Pasak S. Stomos, normalūs žmonės kalti dėl pedofilų nebaudžiamumo

pagal | 2011/01/31

Seimo nario Sauliaus Stomos blogas rašo apie „netikrą“ princesę ir pedofilus:

„Čia priėjome svarbią vietą – psichologiją. Pedofilija visų pirma yra psichinis iškrypimas. Besiklausydamas konferencijos pranešimų supratau dar vieną dalyką. Normalių žmonių psichika irgi padeda pedofilams slėptis nuo teisingumo.”

Nors ši frazė paimta iš konteksto, tačiau jos esmė labai aiški – kiekvienas normalus Lietuvos pilietis turėtų jaustis kaltas dėl to, kad jis prisideda prie pedofilijos nebaudžiamumo.

Kaltinimas baisus. Nors iki šiol maniau, kad esu pakankamai normalus pilietis ir niekam blogo nedarau, dabar jau supratau, kad ir dėl manęs pedofilai Lietuvoje vaikščioja laisvėje. Blogai. Kažkaip nesmagiai jaučiuosi.

Bet kadangi S. Stoma aktyviai kovoja prieš pedofilus, tai lyg ir reiškia, kad jis nėra labai normalus?

Beje, Seimo narys Saulius Stoma šias pareigas turi nuo 2008-11-17. ir nors jis pats buvo išrinktas pagal partijos sąrašą (iškėlė Tautos prisikėlimo partija), pats dabar labai gražiai rašo, kad „Partijos – silpniausioji grandis”.

Viskas labai gražu ir teisinga. Bet taip painu… Gal dėl to, kad jaučiuosi esantis normalus, kartais S. Stomos nesuprantu.

4 komentarai

 1. tik nuomone

  Jeigu jus vadovas, ar jusu subjektyvi nuomone nera kazkam spaudimas arba atvirksciai – palaikymas? Kaip jum atrodo? Sutinku, visi turi (teise i) zodzio laisve, bet ar nebutu geriau, jeigu vertintumet kiek atsargiau?
  Aciu, kad leidziate komentuoti :)).

  Atsakyti
 2. na

  man atrodo, kad jus jau perlenkiate lazda pastoviai sekdami ka kalba Krivickas, Stoma ir kiti „kedofilai” kaip juos vadina. Ar cia normalu? Kad jus taip jauciates tai nereiskia, kad Stoma nenormalus o jus normalus.

  Atsakyti
  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Šioje erdvėje rašau savo subjektyvius pastebėjimus apie tai, kas vyksta. Nesu joks objektyvus vertintojas. Tiesa, čia leidžiu savo mintis skelbti ir komentatoriams. Taip pat ir Jums. Galime diskutuoti. Tačiau šiuso asmenis ir reiškinius negaliu nepastebėti, nes jie gana matomir viešoje erdvėje. O čia paprastai rašau apie mano pastebėtus reiškinius būtent viešojoje erdvėje.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *