V.Landsbergio įžvalga: "Šitą brudą mūsų Vyriausybė remia finansiškai"

pagal | 2009/05/27

www.lansbergis.lt

Yra gera kalba, pasakyta TS-LKD Tarybos posėdyje 2009 m. gegužės 16 dieną. Daug kas apie tą kalbą jau pasisakė. Tačiau man įstrigo viena jo citata.


Dar viena kita pastaba, ką Andrius Kubilius pasakė dėl mūsų jaunuolio idiotiško išsišokimo, kai Lietuvos rusas pavadintas išgama todėl, kad jis dainavo ne tik lietuviškai, bet vieną posmą ir rusų kalba. Pagal Tomkų, D. Grybauskaitei didelė dėmė, kad šalia jos stovi žydas Donskis. Tai tokio lygio mūsų spaudos kultūra! O norima primesti politinei kultūrai.

Ir buvo pasakyta dar riebiau.

Yra laikraštis, tradiciškai susijęs su KGB, nuo pat pradžios gaunąs pinigus tai už šlovinamą Uspaskichą, tai Paksą, dabar Prunskienę. Pratrūko kaip pamišėlių neapykantos kupinas pūlinys, mišinys su baime, kad tik nelaimėtų D. Grybauskaitė. Naudojama žemiausio lygio ardymų metodai, net pats stilius demoralizuojantis skaitytoją ir visuomenę, nuolatinė antisemitizmo vėliava, antieuropinė propaganda: žydai, Briuselis! – čia mūsų priešai! O jie mat patriotai, jie – ,,nacionalinis pasipriešinimas“. Tai proga dar išpurvinti ir pasipriešinimo terminą. Arba pasirinkus, kas lietuviams brangu – Žalgirio vardas. Ir jį įtraukti į savo mėšlą. Kaip Šustauskas – „Laisvės sąjunga“. Tartum parodė: aš, Šustauskas, esu Lietuvos laisvė.

O štai čia jau V.Landsbergis pasiūlė ir sprendimą. Visų pirma, valdžiai. Kubiliaus valdžiai. Vyriausybei ir ministerijoms. Ar išgirs?

Bet kodėl apie tai kalbu? Todėl, kad šitą brudą mūsų Vyriausybė remia finansiškai. Ar ministerijos – tai ne Vyriausybė? Ar jos nežino, neskaito, nemato ką remia? Aš siūlau apsispręsti, kurioj pusėj kas stovi. Kaip sakiau per V. Pociūno laidotuves: vienoj pusėj tos kruvinos linijos stovi tie, kurie su V. Pociūnu, o kitoj – tie, kurie ne su V. Pociūnu. Sėdėti ant tvoros ir tabaroti kojomis neišeina. Gerbiamoji Vyriausybe, neišeina remti Tomkaus koncerną ir kovoti už moralę bei Lietuvos atgimimą. Pasikalbėkite tarpusavyje. Pacituokite mano žodžius arba padarykite partijos sprendimą. Rekomenduokite koalicijos partneriams neremti amoralios bulvarinės „žiniasklaidos“.

2 komentarai

    1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

      Su juo dažnai galime nesutikti. gal taip ir reikia. BET JIS DAŽNAI PASAKO LABAI DAUG TIESOS. Manau, kad ir žodis šunauja, kuris daugelį padorių žurnalistų žeidžia. V.Landsbergo paleistas į viešumą prieš daugelį metų šiandie jau turi ir savo herojus.

      Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *