"Olimpinė" reklama pateikta kaip… Neskani žinutė apie sportą

pagal | 2012/08/07

Reklama - ne "reklama"? 15min.lt tai skelbia kaip žinią

Olimpinėse žaidynėse sportuojantys mūsų šalies atstovai krepšininkai priversti savo vardą ir garbę aukoti ne tik dėl sportinių interesų ir mūsų šalies šlovės. Ne rečiau už tiesiogines pareigas jie turi dar ir „atidirbti” finansiniams rėmėjams.

Ypač neskani reklama, kuri nėra pažymėta kaip reklama, bet atrodo visiškai aiškiai kaip paslėptas reklaminis pranešimas. Tik įkeltas prie žinių apie sportą. Turiu omenyje čia matomą 15min.lt sporto rubrika papuoštą tekstuką apie pokerio žetonus krpešininkų rankose. Bet kur čia yra sportas, jei visos žinios esmė – vienos minimos lošimų bendrovės vardo minėjimas tekste apie rankose laikomus žetonus? Tiek ir tų žinių. O reklamos yra tikrai.

Tik man, kaip sproto sirgaliui, šalies piliečiui ir dar vartotojui, neskani ir pati reklama, dar labiau – jos forma. O dar labiau nesmagu, kad tai daro portalas 15min.lt.

5 komentarai

 1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, norėčiau, kad savo rinktinę patys finansuotume ir jų sportu džiaugtumėmis, o ne žiniomis apie žetonus jų rankose.

  Atsakyti
 2. Regina

  Nu Dainiau, tu vėl čia su savo moraliniais – olimpiniais principais :(. Tokius dalykus supuvusiam kapitalizme seniai užmiršk – kas pinigus moka, tas ir muziką užsako…Man pvz.: nepatinka, kai klubai perka vienas iš kito sportininkus – tai ką, čia prekyba žmonėmis? Juk jie iš to uždirba…

  Atsakyti
 3. Regina

  Leidžiama viskas, kas nėra draudžiama…O kad reikia „atidirbti”, tai nieko nuostabaus, – juk nemokamo sūrio nebūna…O be to, prastokai lošė, tai turėtų patys damokėti tam pokerfeisui…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *