Valatkos "pagrobimas": Aš – šoke. To Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo

pagal | 2011/10/14

R. Valatkos "pagrobimas". Kas tai?

Kol kas tik šoke. Bandau atsigauti ir suprasti, kas turėjo nutikti lrytas.lt portalo žmonėms, kad jie nusprendė surengti tokią provokaciją: sukelti paniką, šoką, priversti susirūpinti valdžią, policiją, kolegas.

Galimi du variantai arba abu kartu:
1. Noras atkreipti į save dėmesį (biznio reikalai).
2. Socialinė provokacija ir noras atkreipti žmonių dėmesį į „kažką”.

P.S. Kol kas viduje man dar „verda” ši situacija ir kaip žmogus, kuriam rūpi pasitikėjimas žurnalistika, manau, jog tokia provokacija – nepateisinama.
.S.

6 komentarai

 1. Antanas

  Rimtu laikyto portalo vedamojo posto antraštė keitėsi mažiausiai tris kartus- nuo klaikaus melo į klausimą „ar tikrai”, po to galiausiai į šlukščią tiesą. Liūdna.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Tarantulai, jei atvrai, skaičiau labai retai lrytas.lt Bet… Daugeliu atvejų pasitikėjau informacija. Ar bent jos dalimi. Dabar… Tikrai nebe.

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Romai, žinai, manau, kad toks kelias – tikrai geras. Nesėkmė būna karytais ir geriems. Todėl provokacija pavyko ir nepavyko tuo pačiu metu. Tegul jie padaro kažkokį gestą skaitytojams dėl to.

  Atsakyti
 4. Tarantulas

  O paprasti skaitytojai tiesiog ima ir nebeapsikente nusprendzia neskaityti lryto, nes sis nesiskaitymas su skaitytoju varo liudesi ir tik didina nepasitikejima tautines ziniasklaida ir ziniu portalais.

  Atsakyti
 5. Romas

  Reikia turėti drąsos pripažinti, kad net ir talentingi žmonės kartais patiria nesėkmių, ypač, kai imasi naujos, mažai pažįstamos veiklos. Šiuo atveju reikėtų pripažinti nesėkmę ir atsiprašyti skaitytojų bei pareigūnų. Gali būti nevykęs spektaklis, gali būti nevykęs vienos dienos redaktoriavimas. Jeigu tai būtų padaryta balandžio 1-ąją, dar galima būtų suprasti, bet tektų pripažinti, jog pokštas banalus ir nejuokingas. O dabar tai visiška nesėkmė.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *