Z. Kelmickaitė pasirinko žurnalistiką. Džiaugiuosi už ją, jos gerbėjus ir LRT

pagal | 2010/03/31

Politikė ir laidų vedėja Zita Kelmickaitė pasirinko žurnalistiką – ji palieka Vilniaus miesto tarybą.

Džiaugiuosi už Zitą Kelmickaitę, jos darbus ir veiklą. Manau, kad ji buvo ir gera politikė, ir labai įdomi laidų vedėja. Ji gali bet kada vėl būti ir gera politike, ir tokia pačia nuostabia žurnaliste. Bet jei žurnalisto etika neleidžia veinu metu dirbti politikoje ir žurnalistikoje, gerbiu ir vertinu kolegę už tai, kad žurnalistinė veikla jai buvo artimiau už politiką.

Tačiau lygiai taip pat būčiau džiaugęsis, jei Zita Kelmickaitė būtų pasirinkusi politiką – labai atsakingą ir rimtą darbą Vilniaus miesto savivaldybėje. Tikrai ne mažiau atsakingą nei žurnalisto duona. Gal net labiau atsakingą.

Bet svarbiausias dalykus Zitos Kelmickaitės (apsi)sprendime – pats sprendimas pasirinkti. Noriu palinkėti sėkmės Zitai žurnalistikoje. O jei kada sugalvos į politiką, ką gali žinoti, gal pakils į dar didesnes aukštumas.

Kaip žinia, Z.Kelmickaitei rinktis politiką arba žurnalistiką prireikė po to, kai Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijai konstatavo, kad žurnalistinį ir politinį darbą dirbantys laidų vedėjai, kaip ir žurnalistai, gali susidurti su interesų konfliktu. Apie tai esu rašęs ir aš šiame tinklaraštyje.

2 komentarai

 1. Niukas

  Sveikintinas Kelmickaitės poelgis.
  Tik, ar nebus tai tik priešrinkiminė akcija?..
  Savivaldos rinkimai vyks 2011 m. vasario mėn. Ne tiek daug ir liko. Pagyvensim- pamatysim.
  Tuo pačiu keliu galėtų žengti žingsnį platų ir A. Ramanauskas, nors jis ir nėra žurnalistas, bet…
  „Peliavimą” per TV vertinčiau, kaip moralės stoką.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *