Ką A. Kubilius mano apie valdžios cinizmą?

pagal | 2009/12/04

Valdžios cinizmas ir stagnacija susilaukia atsako – populistinio radikalizmo. Galima spėti, kad marksistiniai nacionalizacijos šūkiai taps tik populiaresni.

Tai dabartinis premjeras A. Kubilius parašė 2007 12 27. Tema skambėjo taip: TS pirmininkas Andrius Kubilius: Ar 2008 metai bus demokratijos sveikimo metai?

Įdomu, o ką jis mano apie tai dabar?

4 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Aušra, manau, kad tu teisi, kad turime neieškoti dirbtinai priešų. Ir patys nebūti sau priešais.

  Atsakyti
 2. Aušra Juškaitytė

  Dainiau, my eto yže prochodili, Sausio-13 scenarijus yra kartojamas. Ne ne, aš datom nesuklydau, nepergyvenk. Tada irgi buvo padaryta kažkas ant tuščios vietos, dabar lygiai tas pats. Tada buvo bent jau priešas buvo aikus- dabar iš savų padarysim priešus. Belieka prisiminti tai, kad ir tu jų esi užmatęs, ir juos minėjęs. Nieko naujo. O paskui bus galima rmii gyventi, iekvienas turėsim savo vaidmenį- priešas, draugas, danoščikas, danoščiko danoščikas. VSD dirba- geriau, blogiu bet dirba, ir tai, kad jie dar nesurado tiek priešų greičiau jiems daro garbę, nei rodo jų darbo neefektyvumą.

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  dabar klausau per radiją apie kažkokius galimus neramumus, mitingus. Nesinori tokių dalykų visai. bet juk ne tik policija ir VSD turi dirbti, kad to nebūtų.

  Atsakyti
 4. Simas

  Ne veltui jo blogas mirė… Neturėtų ką parašyti dabar, nes dabartiniai veiksmai prieštarauja seniems žodžiams. Bet man tai ne naujiena – konservatoriai niekada nepasižymėjo nuoseklumu…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *