Erotomanai kelia Balsas.lt reitingus? Panašu, kad taip

Erotomanai kelia Balsas.lt reitingus

Praėjusią savaitę vartydamas savaitraštį „Balsas.lt savaitė” netyčia aptikau žinutę, kad Balsas.lt vejasi didžiausius naujienų portalus Delfi.lt ir Lrytas.lt. Žinutė suintrigavo.

Labai jau įdomu pasidarė, kas taip kelia portalo reitingus ir koks šiame darbe žurnalistų nuopelnas. Dar labai sudomino ir temos bei straipaniai, kurie labiausiai kelia reitingus. Kitaip tariant, sudomino topai.

Mano žingeidumo rezultatai pribloškė… Seksas, seksas ir seksas… Dar ekonomistas Rudzkis su šoumenu-politiku Šedžiumi bandė kiek konkuruoti.

Štai praėjusios savaitės reitingų Top 10:

1. Analinis seksas: kas tai? (N-18)
2. 10 keisčiausių pasaulio sekso rekordų (N-18)
3. Nešvarios žvaigždžių nuodėmės
4. A. Šedžiaus mylimoji – mokyklos dar nebaigusi M. Kvietkutė
5. Lietuvė vėl „sužibėjo“ pasaulyje – šįkart imtynių laidoje
6. 10 keisčiausių sekso žaisliukų pasaulyje (N-18)
7. Stipriausia Švedijos moteris (APKLAUSA)
8. Grožio konkursų aukos – mažametės
9. 10 žvaigždžių pasakiusių „Playboy“ žurnalui „ne“
10. Dešimt kiekvieno zodiako principų

Pagalvojęs, kad negalima apie viską spręsti pagal vieną savaitę skaitytas temas, nutariau pasidomėti, kuo gi ypatingas buvo visas mėnuo. Rezultatai ne ką „prastesni”. Štai koks mėnesio Top 10:

1. TOP 20: didžiausių biustų savininkės
2. TOP 17: ne laiku išlindę apatiniai
3. TOP 20: dviprasmiškos nuotraukos
4. Meilė pagal zodiako ženklus
5. Darbai, kurių tikrai nenorėtumėte dirbti
6. Originaliausios sekso pozos (I)
7. Sensacinga byla: L. Stankūnaitę kausto baimė
8. Krūtimis arbūzus traiškanti moteris
9. Ice-T žmona pribloškė per mažu maudymosi kostiumėliu
10. 63 kilogramus sveriantis trimetis nepriimamas į vaikų darželius

Galima būtų apie išvadas ir moralę kalbėti labai daug. Nesinori. Kiekvienas išvadas pasidarykime patys.

Balsas.lt nebeliko kultūros rubrikos. Jos vietą užima turinys su raide S

10 komentarų

 1. aurora

  Seksas visad dominuos pasaulyje (kaip ir pinigai). Tai nėra ko stebėtis, kad žmonėms labiau tai rūpi skaityti ar žiūrėti foto 😛

  Atsakyti
 2. sigitas

  žinant , kad balsas.lt = ryžas.lt , nieko nuostabaus. Iš kitos pusės , ką vejasi balsas ? Lyderius delfi ir lrytas? Kaip sakoma – pasakyk , ką vejiesi, pasakysiu kas esi.

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Dovanėliau, bet ar tokia priemonė leidžia etigti, kad portalas tampa rimtu protalu? Kitaip tariant, rimtai konkuruoti su rimtesniais portalais gali tik tie, kas leidžiais iki papų lygio? Tai tikrai nauja tendencija. beje, anksčiau jau rašiau apie tai, kaip lrytas.lt prie temos mapie pedofiliją deda erotinių prekių reklamą. man atrodė nesaknu ir neetiška, bet…
  Kita vertus, sutinku, su skaitau balsą, kad žmonė sneturi vien politika domėtis. Bet jei jau vyrauja tik seksas ir papai, tai gal tada nėra ko visia girtis? Panašiai atrodo ir televizijos kanlai. Topuose vyrauja pramoginės laidos i filmai, o žurnalistika ten vos kapanojasi. gal tai reiškai ir žurnalistikos krizę? Nemokama ir nežinoma, kaip sudominti žmones?

  Atsakyti
 4. skaitau balsa

  geros, gyvenimiškos ir aktualios temos 🙂 ar vien tik politika ir turi rūpėti visiems? 😉 greičiausi kiti portalai neišveda, to kas tikrai skaitoma, o bandoma manipuliuoti topų išvedimu, suformuojant įvaizdį, kad skaitomos tik rimtos temos.. kitaip sakant, ne viskas yra taip, kaip pateikiama 😉

  Atsakyti
 5. Dovanėlius

  Nenuostabu, nes šie S straipsniai yra naudojami reklaminiams tikslams Facebooke ir vietoj reklaminių skydelių kituose portaluose. Taip jie tampa populiariausias ir atsiduria naujienlaiškiuose ir statistikos suvestinėse. Aš pats Balsas.lt neskaitau nei sporto naujienų, nei verslo, bet nueinu pasižiūrėti kokių 15 baisiausių įžymybių ar Photoshop klaidų ar panašių straipsnių, kurių dauguma ir yra su raide S.

  Kitas momentas – auditorijos amžius. Jaunikliai prie interneto ena tiesiai į S rubriką tikėdamiesi papų pamatyti… O juk tai – aktyviausia interneto vartotojų auditorijos dalis.

  Atsakyti
 6. Karolis Jachimavičius

  Bet kokie tamsūs žmonės, nežino, kas yra analinis seksas.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *