Krepšinis ir Lietuva – daug emocijų ir vilčių :-) Išlaikykime jas

pagal | 2011/07/11

Vakar vakare nepavyko nulėkti iki Rygos ir „akis į akį” su žalių ir geltonų marškinėlių armija pasidžiaugti Lietuvos jaunimo pergale Pasaulio krepšinio čempionate U19. Bet pavyko nuostabiai praleisti laiką prie televizoriaus ekrano 🙂

Iš karto po pergalės preaėjęs savo gatve gavau dar didesnę dozę teigiamų emocijų – galima buvo pajusti tą smagią nuotaiką, kai vėlų sekmadienio vakarą kaimynai ne tik nemiegojo, tačiau jie būriavosi kiemuose, balkonuose ir smagiai šnekučiavosi, šūkčiojo, klegėjo 🙂 Pro atvirus langus sklido „Lietuvos ryto televizijos” transliuojamos apdovanojimo ceremonijos garsai. Netrukus pasigirdo iš kai kurių kiemų išvažiuojančių automobilių signalai – kai kas šventę nutarė pratęsti miesto gatvėse 🙂

O man, pasakysiu atvirai, patiko ir žaidimas, patiko ir nugalėtojų emocijos. Viskas buvo gražu. Tik komentatoriai kiek nuvylė. Naudos iš jų varžybų metu ir taip nebuvo labai daug, o jų nuolatinės kalbos beveik vien tik apie Joną Valančiūną buvo kiek perdėtos – žaidė komanda. Taip, ji turi ryškų lyderį. Bet juk tai komanda. Todėl aš didžiuojuosi visais ir švęsti noriu su visais kartu. Todėl šis primadienis vakare bent jau Vilniuje vėl virs nuostabia švente – 17 val. nugalėtojai bus pasitinkami Rotušės aikštėje.

Smagios mums visiems šventės ir tikiuosi, kad tai įkvėps vilties daugeliui tų, kurie myli savo mažą ir tuo pačiu labai didelę šalį. Net jei kartais dalis mūsų jaučiasi ja nusivylę. Viltis gyventi geriau ir iškovoti realias pergales atsiranda tik tuomet, kai pats dirbi ir stengiesi. Ir tai darai su visa „komanda” aikštelėje su krepšinio, gyvenime su bendratautiečių. Po vieną nedaug gali padaryti. Bet daryti turi kiekvienas.

P.S. Sveikinu ir serbus bei rusus, kurie žaidė ir stengėsi. Ir tapo medalininkais.

2 komentarai

  1. Jurijus

    O aš ten gyvenu. Tai buvau nuėjęs prie arenos, tikrai didelis lauko balius vyko. Komanda išvažiavo iš saugomos teritorijos autobusu, o vyr.treneris išlindo su publika pašėliot. Runtynes žiūrėjau per LTV7 (latvijos kanalas), komentatoriai aiškiai palaikė lietuvius. Citata: serbams teks gerokai padirbėti gynyboje dėl tokių mūsų atakų (mūsų – lietuvių, nors komentavo latviai).
    Blogas dalykas iš žurnalistinės pusės – Lietuvos televizijos operatoriui Jakubauskui su reporteriu J.Bardausku nebuvo leista filmuoti apdovanojimų ceremonijos. Buvo galima tik fotografuoti. Va tai tokios tokelės.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *