Teismas „pedofilijos” byla leidžia smagintis visai tautai. Vargšė mergaitė

Teismas „pedofilijos” bylą nagrinėja viešai. Žiniasklaida viešina viską be skrupulų. Tiesa, ne visa.

Skaičiau 15min.lt. Tekstas kraupus. Vaiko privatumas ir orumas paminamas su visomis detalėmis – „kremais”, „sysalais”. Beveik atviros pornografinės scenos. Turiu pripažinti, kad po tokių detalių paviešinimo K. Krivicko laidos tampa etalonu ir norma. Iki šiol tebemanau, kad sukiršintos ir vaiko drama niekaip nepasisotinančios minios džiaugsmui aukojamas aplinkybių auka tapęs vaikas. Ir jo mama. Buvo ta pedofilija ar nebuvo, visos tautos akyse ta mergaitė buvo ir tebėra viešai žaginama tūkstančius kartų.

Mano nuomone, viešu teismo posėdžiu teismai gelbsti ir savo mundurą. Žodžiu, visiems gerai. Atsiprašau vargšės mergaitės, nes jos prie visų nepriskyriau. Ji tampa tik personažu. Beveik daiktu. Raudonu skuduru įpykintai visuomenei ir jos splinkos suaugusiems žmonėms.

66 komentarai

 1. ir kam to reikia?

  vaiką dar po purvinus puslapius patampyti? personažu ilgiau išlaikyti? ar dar vieną serialą rengiesi kurti?

  Atsakyti
 2. Marius

  Garliavos bendruomenė… Tie žmonės, kaimynai, budėję ir budintys prie mergaitės namų ne už atlygį, be jokio savanaudiško intereso, niekinami politikų, teisėsaugininkų, pravardžiuojami nesąžiningos žiniasklaidos, yra iš tiesų ryškiausias pastaraisiais metais lietuviško pilietiškumo pavyzdys. Prezidentė, aukšti pareigūnai sykiais kartoja tą pilietiškumą kaip magišką formulę, o iš tikrųjų – štai jis, tas retai aplodismentais pasitinkamas, dažniau pašiepiamas autentiškas pilietiškumas – iš kurio kilo mūsų savanoriai, partizanai, pogrindžio savilaida, Sąjūdis. (Kunigas Robertas Grigas).

  Atsakyti
 3. Hyperbass

  Ponas Mariau, teismui faktus rinko prokuratūra, teismas tik žiūri tik tai kas jam padėta ant stalo. Aš noriu pabrėžti, kad faktai, jei apsiimsiu krapštytis – man nepriklauso, ir aš jų nerinksiu. Jie yra, kad ir toje pačioje byloje, jau surinkti prokurorų. Tiesiog būtinas platesnis požiūris į juos visus, o ne kabinėti su šaukštu spirgus iš košės kaip kuri įvykuš versijai tai būtų patogiau.
  O dėl dvikovos – kur gausite dabar veikiančius titnaginius pistoletus?

  Atsakyti
 4. Marius

  Hyperbass, Dainiaus aksioma teismo surinkti faktai ir sprendimas, o ne tavo surinkti faktai ir isitikinimas.Diskusija neimanoma, jos bagtis du priesingi poziuriai ir ju patvirtinimas. Tu dar karta patvirtinsi savo poziuri i ta pati ir Dainius. Abu uzsitvirtinsite savo poziuryje. Nei vienas is jusu nepakeis savo nuomones. Jum reikia ne diskutuoti o kaip Puskinas su anuo saudytis.

  Atsakyti
 5. Hyperbass

  Mariau… aš noriu diskutuoti. Tam kad tas būtų įmanoma – reikia turėti „područnyj material” – tokį faktų rinkinį. Jei ponas Dainiui toks pagrindas diskusijai pradėti būtų nepriimtina, tai jis bus paprasčiausias demagogas 🙂
  Ir mane domina techninės detalės tokiam projektui pradėti – kaip minėjau, abejoju, ar pro-biologinės zombės pusės žurnalistai ir korespondentai norėtų matyti savo darbelius, rašytus prieš 4 metus. Jei parašyčiau Lrytas, 2008 m. rugpjūčio ten kokia 28 diena, Laima Lavastė, straipsnis apie Stankūnaitės bėdas. Nors ten bus melas ir iškraipymai – niekas nevargs neis ieškot to straipsnio ir neskaitys.

  Atsakyti
 6. Marius

  Hyperbass, matau niekaip negali susitaikyti, kad Dsiniui savo tiesos prastumti nepavyks. Du priesingi poziuriai i ta pati reiskini, tai egzistuoja. Ir vienam savo tiesa prastumti nepsvyks.

  Atsakyti
 7. Hyperbass

  Tai ar nors ir piratinis toks daiktas būtų Tamstai naudingas?

  Atsakyti
 8. HyperBass

  Ponas Dainius ne taip suprato. Aš turiu omenyje sudėti į vieną vietą visus PILNATEKSČIUS straipsnius iš periodikos. Reikštų, kad pasiėmu Lrytą ir visus su šita istorija susijusius straipsnius nuskenuoju, pervarau per OSR ir pateikiu prie autoriaus pavardės.

  Atsakyti
 9. HyperBass

  Ponas Dainius yra ir psichologas – čia dėl antro punkto. Matyt, palaiko gerus santykius tiek su Pūru, tiek LŽLEK pirmininku…
  MERGAITĖ DAUGIAU NEBELIUDIJO, ir niekas jos nei klausinėjo nei priminėjo. Norėčiau aš gauti antausį nuo Tamstos, jei aš klystu. Bet jei ne – pločiau tokį Tamstai, kad liktumėt gulintis.
  BAISU yra ne tiek ta biologinė zombė, bet sistemingas teisėsaugos sabotažas. Bet matyt ponui žurnalistui psichologui Dainiui viskas ir taip aišku.

  Beje, buvau anksčiau klausęs – ar turite minčių, kaip būtų galima agreguoti viešai prieigai pilnateksčius spausdintus straipsnius apie šitą nelaimę nepirataujant. Ir tikslas būtų ne sadomazochistinis iškrypimas (užuojauta tamstai), o diskusijos pagrindo kūrimas.

  Atsakyti
 10. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  rita, yra dvi aplinkybės:
  1. kiek pamenu, byla yra dėl tvirkinimo o ne dėl pardavinėjimo ir/ar prievartavimo. Nėra kol kas jokio sprendimo tuo klausimu. nekaltumo prezumpcija Jums dar galioja?
  2. baisu yra ne tik pats nusikaltimas, kuris įvyko (tikėtiną) labai seniai. Baisu yra nuolatinis priminimas ir nauji išgyvenimai. Logika tokia – skausmą geriausia pamiršti ne jį aštrinant, o gydant. Laikas gydo, jei nėra noro tą skausmą pratęsti kuo ilgiau. Kol kas jį kažkas labai sąmoningai stengiasi gilinti. Pavadinčiau tai sadomazochistiniu iškrypimu.
  3. O užsakinėtojų nėra jokių, nes teisiamasis jau miręs. tad siūlau pagarbiau paie mirusius. O viešumas čia niekuo nepadės – panašu, kad kai kuriems besimėgaujantiems mergaitės tragedija bus visiškas fiasko, kai jie nebegalės daugiau eksploatuoti tos istorijos.

  Atsakyti
 11. rita

  Tai mergaitei jau nieko nebus baisiau uz patirta prievarta ir tai kad ji buvo pardavinejama savo pacios ‘motinos’ jei ja dar galima tokiu vardu vadint. uztekts cia tuos uzsakytus straipnelius rasinet. ka gini toks ir pats esi. keista… kad butent usai ir stanke nenori viesos bylos.. cia galvojat visi durni ar kaip? jei nieko nepadaret, ko cia bijot to viesumo?

  Atsakyti
 12. HyperBass

  Tikslas yra paprastas – viešumas. Tarybiniais laikais visi 5 metų periodiniai leidiniai tapdavo valstybės paslaptimi? Tad jei vienoj vietoj agreguočiau visų 5 metų visų spausdinamų periodikos leidinių straipsnius šios tragedijos tema… Tiesiog, kad matytųsi bendras paveikslas. Nes diskusijai reikia tvirto ir bendro pagrindo.

  Atsakyti
 13. HyperBass

  Chmmm… negerai. Tiesiog būtų geras įrankis, kaip minėjau gal ir tamstai, kaip atsekti kurie žurnalistai-korespondentai užsiiminėjo šmeižtu, o kas daugiau mažiau sąžiningai savo amatą dirbo.

  Atsakyti
 14. HyperBass

  Ponui Dainiui – klausimas į temą. Jei aš nuskenuočiau visų periodinių leidinių straipsnius šia tema, ir pilnateksčius dokumentus susisteminęs paviešinčiau internetiniame resurse – tai bus autorinių teisių pažeidimas?

  Atsakyti
 15. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Varde ir Hb, prašome vineas kito neįžeidinėti ir įžeidžiamų žodžių nevartoti. jei tai pasikartos, būsiu priverstas uždrausti Jums komentuoti šiame dienoraštyje. Atsiprašau, bet tokios taisyklės.

  Atsakyti
 16. Hyperbass

  (…….. išimtas žodis – D.R.) buvo kreipinys į tamstą. Bet matyt protingos šviesios mintys tamstos makaulės, ponas Vardas Pavarde, neaplanko, nes net paprasta lietuvių kalba jai neįkandama…

  Atsakyti
 17. vardas

  to Hyperbass (…….. išimtas žodis – D.R.) – matau, tau patiko mano komentaras, kad panorai susipazinti bei prisistatei. Aciu uz pagerbima bei demesi mano asmeniui.
  Vardas Pavarde

  Atsakyti
 18. Hyperbass

  Vardui – reikšk tik savo nuomonę, (…….. išimtas žodis – D.R.).

  Atsakyti
 19. Vardas

  Protingos, sviesios mintys. Man ir atrodo, kad normalus zmones pasislykstetu kedzio megejisku filmavimu, pastoviomis kalbomis venckienes bei kedienes apie ‘sysalus’, ‘kremus’. Atrodytu, kad toje seimynoje kazkas negerai ar butent su ta vieta ar su galva. Taciau daliai zmoniu tos kalbos, vaiko tvirkinimas bei viesas tyciojamasis is vaiko patinka. Gal jie butent ir yra tas baisusis pedofilu klanas, su kedziu seimynele priesaky?

  Atsakyti
 20. Hyperbass

  Mano nuomonė susiformavo skaitant čia talpinamus postus, taip pat stebint apsistumdymą su Lžiniomis. Etika gali būti sumaišyta su etiketu. Toks mano subjektyvus požiūris. Labos nakties.

  Atsakyti
 21. Marius

  Matai Hyperbass netgi ta pati Dainiu mes matome priesingai ir cia bejegiai jokie loginiai argumentai.

  Atsakyti
 22. Hyperbass

  Chmm… o ta minia, ką ji sugriovė? Arba ką žada sugriauti? Ponas Mariau, ką ta minia, arba kaip pasakėte naujai gimusi partija (beje, partija yra viena, o minia – kas kita) ruošiasi nugriauti? 🙂 Demokratija gi, balsuoja kiekvienas už tai kas jam tinka ir patinka. Apskritai galėtų Lietuvoje įvesti baudas už pilietinės pareigos neatlikimą. Gal klystu, bet ar ne Italijoje yra didelės baudos už nedalyvavimą rinkimuose be pateisinamos priežasties?
  O už poną Dainių aš niekaip nebalsuočiau, nes jis – BIUROKRATAS, sraigtelis mašinoje, o ne KŪRĖJAS. Ir abejojoju ar įstatymų įsimylėjimas duotų naudingų vaisių. Sugriežtintų neetiškiems leidiniams atsakomybę, jei turėtų progą. Liks ir klestės Miliūtė, Siaurovizija, Valatka, Lryte kas vaidenasi, neliks alfa, lžinios ir t.t. Gal čia slypėtų tikrasis GRIOVĖJAS?

  Atsakyti
 23. Marius

  Hyperbass. tu esi revoliucionierius, griovejas o Dainius idealistas, kurejas. As palaikau minia garliavoje, bet balsuociau uz tokius kaip Dainius. Kaip sakoma, griauti tai nestatyti. Bet griovejai, revolicionieriai reikalingi iki ribos. Baisu tik tai, kad griovejai nejaucia ribos. Jeigu jie sugriove uzleistu vieta kurejams butu gerai. As palaikau esancius garliavoje, bet man kelia abejoniu ka gero sukurtu partija drasos kelias atejusi i valdzia. Nugaleja drakona, gali tapti dar baisesniu drakonu. Kaip kompetetinga valdzia as jais netikiu.Na cia mano nuomone ir tiek.

  Atsakyti
 24. Hyperbass

  Aš prieš įstatymus nieko prieš neturiu. TIK vienas dalykas – jei įstatymas (iš esmės daugiau jo taikymas arba kaip tik NETAIKYMAS) praranda visuomenės sutarties funkciją. Tai tada nieko stebėtino, jei visuomenėje atsiras individų, kurie įstatymu nebepasitikės. Jei tai tampa reguliaru, tai netgi teisėti, teisingi ir su sąžine nesusipykę dalykai praranda pagrindą…
  Beje, reikia nepamiršti – Adolfo Hitlerio, Stalino, Dučės, Pinočeto, Franco ir t.t. režimai taip pat iš esmės yra TEISĖTI. Su įstatymais.
  Be to – yra įstatymas, yra ir jo taikymas, interpretacija. Minia susirinko ne dėl įstatymo ir jie nesikėsina į Valstybės pamatus. Beje, kraujo, linčo teismo niekas ten niekada ir nenorėjo. Gaila, kad ponas Dainius neras savo darbotvarkėje pusdienio pamatyti skirtumą tarp realybės ir mass media projekcijos. Yra labai didelių klausimų dėl įstatymo taikymo. Ir ne tik šitoje byloje.
  Beje, jei ponas Dainius pasikeistų (tik spėjamas galimas motyvas) – ar jam grėstų prarasti pirmininko pareigas, stabilias nemažas pajamas?

  Atsakyti
 25. Marius

  Dainius yra jautrus istatymui. Istatymas yra dirbtinis sazines pakaitalas. Pavyzdziui tarp draugu, isimylejeliu istatymai nereikalingi, ten yra betarpiska vienybe. Tokie santykiai tobuli. Deja, valstybeje tokie santykiai neimanomi, todel jie paremti istatymais. Bet istatymas nera sazine, jis dirbtinis pakaitalas. Kuo vadovaujasi didzioji dalis garliavoje? Daugeli ju ten atvede sazine, ne istatymas. Pagal istatyma jie neteisus, bet pagal savo sazine jsuciasi teisus. O kaip jie atrodys tiems, kurie jautrus istatymui? Minia pazeidinejanti istatymus, griaunanti valstybes pamatus. Dainius idealistas, tikintis demokratija, jeigu visi kaip ir jis butu jautrus istatymui butu rojus. Deja ne visi esantys valdzioje, teisesaugoje yra tokie idealistai kaip Dainius. Jie slapta nepaiso istatymu. Gaunasi, kad Dainius paciam jam to nenorint yra palankus svolaciams esantiems valdzioje.Jis budamas idealistu gyna supuvusia sistema.

  Atsakyti
 26. Hyperbass

  Ponas Mariau, aš keliu tik diskusijos klausimą, darydamas prielaidą, kad tikslas – atrasti tiesą. Jei kiekvienas turi savų kitų motyvų, tai taip, apie sąžinę galima ir nešnekėti. Dabar tamstai klausimas – na mano kartais jaunatviška pozicija gal suprantama, bet ar visi pono Dainiaus postai čia yra parašyti su sąžine (kurią mes suprantame kaip common sense)?

  Atsakyti
 27. Marius

  Turintis sazine ir neturintis, tuos pacius faktus gali interpretuoti priesingai. Bet faktas, kad egzistuoja sios dvi skirtingos individu rusys.

  Atsakyti
 28. Marius

  Pavyzdziui, logika gali nieko bendro netureti su sazine. Logikos pagalba galima pagristi didziausius nusikaltimus. Netgi labai logiskas, issilavines gali buti nusikalteliu. Logiskas gali vadovautis principu nepagautas ne vagis -irodykit. Turinciam sazine tokia logika bus svetima. Jam didziausia bausme sazines grauzatis, o logiskam nusispjauti i sazine, jam baisu, kad nepagautu, nepaviesintu, nepasodintu.

  Atsakyti
 29. Hyperbass

  🙂 Tada vadinasi, kad kažkuris yra neadekvatus, bet tas ne nuo pasaulėžiūros priklauso. Yra logika, na aplupta, apspardyta, bet ji yra, jei žmogus jos neturi, tai nebus kvailys, tai bus žmogaus veislės individas, kuriam būti visuomenėj nelabai vieta. Bei yra faktas, kuris yra kažkaip žurnalisto projektuotas į medią. Kaip kas projektavo faktą į savo straipsnį, nuoširdžiai, šaltakraujiškai, nervingai, neobjektyviai – tas fakto jau nepakeis. Tai tik projekcija. O iš visų projekcijų galima ir pamatyti konkretaus projektoriaus kėslus.
  Tekstą galima interpretuoti, bet faktų – ne.

  Atsakyti
 30. Marius

  Hyperbass, du zmones skaitydami ta pati teksta gali pasidaryti priesingas isvadas, arba esantys priesingose pasauleziurose nepajegus vienas kito suprasti jokiu loginiu argumentu psgalba. Arba kaip suprasti tam, kurio sazine atrofavosi, ta kuris aukoja savo gyvybe uz kita?

  Atsakyti
 31. Hyperbass

  O dabar plėtojant man kilusią įdėją – klausimas ponui Dainiui dėl autorinių teisių. Tarkim į www projektą įkrausiu pilnatekstes laikraščių iškarpas, kai kurie laikraščiai gali tam prieštarauti, kai kurie gal geranoriškai sutiktų. Kaip šitoje vietoje yra su autorinėmis teisėmis? Ar tektų piratauti norint sukaupti kiekvieną lietuvos spaudoje pasirodžiusį žodį?
  Abejoju, ar ,tarkim, ją vadina korespondente Lavaste, ar ta raudonų plaukų pavytusi ponia norės, kad kas vienoje vietoje galėtų perskaityti visus jos 4 metų straipsnius.
  Arba svingeriaujantis žydų mimas Pidakūras, beje taip pat turintis blogą, tik jame trina VISUS komentarus į jo veikalus. Ar anas irgi norėtų, kad būtų lengvai pasiekiamas visi ano straipsniai.

  Atsakyti
 32. Hyperbass

  Ponas Mariau, tą faktą aš suvokiu, kad yra ir tie, kas galvoja, ne taip kaip aš. Tai buvo visur ir visada. Bet dabar tarkim turime rinkinį faktų apie kokį nors objektą… jei du oponentai yra +/- adekvatūs, pakaltinami, jie žino ne iš apibrėžimo žodžius gailestis, užuojauta, suvokimas – jie iš jų negali pasigimdyti visiškai priešingų išvadų?

  Atsakyti
 33. Marius

  Hyperbass, trolinimas nieko neduos, zmogus gali pasijausti ir neteisiu, bet gymybine reakcija finale nugali ir tave instinktyviai zmogus, kuri izeidineji neigs.

  Atsakyti
 34. Marius

  Pirmiausia reiktu gerbti ir pripazinti fakta, kad egzistuoja priesingi isitikinimai, reakcijos, poziuriai i tuos pacius ivykius, reiskinius ir ju neimanoma suderinti, pakeisti jokiais loginiais argumentais.

  Atsakyti
 35. Hyperbass

  Ponas Mariau, iš esmės aš neturiu tikslo pakeisti pono Dainiaus įsitikinimus. Aš esu laisvamanis, mane religijos iš tikėjimo pusės nedomina iki to taško kol mane tai nepaliečia. Tada tampu ateistu 🙂
  O šitoj situacijoje – pripažinkite, kol kas nėra bendro pagrindo, ant kurio būtų galima stovėti diskutuojant.
  Taip, aš prisipažįstu, kad kartais elgiuosi kaip internetinis trolis. Tiesiog norisi kartais šito saito savininką išprovokuoti pabaigti savo mintį. Taip pat erzina išankstinis nusistatymas mano nuomone tikrai nesiderinantis su žurnalisto esme. Tarkim, žvalgas (šnipas ar analitikas), nori apie kažką sužinoti tiesą. Jis naudos kaip įmanoma daugiau šaltinių – nesvarbu ar tas daiktas ten yra teigiamai apibūdintas, ar neigiamai ar neutraliai. Įsiklausys į abi konfliktuojančias puses. Ir niekuo iš anksto nepasitikės, neturės jokių išankstinių nusistatymų. Tačiau iš pono Dainiaus aš matau išankstinį nusistatymą, kartais žaidimą į vienus vartus. Trolindamas kartais tikėdavausi gauti atsakymus į iškeltą klausimą, tačiau nepatogių klausimų ponas Dainius ima kartais ir nebepastebi. Aišku, trolių nereikia maitinti, tačiau kartais norisi sužinoti žmogaus nuomonę kokiu nors jautriu klausimu.

  Atsakyti
 36. Marius

  Hyperbass ar pakeite Dainius tavo isitikinimus, o tu jo? Abu tik dar labiau isitvirtinote savo teisimgume ir tiek, stai ir visa diskusija. Abu vienas kita neigiate ir bandote vienas kitam prastumti savo. Realu? Be sansu.

  Atsakyti
 37. Hyperbass

  Na nežinau ar aš rasiu savyje užsispyrimo, bet mintis yra – reikėtų sukurti viešai internete prieinamą visą šios istorijos analizę. Tarkim yra laiko juosta – slinktukas, nuo 2008 ar kada šita tragedija prasidėjo – iki pat paskutinių įvykių. Joje galėtų būti suskirstymas į „gėrį” ar „blogį”, ar „pusė 1” ir „pusė 2”. Ir joje būtų pateikiami FAKTAI, kuriais diskusijoje turėtume remtis – tas padarė tą, anas apskundė tą – pagal galimybę pateikiama nuoroda į šaltinį, arba pateikiamas pats dokumentas. Oponentai tada TURĖTŲ įsigilinti į faktus, o neigti ar tiesiog nežinoti – neišeitų. Dar žiniasklaidai (čia ponui Dainiui, jei jam tikrai rūpi etika ir tiesa) galėtų būti suteikiami pjūviai – pilnateksčiai tekstai, video įrašai VISŲ mass media (TV3 žinios, LNK, Lrytas, Akistata, Abipus sienos, Paskutinė instancija – viską ką galima), kaip konkretus FAKTAS buvo apžvelgtas, kaip koks žymus žmogus, ar specialistas pareiškė kokią savo nuomonę. Mano mintis nėra žaiskime pilietinį teismą – tiesiog diskusijose galima pasiekti tiesą, stovint ant to pačio pagrindo. O jo nėra… ir abejoju, ar ponas Dainius norėtų, ant tokio stovėti (čia mano nuomonė, gal klystu).

  Atsakyti
 38. Marius

  Tai kas teisus, tu ar teismas, kuris neitiko tavo nuomonei?

  Atsakyti
 39. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, niekada nesakiau, kad tikiu šventai. Kažką painioji. O kritikuoti galima net ir tą, kuriuo tki. Šventų nesu čia minėjęs.

  Atsakyti
 40. Marius

  Jeigu jau taip sventai tikite teismais, tai ko kritikuojate si teismo sprendima?

  Atsakyti
 41. Marius

  Gince gimsta ne tiesa, bet kiekvienas pasilieka prie savo nuomones. Beje, gincai sendina, sukauleja organizmas.
  Diskusijoje pasnekovai iesko savo teisingumo patvirtinimo.Isitvirtines savo teisingume tampa agresyvus tu atzvilgiu, kurie jam neitinka. Kvailiai, obratenzurnalistas. troliai ir t.t. visa tai neigimo israiska, bandymas musti neitinkanti pasnekova zodziais. Jei pasnekovas toks pat tai atsikerta tuo paciu. Prasideda abipusis neigimas ir visoskas vienas kito atstumimas, uzsicementavimas savo teisingame. Kuo teisingesnis zmogus tuo didesnis agresorius, tokiam galima tik itikti, o jeigu neitinki tuomet lauk izeidinejimu, nukainavimo.

  Atsakyti
 42. HyperBass

  Ponas Simas tikrai skaitė visas tarptautines konvencijas ir jas puikiai atsimena…

  Atsakyti
 43. Simas

  Na, kiek atsimenu, tai visos tarptautinės konvencijos, kurias Lietuva ratifikavo, neleidžia tikių bylų nagrinėti viešai… Panašu, kad ir vėl Lietuva gaus baudą iš tarptautinių institucijų. Bet tai ne pirmas ir ne paskutinis kartas. Beje, Dainiau, ar neatsibido šnekėti (ne diskutuoti) su interneto troliais? Aš asmeniškai vengiu tokių blogų, kuri siautėja interneto troliai…

  Atsakyti
 44. HyperBass

  Oi ką Jūs, tiesiog įdomu kas tie KVAILIAI 🙂 Ar pareigūnai, abejotinai atlikę/neatlikę savo darbo, ar globėjai, ar tie žmonės, kurie susirinko. Pasakėt A, pasakykit ir B.

  Atsakyti
 45. asdwer

  Gal ponas oberžurnalistas užjaustų ir „teroristę” Kusaitę? O gal jam gaila ir „teroristų” Gatajevų vaikų? kodėl taip užsiciklinta ties vienu skubiai gražintinu daiktu? Paviešinkim ir kitas vsd smarve pasmirdusias problemas? 😉

  Atsakyti
 46. Hyperbass

  Na, tai turite šiokią tokią auditoriją – prie rytinio puodos kavuko prisėskite ir išreikškite jas 🙂 Žiūrėkit, tuoj delfi.lt, 15min.lt pacituos. Ar čia jau ta mintis – būtų gerai, kad kvailių būtų mažiau? 🙂 Nes tada vėl gi, kas gi tas – KVAILYS, anot Tamstos?

  Atsakyti
 47. Hyperbass

  Nejau tragedija, ponas OBARATENb-žurnaliste? Juk visiems smagu anot tamstos, tauta linksminasi… Na gerai, pripažįstate, kad tai tragedija. TAI KĄ DARYTI? Juk užimate kokias ten tas žurnalistgubernatoriaus pareigas, vadinas, turėtų būti šiek tiek pilkų ląstelių košės makaulėje? Pavirkauti, kad tai tragedija jau tiesiog – mainstream, atsibodo. Gal turite kažkokių daugiau minčių?

  Atsakyti
 48. Marius

  Ir mamai reikia vaiko kaip savo nuosavybes, su kuria vaikas nenori gyventi ir vadina melage ir slykstyne.

  Atsakyti
 49. Marius

  nemanau, kad visa tauta smaginasi, nes tokiu atveju visa tauta nesveiki iskrypeliai. Gal kas ir smaginasi, bet tauta cia nei prie ko. Neetiska kalbeti visos tautos vardu.
  Ir manau, kad mergaite labiau vargse ne tuomet kai ja visokie dedes ir tetos, kuriu ji net nepazysta formaliai uzjaucia, bet tuomet kai su kaukemis ja grobia is namu, visiskai nepaisydami jos noro su kuo ji nori gyventi.

  Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   tikrai ne visa tauta. Teismas suteikia galimybę kuria, tikiuosi, didelė dali nepasinaudos. Ir tikrai jau pritariu, kad kaukės, klyksmai ir dejonės vaikui nepadeda. Jam reikia normqlios šeimyninės aplinkos.

   Atsakyti
 50. heh

  p.s. kiek pamenu lovastė buvo pasižadėjus nustot rašyt jei teismas pareikš kaltinimus biologinei motinai… 😉

  Atsakyti
 51. heh

  o apie vargšus dėdės Ūso ir dėdės Furmanavičiaus draugus nepagalvojote? Man tai jų labiau gaila…

  Atsakyti
 52. HyperBass

  Ką gi, patvirtinate savo etiketę, kurią aš Jums lipdau – OBARATENb-Žurnalistas. Viešas bylos nagrinėjimas – tautai smaginimasis? Kaip pateiks – čia smagintis gali KK2, tie patys 15min.lt, prasigėrusios Kuznecovaitės su Pedryčiu… Bet kur tau, turbūt net nežinote apie ką aš čia.

  Turbūt ir nepastėbėjot smarkiai nevykusių PR akcijų daromų šitai biologinei būtybei… Kad ir tas pats 15 min.lt 2 dalis iš 2 jos interviu. 38:15 atsisukite – ji net neturi ką pasakyt – tik tas plikis šmikis advokatas turi pasakinėt…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *