Perspėjimai apie škvalą ir informacija apie saugų elgesį

pagal | 2010/08/17

Orai ir perspėjimai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos šiandien oficialiai skelbia:

„Perspėjimai. Šiandien antroje dienos pusėje Lietuvoje prasidės perkūnijos. Jų metu kai kur numatomas škvalas 15-20 m/s. Orai palaipsniui pradės vėsti. Puslapis atnaujintas: 2010-08-17 12:46:43”

Perspėjimas aiškus – bus škvalas. O ką daryti? Kur bėgti ir kaip elgtis? Štai čia gelbsti jau kita tarnyba – ugniagesiai-gelbėtojai. O gal šios tarnybos galėtų glaudžiau bendradarbiauti ir nereikėtų apie tą škvalą informacijos ieškoti keliuose portaluose? Nes pas ugniagesius yra ir meterologų perspėjimas, ir instrukcija, o pas meteorologus – tik perspėjimas.

6 komentarai

 1. Simas

  oj, biški ne taip parašiau. Portalas kyšiai.lt tebegyvuoja, bet forumas nebeveikia…

  Atsakyti
 2. Simas

  Taip Dainiau… Štai buvo toks portalas kysiai.lt. Gan aktyviai dalyvavau jo forume. Tačiau… Jis nebeprienamas (o gal čia tik man?). Bet užtat pamačiau reklamuojamą naują projektėlį, kuris, panašu, irgi už ES pinigus finansuojamas ir dubliuoja mano minėtą kyšiai.lt… Pinigu plovimas, plius ypatingai didelis neefektyvumas ir visuomenės pasyvumas…

  Gražiai skamba žodžiai verslo skatinimo strategija
  O kas slepiasi už tų žodžių? Manau, kad tai populizmas ir pinigu plovimas.
  Keisčiausia yra tai, kad net versle tie pinigai vis dar tebešvaistomi…

  Pavyzdžių yra begalė, dėl to net aprašinėti jų nesinori, nes tiesiog pasijaučiu, kad esu kažkoks nesveikas Don Kichotas…

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Simas iš esmės teisus. Tačiau reikia pridėti, kad dalis tokių sprendimų ne iš piktos valios. kartais kompetencijos stoka, kartais pats verslas suteikia tokias paslaugas, kad galėtų kuo daugiau pijigėlių išlupti iš valstybės. Padaro vieną interneto svetainę vieneims, kiti sau gauna dar vieną. tada jie daro specialią kokiam nors projektui, tada vėl kažkaio. Pažiūrėkite į verslo ksatinimo iniciatyvas ir Ūkio ministerijos veiklos barą. Ar ne paprasčiau būtų nekurti tiek daug erdvių.

  Atsakyti
 4. Simas

  sigitai,
  Jūs jau pernelyg pasinėrėte į interpretacijas… Tiesiog aš noriu pasakyti, kad kai Lietuvoje kažkas kažką daro, tai, paprastai, niekas nepagalvoja apie tai, kad kažkam teks naudotis paslaugomis ir jos turi būti maksimaliai orientuotos į žmogų. Į žmogų ne naudos prasme, o suteikinėjamos paslaugos patogumo ir prieinamumo prasme. Lietuvoje aš to nematau nei privačiame versle, nei valstybinėse įstaigose. Žinoma yra išimčių, tačiau, manau ir manysiu, kad nenormalu, kad normalus aptarnavimas yra išimtis… Sakyčiau, kad tūrėtų būti atvirkščiai. O gal aš per daug noriu?

  Atsakyti
 5. sigitas

  na tu simai ir žaktelėjei- versle idiotai, valdžioje idiotai ir vagys, gaisrinikai debilai, meteorologai nukvakėliai , lieka tik paprasti žmonės. Bet šiandien gi ne pilnatis … ?

  Atsakyti
 6. Simas

  O Lietuvoje visur taip: jei nori konkrečios informacijos, tai jos vienoje vietoje ir niekur nerasi. Man net kartais atrodo, kad net privatus verslas yra, atsiprašau už išsireiškimą, valdomas paprasčiausių idiotų…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *