Vyriausybė socialiniuose tinkluose. Ko ji siekia?

pagal | 2009/05/21

Vyriausybės kanceliarija šiandien pasigyrė, kad Lietuvos gyventojai pirmieji Baltijos šalyse su Vyriausybės veikla galės susipažinti pasauliniuose virtualiuose socialiniuose tinkluose. Vyriausybės puslapiai jau veikia socialiniuose tinkluose „Facebook“, „MySpace“, turinčiuose atitinkamai 175 mln. ir 250 mln. vartotojų, taip pat populiariame „Twitter“ tinkle.

Vyriausybės kancleris Deividas Matulionis sakė, kad „socialiniai tinklai yra ne tik novatoriška, pažangi, bet ir taupi komunikacijos priemonė, kas ypač aktualu šiuo laikotarpiu. Tikimės, jog šiuo Vyriausybės komunikacijos pavyzdžiu paseks ir kitos valstybės institucijos”.

Tačiau tokie viešųjų ryšių triukai keistai atrodo. Pradeda kokią inicatyvą ir po to ją formaliai vykdo. Netiku, kad tai bus kažkas tokio gero vartotojams. tieiosg jų širdis nori pasiekti. Galiu tik priminti kitą mano tekstą, kuris tebėra aktualus.

Premjero gyvenimas užstrigo žiemą

4 komentarai

 1. Nulis

  Pritariu Raimondai, giriasi Matulionis ir tiek… Įdomu, kodėl tokie neįnovatyvūs kitose srityse… Ir man kelia juoką pasakymas „pirmieji Baltijos šalyse” – lygtais daug pastangų reikėjo keletą account’ų sukurti

  Atsakyti
 2. Raimonda

  Išgirdusi šią žinią pagalvojau, kad kažkam iš Vyriausybės „pilkųjų pelyčių” padaugės darbo. Reikės sekti, kad kokie begėdžiai nedorybių neprirašytų 🙂 O tikslus Premjeras per LTV atskleidė pats. Pasak jo, dabar visi Facebook’e. Tai madinga. O Lietuvos Vyriausybė jums ne kokia atgyvena! Tai ir seka madą.

  Atsakyti
 3. Donatas G.

  Mums tai nelemta sužinoti, ko siekia vyriausybė socialiniuose tinkluose, nes iš ministerijos kompiuterių ir prie Facebook, ir prie MySpace prisijungti neįmanoma, jie yra užblokuoti kaip nepageidaujami 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *