"Atgimimas" išeina vasaros atostogų. Tikiuosi, ne visam

Šiandien gavau štai tokią žinutę:

„Mielas, skaitytojau,

Pranešame, kad savaitraščio „Atgimimas” leidyba laikinai sustabdoma vasaros atostogoms.

Iki naujų pasimatymų rudenį.

„Atgimimo” redakcija”

Kadangi žinome, jog šiam savaitraščiui jau seniau buvo kilusių finansinių problemų, labai tikuosi, kad šios atostogos neužsitęs.

Beje, su malonumu priminsiu, kaip buvo atidaroma atminimo lenta „Atgimimui” jau prieš n metų.

58 komentarai

 1. Regina

  Dainiau, apie Atgimimo leidybos sustojimą galima parašyti vienu sakiniu: pasibaigė atgimimas kaip reiškinys, pasibaigė ir laikraštis, puoselėjęs tas idėjas. Tai jau istorija. Belieka pripažinti tai kaip faktą ir neliūdėti, – praeina viskas.
  O tema apie m…..matyt aktuali tam, kas ją užvedė ➡

  Atsakyti
 2. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, o ta tema su m….. tau irgi tokia maloni, kad nutarei ją vystyti? Strebiuosi, kad prie temso apie Atgimimo leidybos sutojimą belieka tik …. bla bla bla bla…

  Atsakyti
 3. šiaip skaitytoja

  Yra dalykų sutverų gamtos.Gėda ar negėda,blogai ar gerai ,vertina tik mūsų protas.Žmogaus jausmai,būsenos,tai ne proto pasaulis,nes protas tik žino.O ką jis žino? Jausti ir žinoti, tai ne tas pats.

  Atsakyti
 4. šiaip skaitytoja

  Regina,būk rami.Qwerty tai(masturbuotis) ,visiškai ne gėda ir jis tai daro puikiai,tik jis nori priversti kitus tai daryti.O kas čia gaunasi?Prievarta.Koks straipsnis?Kiek metų?Teisininkai,prašome savo visas žinias padėstyt. 🙂

  Atsakyti
 5. šiaip skaitytoja

  Linksmiausia dalis yra tai,kad visos savybės ar žmonių elgesys,kuris labai nepatinka, yra tik savo paties atspindys.Veidrodis. 🙂
  O tai kuo žavimės ar labai patinka,tai yra visai ne mūsų ar „mano”.

  Atsakyti
 6. Regina

  Trenktas tas Qwerty…Jeigu jau aš masturbuočiaus, tai turėtų būti didelė gėda vyrų giminei, o pirmiausia, tai tam pačiam Qwerty….Kas ant kito sako, tas ant savęs pasisako 😛
  Aš jo garbei savo šunelį pavadinau Pošliuku, nes ant persiško kilimo kelis kart pamyžiojo ir pašikiojo :mrgreen:
  Va tep 😈

  Atsakyti
 7. šiaip skaitytoja

  mierga gera ,mes nagrinėjame visas temas.Ir apie vargšę masturbaciją,ir atsiprašysiu..apie „Atgimimą”.Prisijungk.Ir chebryrė( kaip sako qwerty) padidės ir bus naujos mintys.Taigi parašom. 🙂 Dainiui jei nepatiks jis pasakys savo nuomonę.Taigi prašom,jei yra noras. 🙂

  Atsakyti
 8. mierga gera

  Geras straipsniukas 😆 😆 …vargšas „Atgimimas”, o Jūs mielieji čia kokias temas …atsiprašysiu…’masturbacines” nagrinėjates.

  Atsakyti
 9. šiaip skaitytoja

  Lieka tik sėdėti suglaudus ausis ir visisiškai pritarti Mariui,kad Protas(žinojimas) su jausmais neturi nieko bendro.Nes tarkime ir Dainius jautė,o dabar pasakoja ar pasakos savo vaikams.Vaikai šauks „tėti mes žinome,žinome..”Maniškai taip pat sako.Ir aš nepatenkinta ta situacija.Kodėl nepatenkinta,kodėl neužtenka,kad žino? Na noriu dar priversti ir pajausti.Nerealu.

  Atsakyti
 10. šiaip skaitytoja

  Atgimimas.Jei ši būsena”atgimimas”mūsų būtų suprantama realai, ir kad tai įmanoma ir realu,tai nei vienas iš mūsų atgimęs, tikrai nenorėtų šioje būsenoje ir pasilikti.”Atgimimas”,kaip laikraštis, tikrai darė ir padarė savo darbą.Viskas puiku,nes jis ir buvo tam skirtas,kad daryti savo darbą,reikiamu momentu.Bet jau užaugo nauja karta,kuri jokių sentimentų nejaučia „Atgimimui”.O „Atgimimas” vis laikosi savo.Kodėl?Nori sentimentų buvusiai ir gerai būsenai.Bet senai niekas nebejaučia tos būsenos.O gailestis..Mes visko gailimės.Bet tai tik laikina būsena .Po to vėl saulė šviečia. 🙂 Nieko nėra amžino.

  Atsakyti
 11. qwerty

  Regina, šiuo klausimu teisingai pasisakė ŠS:”savo kūną reikia pažinti pačiai” 😛

  Atsakyti
 12. Regina

  Qwerty, man to nereikia….Jeigu tu kenti vienatvę, tai ir masturbuokis, bet nesiūlyk to man.

  Atsakyti
 13. šiaip skaitytoja

  Tavo „teisybės” sakymas,geriau būtų nieko nesakymas.Masturbuokis,pošlink bile tau gerai. 😀

  Atsakyti
 14. qwerty

  ŠS, nuo kada teisybės sakymas, kad ir apie tą pačią masturbaciją, yra pošlinimas?

  Atsakyti
 15. šiaip skaitytoja

  Regina,savo kūną reikia pažinti pačiai.Už tave to niekas nepadarys.Beje pati pošlinai,tai prisišaukei..
  Marius davė puikias pastabas.Reakcija nulinė.Rezultatas šlykštus.qwerty,kaip džentelmenas galėjo ir susilaikyti.Ateityje manau situacija nepasikartos.

  Atsakyti
 16. qwerty

  Regina, keista, kad tu nesimasturbuoji, tai labai padeda užmigti 😐

  Atsakyti
 17. qwerty

  Regina, qwerty taip pat kažkada buvo spuoguotas vaikinukas,čia viskas iš praeities.

  Atsakyti
 18. Regina

  O gal kas nors pamokytumėt masturbuotis?
  Kol kas man to nereikia, bet maža ką – atsarga gėdos nedaro.
  P.S. Kai qwerty žavėjosi F.Sagan, aš žavėjausi Edgaro Po siaubo novelėmis. F.Sagan kūryba- nesubrendusiom mergičkom ir spuoguotiem vaikinukam, patiriantiem naktines poliucijas….

  Atsakyti
 19. šiaip skaitytoja

  Bet pridursiu,kol yra,Marius,ir valdo situaciją.Kitaip tai kažkos „bespridielas” 😀

  Atsakyti
 20. šiaip skaitytoja

  Mariau,tu nemirtingas.Nemirtingumas,tavo tame,kad puikiai valdai situaciją,kai jau atrodo nusivažiuojame į lankas.Man tikrai smagu,gera ir jauku čia būti. 🙂

  Atsakyti
 21. šiaip skaitytoja

  qwerty ,visiškai pritariu tau.Tu žavingas. 🙂 Ir labai kūrybingas.Ačiū už dėmesį. 🙂

  Atsakyti
 22. qwerty

  ŠS, galėtų iš dalies šių rašinėlių pavadinimų sudėti tokius žodžius Mariui: Mariau, tu man esi truputis saulės šaltam vandenį, sveikas, liūdesy 😛

  Atsakyti
 23. šiaip skaitytoja

  Mariau,galiu šaukti tavo vardą ar Jėzaus,ar Marijos.Bet aš mokausi visko naujai.Nes buvau išmokyta visai kitaip.Planuoti.Nesimokysi mokykloje,neįstosi į aukštajį,neįstosi į aukštajį eisi sienų dažyt.Nors dažiau ir nesijaučiau blogai.
  ir t.t..oi daug.Taigi situacijos jau man buvo sukurtos,kas bus jeigu bus..(manau ir daugeliui žmonių)Ir pati jas dabar puikiai kuriu. 🙂 Haliucinuoju.Tu labai puikiai įvardinai.Pati iki tiek neįkirsčiau niekaip.

  Atsakyti
 24. qwerty

  Parašiau F.Sagan žodžiais. „Tam tikra šypsena”, tai toks mažas jos kūrinėlis. Kaip ir visi kiti, beje. Kadaise labai labai mylėjau šią egzaltuotą rašytoją. Trumpos jausmų, proto, meilės, įsimylėjimo ir žavėjimosi kokteiliukai: „Truputis saulės šaltam vandeny”, „Sveikas, liūdesy” ir kiti nuoširdūs,nesumeluoti, nutrūktgalviški,todėl nuostabūs pirmenybės atidavimai…

  Atsakyti
 25. qwerty

  Regina, šią teisybę aš pasakiau su tam tikra šypsena. Gal tai ką nors pakeis? 😉

  Atsakyti
 26. Marius

  Haliucinuoji. O tai reiškia su malonumu save naikini. 🙂 Aukščiau išdėsčiau tris neatskiriamus faktorius 🙂

  Atsakyti
 27. Marius

  Dažnai nežinoma kaip teisingai sportuoti, kvėpuoti, maitintis ir t.t. Tinka ir nežinantiems kaip teisingai masturbuotis. Trys faktoriai, neatskiriami vienas nuo kitos kaip šventa trejybė: malonumas +gyvybingumas ir realybė (haliucinacijų nebuvimas). Pavyzdžiui jei gerti degtinę ar uostyti kokainą buvo malonu, bet po to jaučiatės ne gyvybingi, bet atvirkščiai pagirių būsena, tuomet trūksta vieno faktoriaus – gyvybingumo. Reiškia save naikinate. Lygiai tas pats liečia ir masturbaciją. Jeigu po masturbacijos jaučiate gyvybingumą, emocinį pakylėjimą tuomet masturbuokitės ir masturbuokitės į sveikatą. Bet jei aplanko nusivylimo ar tuštumos jausmas, ar jaučiatės išsekęs, tai trūksta gyvybingumo faktoriaus ir reiškia save alinate, masturbacija jums kenksminga. 🙂

  Atsakyti
 28. šiaip skaitytoja

  Bet gi taip norisi tų garantijų.O nežinojimas tik kelią baimę.Norėčiau ,kad žinojimas susidraugautų su nežinojimu ir nelyginant galėčiau tik pasirinkti.
  Būtų paprasčiau.Sėdžiu sau ramai.Situacija atsirado-reguoju.Renkuosi.Bet kol kas gaunasi kitaip,sėdžiu ir prisikuriu kaip būtų jeigu būtų..bet paprastai niekada nebūna taip kaip prisikūrei.Tai ką aš veikiu?
  Nieko.Čia tai puiki vieta pamąstymui. 🙂

  Atsakyti
 29. Marius

  Šiaip skaitytoja, ar įkirtai , kad jeigu tu nebeatiduoti pirmenybės, tai tu negali žinoti kokios reakcijos į situacijas, įvykius yra teisingos. Tu negali turėti teisingų reakcijų rinkinuko. Bet tu turi aiškiai skirti skirtingas reakcijas, bet nerūšiuoti jų hierarchijos skalėje. Alternatyvus protas nieko nerūšiuoja pagal hierarchijos skalę. Bet jis skiria skirtingas savybes, emocijas ir t.t. Teisingą reakciją į įvykį čia keičia ribos jausmas ir savęs neprievartavimas, o tuo pačiu ir aplinkinių.

  Atsakyti
 30. Regina

  Qwerty, pirmą kartą neįtikai mano PROTUI. Bet užtenka vieno vienintelio karto…Masturbuokis vienas pats sau…Buvo nejuokinga.
  SĖKMĖS!

  Atsakyti
 31. Marius

  Šiaip skaitytoja, pirmenybės atidavimas yra savinimasis , o tai ką pasisavinai reikia dar ir išsaugoti. Bet jeigu tu žavėsiesi, mėgausiesi vyru, vaiku, automobiliu , bet nesisavinsi tai čia jokio pirmenybės atidavimo nėra.

  Atsakyti
 32. Marius

  Todėl jei nori būti to jaunikaičio vietoje niekados nesirink nieko iš anksto kol neatėjo laikas rinktis. Svarstyti kaip aš pasielgčiau vienoje ar kitoje situacijoje, kas būtų jeigu būtų visa tai yra proto projekcijos. Neprojektuoti savo reakcijų į įvykius irgi yra pasirinkimas. Kam atiduoti pirmenybę teisingoms reakcijoms? Nežinojimas kas yra teisinga reakciją į situaciją, įvykį irgi yra pasirinkimas.

  Atsakyti
 33. šiaip skaitytoja

  Mariau,jei rašai,kad žavėjimasi yra už proto ribų,tai galime ir žavėtis tik tuo kas yra už proto ribų? Kitaip tai kaip ir gaunasi pirmenybės atidavimas?..

  Atsakyti
 34. qwerty

  Na taip, apie tave mes norime žinoti viską. Vėliau bus klausimai, ar vakarinis masturbavimasis iš tiesų tau padeda geriau užmigti? Bet po to, kai jau neturėsi ko slėpti, tau bus toks kaifas 😆

  Atsakyti
 35. šiaip skaitytoja

  žavėjimasis babkėmis, yra pirmenybės suteikimas,babkėms. 🙂 Apie pasirinkimą,perfrazuota pasaka. 🙂
  Jaunikaitis jojo ir prijojo krįžkelę.Kryžkelėje akmuo.Ant akmens parašyta didelėmis raidėmis.Josi tiesiai gyvybę prarasi,pasuksi į kairę žirgo neteksi,pasuksi į dešnę,liksi be skatiko.O pačioje apačioje akmens, mažytėmis, mažytėmis raidelėmis parašyta..”jei ilgai čia stovėsi, į dantis gausi”.

  Atsakyti
 36. Regina

  Ir…??? Negana, kad pasakiau plaukų spalvą, ūgį, svorį….dar nori sužinot ką aš skaitinėju 😯 Atsisakau….griežtai.

  Atsakyti
 37. qwerty

  O del „Respublikos”, tai mūsų nuomonės skiriasi:man gaila nebus.

  Atsakyti
 38. Marius

  Dainiau, o Tarybų Sąjungos tau ne gaila? Irgi buvo reiškinys. O vaikystės, jaunystės ir t.t. O naujo, kuris gali Atgimimo ar Respublikos vietą rinkoje užimti tau ne gaila? 🙂

  Atsakyti
 39. qwerty

  Dainiau, kad esi kvailas ir naivus, tai pasakei tu, ne aš.
  Ir, jei pastebėjai, mes abu juk sakome „buvo”. Todėl esame vienminčiai šiuo klausimu 😆

  Atsakyti
 40. qwerty

  Chebra, dėmesio, blicopros! Kas ką kasdien, laisvalaikiu (profesinių dalykų nereikia) dažniausiai (būtent!)skaitinėjate taip vadinamoje socialinėje ir kitokioje internetinėje žiniasklaidoje?
  Pirmas apklausoje sudalyvausiu aš pats. Prisijunkite.
  Taigi:Kasdien, po kelias dešimtis click`sų: „Lrytas”, „Delfi”, „CNN”, „15min”, „Kauno diena”, ir, aišku, dainius. org. Apie kiek mažesnio, tačiau kasdienio dėmesio clickinimus-kitose apkausose.

  Atsakyti
 41. Regina

  ŠS -medicina yra sukurta tam, kad niekad netruktų ligonių; farmacija tam, kad niekada vaistai neišgydytų; mokytojai tam, kad niekada neišmokytų. Taip, kad išsižioję klausykime savo Mokytojų, nes jų niekada nesuprasime 😕

  Atsakyti
 42. Regina

  Chebryte, siūlau atkurti vintažinius „Varpą” arba „Aušrą”…Bet rašyt reikės tuo XIX amžiaus stiliumi, ir kad popierius būtų autentiškai degus ir tarp rankų gerai trintūsi, ir kaimiškus lašinukus įvyniot tiktų….Gal pavyktų, prasukti, ką?
  O gal kas mokat projektėlius rašyt ES lėšukėms įsisavinti, mažumėlę?

  Atsakyti
 43. Dainius Radzevičius

  Qwerty, esu gal ir naivus. Gal ir kvailas. Bet atgimimas buvo reiškinys. Ir net jei Respublikai ateis tols pat metas, man bus gaila. Sorry už zdntimentus

  Atsakyti
 44. šiaip skaitytoja

  Na taip,jeigu atiduodu pirmenybę vyrui,vaikų neteknu,jei atiduodu pirmenybę vaikams vyrą prarandu.O jeigu sugebu žavėtis visais..
  Žavėtis labai gera nežinau ar sveika.Gaila,bet tas jausmas irgi kažkur išgaruoja.Belieka vėl jo ieškoti. 🙂

  Atsakyti
 45. Marius

  Qwerty, išmintis sako neatiduok niekam pirmenybės, tai lygybės išmintis, viena iš esminių alternatyvaus proto savybių. O žavėjimasis yra jausmas už proto ribų. Todėl žavėtis labai sveika, be žavėjimosi paliksi mechaniniu.

  Atsakyti
 46. šiaip skaitytoja

  beje kaip tik pagalvojau apie tave. 😀 Galvoju sėdi,qwerty,apmąstymuose.Taip,labai gerai parašei ir gerai,kad aš su savo protu susižavėjusi neišvažiavau išminties ieškoti į rytus.Tai taip madinga,taip žavi.
  Bet ką ten būčiau radusi? Aišku būčiau išleidusi krūvą pinigų ir tiek jums pripaskojusi ką atradau.Nes būtų gėda pasirodyti kitaip.Taigi,qwerty,ačiū kad rūpiniesi.Galvoju ir apie tai. 🙂

  Atsakyti
 47. qwerty

  ŠS, išmintis sako:niekuo nesižavėk!Pagalvok apie tai.

  Atsakyti
 48. qwerty

  Mariau, čia ne „save atgyvenęs” atostogų išeina,o tie, kurie seniai atgyvenusio vardą ir praeities šlovę yra pasisavinę,babkių pristigo. Dainius to nesupranta nuoširdžiai, tačiau likusi mūsų chebrytė juk ne tokie nuoširdūs esame…

  Atsakyti
 49. šiaip skaitytoja

  Regina,tau Marius „lalala-blablabla”,bet kad tai įkirsti,tai tikrai reikia turėti su kuo.

  Atsakyti
 50. ir?

  O ką jie patys padarė, kad neturėtų finansinių sunkumų, arba jų turėtų mažiau? Iš šitos srities tik prisimenu nuolatinius paverkavimus, kad jei negaus paramos, tai nutrauks leidybą.

  Sutinku, kad žiniasklaidai, kuri neužsiima popsu, sunkūs laikai, tačiau neskanus ir nuolatinis balansavimas ant savotiško šantažo ribos „mes vertingi, jei tik litų daug neduosit, pasitrauksim.”

  Atsakyti
 51. Marius

  Protas nesumuoja įvykių, kurie pagal jį, jam įtinka. Tai jis priima kaip savaime suprantama, lyg taip ir priklauso. O įvykiams ne pagal jį yra įjungtas skaitliukas. Neįtiko kitas žmogus savo elgesiu, mąstymu, arba atsitiko koks įvykis, susiklostė situacija ne taip kaip buvo tikėtasi. Visa tai protas sumuoja. Skaitliukas turi ribą. Todėl vieną dieną būna sprogimas – sensacija! Pavyzdžiui, nusižudė, išsiskyrė pora, kuri atrodė niekados negalėtų išsiskirti, arba atsitrenkė lėktuvas į dangoraižį ir t.t. Jeigu pažinotumei proto savybes, veikimo principus, tai nebūtų sensacija, o dėsningumas.
  Pavyzdžiui, atėjo pavasaris! Kodėl tai nepriimama kaip sensacija? Juk pavyzdžiui, galėjai ir nebesulaukti. Arba, koks žvaigždėtas dangus! Kodėl tai nepriimama kaip sensacija? Arba aš sveikas, gimė sveikas vaikas ir t.t. Kodėl visa tai nepriimama kaip sensacija? Tipo tai priklauso kaip socialiai remtinam priklauso maisto davinys…

  Atsakyti
 52. Marius

  Kai savo atgyvenęs išeina atostogų yra sakoma amžino atilsio, bet tikimės prisikėlimo iš numirusių.

  Atsakyti
 53. Regina

  O ką tas „Atgimimas” rašė, kad turi finansinių problemų. Vadinasi blogai rašė. Kaip mūsų Marius – šimtą metų ant tų pačių knygų: lalala-blablabla…. Nėra sensacijo – nėra ir žurnalistikos. Mums neįdomu prašyti TIESOS ar MĖSOS. Mums reikia KRAUJO 😈

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *