Lietuvos darbo birža žurnalistams siūlo darbo vietą "Pūke"

Šios dienos duomenimis Lietuvos darbo birža siūlo 1 darbo vietą žurnalistui visoje Lietuvoje. Tiksliau sakant, ta vienintelė vieta yra Kaune. Darbovietė – UAB „Pūkas”. Įdomiausios pasirodė darbo sąlygos.

Darbo pobūdis: Radijo ir televizijos reportažų ruošimas
Darbo stilius: Savarankiškas darbas

REIKALAVIMAI
Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Profesija: Žurnalistas
Papildomi reikalavimai: taisyklinga lietuvių kalbą, gera dikcija

DARBO UŽMOKESTIS
Mažiausias: 1000 LTL
Vidutinis: 1500 LTL
Mokėjimo terminai: nurodyta suma už mėnesį, neatskaičius mokesčių, mokama kartą per mėnesį

Jei kas susidomėjo, gali rašyti kaunas@pukas.lt.

Pasidomėjau „Pūko” ambicijomis. Suintrigavo. Savao ninternet svetainėje jie skelbia, kad jie visada ieško norinčių ir galinčių dirbti televizijoje ir radijuje, nebijančių darbo, atsakomybės, iškalbingų, išradingų, įdomių, malonių, intelektualių, reprezentatyvių bei kūrybingų ir meniškų sielų.

Maža to, karjerą jie siūlo daugybei kitų žmonių. Jei tikėsime „Pūko” interneto svetaine, tai jiems reikalingi:

Marketingo, komercijos skyriaus direktorius (-ė). Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas arba panašaus darbo patirtis. Atsakingumas ir pareigingumas. Darbo pobūdis: reklamos pardavimo skyriaus formavimas ir valdymas, radijo ir televizijos programos konkurencingumo ir įvaizdžio formavimas.

Pardavimo vadybininkai dirbti su verslo klientais. Reikalavimai: patirtis pardavimo srityje, sugebėjimai derėtis, iniciatyvumas, greita orientacija. Darbo pobūdis: reklamos užsakovų paieška, darbas su verslo klientais.

Žinių tarnybos korespondentas (-ė). Reikalavimai: mokėti lietuvių kalbą, gera dikcija, polėkis žurnalistiniam darbui. Darbo pobūdis: radijo ir televizijos reportažų ruošimas, žurnalistinis darbas.

Buhalteris (-ė) Reikalavimai : aukštasis finansinis, ekonominis išsilavinimas, buhalterinės apskaitos programos išmanymas, 2-3 metų buhalterės (-io) patirtis. Darbo pobūdis: įmonės apskaitos tvarkymas.

Radijo laidų vedėjas (-a), (DJ). Reikalavimai: taisyklinga lietuvių kalba, gera dikcija, kūrybingumas, operatyvumas. Darbo pobūdis: laidų vedimas, interaktyvus bendravimas su klausytojais.

Filmavimo operatorius (-ė). Reikalavimai: panašaus darbo patirtis, automobilis. Sugebėjimas dirbti su filmavimo kamera. Darbo pobūdis: laidų filmavimas studijoje ir ruošiant interviu. Apmokysime turinčius polėkį kūrybiniam darbui televizijoje. Privalumas: baigusiems studijas.

Televizijos laidų montažo darbuotojas (-a). Reikalavimai: darbas kompiuteriu, pareigingumas, atsakingumas, polėkis kūrybai. Darbo pobūdis: televizijos laidų montavimas. Privalumas: panašaus darbo patirtis.

Administracijos darbuotojas-(a). Reikalavimai: Rūpestingumas, organizuotumas ir atsakingumas, punktualumas ir pareigingumas, polėkis dirbti žiniasklaidos srityje. Darbo pobūdis: dokumentų tvarkymas, užduočių vykdymas, pagalba vadovui. Privalumai: kūrybiška asmenybė, siekianti karjeros, turinti ambicijų išmokti dirbti administravimo ir valdymo srityje.

Programos išleidimo operatorius (-ė) Reikalavimai: darbas kompiuteriu, pareigingumas. Darbo pobūdis: darbas kompiuterine technika. Privalumas: baigusiems studijas.

TV režisierius (-ė). Reikalavimai: kūrybingumas, gebėjimas realizuoti idėjas, mokėti dirbti komandoje.Darbo pobūdis: laidų kūrimas, scenarijų rašymas, paieška kūrybinių žmonių.

Inžinierius. Reikalavimai: aukštasis techninis išsilavinimas, mokėti savarankiškai atlikti elektronikos prietaisų montavimo-derinimo darbus. Privalumas: praktinė elektroninės įrangos remonto patirtis, aukštalipio pažymėjimas.

Kai perskaičiau tokį sarašą, man kilo keli klausimai:
Ar tai reiškia, kad „Pūkas” visai neturi darbuotojų ir renka naują komandą?
Jei komanda buvo, tai kas nutiko, jog reikia keisti tiek daug žmonių?
Ar tai nekelia įtarimo, kad toje kontoroje tokia didelė kaita reiškia tik viena – ten darbo sąlygos nelabai vilioja žmones?

O jei visai atvirai, tai man labai keista ši kontora atrodo. Prisimenu, kad dar šių metų vasarį nepolitinė piliečių asociacija „Jungtinis demokratinis judėjimas“ (JDJ) nutraukė keistus santykius su dar keistesniu JDJ „Kitokios Lietuvos“ skyriumi. Šio skyriaus įkūrėjas, „Pūko“ žiniasklaidos priemonių savininkas Kęstutis Pūkas su savo šalininkais atsiskyrė nuo teisininko Kęstučio Čilinsko vadovaujamo pilietinio judėjimo.

Jei kas nors norėtų sužinoti, kodėl „Pūko” kontorą laikau keista, gali paklausyti laidų „Kitokia Lietuva”. Na bent keleto iš archyvo.

16 komentarų

 1. Del PUKO

  Patarciau net priesui neiti i „PUKA”. Jei kas susidomes „Puku” paskambinkit man, papasakosiu placiau. 867562533

  Atsakyti
 2. qwerty

  Manau, kad jokiu pasaulio pakeitimu tas veikėjas netiki. O „atitrūkęs nuo realybės pasaulėlis” duoda gerus dividentus 😆 😆 😆
  Taip, kad dar klausimas, ex kolega, kas yra atitrūkęs nuo realybės.

  Atsakyti
 3. Ex kolega.

  Dirbau kažkada toj ïmperijoj”, kaip jis pats vadina. Vieniems (senbuviams) ten gerai, nes jie jau pripratę prie absurdų vykstančių kasdien, naujokai ilgai neišbūna, nes nesupranta, kaip galima apskritai dirbti tokioje aplinkoje. Kalbant su Pūku, susidaro įspūdis, kad visi aplink vagys, tik jis ir tas ANALitikas Bruder, kurio praeitis irgi „spalvinga” yra skaidrūs, kaip rasos lašai. Keista, bet tokio amžiaus žmonės vis dar tiki, kad pakeis su savo pensininkų sąjūdžiu „Kitokia Lietuva”… Gyvena Pūkas savo pasaulėlyje, kuris jau senokai atitolęs nuo realybės.

  Atsakyti
 4. Marius

  Tu geriau Dainiau parašyk straipsnį apie tai kam naudingi bedarbiai gaunantys pašalpas?
  Būtų įdomu išgirsti tavo nuomonę šia tema.
  Dabartinė padėtis darbo biržoje yra nenormali. Parazitavimą galima lengvai pažaboti, bet aš manau, kad strategams tai nenaudinga. Kodėl?

  1. Simuliantai valstybėje kaip ir psichiatrinėje ligoninėje yra mylimi.
  2. Psichiatrinėse ligoninėse tikrų ligonių niekas nemėgsta.
  3. Lygiai tas pats ir mūsų valstybėje tikrų bedarbių niekas nemėgsta, o simuliantus myli.
  4. Simuliantas psichiatrinėje ligoninėje veda save tyliai, neišsišoka ir nesukelia jokių problemų personalui, neapkrauna jų.
  5. Kuo daugiau simuliantų valstybėje tuo valdžiai ramiau vogti, užsiimti savo machinacijomis, savais slaptais reikaliukais.
  6. Jeigu iš visų simuliantų dabar staigiai atimtume bedarbio pašalpas, parazitai pradėtų drumsti ramybę ir spjaudytis ant valdžios. Tuomet jau jų nebepagązdinsi nei kuo. O dabar juos darbo biržoje gązdina pašalpomis. Gązdina, bet moka toliau. Jokių realių permainų ten nevyksta.

  Atsakyti
 5. Sky.

  Dėl Pūko 🙂 ,

  Norėčiau papasakoti savopatyrimą: „Esu iš Kauno, dirbusi dar buvusiame 5 kanale, „Laikinojoje sostinėje”, „Kauno fone”. Esmė aiški – Kaune su žiniasklaida sudėtinga. Tačiau, ką daryti, jeigu INIT TV nepriima ir „Kauno diena” pilnutėlė. Visada yra PŪKAS. Tai naujokų kalvė, arba vieta (kai nėra kitos išeities). Nuvažiavau tris kartus esu pasikusi balso įrašą ir tris kartus atsisakiau. Nes pirmą sykį sužinojau, kad nei poros šimtų negausiu, o darbas nuo 7 ryto iki 19 val vakaro. Tuomet kitą kartą vėl nuvažiavau – pakvietė jie patys, paklausiusi atsisakiau – reikėjo vesti sveikinimų koncertą. Trečią kartą turėjau vakarienę su pačiu Pūku, buvo pasiūlyta palaistyti rožės, apžiūrėti vandens lovą, man liepė groti pianinu svetainėje. Suvokiau, kad ne – tai šaraškino kontora ir daugiau nebežiūriu net ton pusėn.

  Atsakyti
 6. Dovilė

  Labai teisingas įrašas! Iš tiesų prieš dvi dienas apie tą patį pagalvojau nė nebūdama iš žurnalistų aplinkos. Kita vertus, visi šie dalykai kiekvienam mąstančiam žmogui akivaizdūs.
  Ką aš dariau pagalvojus visa tai? Nukeliavau į garsųjį skundų puslapį ieškoti tikrosios teisybės apie įmonę, nes nepatenkinti darbuotojai kartais ten brūkšteli meilės laišką. Ir pasiskaičius ten atsiminiau, kad kadais tokį legendinį straipsnį ape poną Pūką skaičiau ir jo santykius moteriškos lyties atstovėmis. Jis buvo išėjęs jau tikrai seniai, o pasirodo niekas nė nepasikeitė: )
  Bet ką gi aš čia – siūlau paskaityt prie kavos puodelio ir viskas pasidarys truputėlį aiškiau kodėl ten tiek darbuotojų ieškoma: )

  Atsakyti
 7. mierga gera

  SRT galėtų Pūkui papildomų pinigučių pamesti:)

  Atsakyti
 8. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  sgiti, dažnai tai susiję 🙂 o jei tavirai, tai vienas pažįstamas dabar ieškojo televizijoje redaktoriaus už 4000 litų ir labai keist žmonės papuola. Vienimas tai per maži pinigai už sunkų adrbą. Kitiems per sunksu darbas apskritai, nes daug galvoti reikia. Žodžiu, viskos po truputį.

  Atsakyti
 9. sigitas

  galvoju – koks atlyginimas, tokia ir žurnalistika? Ar atvirkščiai?

  Atsakyti
 10. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  inga, jei pastebėjai, ne atlyginima sbuvo pagrindinis dalykas temoje. Tačiau atlyginimas turi būti vertas darbo. Esu įsitikinęs, kad žurnalisto darbas vertesnis

  Atsakyti
 11. Inga*

  Nesuprantu o kas cia tokio? Cia dar labai gera atlyginima siulo 1000lt Vidutinis: 1500 lt. As tai zinau pazistami ieskojo zurnalisto, pasiulė pilna etata uz 800lt neatskaicius mokescius, zurnalistu cv pylesi kaip per pavasarine liuti. Nesuprantu ko dedei Dainiui nepatiko skelbimas As suprantu jus labai gerbiamas zurnalistas, pirmininkas as manau jums duotu 1500lt, ir gal dar uzmestu keleta procentu, jus to tikrai vertas.

  Atsakyti
 12. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Simai, man irgi į tai labai panašu. Bet kuriuo atveju kontora, kuri žurnalistui siūlo Maxima kasininkės dydžio atlyginimą man kelia įtarimą.

  Atsakyti
 13. Simas

  Manau, kad tai yra vienas iš legalių būdų sumažinti atlyginimus. Yra tokia įdomi schema – visi atleidžiami ir vėl priimami su naujomis darbo sutartimis, bet su mažesniais atlyginimais.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *