Žiniasklaidos priemonėse dirbti nepageidauja. Gaila…

Dienraštis „Verslo žinios” ir karjeros portalas www.cv.lt surikiavo bendroves, kuriose žmonių manymu, dirbti yra geriausiai. 2009 metų reitinge nugalėjo SEB bankas. Antroje vietoje Omnitel, trečioje Bitė Lietuva. Toliau rikiuojasi kiti bankai, telekomunikacijos bendrovės, aludariai, maisto produktų atstovai. Net Seimas papuolė į 14 vietą.

Tačiau į TOP 20 geidžiamiausių darboviečių nepapuolė nė viena žiniasklaidos priemonė – nė vienas dienraštis ar radijo stotis, net ir televizijos nepapuolė. Kodėl? Niekas nenori būti žvaigždėmis? Niekas nenori būti žurnalistu?

Norėčiau labai surengti apklausą, kiek žiniasklaidoje dirbančių žurnalistų patenkinti savo darbo vieta? Kurioje žiniasklaidos priemonėje dirti geriausia? Diskutuokime.

11 komentarų

 1. komjaunuolis

  Pone Radzevičiau, būtų puiku, jei įtrauksite Žurfaką. Nesugadinti studentai turi ką išsakyti:) Ir tikrai mielai padės.

  Atsakyti
 2. SS

  diskusija ne laiku, krizė viską sujaukė. Kai bus perkainotos vertybės ir gyvenimas vėl nusistovės, tada galima bus išsiaiškinti, kur darbdaviai geresni. Dabar gi daug kur pas gerus darbdavius darbuotojai kenčia dėl krizės ir svetimų skolų.

  Atsakyti
 3. Ievos nuomone

  esu zurnaliste. Ir, manau, nereikia cia varyti kazko i medi 🙂 Man patinka buti zurnaliste, yra daugybe redakciju, apie kurias gali svajoti ir jauni, ir nejauni zurnalistai 🙂 savu metu, kai tik pradejau dirbti zurnaliste, svajojau apie „Lietuvos ryta” – dabar jau ne :)))
  siuo metu dirbu TV3 ir man patinka 🙂
  bendrai, svajoniu darboviete ten, kur gerai motyvuoja finansiskai ir yra puikus santykiai kolektyve. del masines psichozes vardu Krize, daugelyje redakciju finansinis motyvavimas prigeso, bet as tikiu, kad po kurio laiko viskas pasitaisys 🙂

  Atsakyti
 4. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mielas Artūrai,
  šią idėją jau šiomis dienomis aptarsiu su kolegomis ir gal suorganizuosime kartu su Žurfaku. Manau, kad būtų liuks idėja.

  Atsakyti
 5. Artūras Račas

  šiaip jau labai puiki idėja. Galėtų, pavyzdžiui, LŽS pabandyti tokią apklausą padaryti… Būtų, žinoma, subjektyvumo, nes tikriausiai kiekvienas geriausiai atsilieptų apie savo darbo vietą, bet kodėl gi ne…

  Atsakyti
 6. e.f.i.

  Dainiau, ši apklausa – nulinės vertės. Vien tai, kad svajonių darbdavio TOP3 yra Bitė, pernai atleidusi per dešimtadalį žmonių ir jau anksčiau išbarsčiusi gabiausius kitose įmonėse, rodo viena: balsuoja studentai, kuriems įdomiausia – tarnybinis tel ir auto, gera alga ir tiek.

  Atsakyti
 7. cgedas

  O kodėl dvidešimtuke nėra stipriausių krepšinio komandų? Geriausių modelių agentūrų?

  Matyt, respondentai rinkosi racionaliau, t.y. balsavo už tas įstaigas, kur realiai dirbtų. Mat žurnalistika – gana specifinė sritis.

  Būtų įdomu paskaityti ir anketą, ir pagal ką buvo atrinkti respondentai. Gal ten vyravo, pavyzdžiui, vadybininkai?

  Beje, anot pranešimo, „nepatraukliausiais darbdaviais apklausos dalyviai išrinko prekybos centrus ir statybos įmones”. Galime džiaugtis, kad ir čia nėra žiniasklaidos:)

  Atsakyti
 8. Atgalinis pranešimas: Blogorama #591

 9. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Nepasikeis. Manau, kad ateitis priklauso tik profams ir visiškiems lūzeriams. Vidutiniškiems žurnalistams neapsimokės likti.

  Atsakyti
 10. Raimonda

  Gal kas ir pageidautų, tik kad labai jau nestabilu :/ Situacijai pasikeitus, gal pasikeis ir duomenys.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *