Ko nemėgsta Prezidentė Dalia Grybauskaitė?

pagal | 2010/01/12

Šiandien Lietuvos radijo laidoje „Ant svarstyklių” su kolega Gintaru Aleknoniu kalbėjo Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kalbėjo apie sausiso 13-osios įvykius. Apie senas bylas ir prokuratūros darbą. Apie santykius su Baltarusija. Apie Prezidento galias.

Tačiau kai kalbame apie vertybes, kartais labai svarbu žinoti ne tik tai, ką tu labiausiai myli ir vertini. Ne mažiau svarbu žinoti ir tai, ko žmogus nemėgsta. Štai Prezidentė D. Grybauskaitė labai aiškiai pasakė, kad ji labiausiai nemėgsta meluojančių, vėluojančių ir vagiančių.

O kas juos mėgsta?

4 komentarai

 1. Aušra Juškaitytė

  toks, žinai kausimas, taip suformuluotas:D, atsakyčiau aš tau- privačiai, kas atsitinka su tuo kuris nuolat vėluoja tą ” ką nors ” padaryti.
  Dar pamiršo pasakyti, kad nemėgsta negirdinčių ir komandų nevykdančių. Va Dagiui neatleido ir nepaaiškino kodėl, Laurinkum abejojo abejojo ir jam neatleido, ir su kitaip taip bus.
  Sakys, ai, tai jis man nepatinka, nemėgstu- va su Malakausku taip buvo.
  Žodžiu sunkus atvejis su tuo- mėgstu-nemėgstu. Jei vaikas taip sakytų- sakyčiau kaprizijasi prieš košės lėkštę, o kai Prezidentė?
  Tokiais kriterijais remiantis- ir …žodžiu kažkas irgi gali jai pasakyti, žinot mes jūsų irgi nebemėgstam.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  🙂 taip taip 🙂 man tik įdomu, ką reiškia žodis „nemėgstu”? Pvz., jei žmogus dėl ko nors pavėluos ką nors padaryti Prezidentei? Kaip ji keršys ar atleis?

  Atsakyti
 3. Aušra Juškaitytė

  žodžiu nemėgsta orų prognozių, keliauti traukiniu ir pasivaikščiojimų egztinėse šalyse, na kur laisvai beždžionės bėgioja.
  Ir iš tiesų, anokie čia pomėgiai. Tikriausia niekas nemėgsta.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *