Finansų ministras – neatsakingų greitųjų kreditų vartotojų simbolis. Tokio ir nusipelnėme

Kai finansų ministras Rimantas Šadžius pranešė apie 2014 metais valstybės tarnautojams didinamus (teisiškai ir politiškai – atstatomus) atlyginimus, iš ne vilties norėjau susiimti už galvos. Tokio neatsakingo požiūrio į valstybės finansų tvarkymą nesu senokai matęs.

Ir tam pagrįsti turiu labai svarų argumentą – paties ministro žodžius ir požiūrį į finansų tvarkymą. Paklaustas, iš kur paims šimtus milijonų litų tokioms išlaidoms, ministras sugebėjo pasakyti tik tiek:


„Bandysime pinigus surasti. Atvirai prisipažinsiu, kad tai nėra lengva”.

Jeigu tai būtų socialinių reiklaų ir darbo ministars, dar galėčiau suprasti – jo politinis arkliukas visada buvo bandyti būti gerąja fėja. Tačiau jei finansų ministras dar neturėdamas aiškaus plano, iš kur paims pinigų, jau lengva ranka komentuoja jų leidimo būtinybę, galiu pasakyti viena – jis man primena neatsakingus greitųjų kreditų vartotojus, kurie užsimano išlaidauti dar nežinodami, kada ir kaip tiksliai jie apmokės savo užgaidas. Matyt, tokio ministro ir nusipelnėme, nes rinkimų rezultatai lemia, kas taps ministrais. Ir jei bet kuriam buhalteriui aišku, kad greitųjų kreditų kuriama greita gerovė turi ilgalaikių bėdų simptomų, tai kodėl to nenori girdėti dabartiniai politikai?

70 komentarų

 1. Marius

  Regina, net lietuvių liadies patarlėse yra tokia sąvoka – RAZUMNAS. 😀

  Atsakyti
 2. Marius

  Regina, trečias variantas intuityvus, bet į gyvenimo naudą. pavyzdžiui, linijinis protas žiūri tik vieną pusę ( savo), alternatyvus žiūri, kad abiems pusėms situacijos sprendimas būtų į gyvenimo naudą. Todėl trečias variantas ir yra razumas. Tai jau ne protas. Razumas ne protas. Razumėlį gimdyti ir reikia savyje.

  Atsakyti
 3. Regina

  Šėske, galima nekreipti dėmesio į tavo vapaliones. Bet gali vieną kartą ir mano kantrybė baigtis.

  Atsakyti
 4. Regina

  O kuris tas trečias variantas? Pasiūsti na*ui?
  Galėčiau, bet tam vėl yra pasekmės (smarvė) ir prievartos priemonės.

  Atsakyti
 5. Marius

  Geras klausimas Regina!
  Pavyzdžiui, jus iš vienos pusės ant kažko supykote, o iš kitos jus žmogiškai suprantate, arba nenorite saves rūgštinti neigimu, tai kaip elgtis?
  Rinktis trečią variantą! Tokiu budu gimdysite savyje išmintingą protą.
  Linijinis protas užstringa tarp vidinių prieštaravimų, tai yra dviejų priešingų polių.

  Atsakyti
 6. ŠS

  Reginut,čia prizų niekas nedalina, taigi nėra ko tau taip stengtis.
  O jei nori prizo, gali Užkalnį vėl aplankyti.

  Atsakyti
 7. Regina

  Qwerty, ir tu marš namo (pas Dainių) iš Delfio violetinių temų, nebudėjęs ten, kada apie Venckienę parašys 😆

  Atsakyti
 8. Regina

  Šėske, ko tu čia taip anksti iš ryto pragydai? Ką jau paėmei nusišarminimui?

  Atsakyti
 9. ŠS

  Regina,jei tau tik nuo draudikų rūgštu, tai galėtum ir su gėlių puokšte nusišarmyti. o jei tau rūgštu nuo visko..ne taip pasakė, ne taip parašė, ne taip parodė? Tada nespėsi taip lakstyti ir galą gausi.

  Atsakyti
 10. Regina

  Kelkis, Mariau – aiškinamės toliau.
  Sakai, kad bet koks įvykis yra joks. Ir smarvę sukuria pačios reakcija į įvykį, situaciją, faktą.
  Tai šiuo, konkrečiu atveju, kaip aš turėčiau elgtis? -Mašinos savininką, sužalojusį šunelį, pakviesti pietų? Nueiti su gėlių puokšte pas draudikus, pasveikint su draudiminiu įvykiu? Ir tada neparūgštėsiu?
  Vadinasi, pas visus durnius šarminė reakcija ir jiems vėžys turbūt negresia.
  O tau pačiam visi namie?

  Atsakyti
 11. Marius

  Beje, tikiuosi dabar jums taps aišku ir tai, kad ekonominės, materialinės gerovės prioritetas valstybės nuo krizės neišgelbės, priešingai visiška degradacija. Nes tai rūgštinimas! Būtent materialinio, ekonominio gerbuvio prioritetas ir atvedė į krizę! Bet kokiu reikia būti kvailiu, kad tuo kas atvedė į krizę, gelbėtis?! Todėl ekonominio gerbuvio prioritetas intensyviai tik gilins krizę! Kur pirmiausia bus krizė? Pscihikoje! Rugštu ten bus nuo to prioriteto. Valdžia rūgština toliau! Šarminę terpę gali sukurti tik nauja ideologija!

  Atsakyti
 12. Marius

  Regina, smarvę sukuria ne draudimo bendrovė, valdžia, ne etiškas žurnalistas ar nekultūringas vyriškis, bet tavo pačios reakcija į įvykį, situaciją, faktą! Bet koks įvykis yra joks. Pagrindinis rūgštinimo šaltinis priėjęs ribą linijinis protas, nes jis visus įvykius, kurie ne pagal jį, ir visus žmones, kurie ne pagal jį rugština ( neigia). Ar įkerti?

  Atsakyti
 13. Marius

  Atminkite ir tai, kad pinigai yra linijinio proto produktas, todėl priėjus protui ribą pinigai irgi rūgština. Todėl yra sakoma: už pinigus meilės nenusipirksi! Tai reiškia už pinigus šarminės terpės nenusipirksi. Todėl turintys milijonus irgi kenčia, serga vėžiu ir t.t.

  Atsakyti
 14. mierga gera

  Rimta tema, visi paskaitė apie greituosius kreditus ir pagalvojo apie save…rūgštu 🙄

  Atsakyti
 15. Marius

  Nemanykite, kad rūgštinimas yra blogai, o šarminimas gerai. Į geras – blogas, teisingas – neteisingas ir t.t. skirsto tik linijinis protas ir vienam poliui atiduoda pirmenybę. Todėl šį metodą galite laidoti kaip pernykščius rudeninius lapus. Mūsų organizmas struktūruojasi rūgštimis. Pavyzdžiui, jums reikia būti aktyviai darbingu, kad užsidirbti pragyvenimui, kad pasiekti šią būseną organizmas struktūruojasi rūgštimis ir užsicementuoja darbingumo būsenoje, bet tuomet ten kur jus veiksite, dirbsite turi būti šarminė terpė. Pavyzdžiui, draugiški ar įsimylėjėlių santykiai yra šarminė terpė, darbas su malonumu šarminė terpė, o pavyzdžiui darbas per prievartą, be malonumo, arba jeigu neigiate kažkokį žmogų, gyvenimo įvykį, situaciją, faktą, tai rūgštinė terpė. Neigimas tai rūgštinė terpė. Dvi rūgštinės terpės viena kitą suėda. Tai reiškia, jeigu jus aktyviai dirbate be malonumo, o per jėgą, arba neigiate situaciją, įvykį, tai save ėdate. Neigimas rūgština, o pavyzdžiui meilė šarmina. Linijinis protas rūgština viską be išimties, nes jis atiduoda teigiamam poliui pirmenybę, o neigiamą polį neigia. Todėl jeigu įvykis ar žmogus neįtinka protas automatiškai rūgština, neigia. Taip žmogus lėtai žingsniuoja į susinaikinimą. Beje, rūgtinė terpė ir intensyviai sendina. Būna streso būsenoje žmogus pražilsta per kelias minutes, arba susensta anksčiau laiko nuo pastovios rūgštinės terpės. Kaip jau buvo minėta, esminė yra psichika. Ten nuo pastovaus neigimo susidaro rūgštinė terpė. Kodėl visos religijos sako: mylėk savo artimą? Tam, kad nesuėstum pats savęs rūgštinimu ( neigimu).

  Atsakyti
 16. Regina

  Vadinasi psichikos rūgštingumas ir smarvė yra tik menami, įsivaizduojami dalykai. Tai ne racionalaus proto, o jausmų sfera. Kitaip tariant – blogas įvykis (rūgštu) ir pasekmės (smarvė).
  Pvz. užvakar man buvo rūgštu: mano mylimas šunelis sukėlė eismo įvykį – petim sulaužė apynaujės Audės kažkokias plasmaskes, kuri drausta KASKO. Mašinos savininkas iškvietė policiją ir pildėm deklaraciją. Tai jaučiu, kad po kokių poros savaičių pasklis smarvė, nes draudimo bendrovė ko gero atsiūs sąskaitą. Gerai, kad dar mano Tiuntelis liko gyvas, tik apšlubo.
  P.S. sakai Mariau, kad svetimos smarvės nebūna. Bet man šiuo atveju tai smirdėtų nuo draudimo bendrovės.

  Atsakyti
 17. Marius

  Regina, jeigu pscihikoje jau rūgštinė terpė, tai soda gali ryti šaukštais arba šarminį vandenį gerti kibirais, organizmas neįsisavins. Pscihikos nepraplausi, nepraskalausi, netgi priešingai bus dar blogiau.

  Atsakyti
 18. Marius

  Dainiau, pats ir atsakei į savo klausimą: vystyti rimtas temas, štai kaip turime elgtis. Nes be apmastymo nieko pakeisti neišeis. Elgesys bus iš įprastos inercijos ir jokie moralizavimai nepadės. Priešingai dar ir kenks! Lozungais mylėkime savo artimą irgi be šansų! Todėl apmastymai.
  Keliamos rimtos temos , apmastymai, visa tai vysto sąmoningumą. Sąmoningumas tai galimybė susivokti, suprasti žmogui kas su juo vyksta.
  Ir tik tuomet jau atsiranda kitokių poelgių galimybė, kai yra sąmoningas suvokimas.

  Atsakyti
 19. ŠS

  Mums „kaput”.Elkimės kaip norime.Gal atsiras kitas protas.Su dviem protais bus gal kiek lengviau,bet kai tiek „pažengę”,reikia iškart ir trečio ir ketvirto proto.Soda skrandžiui padės.

  Atsakyti
 20. Dainius Radzevičius

  Rimtą temą vystote, klausimas tikt oks, kaip turime elgtis?

  Atsakyti
 21. Marius

  Atminkit ir tai, kad svetimos smarvės nebūna! Tad jeigu rugštu be skonio ir smirda be kvapo, jau prikaupta smarvės.

  Atsakyti
 22. ŠS

  Jo ..belieka apsispręsti,ar nešioti,kol rankos nulūš..(būti išmintingam)ar palikti likimo valioje.Atsikels tai atsikels,o jei ne? Paminėti kaip žūvusi kare:) Karas yra karas.Gyveni arba ne.

  Atsakyti
 23. Marius

  Š.S. visiškai teisingas tavo pastebėjimas dėl alkoholikų! Pavyzdžiui yra net apsauginių testas, klausiama ką darysite jei vestuvėse kas nors prisigėręs pradės kelti skandalą? Kvailas atsakymas, kad eisu aiškinti, kad taip negalima elgtis arba pradėsi tramdyti ir sukelsi muštynes, o išmintingas apsauginis prikalbins išgerti iki smigimo ribos ir gražiai nuneš į lovą paguldys, apklos ir viskas. 🙂

  Atsakyti
 24. ŠS

  tada su alkoholikais negalima kariauti,jiems reikia tik įpilti..
  Jei toks straipsnis atsirastų lietrytyje ar delfyje?
  Kas čia, neigimo neigimo dėsnis?

  Atsakyti
 25. Marius

  Regina, yra net toks liaudiškas posakis rūgštu kaip šiknoj!
  Rugštinė terpė ir yra smarvės fabrikėlis. Pavyzdžiui, tikriausiai yra tekę pajausti kai sukyla rūgštys, sako rėmenį rugštys ėda arba jeigu prarandama vidinė harmonija tai net smirda iš burnos. Arba gydytojai sako, kad visos ligos nuo nervų, nervai ir yra rūgštinė terpė, rugštis, per daug rugšties pradeda ėsti ir suėda organizmą. Bet svarbiausias šaltinis rūgštinės terpės prasideda pscihikoje. Pavyzdžiui visos temos susijusios su neigimu rūgština pscihiką. Arba pavyzdžiui daugybė TV laidų arba holivudo filnmų yra rūgštinantys. Pavyzdžiui, tarybinių laikų daugelis filmų arba animacija yra atvirkšiai šarminantys…Dabara masinė poliarizacija į rugštinę terpę vyskta…

  Atsakyti
 26. Marius

  neįmanoma!
  Galit įsiminti ir formulę!
  Formulė: smarvė psichikoje kaupiasi neigimo metodu, todėl su tuo pačiu metodu, kuris ir kaupia smarvę atsikratyti jos neįmanoma.
  O dabar stebėkite ne etiškus, ne kultūringus ir visus kitokius svolačius, kuo labiau juos neigsite tuo intensyviau kaupsite savo psichikoje smarvę ir dauginsite juos realiai. Iki kritinės masės. Pats intensyviausias neigimas yra kova.

  Atsakyti
 27. Regina

  Mariau, tas mano ha-haha, tai ne gynyba, o juokas, dėl tų tavo dviejų tezių…Norėjau pasakyti, kad tai seniai realybė….Tingiu aiškinti plačiau, nes aš dar negrįžau į Dainiaus blogą.
  Beje, tai kas pagaliau yra blogiau- ar psihikos rūgštingumas, ar smarvė?
  Tikrai, dažnai būna toks jausmas, kad rūgštu be skonio, ir smirda be kvapo.

  Atsakyti
 28. Marius

  Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad įprastai nuo smarvės yra ginamasi neigimo metodu. Pavyzdžiui, Reginos ha – ha – ha yra irgi savigyna nuo smarvės. Tai lengva gynybos forma. Bet smarvė niekur nedingsta!” – priešingai, kuo stipresnis smarvės neigimas, tuo intensyviau ji kaupiasi. Išmesti smarvės iš savo psichikos neigimo metodu neįmanoma!

  Atsakyti
 29. Marius

  Š.S. linijinio proto smarvė kaupiasi pscihikoje! Dar ir sumuojasi! O kai prieinama riba jau virsta pavojingų nuodų mase.

  Atsakyti
 30. ŠS

  Čia ,tai jau aukštasis pilotažas.Jei realai apmėtytų š.. tai gali atgal su tuo pačiu š..,kol nusibos ir pradėsi kaupti tą š.. į vazonėlius gėlėms auginti.Bet jei smarvė tokia,kurios nejauti nosimi.Tiesiog atmeti,kaip nesąmonę,o ji vistiek kaupaisi kažkur…

  Atsakyti
 31. Marius

  Pavyzdžiui, imkime paprastą situaciją Oksaną Pikul ir Jasaitį, jie jau susidūrė su linijinio proto smarve, dabar turi šansą ją perdirbti arba ta smarvė juos suės, lėtai suės… Todėl smarvė yra blogis, bet tuo pačiu ir šansas į naują…

  Atsakyti
 32. Marius

  ŠS,
  1. Nereikia bijoti faktų.
  2. Kurti biologinį fabriką perdirbantį mechaninio proto atliekas.
  Du esminiai tokio biologinio fabriko cehai, tai toks protas, kuriame pastoviai perdirbama linijinio proto smarvė ir toks organizmas, kuriame pastoviai perdirbama linijinio proto produkcijos smarvė. Paprastais žodžiais tariant nesiginti ir nekovoti prieš smarvę, bet ją pastoviai perdirbti savyje į pozityvą.
  Žinoma čia daug niuansų, tema plati ir nėra viskas tai paprasta, bet realu.

  Atsakyti
 33. ŠS

  Regina,nežvengk kaip arklys,geriau kaip kumelė hi-hi-.. hi..

  Atsakyti
 34. ŠS

  Mariau,tau juokingiausia,”kad kuriamos išeities teorijos su tuo pačiu protu ir jo metodais.”O man rūgštu,manau ir visiems kurie neturi kito proto.O tu ,neturintiems kito proto,didini psichikos rūgštingumą t.y sėji baimę ir paniką.Na gal ne visiems,nes mierga gera laiminga ir jai dzin, Regina su nei kuo nesipyksta,neisižeidia ir nejaučia smarvės.Turbūt kitas protas padeda.O ką daryti neįgaliems,su vienu protu? Ar man jau vėžys tuojau išsivystis? Nenoriu.Bet kito proto maxsiomkoje nenupirksiu,o Ikea irgi tik baldais prekiauja.

  Atsakyti
 35. Marius

  Regina, tai kad čia ne pranašystės, o jau kai kam realūs faktai.

  Atsakyti
 36. Regina

  Mariaus dvi didžiosios pranašystės:
  „Jau greitu laiku niekas nežinos kas yra tikroji valdžia.”
  „Ateitis – katastrofinis gyvenimo pabrangimas!”
  Ir vienas Didysis atradimas- „psichikos rūgštingumas”
  Ha-ha-ha-ha-ha……ir dar kartą
  Ha-ha-ha-ha….ir dar kartą
  Ha-ha-ha-ha-ha…

  Atsakyti
 37. Marius

  mierga gera, ko gero tu teisi, šiandien per LNK rodys Oksaną Pikul, laimingos vestuvės, geras vyras, gražūs namai, tai kažkas užmetė ššš.

  Atsakyti
 38. mierga gera

  Mariau, aš ne žvaigždė.Esu paprasta bobikė 🙂 Todėl viskas čiki ko ir Jums linkiu.Labai gaila, kad mes lietuviai esame tokie mėmės.Bijome būti laimingais, džiaugtis savo vaikais, namais, bijome būti nužiūrėtais. Vyrauja toks požiūris, jei tu verkšleni, tai reikia tavęs gailėtis, o jei esi laimingas…reikia užmesti ššš. 😎

  Atsakyti
 39. Marius

  mierga gera, pavyzdžiui kai per TV kokia nors žvaigždė pradeda viešai reikšti kokia ji laiminga, tai jau žinok, kad tas žmogus vaikšto ant britvos ašmenų… Ir pavyzdžiui, tavo „sorrryyy aš čia ne prie ko” man primena strutį įkyšusį galvą į smėlį…
  Aš džiaugiuosi, kad pas tave gyvenimas teka be kliūčių. 🙂

  Atsakyti
 40. Marius

  Regina, protas su savo produkcija kadaise buvo progresas ( šarminė terpė), o priėjus ribą jis pradeda viską aplinkui rūgštinti ( rūgštinė terpė) Todėl apokalipsė tai priėjusio ribą proto rūgštinė terpė. Pavyzdžiui, sunki psichiką ir sunkumai išorėje, tai dvi rūgštinės terpės pasitinkančios vieną kitą, neišvengiamai bus suėsta sveikata.
  Norite ar nenorite mes visi priversti mutuoti, nes vyksta adaptacijos procesas. Priėjęs ribą protas ir jo produkcija ir yra ta smarvė, šiukšlės kurią turėsime kiekvienas savyje perdirbti. Deja, žmogus kaip biologinis organizmas turi ribą. Ir dar vienas niuansas, kad tos priėjusio ribą proto smarvės neįmanoma perdirbti to paties proto metodais, nes jie prie to ir atvedė. Todėl riba visose srityse, medicinoje, kultūroje, ekonomikoje, žiniasklaidoje, ekologijoje ir t.t. Juokingiausia, kad kuriamos išeities teorijos su tuo pačiu protu ir jo metodais. Tai tik dar labiau gilins krizę. Ateitis – katastrofinis gyvenimo pabrangimas! Darysis vis rūgščiau. Prie katastrofinio gyvenimo pabrangimo bus dar viena dovanėlė, tai virusai! Plius genetiškai modifikuoti skanumynai ir t.t. Ir žinoma per masines informacijos priemone psichikos rūgštinimas, tai yra sėjama baimė ir panika. Visa tą priėjusio ribą proto smarvę kiekvienam reiks perdirbti . Kitu atveju laukia problemos su sveikata, pavyzdžiui vėžys.

  Atsakyti
 41. mierga gera

  Mariau, nepasitikėjau, nepasitikiu ir nežinia kada pasitikėsiu 😎 .

  Nesu nusivylusi…gyvenimas gražus, vyras geras, darbas puikus.Ko daugiau man reikia?
  Manote, kad būti laimingai ir viskuo patenkintai savo gyvenime yra blogai?Savo gyvenimus kuriame patys, todėl jei kas sudirba savo gyvenimą vienokiu ar kitokiu būdu…sorrryyy aš čia ne prie ko. nemanau, kad man reikėtų dėl to liūdėti ar eiti pas psichologą.

  Žinoma, kad yra ir etiškų žurnalistų…KAŽKUR YRA 🙄 🙄 🙄

  Atsakyti
 42. Regina

  Taip, apokalipsė artėja!
  JAV tuoj, tuoj trenks Sirijai ir iš ten pasklis baisi smarvė, nuo kurios žus kas tik gyva…Gyvybės salelių išliks tik Rusijoje, o visai Europai, tuoj bus chana,-taip dar Vanga pranašavo.
  Todėl susitaikykim visi, kas esam susipykę – Dainius su Tomkum, Mierga gera su Raču, Račas su Bačiuliu, Ramanauskas su Raču, Račas su Užkalniu….Šėskė su Protu, Qwerty su violetiniais ir t.t, ir t.t….
  Apsikabinkim ir laukim smerties…
  O jeigu smertis neateis, – nieko tokio, galėsim iš naujo susipykt.

  Atsakyti
 43. Marius

  aš tokius žurnalistus vadinu parazituojančiais, o Dainius ne etiškais.
  Bet gi yra ir etiškų ir tiesos parašo, ne viskas melas. Todėl manau, kad visiškas nepasitikėjimas, nusivylimas yra ir charakteris ir pscihologiniai dalykai.
  Beje, kuo toliau tuo labiau nepasitikėjimas ir nusivylimas masiškai dominuos ir be abejo melo bus vis daugiau žiniasklaidoje.

  Atsakyti
 44. mierga gera

  Qwerty, atsakysiu…aš nepasitikiu ne viena internetine žiniasklaida.Tai tik pinigai, pinigai ir interesai, interesai ir tt. Taip galima daug informacijos surasti, pasiskaityti, bet ar tai tiesa…mano pačios praktika parodė, kad būtent žurnalistai gali ne tik iškreipti faktus, neturėdami įdomios istorijos dar ją ir sukurti, o vėliau pridėję žodelius galbūt, mano nuomone…nusiplauti visą atsakomybę už Jų rašinėlių turinį. 😎

  Atsakyti
 45. Marius

  Žmonės dar vis iš inercijos kritikuoja ir piktinasi valdžia. Deja šis metodas jau yra sena atgyvena!
  Jau greitu laiku niekas nežinos kas yra tikroji valdžia. Tuos, kuriuos matysime televizorių ekranuose, vadinamoji oficialioji valdžia, tai tebus tik tikrosios valdžios simbolis, kaukė, statytiniai ir atpirkimo ožiai, masių didėjančiam nepasitenkinimui ir pykčiui atpirkti.

  Atsakyti
 46. qwerty

  Vienos geriausių šalyje gimnazijų vadovas B.Burgis tvirtai tiki, kad gyvybiškai svarbu iš esmės reformuoti visą švietimo sistemą, pirmiausia atsikratant netobulėjančiais, profesiškai degradavusiais, netgi nemokytinais mokytojais. Šį procesą B.Burgis lygina su šiukšlių rūšiavimu, kurio tikslas – iš atmatų atrinkti tas dalis, kurios dar gali duoti kokios nors naudos.
  Dainiau, o kaip su šiukšlių ir atmatų rūšiavimu žurnalistikoje?

  Atsakyti
 47. qwerty

  Klausi kas naujo? Gyvenam ir tiek.Regina prizus visokius skina, kaip Meilutytė. Smagu 😎
  Turiu ir tau, kaip reklamos žiniasklaidoje specialistei, klausimų. Štai Dainiaus mėgiamame dienraštyje rašoma: „Lietuvos naujienų agentūros ELTA ir dienraščio „Respublika“ užsakymu Lietuvos-Didžiosios Britanijos rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos Tyrimai“ atlikta apklausa parodė, jog užsieniečių valdomos internetinės žiniasklaidos prognozės, kad Darbo partija nusirito į reitingų dugną, visiškai nepasitvirtino.”
  Neklausiu užsienis Didžioji Britanija ar ne, bet pasakyk, kas ya geriau, kas patikimiaus, kuo labiau galima tikėti: užsieniečių valdoma internetine žiniasklaida ar tikrų lietuvių valdoma ELTA ir „Respublika”?

  Atsakyti
 48. mierga gera

  🙂 Svajotojai, kas kalasi? Kad kaži koks pezalas peza…tfu fuflo…reiks pervardinti į paspirtuką.Ir iš šen išspyrė ir iš ten išspyrė.Žmogus pila šnabę, su angelais kalbasi, išgalvoja visokias istorijas.Smagu. dar kartą tfu tfu tfu, FUFLO.

  Geriau papasakokite kas naujo? 😎 😎 😎

  Atsakyti
 49. ŠS

  ot tai draugė,Regina..nulėkė viena,visus prizus susirinko,o dabar jau mane siųs.Ar gražu, taip vienai,viską susigrobti?

  Atsakyti
 50. ŠS

  O tai,Regina, apie restoraną nebesvajoji? Sliekai puikus pagalbinikas,norintiems ekologiškų daržovių užauginti.Įkurtum vegetarišką restoraną ir Užkalnis,net į tą pusę nežiūrėtų.Galėtum ramai dirbti, be kovos ir konkurencijos. 🙂

  Atsakyti
 51. Regina

  Šėske, žinai kur aš tave pasiųsiu, – pas Užkalnį sliekų pakapstyt….
  Tai ten tikrai be konkurencijos surinksi visus jo įsteigtus prizus ir ekskliuzyvinius epitetus.

  Atsakyti
 52. ŠS

  Šikti negalima siųsti,jei nepamaitinai to žmogaus.Nes kitaip.. kaip jis šiks,jei nevalgęs pvz. tris paras? Pirmiausiai reikia gerai pamaitinti ,leisti atsirūgti,palaukti kelias valandas kol viską suvirškins,o tada ramai galima psiųsti šikti.Ir tai neramai,dar būtina paklausti ar nekankina hemarojus,jei kankina pasiūlyti žvakučių ir dar kelias val.palaukti. O norime tik greit..Šikimas ,tai ne greiti kreditai. Geriau palinkėti- greitų kreditų.

  Atsakyti
 53. ŠS

  OHO..kaip Užkalnio rašinėliai veikia..,net Regina apie savo restoraną pradėjo svajot. 😀 O kiek jau tokių,kurie priskaitę Užkalnio jau kuria …Tiesiog gražu ir puiku,ypatingai „lapnotojams” gerai.Pasipils gausybė skanių patiekalų bus ir pigiau.Ir visi dėkosime Užkalniui.Šaunuolis. 🙂

  Atsakyti
 54. qwerty

  Kodėl čia daugiau neužsuka tikrasis lietuvis? Nesilanko laila (gera mierga), o tik kalasi kažkur ten su Raču? Klausimai…klausimai…Gerai dar, kad Reginą pavyko namo parvaryti, ot nerami dūšia…

  Atsakyti
 55. qwerty

  Regina, bus tau landžioti pas svetimus vyrus 😆 Sėdėk namie (pas Dainių) ir viskas bus gerai.

  Atsakyti
 56. Regina

  Dainiau, aš jau baigiu nusipergyventi, dėl Užkalnio blokavimo sindromo mano atžvilgiu 😀
  Po teisybei, man visiškai dėl to nusišvilpt…Buvo tiesiog smalsu, ką žmonės jame gero randa. Išskyrus tai, kad jis gerai įvaldęs trolinimo meną ir ant to susikūręs savo įvaizdį, daugiau nieko nematau…Nežiūrint to, pats yra be galo kompleksuota asaba, savo atžvilgiu nepakenčiantis net menkiausios kritikos…net užuominos į tai. Dėl ko žmogutis susitvarkęs savo blogo aplinką taip, kad jokia kritika ten neprasismelktų. Ir jeigu Užkalnis ateitų į mano restoraną (kurį kada nors turėsiu), jam būtų pasakyta „raus” … Virš durų pas mane kabės įspėjantis užrašas „Turintys antsvorio – neaptarnaujami”.

  Atsakyti
 57. ŠS

  Man tai labai patinka Užkalnis,jis kaip finansų ministras, tik ne pinigus dalina,o žąsis.O kaip įtempę ausis, laukia kokio nors restorano darbuotojai ir savininkai,kiek gi kartų Užkalnis atsirūgs,po sočių pietų ?Jei neatsirūgo-penkios žąsys garantuotos.Be to Užkalnis ir labai dosnus.Visada paliks bent vieną žasį,nors už savo vaizdą.Šaunuolis. 😀

  Atsakyti
 58. ŠS

  O aš Regina,galvojau,kad tu atostogauji.. 🙂 O pasirodo kitur dirbai.
  Šaunuolis qwerty,kad iškniso.Tikras seklys. 🙂
  Na tai jau dabar varyk ,Regina, viską iš širdies kas prisikaupė,kokios nuotaikos.Ir Marius manau tavęs pasiilgo. 😆

  Atsakyti
 59. Regina

  Qwerty, tu ir vėl mane atknisi kažkur iš po lapų 😎
  Nežinau, ar dėl to Užkalnio prizo reikia džiaugtis ar liūdėt, tuo labiau, kad jis nėra materialus…. Be to, apdovanojo ir vėl užblokavo….Daugiau nesijungsiu,- eina jis šikt!
  Nejaugi vėl teks grįžti pas Dainių 🙄

  Atsakyti
 60. qwerty

  Mūsų Regina pas Užkalnį laimėjo Mėnesio Idiotizmo Prizą 😆

  Atsakyti
 61. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  ŠS, sunku leisti pinigus, kai jų pats neturi? 🙂 Sutikčiau, kad sunku, bet jei jau žada leisti, tai, matyt, ne taip ir sunku 🙂

  Atsakyti
 62. ŠS

  Svarbiausia,kad ministras atvirai prisipažįsta,kad tai sunku.Ministro darbas bus įvertintas 2014 metais.Bet manau sprendimas teisingas,nes tik valstybės tarnautojai sumoka visus mokesčius.Taigi kuo jiems daugiau mokės,tuo daugiau mokesčių surinksime.
  O ministrui teks paplūšėti,nes jei turi tris vaikus ir tik vieną „soskę” labai jau sudėtinga.O jei daug daug daugiau ?..taigi 2014 duos vieniems,kad neklyktų ,2015 iš „pačiulpūsių” atims,bet gal mūsų senjorus pamaitins..jei tik pajaus,kad atsigavo..vėl dainuosime „ekonominė krizė”.Bet Lietuva daininga šalis.Išdainuosime.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *