Kigizijoje patikimiausias informacijos šaltinis – televizija

pagal | 2012/11/21

Kirgizijos visuomenės tyrimai (tyrimus atliko kompanija M-Vector) apie patikimiausias ir įtakingiausias žiniasklaidos priemonės rodo, kad 2011 ir 2012 metais patikimiausia ir pačia svarbiausia žiniasklaidos priemone vienareiškmiškai laikoma televizija. Apie 80 proc. gyventojų ją laiko pačia patikimiausia, o apie 83 – ir pačia įtakingiausia.

Įdomu, kad internetą svarbia ir patikima šiemet laiko tik apie 6,5 procento gyventojų. Tiesa, pernai tokių buvo vos apie 4 procentus. Radiją patikimu ir įtakingu laiko apie 4,8 procento apklaustų respondentų. Tačiau laikraščius ir žurnalus dar pernai svarbiais ir įtakingais laikė apie 2,7 procento, o šiemet jau apie 4 procentus.

Bet pati linksmiausia ir man įdomiausia dalis – tik pusė procento visuomenės atstovų savo draugus ir šeimą laiko patikimu informacijos šaltiniu ir svarbiu šaltiniu. Dar pernai tokių buvo apie 6 procentus.

7 komentarai

  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Mnao bute wifi veikia puikiai ir net geriau nei gali tikėtis. Mieste daug kur yra free wifi, kavinėse irgi. Greičiai, žinoma, ne tie. Bet progresas yra.

   Atsakyti
 1. Regina

  Jeigu niekuo dėtas, tai prisidėk, kad iki tavo misijos pabaigos, kirgizai televizija pasitikėtų visu 100%.
  Beje, o kokiais informacijos šaltiniais lietuviai labiausiai pasitiki? Bent aš asmeniškai,tai visą dieną prie radijos ir lango sėdinčia kaimyne.

  Atsakyti
 2. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Kuo čia aš dėtas? Tai tyrimai daryti dar 2011 ir 2012 metais. Tai rodo, kad žmonės, mano galva, daugiausiai info gauna iš ten ir tiek. Lietuvoje juk viskas kitaip. Bent jau pagal tyrimus.

  Atsakyti
 3. Regina

  Jo, jo,- ypač ten, kur rankytes prideda lietuviukai…tai ir geriausia, ir gražiausia, ir patikimiausia…Ane, Dainiau, – čia tik tavo nuopelnas 😆

  Atsakyti
 4. Atgalinis pranešimas: Kigizijoje patikimiausias informacijos šaltinis – televizija | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *