Gruzijoje rinkimų išvakarėse prognozuoti rezultatus sudėtinga

Jau spalio 1 dieną Gruzijoje vyks rinkimai į Parlamentą. Skrisdamas į šią šalį stebėti rinkimų stengiausi surasti kuo daugiau informacijos apie prognozes ir galimus rinkimų scenarijus. Supratau, kad bet kokios išankstinės prognozės yra gana spekuliatyvios.

Tačiau man įdomus ir svarbus pats procesas. Kol kas teko stebėti tik viešoje erdvėje pasirodančią informaciją apie partijas. Panašu, kad kompromatai traukiami išvakarėse ne šiaip sau. Ypač žinant televizijos galią. Tačiau tik spalio 2 dieną bus galima įvertinti tikrą poveikį bet kokių viešų informacinių kampanijų.

Šiandien jau žinau, kad lieku su viena kolege kartu stebėti rinkimų Tbilisyje. Jau žinau ir apygardą.

99 komentarai

 1. šiaip skaitytoja

  Ačiū,Mariau,dar norėčiau suprasti,apie tavo pasisakymuose žodį „neigimas”.Ar tai reiškia,kad atsisėdusi viską neigiu?,ar tik nesugebu priimti
  situacijos tokios kokia ji yra?Ar kaip kitaip,nes „neįkertu”,tavo pasisakymuose žodžio „neigimas”.Kalbu tik apie save,nes kiti manau
  čia esantys viską supranta.Tikiuosi,Dainius nesupyks,kad ne į temą 🙄 Dainiau parašau nepykti 😆

  Atsakyti
 2. Regina

  Qwerty, daugiau gera mokine nebūsiu. Stengiausi tapti gera ir „nepošla”, bet mano pastangos buvo žiauriai nuvertintos. Dabar aš auginuosi agresiją ir tapsiu sadiste, nes esu ribą priėjusi mazochistė (čia taip turėtų būti pagal Mariaus mokslą)… Einu žudyt.

  Atsakyti
 3. Qwerty

  Regina, praeitą kartą tvirtinai, kad esi gera mokinė. Bet jei tokia tikrai būtum, tai nekalbėtum apie autoritetus. „Niekam nesuteik pirmumo!”, „atiduodantis pirmumą rizikuoja prarasti viską”, – tai vienos fundamentaliausių Mariaus visuotinės teorijos Apie hierarchinį protą aksiomų.Ten nėra vietos autoritetams.Priešingai.Pagal Marių tai yra blogis.

  Atsakyti
 4. Regina

  Autoritetas, tai „visuotinai pripažinta kieno nors reikšmė, įtaka, pagarba; arba žmogus, institucija, doktrina, turintys visuotinį pripažinimą, ypač gerbiami- taip rašo žodynas”. Kaip reiškinys autoritetas labai dažnai panaudojamas reklaminiams tikslams, o dar blogiau – juodosioms technologijoms. Tą puikiai iliustruoja Čekuolio atvejis, kai žinomas žmogus pareklamuoja tai, ką reikia prastumti…kažkam… Nežinau procentaliai, bet didelė dalis visuomenės deja, remiasi jau štampuotais, suformuotais ir pateiktais autoritetais… Man asmeniškai Čekuolis nėra autoritetas…Be jokios abejonės, tai išsilavinęs, apsiskaitęs, pasaulio matęs žmogus…Tačiau tuo pačiu, tai pasipūtęs. arogantiškas, narciziškas pižonas, mėgstantis kolekcionuoti ir eksponuoti savo enciklopedines žinias.

  Atsakyti
 5. Marius

  Šiaip skaitytoja, lietus arba sniegas irgi apspjauna, tad esmė neigime. Tas, kuris stengiasi pažeminti yra neigimo būsenoje, jus paprasčiausiai neįtikote savo poelgiais, mąstymu, supratimu ir t.t. Todėl kita žeminsite tik tuo kam patys esate jautrūs. Pavyzdžiui, jei esate jautrus tam kas visuomenėje laikoma prestižu, madingu, kultūringa, moralu, vertinga, reikšminga, pripažinta, prasminga, etiška, tai būtent tuo ir bandysite pažeminti kitą. Išskaičiavimas paprastas, kad kitas irgi jautrus tam, kam ir jūs pats. Todėl pavyzdžiui, Artūras Račas bando pažeminti Andrių Užkalnį pavadindamas jį “dunduku“. Be abejo, kad žeminantis pats savęs dunduku nelaiko, bet priešingai pats sau priskiria tas vertybes, kurios išstatomos visuomenės vertybių turguje kaip teigiamos ir išskaičiavimas toks, kad ir Andrius Užkalnis irgi jautrus toms pačioms vertybėms. Todėl stengiamasi pabrėžti, kad Andrius Užkalnis netraukia iki tų vertybių, kurias pats sau priskiria Artūras Račas. Jeigu A. Užkalnis išties tam jautrus kam ir A. Račas prasidės kova. Du jautrūs toms pačioms vertybėms vienas kito sąskaita bandys pasikelti savo hierarchijos skalėje. Ta hierarchijos skalė visuomet tik asmeninė, todėl tokioje kovoje reikalingi pritariantys. Pritariantys kovoje reikalingi dėl svorio – masės. Kiekybė kokybės nekeičia bet užtat priduoda jėgos. Pavyzdžiui, taip mąsto, supranta, gyvena, elgiasi, siekia dauguma, visi! Bet milijonas vienodai mąstančių žmonių tai viso labo tik tas pats vienas žmogus. Kiekybė kokybės nekeičia.
  Daugiausia svorio turi autoritetai. Autoritetas jau turi etalono privilegiją – neklysti. Todėl vienas pripažintas autoritetas gali nusverti savo mase milijonus nesutinkančiu pritarti.
  Taigi, formulė paprasta: pažeminti įmanoma tik tą, kurio prote yra tokia savybė kaip pirmenybės atidavimas teigiamam, tai yra hierarchija. Kadangi hierarchijos skalė visuomet tik asmeninė tai visados bandoma pažeminti kitą tik tuo kam pats jautrus. Ir limpa kiekvienam tik tai kas jau jo, nieko svetimo kitam prilipdyti niekas negali. O jeigu pavyzdžiui, prote nėra tokios savybės kaip hierarchija, o viskas skirtinga, bet lygiateisiškai vertinama hierarchijos skalėje? Pavadinsite turintį tokį protą asilu, o jam žmogus ne aukščiau už asilą, bet tai būtybė turinti kitokias savybes nei žmogus. Jeigu prote nėra tokios savybės kaip hierarchija tai išnyksta ir jautrumas tam kas prestižas, madinga, reikšminga, kultūringa, prasminga ir tam kas ne prasminga, nemadinga, ne prestižas, ne reikšminga, ne kultūringa. Tokiame prote nebėra nei svarbiausio nei nesvarbiausio, nei reikšmingo, nei nereikšmingo, nei prasmingo, nei neprasmingo, nei etiško, nei ne etiško, nei kvailo, nei protingo ir t.t. Kitoje proto rūšyje bus ir visiškai kita logika. Toje logikoje vienu iš esminių rodikliu tampa tai kas gyvybinga. Pavyzdžiui, tai kas vertinama ir reikšminga visuomenėje gali būti negyvybinga! Toks protas remiasi pastebėjimais kas gyvybinga, o kas ne. Pavyzdžiui, galime pastebėti, kad tai kas anksčiau teigdavo džiaugsmą dabar gali nebeteikti. Iš čia seka išvada, kad viskas keičiasi ir turi ribą. Tai kas pradžioje pridavė gyvybingumo, priėjus ribą gali jį slopinti. Todėl vienos ir tos pačios vertybės, metodai iki ribos gali būti nektaras, o priėjus ribą nuodai. Įdomiausia, kad gyvybingumo neįmanoma pasiekti per jėgą, prievartą, o tik su stimulais ir malonumu. Pastebimas ir tai, kad vienas iš esminių gyvybingumo slopintojų yra neigimas ir t.t.

  Atsakyti
 6. Qwerty

  Esu sužavėtas kaip, profesionaliai, tinkamai ir dalykiškai, tuo pačiu sugebėdama ir vykusiai pajuokauti, todėl be įtampos, netapdama pagrindine dalyve (kaip Miliūtė) Pumprickaitė šiuo metu per LRT veda rinkiminę laidą.

  Atsakyti
 7. šiaip skaitytoja

  Qwerty,tikrai netikiu 😀 Nesupyk. 🙂 Gal ir labai klystu,bet tai tik mano intuicija-„o man gal vaidenasi?” 🙄 (na man irgi ,kaip ir Reginai laibai patinka tos emocijos, kurios juda) 🙄

  Atsakyti
 8. Qwerty

  ŠS, gal nepatikėsi, tačiau man įdomu būvo išgirsti atsakymus.Ypač realiam laike, prieš ir per rinkimus iš žmogaus esančio Gruzijoje.
  Dėl norėjimo
  „pasirodyti”, tai man tai neaktualu, neįdomu, jau seniai.

  Atsakyti
 9. šiaip skaitytoja

  Qwerty,tik nesakyk,kad tau įdomūs tie klausimai,kuriuos uždavei,Dainiui. 🙂 Man atrodo,kad norėjai pats pasirodyti įdomus ir viską žinantis 😀
  Jei klystu,”spjauk man į veidą” :lol:O Dainui viskas gerai ir jis mėgaujasi gyvenimu,ir su žmona.Gražu.O mums čia besėdintiems tik 😛

  Atsakyti
 10. Qwerty

  Dainiau, didelis tau ” aciū” už atsakymus į klausimus, kuriuos klausiau po šiuo įrašu. 😥

  Atsakyti
 11. šiaip skaitytoja

  taip,Mariau,kaip ir aišku,bet vistiek niekas neaišku..Be to..”pažeminimus priima kaip gėrį „-tai jau „aukštasis pilotažas”, man tikrai.Tai jeigu „spjovė į veidą”,tai ką nusivalai ir sėdi sau patenkintas?Na gal ir yra tokių žmonių,bet tikrai vienetai,o gal ir ne ar tiesiog tokių nepažįstu.

  Atsakyti
 12. Marius

  Regina, tu rašai, kad pažeminimus priimi kaip gėrį, bet manai, kad norint jų susilaukti reikia padaryti kitam kažką blogo. Deja, yra atvirkščiai, pažeminti įmanoma tik tą, kuris kitam daug gero padarė. To, kuris niekam nieko gero nepadarė ir nesistengia padaryti – pažeminti neįmanoma. Ar supratai Regina, kad pažeminimų priežastis yra ne išorėje, ( kiti žmonės), bet nuomonė apie save!? Todėl neįmanoma pažeminti to, kuris niekados nesiaukštino, neįmanoma įskaudinti to, kuris niekam nieko gero nepadarė ir nesistengia padaryti.
  Regina, ar supranti dabar, kad to, kuris pažeminimus priima kaip gėrį negalime vadinti mazochistu, nes jis nejautrus gerai nuomonei apie save, todėl jam neskauda jei neišgirdo komplimento, padėkos, negavo įvertinimo, pripažinimo ir t.t. Jis tam nejautrus, jo tai nesujaudina. O mazochistas atvirkščiai yra jautrus nuomonei apie save, komplimentams, įvertinimams, padėkai, pripažinimui ir jam patinka dėl to kankintis iki ribos žinoma. Todėl mazochistas pažeminimams jautrus ir jam skauda, bet stimuliacija komplimentams, įvertinimui, pripažinimui, pažymiui, padėkai yra proporcinga pažeminimo skausmui. Kuo skausmingesni pažeminimai tuo saldesnis bus išgristas komplimentas. O jeigu įvertinimo, komplimento, padėkos, pažymio taip ir nebus, o vien tik žeminimai, įžeidinėjimai? Štai čia ir yra kiekvieno mazochisto asmeninė riba, kurią priėjus jis pratrūksta. Priėjęs savo asmeninę ribą mazochistas pats virsta sadistu. O kas yra sadistas? Tai tas, kuris reikalauja jam įtikti! Todėl dialektika tokia, kad sadistas ir yra mazochistas, o mazochistas ir yra sadistas.
  Todėl tas, kuris išties pažeminimus priima kaip gėrį nėra nei mazochistas nei sadistas.

  Atsakyti
 13. tikras lietuvis

  Ne apie pralaimėjimą, o apie kurso pakeitimą – juk kaip tik to siekia rasiejiniai su šiuo milijardierium?

  Atsakyti
 14. tikras lietuvis

  Ar myli vilkas ėriuką?
  Tokia, tad, ir ėriuko meilė vilkui.

  Atsakyti
 15. Dainius Radzevičius

  Politika – tai žaidimas. kartais tenka pralaimėti. Nieko čia tokio.

  Atsakyti
 16. Qwerty

  Regina, pamažu Marius mums atskleidė, kad visas tavo pirminis paraštinis agresyvumas yra tik retorika ir nieko daugiau. Iš esmės-savigyna nuo išorės, slepiant jautrią, silpną ir lengvai pažeidžiamą moterį, merginą. Tas monstras, vyriško tipo moteris-Regina mire, tegyvuoja…

  Atsakyti
 17. Regina

  Mariau, visą gyvenimą vyksta savęs pažinimas, o tą daryti lengviausia per santykius su kitais…. Kiekvieną kartą, atsidarydama šitą langą, laukiu spjūvio į veidą ir akmenų krušos….Nors manęs niekas neverčia užeiti pas Dainių, bet kažkas traukia… Niekada savęs neleisdavau taip žeminti taip, kaip tu su manim elgiesi…Todėl darau išvadą, kad visdėlto, manipuliatorius jausmais esi tu… o aš esu
  mazochistė, kad visa tai priimu kaip gėrį…
  Mariau, ar tu mane taip gerai pažįsti, kad taip drąsiai mane aprašinėji? Ką aš tau padariau blogo? Kieno jausmais sužaidžiau? Kieno, pasakyk? 😥

  Atsakyti
 18. Marius

  Kam Rusija tik galinga ir trokštanti diktuoti šalis, tas jos glėbyje jausis kaip išnaudojama prostitutė, o kam Rusija mylima ir gerbiama kaimynė, tas jau laiko Šventą Rusiją savo glėbyje.

  Atsakyti
 19. Marius

  Pagal Reginą kvailys yra tas, kuris neatitinka jos proto savybių ir neturi taškų ( diplomo, vertinamų visuomenėj pareigų, statuso, tai yra to kas pripažįstama visuomenėje kaip vertinga ir reikšminga. Beje, Regina pasiruošusi dėl taškų, tai yra vertinamų ir reikšmingų dalykų visuomenėje pateisinti tai kas prieštarauja jos jausmams. Dėl taškų ji gali elgtis prieš savo sąžinę, ištekėti, draugauti iš išskaičiavimo. Meilės jausmas jai tik manipuliacijos įrankis besivaikant taškų visuomenėje. Per manipuliacijas meilės ir kitais jausmais pirmyn į tai kas vertinama ir reikšminga visuomenėje. Todėl žaidimus jausmais ji pati savyje argumentuotai ir pagrįstai pateisins, be jokių sąžinės skrupulų. Kiekvienam kvailiui jį savęs įžeidinėti, žeminti neleis, bet jeigu tas kvailys turi daug pinigų, ar užima reikšmingas pareigas visuomenėje ji atsikirs ir kovos prieš tai apeliuodama būtent į jausmus. Manipuliacija jausmais ir natūra esminiai Reginos kovos įrankiai jos veiklos lauke. Todėl ji niekados nesutiks su tuo, kad yra pošla manipuliatorė jausmais, žmogiškomis vertybėmis ir instinktais. Su visu tuo ji kovos kituose!

  Atsakyti
 20. tikras lietuvis

  Na, ką – Miša pradūmė.
  Ar nepasuks rusinis milijardierius Gruziją atgal į Rusijos glėbį?

  Atsakyti
 21. Regina

  Miela Šiaip skaitytoja, labai klysti, jeigu manai, kad negalima nustatyti kvailumo . Pakanka pašnekovui atidaryti burnytę arba pasižiūrėti į minčių dėstymą raštu, gramatines klaidas – ir tampa viskas aišku, su kuo turi reikalą. Džiaugiuos, kad mūsų kompanijoj tokių nėra….na išskyrus vieną. Tačiau, pasižiūrėjus į diplomą ir užimamas pareigas…. manau, kad tai kolizinis atvejis (gal praleido lietuvių kalbos paskaitas ar pan.). Bet, kadangi jis labai retai rašo, tai mums kaip ir netrukdo.
  Dar vienas pastebėjimas: įsimylėję žmonės iš šalies atrodo šiek tiek kvailoki. Tai va, nebūtinai gali būti kvaili, kad kvaili, bet gali būti tiesiog įsimylėję.
  Šiaip skaitytoja, papasakok, kur buvai taip ilgai dingusi ir ką gero nuveikei?
  P.S. Labai išsirinkai ilgą vardą, o trumpint vardus kažkaip nepatogu….Gal susigrąžink tikrąjį 🙄 ?

  Atsakyti
 22. šiaip skaitytoja

  O be to Regina,tau visai nėra ko nervintis ,kaip „atrodai” 😀 Nes kiekvienas tik rūpinamės savimi….Kaip atrodome?Ir laukiame ..kas,kaip? įvertins ar ne ? 😆 😆

  Atsakyti
 23. šiaip skaitytoja

  Regina,nesureikšmink taip visko :)Parašiau,nes man atrodė gražu. 😀 Kaip jau bus taip,bet tikrai niekas nenustatys tavo protingumo ar kvailumo.O dar visai neaišku kaip geriau ar būti protingu ar kvailu. 😆

  Atsakyti
 24. Regina

  Reikia mažiausiai dešimt kartų perskaityti, kad suprastum Mariaus mintį 🙄 Tai dabar visi galvokit, ar Qwerty & Regina yra du kvailiai, ar du protingi…ar vienas toks, kitas kitoks? Ar truputį patvirkę, ar visai dorovingi? Ar galimi įsimylėjėliai, ar tik erzinantys vienas kitą? O, gal būt, tai du kvatokliai, kuriems atsibodo į viską žiūrėti rimtai… Qwerty, tegul visiems tai bus mūsų paslaptis 😉
  P.S.Marius ir baronas Miunhauzenas absoliučiai teisūs – visos didžiausios kvailystės pasaulyje daromos rimtais veidais.

  Atsakyti
 25. Marius

  „Protingi žmonės rimtoje diskusijoje tai ir yra kvailių susirinkimas, kuriame gimsta didžiausios pasaulyje kvailystės ir niekšybės. Todėl išmintingas tuščiuose plepaluose mato gėrį, o kvailys tuščiuose plepaluose gaišta laiką”.

  Atsakyti
 26. Qwerty

  Gyvena ten tokia įdomi:pusė snukučio simetriškai juoda, o pusė šviesiai ruda.Kuomet einu, tai visuomet išlenda iš konteinerio ir įdėmiai stebi mane.Vertina.Jos vardas Regina.

  Atsakyti
 27. Regina

  Vadinasi dėl visko kaltas Dainius? Qwerty, ačiū tau…išsukai vėl mane iš keblios situacijos…Dar jeigu ką, ŠS sakė paliudys….
  Bet mano prašymas vistiek galioja, – pavadink vieną katę (tik ne katiną) mano vardu…ir paglostyk 😉
  P.S.Kitą savaitę, tikiuosi, kad Dainius įmes gerų temų ir pradėsim rimtai diskutuoti. O dabar einu klausyt muzikos DJ Tiesto maximal crazy
  Labanakt!

  Atsakyti
 28. Qwerty

  Regina, paskaityk apačioje:”Visų tekstų autorinės teisės saugomos. Autorius – Dainius Radzevičius.” Supratai! Todėl nieko trinti nereikia, tekstų autorsytę, tame tarpe apie kates, kiaušinius ir vaikus jau išanksto prisiėmė mūsų Dainius.Todėl guru Marijus bent jau formaliai negali prie tavęs niekaip prikibti. Visa atsakomybė tenka Dainiukui 😛  

  Atsakyti
 29. Qwerty

  Dainiau, netikėk Regina.Internetu galima padaryti viską išskyrus vaikus 😛

  Atsakyti
 30. šiaip skaitytoja

  Regina,gi tu ne „fabrikas”,kad vaikus gamintum 🙂 Aš tik parašiau,kad kuriasi nauja šauni pora,o ne vaikai..gimdosi.Nebijok. 😆 palyk Dainių ramybėje.Jis turi vaikų. 🙂

  Atsakyti
 31. Regina

  Bet, Jezus Marija, ką dabar pasakys mūsų SuperMarijus? Dainiau, kur raktas, kur trintukas…Dainiau…ten nuo kačių ištrink greičiau…gal dar neskaitė…Aš tik vakar prisiekiau pasitaisyti…Dainiau, ir tu ne ryšio zonoj.. 😯

  Atsakyti
 32. Regina

  Ups,… jau jeigu taip atrodo, vadinasi peržengiam kažkokią ribą…Reikia jau užtraukti rankinį…Radzevičiau, greičiau grįžk daryt tvarką, nes tuoj vaikų prisigaminsim 😳

  Atsakyti
 33. šiaip skaitytoja

  😀 man atrodo,o gal jau vaidenasi(tada žegnosiuosi),kad kuriasi nauja ir labai šauni pora 😆 Na į svočias nesisiūlau,bet liūdytoja galiu pabūti. 😀
  Gražu. 😀

  Atsakyti
 34. Regina

  Qwerty, vieną katę pavadink mano vardu (tik pasižiūrėk, kad ne katinas būtų, nes supyksiu ir pabėgsiu pas Rupeiką)…Ir duok jai geresnę proviziją…ir paglostyk…Prašau 🙂

  Atsakyti
 35. Regina

  Qwerty, kas pošlina? 😳 😳 😳
  Patikslinu – nei žalių, nei pasenusių vištų kiaušinių nevalgau! Nors iš tiesų, pirmą kartą girdžiu, kad katės kiaušinius vartoja 🙄

  Atsakyti
 36. Regina

  Qwerty, kaip aš norėčiau būti viena iš jų…Ir, kad dar paglostytum 😉 Bet pasenusių kiaušinių man neįsiūlytum.

  Atsakyti
 37. Qwerty

  Pamaitinu.Aną dieną nunešiau gal kokia dešimt žalių vištos kiaušinių.Parsivežu iš kaimo jų daug.Nesuvalgau, tai ilgai šaldytuve stovi.Turėjau toms poniom kiekvieną kiaušinį sumušti, lukštus išmesti į konteinerį. Tuos mano veiksmus abejingai stebejusios, kiek palaukusios teikėsi padaryti man paslaugą-kultūringai, neskubant sulapnoti dovanėlę 😛

  Atsakyti
 38. Regina

  Qwerty, šiandien sekmadienis 🙂 …Kaip gevena tos tavo aštuonios pažįstamos prie konteinerio? Ar pamaitini?

  Atsakyti
 39. qwerty

  Regina, tai apie partijas ir kalbu, pas mus juk beveik tokios ir yra. Neprieštarausi juk, kad kokios Darbo partijos gyvenimas būtų determinuotas išykimui, jei staiga dingtų Uspasxix, kokia Tvarka ir Teisingumas išgaruotų kaip dūmas, jei Paxius tarkime išskristų į Rusiją ir t.t. ir pan.Apie paraštinių grupuotes net kalbėti neverta, nes chebrytė jas sukuria vienam asmeniui.

  Atsakyti
 40. Regina

  Qwerty, blaškaisi…Pradėjai apie partijas…peršoki prie asmenybių…Bet, gal nepradėkim politikuot, bloga darosi…Beje, kaip pavyzdį imi teisėją…Kiek jų Seime? Vienas?

  Atsakyti
 41. qwerty

  Regina, normalių nesisteminių papraščiausiai nėra. Jei tave koks nors veikėjas, pavydžiui kelis kartus buvęs Seimo nariu ar dešimtis metų išdirbęs teisėju bandys įtikinėti, kad jis yra nesisteminis, kad su valdžia niekada neturėjo nieko bendra-netikėk ir nusijuok tokiam į veidą. Kadangi tarkime teismas taip pat yra tikrų tikriausia valdžia, viena iš trijų šio slibino galvų (pagal valdžių padalinimo principą:įstatymus leidžiančioji, vykdomoji ir teisminė). Paklausk tokio, o ką jis padarė dešimtis metų būdamas toje valdžioje, kur jo bent pastangos ką nors pakeisti (kreipimaisi į Konstitucinį teismą, ypač teisingi sprendimai nuosprendžiai ir t.t. ir pan.)

  Atsakyti
 42. Regina

  Qwerty, aš esu paraštinių šalininkė…Nejaugi tu pasikliauni sistemininkais ? 🙁

  Atsakyti
 43. qwerty

  Apie moterų intuiciją Mariu neseniai viską išaiškino. Paskaityk.
  Pasinaudodamas proga, kad Dainius kaip tik šiuo metu mums ruošia išsamius Gruzijos įvykių aprašymus ir analizes jo paklausiu: kaip Gruzijoje su neapykantos grupių, religinių fanatikų rinkiminiais kėslais? Nes Lietuvoje įvairaus plauko paraštinių „DK”, „lietuvų lietuvoje”, respublikonų ir kitokio gyvio priviso kaip visuomet 😛

  Atsakyti
 44. Regina

  Qwerty, yra toks dalykas intuicija, kuri net nežinau iš kur išplaukia (logikos, gyvenimo patirties, pasąmonės)..Ir tu tada turi vienokį ar kitokį įsitikinimą kažkokiu klausimu. Žinoma, apgauna ir intuicija. Dainiaus atveju man tas nėra aktualu…..Čia yra dviejų žmonių asmeniniai reikalai…O dėl savo laisvės Qwerty, tai džiaukis…Kai tu ją norėsi prarasti – prarasi…Tai turbūt įvyks, kai pamesi protą 😛

  Atsakyti
 45. Regina

  „klausink ir mokinkis, mokinkis, mokinkis…” Ne klausink, o klausinėk…ir ne mokinkis, bet MOKYKIS!

  Atsakyti
 46. Regina

  Šaunuolis vaikinas….o aš tai brrrr… ir labai neorganizuota, ir nieko laiku nepadarau 😥

  Atsakyti
 47. Qwerty

  Regina, galiu patikinti, kad Mokytojas Marius tave puikiai girdi. Dabar tinklapio guru maslioje vienatveje toliau šlifuoja savo asmeninės filosofinės teorijos apie Mechaninį Protą ietis. Atsakys. Viską paaiškins ir sudėlios į lentynėles. Tu tik daugiau klausink ir mokinkis, mokinkis, mokinkis…

  Atsakyti
 48. Qwerty

  „…aš niekada nesuabejojau Dainiaus moralumu…”,-stebėtinai lengvabūdiškas Reginos teiginys.Taip pasakyti apie žmogų, kurio gal gyvo akyse neesi matęs gali tik labai patiklus ir naivus žmogus arba apsimetėlis.O aš abejoju Dainiaus moralumu, velnias jį ten žino…Gal jam nusišvilpt ant kokių nors svarbių man vertybių? Beje, apie kokią moralę, kokias vertybes mes čia kalbam? Bet kuriuo atveju, visa tai man netrukdo tikėti, kad Dainius, Regina ar Marius yra geri žmonės.
  Regina, prie kompo aš nesėdžiu, juo labiau naktimis. Esu gerai organizuotas, darbus padarau lauku, todėl paskutinės nakties karštinių neprireikia.Be to naudoju ipadus ir ifonus, todėl su tavim galiu bendrauti gulėdamas lovoje.Į kairę eiti negaliu, kadangi esu laisvas, juo labiau šioje dalyje teikiu pirmenybe real action, o ne internete. 😛

  P.S.”prisliūkinti iš nugaros…brrrr, vargšas tavo esamas ar būsimas vyrelis 🙄

  Atsakyti
 49. Regina

  Man atrodo, kad Dainius raktus iš viso pametęs, nes kažką tik nuolat aiškinasi ir vapena… Be to, net nežino savo bloge, kad atsakinėti reikia į konkretų postą, po juo paspaudus reply 😆

  Atsakyti
 50. Regina

  Mariau, jeigu mane girdi, atsakyk, – ar buvimas mintyse su kitu žmogumi reiškia dvasinę neištikimybę?

  Atsakyti
 51. Regina

  Aš niekada nesuabejojau Dainiaus moralumu, – tiesiog kartais labai sveika „pagaudyti ant mūškės”…profilaktiškai. Vat, kas liečia žmoną, tai jos vietoje, mylimo vyro tikrai nelydėčiau į Gruziją. Negana to, kad Dainius turi filmuoti ir fotografuoti, viena akimi dar turi saugoti žmoną nuo padidinto libido gruzinų vyrų…O tai gręsia žvairumas, dėl ko grįžus į Lietuvą teks kreiptis į medikus dėl akių „suvedimo”.
  O dabar apie Qwerty…Tai visiška Dainiaus priešingybė….Qwerty sėdi per naktis prie kompo ir virtualioj erdvėj nuolat „eina į kairę”, o savo moteriai aiškina, kad „dirba su dokumentais”. Taip, kad patarimas merginoms (jeigu čia užsukat),- nepatingėkit atsikelti iš lovos, tyliai prisliūkinkit vyriškiui iš už nugaros ir paskaitinėkit, ar jis nerašinėja kokioms reginoms…Blogiau, kai vyras turi kompiuterį darbe…Tada sukontroliuoti sunkiau 🙄

  Atsakyti
 52. Qwerty

  Dainiau, kad tavo žmona su tavimi išvažiavo į Gruziją nėra didžiausia nesąmonė.
  Vienas mano draugas prieš kelias dienas man pasakė:
  – Į Braziliją važiuoju su žmona! Įsivaizduoji kokia nesąmonė!
  Va čia tai tikrai nesąmonė 😆

  Atsakyti
 53. qwerty

  Dainiau, apie raktus pakalbėsime, kuomet grįši. Laukiam medžiagos.

  Atsakyti
 54. qwerty

  Regina,jei Dainius norėtų pasielgti išmintingai, tai jis galėtų tai padaryti patikėdamas tau blogo „raktus”. Manau, kad po to problemų neturėtų arba turėtų jų mažiau,nes tinklapis įgautų naują kokybę.

  Atsakyti
 55. Regina

  Taip Qwerty,… iš tiesų mudu niekingai blusinėjamės po nereikšmingus dalykus… Palikim ateičiai šituos neišsemiamus aruodus 😉 Labanakt!

  Atsakyti
 56. qwerty

  P.S….bet čia jo namai…ir mes visi jo laukiam su lauktuvėmis 😛

  Atsakyti
 57. qwerty

  Regina, „pasitikėčiau-nepasitikėčiau” ,pamokslai „per visą ekraną” ir kitokie visokių reginų, qwerty, supeermarijų kvaili pokštai, tų „visuomenės nulių” (Dainiaus terminas apie neviešus asmenis, žr.įrašą apie Tomkų)rafinuoti pezalai – kaip visa tai maža, nereiškminga, banalu ir niekinga, žvelgiant misionieriaus Dainiaus,tiesiogiai dalvaujančio didinguose,istoriniuose Gruzijos įvykiuose,šiandienos akimis!

  Atsakyti
 58. Regina

  Ne, tokių išvadų apie Dainių daryt negaliu, nes aš juo visiškai pasitikiu…Plius gruzinės nėra dailios…Vat tavim Qwerty tikrai nepasitikėčiau ir po komandiruotes taip nesimakaluotum.

  Atsakyti
 59. qwerty

  Regina, padarykime tarpines išvadas, panaudodami tam
  loginę implikaciją „jei…, tai”: kaip galvoji, ar teiginys, kad jei Dainius Gruzijoje neturi nuolatinio internetinio ryšio, tai jam patinka gruzinės yra teisingas ar false?

  P.S. Kokia priešybė tavo jausmams gruzinų vyrams…!)

  Atsakyti
 60. Regina

  Dabar jau čia tau Mariaus reikia – tuoj gautum pamokslą per visą ekraną.

  Atsakyti
 61. qwerty

  Vyras, kuris visuomet yra besąlygiškai ištikimas savo moteriai yra nukrypimas nuo normos.

  Atsakyti
 62. Regina

  Nu, nu,- sakyk žiūrėdamas tiesiai į akis (monitorių).

  Atsakyti
 63. qwerty

  Regina, tavo protas dar nėra pasiruošęs suprasti šios frazės.. Ir tai yra natūralu. Tiesiog dabar esi tokioje fazėje, kaip pasakytų mūsų Marius.

  Atsakyti
 64. qwerty

  Regina,jei ką apšmeišim, tai Dainiui atsakyti nereikės. Įrodysim, kad tai buvo tik nuomonė 😆

  Atsakyti
 65. Regina

  Tai tu, Qwerty ir iš tos pačios (neištikimų) kompanijos?

  Atsakyti
 66. qwerty

  Vienas mano pažįstamas tokiu atveju, dažniausiai kuomet būna rytų šalyse (pvz. Rusijoje, Baltarusijoje,) turi vieną, tačiau laiko patikrintą,tvirtą argumentą -ryšys čia labai brangus 😛 Jisai žino, kad jo žmona moka skaičiuoti šeimos pinigus, kas pašalina bet kokias jos abejones klausimus ir bandymus netikėtai susisiekti video ar kitokiu būdu…

  Atsakyti
 67. Regina

  Dainiau, kitą kartą palik mums su Qwerty savo blogo raktus su visais prisijungimo kodais, kad mes galėtume pramoderuoti temas…Ir varyk nors metams…Bet jei ką apšmeišim, – atsakysi pats 😆

  Atsakyti
 68. Regina

  Su meile mitingai būdavo tarybiniais laikais (demonstracijos), kai priverstinai reikėjo valdžią liaupsint…Dabar į mitingus reikia eiti langų padaužyt :mrgreen:

  Atsakyti
 69. qwerty

  LR interneto straipsnyje apie šiandienos mitingus Gruzijoje yra geniali frazė:
  „„Tikrieji mitingai vyksta tada, kai žmonės eina į jį iš meilės, tikėdami tuo, ką palaiko, o ne agresyviai nusistatę.”

  Atsakyti
 70. Regina

  Ne, Dainiaus klaidų netaisysiu, nes tuomet nebus autentiškas Dainius…Man patinka, kai jis „smirsta”…

  Atsakyti
 71. Regina

  😆 😆 😆 Aha, aš nesusigaudau, išdavei tu čia paslaptį.

  Atsakyti
 72. qwerty

  Regina, pasakysiu tau atvirai, kaip vyras vyriško proto moteriai:mes vyrai,kuomet atitrūkstame nuo savo moters,visuomet sakome, kad toje vietoje neturime nuolatinio internetinio ryšio, kad tas ryšys yra blogas ir etc.

  Atsakyti
 73. Regina

  Mariau, man gėda 😳 …man už viską didelė gėda, gėda, gėda, gėda 😳 😳 😳 Tu negalvok taip, kad aš galvoju taip…aš taip visai negalvoju…Susitaikom,… aš tau ištiesiu savo baltą ranką…Mariau, mokyk mane ir aš nuolankiai mokysiuos 😥

  Atsakyti
 74. qwerty

  ” Ar ta vokietka yra šalia?”, – Regina, tau jau skubiai reikia Mariaus… 😆

  Atsakyti
 75. qwerty

  „Smrisdamas į šią šalį… ” Kaip pasakytų mūsų asmeninis filosofas SuperMarius, Dainiaus semiotinis protas pasiekė ribinę būseną, už kurios belieka tik nuolankiai paprašyti Reginos,kad pastaroji visuomeniais pagrindais operatyviai taisytų panašius semantinius kliedesius tinklapio įrašuose. Aš tai Reginos paprašyčiau… 😐

  Atsakyti
 76. Regina

  Nu nežinau, ką jis ten filmuoja…Mane apnikę abejonės, kad taip paslapčiom nuo mūsų jau į kelintą misiją…Taigi dar būdamas pusiaukelėje (Maskvoje) susisiekdavo ir pamojuodavo… Ir žiūrėk, varo į tas šalis, kur nėra interneto ir telefono ryšys blogas…Dainiau,alio, ar girdi mus? Ar ta vokietka yra šalia?

  Atsakyti
 77. Regina

  Qwerty, aš kalbu apie charakterio savybes (įkyrumą), bet ne apie tai 😳 Aš galvoju ar ne tu pošlas (čia irgi su meile, jeigu ką)

  Atsakyti
 78. qwerty

  Dainius dabar išsijuosęs fotografuoja ir filmuoja masinius opozicijos mitingus. Visi mes nekantriai laukiam kol čia įkels tokius savo darbo vaisius, t.y. padarys darbą iki galo,kaip jis tai moka.

  Atsakyti
 79. qwerty

  Regina, sakai gero lietuviško nemainytai į šimtą gruziniškų…dabar galvoju, kad gal Marius tikrai pošlumo dalyje turi ekstrasenso savybių…

  Atsakyti
 80. Regina

  Oi, ne apie gruzinus norėjau parašyti 😳 … O kokia yra mūsų valdžia nagla ir vaidinanti demokratiją…. Taigi, pasirodo, tas referendumas dėl elektrinės, bus tik konsultacinis…Tai reiškia ar pritars tauta, ar ne,- elektrinę visvien statys.. Aišku, geriau pritartų – vėliau bus ant ko bėdą nuversti…Dėl ko LRT taryba pasodino Čekuolį agituoti už elektrinę? Tai jeigu sąžiningai, gal tegul ir su L.Balsiu padaro kontrareportažą… 🙄

  Atsakyti
 81. Regina

  Dainiau, noriu tau priminti, kad spalio 14d. vyks Lietuvoje rinkimai į Seimą ir dar kažkoks referendumas. Tai tu per tuos lakstymus neapleisk savo pilietinės pareigos. Beje, apie gruzinų vyrus, – man jie nepatinka…Kažkokie per daug įkyrūs ir nagli… Nė vieno iš jūsų vyrai, nemainyčiau kad ir ant 100 gruzinų. Tuo klausimu esu patriotė.

  Atsakyti
 82. Atgalinis pranešimas: Gruzijoje rinkimų išvakarėse prognozuoti rezultatus sudėtinga | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 83. Qwerty

  Dainiau,
  1.Koks procentas/dalis gruzinų palaiko prezidentą?
  2.Su kuriuo Lietuvos politiku galima palyginti Sakašvil, pvz.pagal jį nekenčiančių procentą?į
  3.Kokia Gruzijoje ekonominė padėtis palyginti su Lietuva, pvz. kokia 1 ltr.dyzelio kaina, ar daug gatvėse duobių, ar daug vyksta statybų, kur daugiausia emigruoja gruzinai, kaip veikia interneto ryšys ir t.t ir pan.
  4. Kokios prognozė dėl rinkimų: laimės prorusiški, kairieji, dešinieji, centristai etc?
  Dėkui.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *