Atsargiai – prabangūs vairuotojai turi pirmenybę

pagal | 2011/06/07

"Gudručiai" gyvena patogiau.

Praėjusį savaitgalį lankiausi gimtajame Vilkaviškio mieste. Šeštadienį ryte užsukau į miesto centre esančią vieno prekybos tinklo parduotuvę.

Automobilius pastatyti nėra lengva, ypač arti įėjimo į prekybos centrą. Tačiau yra „gudručiai”, kurie pasilengvina sau gyvenimą. Net jei jie užima kitiems skirtą vietą. Štai vieną tokį „prabangų” gudrutį nufotografavau, nes negalėjau susilaikyti. Jei kas atpažino šį „gudrutį”, prašau žmogui paaiškinti elementarias taisykles – gal kitą kartą taip nedarys. Nusiunčiau foto ir policijai. Bent jau žinos.

Tačiau nelaukdamas kol reaguos policija dar pasinaudojau proga nusiųsti pažeidėjo foto fotopolicijai. Raginu ir kitus tai daryti.

O štai kokį oficialų atsakymą gavau 2011 06 09:

„Laba diena,

Pranešame, kad Jūsų laiškas yra gautas ir užregistruotas Lietuvos kelių policijos tarnyboje, Nr. 2348(2011) bei pagal kompetencija persiųstas į Vilkaviškio raj. policijos komisariatą – vilkaviskiorpk.bud@policija.lt

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pranešimus apie Kelių eismo taisyklių pažeidimus galite pateikti tiesiogiai interneto adresu https://ep.policija.lt

Pagarbiai
Marija Kazanovič

Lietuvos kelių policijos tarnyba
Giraitės g. 3, Vilnius
(8 5) 271 9405″

Visgi verta pranešti apie galimus pažeidimus.

8 komentarai

 1. Giedre

  Mano vienas bičiulis paauglystėje neteko abiejų kojų. Kartą prie vieno prekybos centro visos vietos neįgaliųjų automobiliams statyti buvo užimtos, taigi žmogui su protezais teko sunkiai eiti iki parduotuvės per visą aikštelę.
  Manau, kad šis pavyzdys puikiai įrodo, kad Dainiaus pilietiškumo akcija yra labai teisinga ir sveikintina.

  Atsakyti
 2. Renata

  Yra šansas, kad tai ir kokio policijos komisaro automobilis :D. Tada kiti šansai labai sumažėtų :)).

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Policija parašė, kad lengva patikrinti ir akivaizdžiai matosi pažeidimas. Tad yra šansas 🙂

  Atsakyti
 4. Marius

  Hierarchija yra tam tikros rūšies proto savybė, todėl neprotinga skūsti Dievui , kad popiedžius su karūna ir policijai, kad karūnuoti vairuotojai kelyje.

  Atsakyti
 5. Renata

  Man iškilo toks klausimas. O jei vaikas neįgalus? Tevai gali statyti ten automobilį? Kartais negali žinoti, nes neįgalūs ir ne tik ratukuose sėdi.

  Atsakyti
 6. sigitas

  Dainiau, manau , kad šio auto vairuotojas tikrai labai neįgalus. Todėl ir jau auto , manau , stovi kaip tik tokiems skirtoje vietoje 😉

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *