K. Pūkas: "Nereiškia, kad jei žmogus ubagas, tai jis – sąžiningas". Sutinku

pagal | 2011/09/02

K. Pūkas žarsto "perlus"

Genialus įvairių sparnuotų frazių autorius, sandraugos „Kitokia Lietuva” vadovas, verslininkas, laidų radijuje ir televizijoje vedėjas ir autorius Kęstutis Pūkas kalbėdamas vienas pats beveik valandą laiko apie viską ir apie nieką pažėrė naujų perlų.

Šį kartą laidoje (citata nuo 23 minutės) apie sąžinę ir turtus:

„Tai nereiškia, kad jeigu žmogus jau ubagas, vargšas visiškai, tai jisai sąžiningas. ir net yra posakiai tokie, kurie labai įdomiai veikia žmonių pasamonę – būkim biedni, bet teisingi. Ką jie sako tie žodžiai? Ką Jūs girdite? Jeigu biednas, tai ir teisingas. Jeigu jis dirba, rezultatyvesnis gyvenime, tai jis būtinai turi būti neteisingas. Atskirtį didina. Neapykantą tarpusavyje. Kad žmonės pykitės, išsiblaškykite. Ir tai labai puikiai veikia žiniasklaida.”

Mano klausimas toks: ar K. Pūko laida „Kitokia Lietuva” (žiniasklaida, taip sakant) savo turiniu, forma nedidina atskirties ir neskatina tarpusavio pykčio?

3 komentarai

  1. Marius

    Dainiau, tu gi ką tik rašei, kad tai Humoro laida ir dar rašei, kad ją reiktų versti į užsienio kalbas, nuo kada laida „Kitokia Lietuva” pradėjo didinti atskirtį ir skatinti tarpusavio pyktį?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *