Seimo komisijos klausimas Prezidentei apie ministrą "ne prie ko". Kokie atsakymo variantai?

Šiandien viešai alfa.lt rašoma apie klausimus, kuriuos šalies vadovei Daliai Grybauskaitei pateikė Seimo Anikorupcijos komisija. Komisija klausia:

„Ar viešai pasakyta frazė komentuojant FNTT vadovų atleidimo istoriją, jog „ministras čia ne prie ko“ reiškia, kad R. Palaitis tik vykdė jos nurodymą.”

Ta proga noriu surengti „-iausio” galimo atsakymo KONKURSĄ „PREZIDENTĖS ATSAKYMAS KOMISIJAI 2012”.

Atsakymai gali būti įvaiirų tipų – labiausiai panašus į tiesą, labiausiai panašus į Prezidentės variantą, įdomiausia interpretacija arba sąmokslo atskleidimas.

„-iausią” rinksime patys spausdami „like”.

Nugalėtojui – originalūs marškinėliai „dainius.org”.

27 komentarai

 1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  simai, dabar sunku suprasti, kam situacija dabartinė naudinga. Bet gal lengviau ieškoti to, kam norisi jog mums būtų blohiau?

  Atsakyti
 2. Simas

  Tai va tame ir reikalas, kad tų bėdų yra iš tikro daug daugiau. Kaip mano minėtame žaidime ir Bronislavo Burgio įraše…

  Ir išvis, viskas palikta, kaip ir buvo. Juk visi bando tarp eilučių kažką surasti. O juk nieko ir nebuvo pasakyta… Aš neturiu ekstrasenso sugebėjimų ir nieko nematau Prezidentės žodžiuose. Mane labiau gąsdina žodžiai „Laukia visai valstybei svarbūs apsisprendimai”… Prie ko čia tai?

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  somai, įdomiausia, kad nieko ir apie fntt vadus. Buvusius. Toks įspūdis, kad viskas tik dėl Palaičio or Kbiliaus vaikiškų ambicijų. O gal tik tiek tėra t?u bėdų?

  Atsakyti
 4. Simas

  Politika yra tai, ką pasakė Prezidentė, o toliau yra tik žurnalistų interpretacijos… Ji nė žodžio nepasakė apie Palaitį ar apie su juo susijusias problemas…

  Atsakyti
 5. Simas

  Iš tiesų vyksta gan keistas dalykas. D. Grybauskaitė su Prezidentūra nutarė nieko nedaryti ir nekeisti. Reakcija vardan reakcijos, nes buvo viešas spaudimas, kad Prezidentūra turi reaguoti. Dabar žiniasklaidos antraštėse rašo „Grybauskaitė palieka Palaitį vidaus reikalų ministru”. Nieko nedarymas vadinamas kažkokiu veiksmu… Kažkoks marazmas…

  Atsakyti
 6. sigitas

  Dainiau, na kaip ? 😉 . Atrodo, kad aš vėl buvau teisus? Laikas man balotYruotis. Tik nenusprendžiu kur.

  Atsakyti
 7. Mindaugas

  Gal lankosi šiam puslapy koks logikos dėstytojas kuris pakomentuotų patį klausimą? Nes man atrodo, jog pats klausimas nėra suformuluotas teisingai. Klausimas suformuotas „taip” arba „ne” principu, tačiau pačiame klausime yra abejotinas teiginys, kuris nėra to asmens (šiuo atveju – prezidentės), patvirtintas ar paneigtas.

  Atsakyti
 8. Simas

  Na va, pasiuntė… Kol kas viskas eina nuosekliai. Klausimas: o kaip tuomet su nušalintais FNTT vadovais? Jaučiu, kad jiems pasiūlys kreiptis į Teismą, jei kas nepatinka…

  Atsakyti
 9. asta

  Matant, kaip Paksas ja remia, atsakymas bus tas pats: ne as kalta, aplinka…

  Atsakyti
 10. Simas

  Elementaru. Jei viskas daroma nuosekliai, tai žodžiai bus tokie, kaip ir minėjo komisijos nariai – reikia duoti spręsti Teismui, nes teisingumą Lietuvoje vykdo TIK Teismai. O iš to išeis tos pasekmės, kurias minėjo komisija. Jei viskas bus nenuoseklu, tai viskas bus panašu į tai:

  http://burgis.lt/fntt-tikrasis-melo-detektorius

  esmė – svarbu, kad niekas nesuprastu kas ir kurioje vietoje meluoja. Yra toks žaidimas, kurį žaisdavome, kai buvome studentai – mafija. Jo esmė paprasta – meluoti kiek įmanoma labiau, įtakoti vieni kitus tam, kad išlikti… Jei norėsite, tai atrasiu žaidimo taisykles internete…

  Atsakyti
 11. dainius radzevicius

  simai, laukiame dar iki ryt vakaro. Nors… Būtų visai linksma jei net žodžius kas nors tiksliai atspėtų 🙂 Prezidento kalbų rašytojai konkurse nedalyvauja.

  Atsakyti
 12. dainius radzevicius

  sigitai, su šventėmis 🙂 o man atrodo, kad atsakingi visi, bet oriai moralinę atsakomybę garbingai turėtų kapitonas prisiimti. Ne taip, kaip su tuo italu kruiziniame laive.

  Atsakyti
 13. sigitas

  na pamatysime pirmadienio vakare. Šiaip manau, kad dėl visko , kas vyksta laive , kaltas kapitonas. Su šventėmis 🙂

  Atsakyti
 14. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  sigitai, tai ir vėl aplinka kalta? O gal visgi bus pateiktas koks nors netikėtas paaiškinimas su sąmokslo priemaiša? Nors visiems akivaizdu, kad bus bandoma kuo ramiau viską sutvarkyti. O gal, pvz., įvyks pokalbis du Palaičiu, kuris staiga pasakys, kad atsistatydina nes… Bla bla bla. Tačiau premjerad ir prezidentė nekalti, o tik inttigantai ir kiti priešai.

  Atsakyti
 15. sigitas

  na manau, kad pirmadienį vakare kurio nors Prezidentės patarėjo bus išplatintas maždaug tokio turinio tekstas” Prezidentė reikia susirūpinimą pašlijusiu Seimo darbu, kada , vietoje to , kad priiminėtų reikšmingus Lietuvai energetinės nepriklausomybės sprendimus … ir tt ir pan. JE kviečia visas partijas ir frakcijas … bendru darbu … bla bla bla … susitelkti … ambicijos … bla bla bla ” Patys galite tęsti iki suviduriavimo. Taip ir nesužinosime, ką Palaičio /Kubiliaus/FNTT klausimu nusprendė JE.

  Atsakyti
 16. dainius radzevicius

  Mariau, negi viskas bus taip banalu? Bet tu jau dalyvauji konkurse 🙂

  Atsakyti
 17. Darius Verseckas

  Va čia tai rebusas. Prezidentė pasakys, kad pradžioje pareiškusi, jog Palaitis teisus, nebuvo pilnai įsigilinusi į situaciją. Pareikalaus jo atsistatydinimo ir Kubilius liausis putot.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *