Ką veikia A. Baukutė Seime? Padeda vyrui

pagal | 2009/09/17

Delfi.lt rašo:

Visureigis „Toyota Land Cruiser“, kuriuo važinėja aplinkos ministro patarėjas Kęstutis Rupulevičius, pirmadienį Vilniaus centre nuvertęs šviesoforą ir pasišalinęs iš įvykio vietos, oficialiai priklauso „SEB lizingui“. Ketvirtadienį policija gavo „SEB lizingo“ atsakymą dėl šio automobilio tikrojo naudotojo – visureigiu, pagal dokumentus, naudojasi K. Rupulevičiaus žmona Seimo narė Asta Baukutė. Išperkamoji nuoma už „Toyota“ mokama iš jai skirtų lėšų parlamentinėms išlaidoms. Beje, pati A. Baukutė net neturi vairuotojo pažymėjimo.

Asta Baukutė

Asta Baukutė

O aš klausiu – ką ta Seimo narė A. Baukutė veikia Seimo rūmuose? Kas nežino, užeikite į www.lrs.lt ir rasite jos veiklą.

Ypač įdomios jos komandiruotės ir kelionės, kurioms neva ir naudojo tą vyro vairuojamą automobilį. Per visus šiuos metus ši moteris (atsiprašau, Seimo narė) oficialiai keliavo nedaug.

Štai oficiali statistika:

Kelionės 2009 metais
1. Seimo narės A. Baukutės kelionė į Pakutuvėnus (Lietuvos Respublika), 2009-06-22–2009-06-26

Beje, ši vienintelė pažymėta kelionė yra paryškinta, nes pasak Seimo interneto svetainės „paryškintos tos kelionės, už kurias Tarptautinių ryšių skyriui yra pateiktos ataskaitos”.

Tai lyg ir reiškia, kad A. Baukutei Lietuva yra užsienis? Taigi, kartoju klausimą – ką veikia A. Baukutė Seime? Kol kas, mano nuomone, ryškiausi darbai – žindė vaiką ir parūpino vyrui automobilį, už kurį sumokame mes. A. Baukutė mano, kad tai teisėta. O aš manau, kad ir neteisėta, ir negražu.

4 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  manau, kad šis pavyzdys tiesiog parodo žmonių mentalitetą ir supratimą apie darbą valstybei, apie politikos esmę. Jiems tai, panašu, dažnai tik eilinis biznelis. Plius garbė, kuri turėtų ateiti savaime. deja.

  Atsakyti
 2. senukas

  Su ragas kokie zulikeliai, slykstu ziuret… prisisike iki ausu abu, tai kiek dar prikakoje rimciau ko mes nezinom???

  Atsakyti
 3. Julius

  Tai pat teisėta pinigus imti iš bankomato, jei jis duoda penkis kart didesnes sumas 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *