis

  Radzevičiams tikriausiai mielesni Gaivenio tipo „žurnalistai” nei Krivickas. O kuo skiriasi TV3 nuo LNK, tai bukesnio klausimo turbūt ir būtų sunku sugalvoti. Skandinaviško skaidraus kapitalo įmonė ir jos valdoma TV3 jie lygina su LNK… Krivickas kaip ir Smoriginas yra TV3 kanalo dalis. Reitingai kol kas yra aukšti, aukštesni nei LNK, kurioje nėra minėtų asmenų. Tai Radzevičiai gal turės intelektinių pajėgumų suvokti skaudžią realybę ? Kaip nesmagu matyti TV3 lyderio pozicijoje ? Bent jau pasiguosk, kad LNK juda iš miego link kažkokio proceso, bent vytis bando TV3. O tai juk taip nesmagu, bent opzimizmo įkvėps gal ?

  Atsakyti
  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   uropieti, jei turėtum omenyje vieną Radzevičių, ty. mane, pasakyčiau paprastai – nei gaiveniai, nei krivickai nėra mano favoritai tikrai. Todėl nepriskirk kai kuriem žmonėm savo fantazijų.

   Atsakyti
 2. Aurimas

  Man toks įspūdis, kad LNK pripažinusi, jog protingi žmonės televizoriaus nebežiūri, galiausiai nustojo su tais protingais net flirtuoti. Net naujų laidų pavadinimai nebesislepia už publicistikos iliuzijos, o taiko tiesiai į žmogaus dugną: aistra, kriminalai. Trumpai ir aiškiai, kaip kirviu nukerta, kad prie butelio būtų aišku.

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevičius

  Renata, ne tik čia 🙂 Pvz., skiriais ir šokių komisijos nariai :-0 LNK neturi savo chamiško smorigino 🙂

  Atsakyti
 4. Dainius Radzevičius

  Aurimai, nori pasakyti, kad artėja LNK „krivickinimas”?

  Atsakyti
 5. Renata

  leiskit paklausti, o kuo LNK skiriasi nuo TV3? Tirkriausiai tik skirtingais poziuriais i pedofilijos byla.

  Atsakyti
 6. Aurimas

  Turinio kryptis matyti iš naujų laidų „LT aistra” ir „Kriminalinė Lietuva”

  Atsakyti
 7. VBS

  neoficialiomis žiniomis, bus ir kokybinių pokyčių… ne tik LNK, bet ir kitose grupei priklausančiose TV 😉

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *