Panevėžio žurnalistų lyderiu tapo karatė meistras

pagal | 2010/03/20

Valentinas Pečininas (Romo Bagdono fotografija)

Šiandien lankausi Panevėžyje. Formaliai – darbo reikalais. Mat, Lietuvos žurnalistų sąjungos Panevėžio skyriaus žurnalistai organizavo susirinkinimą ir savo naujuoju lyderiu išsirinko kolegą fotografą Valentiną Pečininą. Jis pakeitė iki šiol 3 metus skyriaus pirmininko pareigas užėmusią Virginiją Sipavičienę.

Nors šiuo metu vyksta LŽS organizuojamas seminaras žurnalistams apie šios profesijos perspektyvas ir iššūkius (lektorius Džiugas Paršonis – VU lektorius, nezinau.lt autorius), nesusilaikiau nepaskelbęs šios žinios jau dabar.

Valentinas iš karto atkreipė ne tik mano, bet ir kitų iš Vilniaus atvykusių kolegų dėmesį. Visų pirma todėl, kad šiandien susirinkime tarp Panevėžio žurnalistų įsiplieskusią diskusiją apie praeities problemas Valentinas ryžtingai nutraukė tuščią laiko gaišimą pasiūlymu ieškoti ateities veiklos. Todėl šiuo metu negausus (vos 11 žurnalistų vienijantis) LŽS Panevėžio žurnalistų skyrius nauju lyderiu ir pasirinko Valentiną o artimiausiu metu sieks į bendrą veiklą įtraukti kuo daugiau kitų kolegų. Labiausiai norima įtraukti jaunimą.

O tai, mano galva, Valentinas su savo dviem naujom pavaduotojom galės padaryti nesunkiai. Juokavome, kad toks profsąjungos lyderis padės apginti bet kurį – Valentinas yra ne tik žurnalistas, fotomenininkas, bet jis dar ir vadovauja JKA Lietuvos karate asociacijai. Turi JKA juodą diržą – 3 dan. Juokavome, kad jei kas pabandys nuskriausti kurį nors žurnalistą Panevėžyje – atsakas bus rimtas.

Galima priminti, kad Valentinas be sportinių pasiekimų turi ir įvairių apdovanojimų už savo fotografijų darbus.

Apdovanojimai:

1999 m. „FujiPress“ fotografijos konkursas. Tema – „Sportas”, 3 vieta
2005 m. „Tai Lietuva“- Lietuvos spaudos fotografija. Temos „Kultūra” nugalėtojas
2007 m. Lietuvos spaudos fotografija 07. Temos „Gamta ir jos apsauga” nugalėtojas

Tačiau labiausiai džiaugiuosi, kad ekonominė krizė ir didelis žurnalistų nedarbas Panevėžyje paskatino kolegas burtis ir padėti vieni kitiems. Tai ir yra geriausia žinia. Sėkmės jiems. O tie, kas norės prisijungti prie panevėžiečių žurnalistų bendruomenės, gali rašyti Valentinui Pečininui adresu info@baltasisvoras.lt.

4 komentarai

  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

    Atsiprašau, kad buvau suklydęs. Jau pataisiau savo klaidą. Posėdyje kažkas pasakė, kad Virginija buvo 5 metus pirmininke ir net nesudvejojęs parašiau. Pasirodo, reikia tikrinti faktus:-)

    Atsakyti
  2. Nija

    V.Sipavičienė Panevėžio skyriaus pirmininke buvo išrinkta 2006 m lapkričio pradžioje ir skyriui vadovavo tik 3 metus.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *