Teismas: K. Krivickui ir TV3 etikos kodeksas taip pat turi galioti. Belieka jį vykdyti

pagal | 2012/04/03

TV3 pagaliau turi etikos kodeksą

Nuolat etiką pažeidžiančios televizija pripažinta TV3 teisme bandė įrodyti, kad jų sąlytis su Etikos kodeksu – tik sąlyginis. Kitaip tariant, mano galva, bandė tiesiog įžūliai atsikratyti atsakomybės už tai, ką jie transliuoja eteryje. Mano galva, taip daryti negražu – transliuoti Š kokybės laidas ir už tai gauti reklamos transliacijas, t.y. pinigus, yra nelabai gražus ir etiškas biznis.

Tačiau vakar Vyriausiasid administracinis teismas labai aiškiai pasakė, kad TV3 pažeidė Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą (LŽLEK), kai parodė laidas „Akistata“ apie vaiko teisių apsaugos kontrolierę Editą Žiobienę ir tariamą jos „močiutę“. Pasak Delfi, tai galutine ir neskundžiama nutartimi konstatavo Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT).

Man tik keista, kad paties teismo puslapyje kol kas nėra jokios naujienos apie tokią svarbią rezonansinę bylą. Kol kas nieko apie tai nerašo ir patys TV3.

5 komentarai

  1. Simas

    Dabar veiksmas vystysis taip: TV3 jau turi savo etikos kodeksą, surinks etikos komisiją iš savų „ekspertų” ir nutars, kad jie savo etikos kodekso nepažeidė. Ir paskelbs visai Lietuvai…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *