Taksistai įtarimus sukčiavimu bando stabdyti streikais. Keista

pagal | 2012/02/08

Šiomis dienomis, mano nuomone, įvyko vienas rimčiausių pastarųjų metų teisėsaugos bendras tyrimas – pričiupti Vilniuje taksi paslaugas teikę verslininkai ir jų pagalbininkai. Jie galima nuslėpė milijoninius mokesčius. Tai labai rimtas tyrimas ir kaltinimas. Lauksime tyrimo rezultatų, o kol kas…

Jau girdime apie bandymus stabdyti tyrimo eigą ir baudžiamąjį procesą labai madinga garliavine priemone – pseudo streikais ir piketais. Šiandien nuo ryto kai kurie Vilniaus taksistai tiesiog važinėdami ir degindami kurą trikdo miesto eismą. Keista ir net nesmagu matyti tokias „polietines akcijas”. Nei jos pilietinės, nei kelia kokius nors pozityvius jausmus – tikrai nenorėsiu palaikyti tų, kurie galimai milijonus mokesčių nuslėpdami tikisi dar ir mūsų palaikymo. Juolab, kad mes visi puikiai žinodme, kiek kartų teko nesmagiai pasijusti gavus nepagrįstai didelę sąskaitą už nuvažiuotus kelis kilometrus.

Man ne kartą teko raudonuoti prieš užsieniečius, kuriuos pavėžėję Vilniaus taksistai nulupo devynis kailius. Šiemet vieną mano bičiulį ir kolegą vokietį iš mano namų pavėžėję 10 kilometrų nuplėšė nuo jo apie 80 litų. Nieko sau, kai net pats asmeniškai įsodinau kolegą ir paprašiau žmogiškai ir normaliai parvežti jį į namus.

Tad kol kas belieka tikėtis tyrimo ir efektyvių rezultatų, po kurių taksi verslininkai pakeis savo verslo modelį ir strategiją. Gal jei pagaliau pradės orientuotis į rimtą ir normalų verslą, kuris ne tik dirbs socialiai atsakingai, bet ir leis neraudonuoti prieš užsieniečius.

2 komentarai

  1. sigitas

    Dainiau , kaip manai , jei paklausti tautos , ką ji mano apie valdžios veiksmus prieš korumpuotus taksi verslinykus, ką ji atsakytų? Koks procentas palaikytų VMI , o koks taksiukus? Atsižvelgiant į lietuvišką statistinį mentalitetą

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *