Pagaliau Nidoje skambės "Pūko" radijas. Turistams bus linksma tik kitąmet

pagal | 2011/06/30

"Pūkui" reikia ir žurnalistų

Vakar Lietuvos radijo ir televizijos komisija pranešė „džiugią žinią”, kad birželio 29 d. licenciją transliuoti radijo programą Nidoje, 96,0 MHz dažniu nuspręsta išduoti vienintelei konkursui paraišką pateikusiai uždarajai akcinei bendrovei „Pūkas“ su programa „Pūkas“.

Na, kadangi daugiau niekas ir nepretendavo į šį dažnį, negaliu nei lyginti pretendentų, nei kaip nors vertinti programos kuriamą „gėrį”.

beje, šią programą Nidoje numatoma pradėti transliuoti tik nuo šių metų lapkričio 16 d. Todėl panašu, kad su „visa Lietuva” linksmintis turistai galės tik kitąmet. Kol kas turistams bent jau šiemet vis dar bus sunkoka linksmai leisti laiką Nidoje – šiuo metu čia yra transliuojamos tik radijo programos „Lietuvos radijas“, „Marijos radijas“, „Klasika“ ir „Neringa FM“. Žodžiu, daugiau žinių, maldų, klasikinės muzikos nei tikrų lietuviškų linksmybių. Kita vertus, gal tuo Nida iki šiol ir buvo žavi – be jokių pūkų 🙂

6 komentarai

 1. Dainius Radzevicius

  jurga, manau, kad tikrai. Ypac kai paklausai paties Kestucio Puko vedamu laidu 😉

  Atsakyti
 2. Jurga

  Giedre, „Marijos radijas” geriau uz „Puka”. Tikrai.

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevicius

  Giedre, Nidoje skambantis Pūkas paverčia šį miestą Palangos Basanavičiaus gatve. Trūksta tik ruskoje radijo dar iki komplekto. Kita vertus, geriau jau Pūkas nei tas pats popsas tik rusiskai.

  Atsakyti
 4. Giedre

  Kai važiuoji iš Vilniaus į Klaipėdą, maždaug ties Kryžkalniu prasideda apie 40 km duobė, kur girdi tik „Marijos radijas” ir „Klasika”, taigi, neįsimetus kompakto, tenka dalį kelio važiuoti arba tyloje, arba klausytis per radiją mišių. Neringoje bent yra altrenatyva – „Neringa FM” ir „Lietuvos Radijas”. Ar „Pūkas” geriau už „Marijos radiją” dar nenusprendžiau.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *