Birželio 29 dieną sužinosime, ar galima kritikuoti verslininką Vitą Tomkų

pagal | 2012/05/28

Šiandien pagaliau baigėsi teismo procesas, kurio metu buvo išnagrinėta žiniasklaidos verslininko Vito Tomkaus iniciatyva man iškelta baudžiamoji byla dėl mano interneto dienoraštyje paviešinto komentaro „Wikileaks: Tomkaus “Respublika” išdavė ir pardavė žurnalistiką”, kuriuo neva apžmeižiau Vitą Tomkų asmeniškai.

Teismas šiandien pagaliau iš esmės išnagrinėjo bylą, išklausė prof. Antano Smetonos nuomonę apie jo pateiktą ekspertizę dėl mano komentaro, V. Tomkaus ir mano baigiamąsias kalbas. Spredimas bus skelbiamas birželio 29 d. 9.30 val. Visi komentarai – po sprendimo paskelbimo. Gal ir galėčiau padaryti neformalų toralizatorių, bet viešų loterijų rengti neturiu teisės. Todėl kol kas tik tiek 🙂

4 komentarai

 1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, tai dar anksti sakyti. Nors ktii teismai tai yra patvirtinę, tačiau visada gali būti pirmas kartas, kai… 🙂

  Atsakyti
 2. Marius

  Поздравляю с днем победы и с паздником на душе!
  Dabar galėsime reikšti savo nuomonę toliau ant chaliavos, susimokėti nereiks.

  Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Mielas Matai, aš tikiu, kad taip ir bus. Tačiau užvis labiau noriu tikjėti, kad Lietuvos žiniakslaida ims skaidrėti, garbingai dirbti ir konkuruoti, o nuo to bus žymiai smagiau dirbti ir žurnalistams.Tikėtina, garbinga konkurencija leis kelti bendrą žurnalistikso kokybę, o tai reiškia – ir mūsų gyvenimo lygį.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *