Kas laukia lietuvių tautos? Blogos žinios

pagal | 2009/07/10

musulmonai1

Nesu pesimistas. Nemėgstu graudinti savęs ir kitų. Tikiu, kad aktyviai dirbant galima nuveikti labai daug. Todėl šis komentaras skirtas tiems, kas mąsto apie lietuvių tautos išlikimą. Kitaip tariant, apie savo išlikimą.

Norėčiau, kad žiūrėdami šį trumpą vaizdo kūrinį vertintume jį tik kaip peną pamąstymui. Tik kaip medžiagą savo vertinimams. Jei kas tai suprastų kaip tautinės ar kitokios neapykantos kurstymą, būtų labai graudu ir liūdna. Tai rodytų labai žemą mąstymo kultūrą.

Tačiau faktai ir jų pateikimas gali iššaukti dvi aiškias reakcijas. Visų pirma, jokios. Arba kokią nors negerą. Pvz., pyktį ant lietuvių, kad jie tik plepa, o ne vaikus gimdo.

O svarbus tėra vienas ir vienintelis dalykas – jei galvojame tik apie savo pilvą, o ne apie vaikus, kurie pratęstų mūsų tautos ir kultūros gyvavimą, tuomet ateitis liūdna. Ir mums svarbus faktas yra tik vienas – kiekviena lietuvių šeima turėtų vidutiniškai turėti bent tris vaikus. Jei bus mažiau – gamta mūsų nepagailės. ir nereikės jokios sveikatos apsaugos sistemos. ir švietimo sistema mums nebus reikalinga.

O dabar Seime svarstomas klausimas, kokie bus mokami pinigai vaikus auginantiems tėvams. Kuo jie čia dėti? Kitose tautose ir kultūrose ne pinigai lemia vaikų atsiradimą. O vien finansinis išskaičiavimas pasmerkia tautą pavydui, godumui, vergystei ir… Pražūčiai.

O dabar žiūrėkite, klausykite ir mąstykite. O tada jau galvokite apie vaikus.

Musulmonų demografija

2 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  man atrodo, kad Lietuva – tai mes. jei einame kažkur ne ten, tai eikime kitur. Bet kiekvienas turime tai daryti. ir pradėti reikai nuo savęs. bent jau gimdyti vaikus ir juos auklėi tinkamai. Tai galime daugelis.

  Atsakyti
 2. Šiaip

  Nesupraskit neteisingai, tačiau nesu tikras, kad noriu prisidėti prie tokios Lietuvos, kur ji eina išlikimo.

  Galbūt ir gerai, kad tokios šalys sunaikina save iš vidaus.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *