10 komentarų

 1. Marius

  pagalba is meiles jausmo niekados nebus pro sali, o pagalba paremta proto loginiais argumentais gali tapti ir prievarta.
  Sazine yra jausmas o ne proto loginiai argumentai, tad sazine yra arba ne, jeigu yra tai ir pritaikysi, o jei ne, tada prasides loginiai isvedziojimai.

  Atsakyti
 2. šiaip skaitytoja

  Gaila,bet nežinau kas yra „Principas”..Man tai kažkos užsispyrimas,nesugebėjimas ar nenorėjimas „pamatyt” visko kitaip…Aš tikrai nežinau…Atsiprašau..varau mokytis..į uneversitetus-PRINCIPO.
  Visai, ir pozityviai Jus su šventėmis.:)

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevičius

  skaitytoja ir Mariau, pozityvo daugiau i ne bedantėm bobutėm šakočiai. Yra toks teisingum, protingumo ir sąžiningumo principas. Pritaikykite ir bud gerai.

  Atsakyti
 4. šiaip skaitytoja

  Pagalba?Pagalba tik tada ,jei kas nors prašo ir tai jei gali..Arba tada,kai jau nebagali ar nesugeba paprašyt,tada darai kas tavo manymu geriausia.
  O gal ta senutė be dantų…,o Marius „šakotį” būtų padovanojęs…”Prakeitų”, jį,ta senutė..:))))..
  Na nebent nori gerą darbą padaryt..t.y užsidirbt „tašką” sau..tada taip..Gerų švenčių.:))

  Atsakyti
 5. Marius

  Esme ne bobute kaip ir tikejimo esme ne lankymasis misiose. Sazine, gailestingumas, tikejimas yra uz logikos ir istatymo ribu. Sazine gali susikirsti su loginiais argumentais ir netgi teismo sprendimo vykdymu.
  Kas liecia baznycia, tai atsimenu kai buvo geda, kad i ja eini, o dabar buve komjaunuoliai, komunistai i baznycia laksto ir sika, dergia savo vaikystes, jaunystes laikus. Komunizmas tapo uzdraustas, nors jo idejos lygiai tokios pat kaip ir Jezaus Kristaus. Jezus savo dvasia komunistas. O baznycia kapitaliste. Ten dabar velnio dvasia, mada, prekyba. pakazuka, hierarchija ir paprasaiku kruva. kuriems Dievas turi duoti pinigu, sveikatos, pildyti norus kaip dzinas.

  Atsakyti
 6. Dainius Radzevičius

  Mariau, kad pats jaustumeis geriau. Tikėtina ir bobutė jausis geriau 🙂 su šventėmis dar kartą. Lekiam į mišias.

  Atsakyti
 7. Marius

  Kodel tureciau padeti kazkokiems ubagams, kuriu net nepazystu, kokia cia logika?

  Atsakyti
 8. Marius

  Maxsimoj pro sali praejo susikuprojusi, pasiramstydama lazda sena mociute su savo krepseliu, duonos kepaliukas ir kruopu msiselis. Zvilgtelejau i savo prikrauta krepsi ir pasidare slykstu ir geda. Vieni gala su galu suduria, kiti ryja. SU Sventem, neapsirykit!

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *