Lenkų radijas atsiprašė ukrainiečių už nepadorius juokelius. Mokykimės

pagal | 2012/06/22

Radijo stoties Eska Rock atsiprašymas, skirtas Ukrainos moterims

Lenkų radijo stotis EskaRock šiandien eteryje keliomis kalbomis atsiprašė ukrainiečių už nepadorius juokelius, kuriuos du laidų vedėjai laidė eteryje praėjusią savaitę rytinėje laidoje Poranny WF.

Įdomi detalė – atsiprašymas ne šiaip buvo paskelbtas, bet jis buvo išverstas į kelias kalbas – rusų, anglų, prancūzų ir danų. Žinoma, originali versija buvo ir lenkų kalba. Dar viena detalė – atsiprašymą skelbė žurnalistas Michailas Figurskis – vienas tų, kuris kartu su kolega tyčiojosi.

Tiesa, atsiprašymas nuskambėjo šiandien tik po to, kai Ukrainos užsienio reikalų ministerija vakar sureagavo į šios radijo stoties laidoje buvusias patyčias, skirtas Ukrainos moterims.

Kažkaip prisiminiau LNK laidą ir „Dviračio žinias”. Kartais jų juokeliai man irgi atrodo ant įžeidinėjimo ribos. Turiu omenyje, kai kalbama apie Vilniaus krašte gyvenančius lenkus.

O šiaip įdomu, kodėl pas mus taip bijoma atsiprašyti. Kiek supratau, lenkų radijo stotis reklamą pasidarė mažiausiai keliose šalyse net iš atsiprašymo.

6 komentarai

 1. Žaviuosi

  ir toliau Radzeviciau: juk nor4tum, kad pvz. Liet,radijas imtu atsiprasineti nezinia del ko. Pasidairyk po Znad viliji arba kurjer vilenski – gal kiek prablaivesi

  Atsakyti
 2. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Qwerty, paskaitinėjau. Tik niekaip nesuprantu, kaip aš ten galiu būti susijęs, nes tikrai nieko jiems nerašau ir nedirbu. O dėl dalies jų turinio aš taip sakant likau pasimetęs – jei jau man baudžiamoji byla teisme keliama už nuomonę apie galimai neskaidrią vieno leidėjo veiklą, tai už kai kurias ten esančias publikacijas seniai turėjo kažkas būti bent jau paieškomas….

  Atsakyti
 3. Marius

  Su juokeliais kitų tautų atžvilgiu pavojingas reikalas, nes yra tokių politikų, kurie daro politiką, keliasi reitingus tautinės nesantaikos temoje. Todėl nekaltas juokelis gali tapti didelio laužo pradžia. Tokia LNK laida kaip Dviračio žinios išties pavojingai juokauja Lenkų tema. Ir ypatingai reikėtų būti atsargiems kai jau rūsena dūmelis. Kažkas gali pasinaudoti ir mestelt malkų.

  Atsakyti
 4. a

  Ne i tema:

  Gerb. Dainiau, o zinojot kad turbut pats nezinodamas „rasot” straipsnius vienam nusikalstama antivalstybine veikla uzsiemanciam portalui – kantas taskas net.

  Tiesiog atsitiktinai teko atsidaryti ir nustebino tamstos vardas ir pavarde tarp to slamsto… Jei bandysit ta siukslyna uzdaryt linkiu didziausios sekmes, jau seniai laikas..

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *