LRT Taryba įvertino A. Stonytės "veiklą" reklamuojant dantų pastą

pagal | 2009/09/22

Šiandien LRT Taryboje priėmėme svarbų sprendimą – LRT administracija privalo įspėti žurnalistę Aistę Stonytę dėl etikos pažeidimo reklamuojant vieno gamintojo dantų pastą.

Nuoširdžiai tikiuosi, kad kolegė Aistė artimiausiu metu nutrauks pasirašytą sutartį, grąžins dantų patso kompanijai jai sumokėtus pinigus ir reklamos transliacija bus nutraukta. O žiūrovai priims nuoširdų atsiprašymą ir toliau mėgausis Aistės laidomis 🙂

P.S. Nuoširdus įspėjimas reklamos užsakovams ir verslininkams – negundykite žurnalistų pinigais už reklamą, nes jiems pagal etikos kodeksą draudžiama reklamuoti prekes ir paslaugas. Net ir ekonominis sunkmetis nepateisina tokios veiklos.

8 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Tikrai neturėjau omenyje vienna skitas, kad jų yra dešimt. Bet su Dievo įsakymais tas pats. Tik vienas kitas tampa šventuoju. Todėl ir politikoje ir medicinoje ir versle – visru žmonių su aukščiausia morale – tik mažuma. Dauguma – vidutiniokai. Klysta, kartais susigundo nauda. Deja, ir žurnalistikoje.

  Atsakyti
 2. ojojoj

  D.Radzevičius :Mielas ojojoj, pagal tavo logiką ir 10 Dievo įsakymų nėra? Jie yra ir bus. Tik laikosi ne visis. O jei kažkas nesilaiko, tai nereikia pagal vieną ar kitą veikėją visus juodinti.

  Oj, Dainiau, jei tik vienas kitas nesilaikytų… Su Dievo įsakymais – ne ta tema.

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Asta irgi yra. Nežiūriu jos laidų, bet pažiūrėsiu. jie tik bus – būtinai atkreipsime dėmesį.

  Atsakyti
 4. Julius

  O Asta Stašaitytė-Masalskienė žurnalistė ar ne? Ji kažkokį šampūną ar dažus plaukam reklamuodavo

  Atsakyti
 5. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Vaiva, sprendžia ne tik komisija. LRT privalo laikyti bendro kodekso. kai pažeidimas akivaizdus ir nėra ginčo, galima kontatuoti ir taip. Lygiai kaip ir gyvenime. Juk jei kažkas kažkam skolingas, nebūtina eiti į teismą tai konstatuoti.

  Atsakyti
 6. Vaiva

  Man tik įdomu, kaip vyko procesas ir dėl ko įįspėjimas pareikštas: ar kad ŽLE kodekso nesilaikė? Bet tą spendžia ŽLEK. O gal LRT turi savo vidinį Etikos kodeksą, kaip rekomenduoja Visuomenės informavimo įstatymas?

  Atsakyti
 7. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mielas ojojoj, pagal tavo logiką ir 10 Dievo įsakymų nėra? Jie yra ir bus. Tik laikosi ne visis. O jei kažkas nesilaiko, tai nereikia pagal vieną ar kitą veikėją visus juodinti.

  Atsakyti
 8. ojojoj

  visiska nesamone. etikos kodekso zurnalistams jau seniai nera. tegu geriau neetiskai reklamuoja ka nori ir ETISKAI dirba savo darba.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *