TV laidų kūrėjams: Lietuvos televizija skelbia laidų konkursą

pagal | 2011/05/04

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija skelbia televizijos laidų konkursą.

Kūrėjai kviečiami siūlyti laidas, skirtas socialinės tematikos analizei bei pilietiškos visuomenės ugdymui, nacionalinės kultūros puoselėjimui ir populiarinimui, visuomenės ekologinės kultūros ugdymui, taip pat laidas apie Europos ir pasaulio kultūros įvairovę.

Paraiškos dalyvauti kartu su teikėjo kvalifikaciją įrodančiais dokumentais priimamos iki gegužės 18 dienos 17 valandos.

Teikėjų kvalifikacija bus vertinama gegužės 19 dieną. Tą pačią dieną kvalifikaciją atitikusiems teikėjams bus išsiųsti kvietimai su reikalavimais laidų projektams.

Birželio pirmosiomis dienomis bus vertinami gautieji televizijos laidų projektai. Konkurse nugalėjusias laidas numatoma transliuoti Lietuvos televizijos naujajame sezone.

Visas konkurso nuostatas galima rasti www.lrt.lt.

4 komentarai

 1. as

  pritariu Vidmantui. kas susidūrę, žino, kas yra tie „konkursai”. kaip ir kūrybiniai LŽS konkursai. Farsas. Tos pačios pavardės, nes komisijoje irgi vis tie patys. Draugų ir giminių krašte kitaip nebūna.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Vidmantai, mano misija – kuo plačiau skleisti LRT konkurso informaciją ir tikėtis, kad bus pateikti įdomiausi galimi projektai. O LRT Trayba tvirtindama konkurso rezultatus jau turės įvertinti, kas yra geriausi.

  Atsakyti
 3. Vidmantas Valiušaitis

  Dainiau, na, kam reikia tos vaidybos, kad čia konkursas. Bent jau tau, kaip LŽS, ne LRT pirmininkui, tai nepritinka. Juk dabar būsi priverstas dalyvauti vaidinime ir toliau: kad nėra paraiškų, niekas nieko gero nesiūlo, todėl „kam nors reikia užpildyti eterį”. Susirinks tie patys seni „eterio draugai”. O juk tam ir pranešama prieš dvi savaites, kad niekas kitas neateitų, kad paraiškas pateiktų tik tie, kurie turėjo privilegiją apie sąlygas žinoti kitais keliais, iš anksto ir pasiruošti. Būtų konkursas, jeigu toks skelbimas būtų pasirodęs vasario mėnesį, įskaitant pranešimą ir apie vertinimo komisijos sudėtį. Dovanok, taip viskas banalu, kad net nyku komentuoti…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *