Atsiprašykime A. Baukutės ir K.Rupulevičiaus. Jų kaltė – neįrodyta

pagal | 2009/10/12
A. Baukutė pas le Bronių. Graži praeitis

A. Baukutė pas le Bronių. Graži praeitis

Naujienų agentūra BNS ir portalas lrytas.lt paskelbė, kad buvusio aplinkos ministro patarėjo Kęstučio Rupulevičiaus baudžiamoji byla dėl vairavimo būnant neblaiviu veikiausiai bus nutraukta.

Tai, neva, penktadienį patvirtino Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Egidijus Motiejūnas. Pasak prokuroro, galutinį sprendimą jis priims antradienį. „Faktiniai duomenys yra nepakankami toliau tęsti ikiteisminį tyrimą“, – sakė pareigūnas.

Palauksime antradienio. Bet, ką čia bepridursi – Tautos prisikėlimo partija ir jos atstovai toliau daro gėdą Seimui. Dėl visa ko, jei byla bus nutraukta, grąžinti Rupulevičių atgal į ministeriją.

O Seimo narės A. Baukutės ir jos vyro dar reikėtų viešai atsiprašyti, kad buvo pagadinta jų reputaciją. Ir nebuvo jokio sugadinto šviesoforo, nebuvo jokios avarijos. Nebuvo ir mūsų išlaikomo džipo, kuriuo važinėjosi A. Baukutės vyras. Beje, dirbęs tuo metu valstybės tarnyboje. Ir apskritai nieko nebuvo. Viskas buvo gerai. Nes prokurorai neįrodė(-ys).

Tik man atrodo, kad prokurorai čia niekuo dėti. Problema yra pati Seimo narė ir jos vyras bei jų vertybės. Joks prokuroras niekada neįrodys viso melo ir išsisukinėjimo. Visų nepasodinsi. Tik jei kas iš valdžiažmogių tuo naudojasi, tai turėtume bent moraliai pasmerkti juos. ir nepamiršti tokių „darbų”.

5 komentarai

 1. marius

  Yra daug kompetetingų specialistų, kurie tyliai dirba savo darbą, bet „dauguma” balsuodami pasirenka tuos, kuriuos mato per TV. A. Baukutė, A. Valinskas , Vilkaitis ir daugelis kitų atsidūrė ne savo vietoje.
  Į kokius kriterijus atsižvelgti „balsuojant” eiliniam piliečiui, pagal ką orientuotis, kaip neapsigauti? Galėtumėt Dainiau parašyti straipsnį šia tema, ar kažkaip kitaip išsakyti savo požiūrį. Pagal ką jus orientuojatės balsuodamas už vieną ar kitą partiją, ar asmenį?

  Atsakyti
 2. to konsultantas

  ar į tesėją,ar į pedofilą, žmogus jis jau senai nebebuvo

  Atsakyti
 3. senelis

  visi žinome kiek laiko tarnauja tarybinės razetės, jas reikdavo keisti kas pusmetį, nežinau kiek metų išgyveno Baukutė tame bute, bet išeidama ji neprivalėjo to buto kapitališkai atremontuoti.Reikėjo kažkam nuo kažko nukreipti dėmesį. Gėda turėtu būti rimtiems leidiniams nusivažiuoti iki pliotkų lygio.

  Atsakyti
 4. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Bet valoma nuo uodegos. Tai gal dar reikės nubausti policininkus, kurie nesugebėjo ištirti ir ratsi kaltų?

  Atsakyti
 5. konsultantas

  Dėl to tokių p…..ų ir kyla panašūs klausimai kaip, ar šauta buvo į žmogų, ar į teisėją. Žuvis pūva nuo galvos!

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *