Kiek kainuoja parengti žurnalistą Lietuvoje? Akcijos metu – vos 125 litus!

pagal | 2012/04/05

"Žiniasklaidą kuria profesionalai!"

Gauti žurnalisto sertifikatą šiuo metu labai nebrangu – vos 250 litų. Tačiau jau 16 asmenų pasisekė akcijos metu įsigyti kuponus tokiems kursams vos po 125 litus. Apsukruoliai 🙂

Vienam kolegai šiandien pasiūliau tuos kursus ir jis tik pasišaipė – ką už tokius pinigus galima gauti? Galima labai daug. Štai kas žadama:

„Jei domitės žurnalistika ir norite sužinoti daugiau apie šios profesijos subtilybes, kviečiame į žurnalistikos seminarus Kaune!
Žurnalistikos seminaruose dėsto patyrę žurnalistai praktikai, kurie Jums suteiks esminius žurnalistikos pagrindus, svarbiausias ir aktualiausias žinias, reikalingas žurnalisto profesijai.

Seminarų temos:
– Pagrindiniai žurnalistikos žanrai (kaip parengti tekstą);
– Darbas redakcijoje;
– Žiniasklaidos teisė ir etika,
– Žiniasklaidos vaidmuo visuomenėje;
– Žiniasklaidos verslas.

Taip pat Jums bus suteikta galimybė atlikti praktiką tikroje redakcijoje!”

Gal kam gali pasirodyti, kad to nepakanka norint dirbti tikrą žurnalisto darbą? Galbūt. Bet seminarų rengėjai teigia, kad esminiai pagrindai tikrai bus!

O jei labai nesinori važinėti į kursus, tai čia nėra bėdos – juk minėti žurnalistikos seminarai vyksta nuotoliniu būdu (internetu)! Jų metu, visą reikalingą informaciją ir praktines užduotis gausite internetu. beje, mokytis nuotoliniu būdu galima bet kuriuo metu, susitarus individualiai.

Todėl galima būtų kursų rengėjams net papildomą šūkį pridėti – „greita, patikima ir ir praktiška!”

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *