"Pinigų karta" atskleidžia ūkio-energetikos "perspektyvas" su B. Vėsaite. Ūkis – be perspektyvos

Tik ką su didžiausiu malonumu žiūrėjau „Pinigų kartą” (LRT televizija), kurioje parodytas aukščiausio žurnalistinio pilotažo Andriaus Tapino interviu su beviltiškai neperspektyviai kalbančia neva ūkio ministre Birute Vėsaite.

Profesionalūs ir tikslūs klausimai. Dar ir skaičiukų, dar ir nuorodų, dar ir beveik pagalba pašnekovui, nerandančiam aiškių prioritetų savo veikloje. Ir kažkodėl tik statistinio lietuvio rinkėjo žinių lygio neverti atsakymai. Gaila, kad iš ministro lūpų. Gaila ūkio ir ministerijos. Gaila mūsų. Ir ačiū Andriui Tapinui. Valio tokiai analitinei „Pinigų kartos” žurnalistikai 🙂

33 komentarai

 1. qwerty

  Aha, aš ir pažiūrėjau. Super taikliai ten Dainius dėl tų TV3 šiukšlių.Ir diskutuojnačių daugiau.

  Atsakyti
 2. Regina

  Dainiau, apgailėtina, ką tu diskutuoji FB…Čia yra tavo klaidos 🙁

  Atsakyti
 3. Regina

  Dainiau, o tai kaip suprasti „Tikroji išmintis yra nebyli”…Tai jeigu aš tik akis vartysiu šitaip 🙄 🙄 🙄 , tai aš išmintinga?

  Atsakyti
 4. Regina

  Dainiau, į kokią tu čia dabar lyriką krypsti? 😆 😆 😆 Nu, tai apdainuok…Jau tavo vardas veda į apdainavimą… pagalvojau, kad aš esu durniausia šiam pasauly…
  P.S. Kiek „grandinėlės” laiškų išsiuntei?

  Atsakyti
 5. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Moterų išmintis neapdainuota, bet… Tikroji išmintis yra nebyli. O vyrai mėgsta etiketes klijuotis – išminčius, išminčius, išųminčius….

  Atsakyti
 6. Regina

  Dėkit, dėkit Like or Dislike… Čia kaip ir neverbalinė kalba, ar ne 😉 Eločka Ščiukina daugiau mokėjo…. :mrgreen:

  Atsakyti
 7. Regina

  Aš tikrai nesuklydau, sakydama apie „gyvenimo rolę”… nežiūrint pačių didžiausių pastangų, „gyvenimo rolei” pirmiausia turi būti gimęs….Nei tu, nei aš niekada nebūsime Anglijos Karalienėmis (nebent tik N.Vilnioj)…Ir tikrai, nebūtinai patys, patys geriausi tampa „kažkuo”..Tiesiog, tai yra gyvenimo dėsniai, gerai susiklostę aplinkybės, „atsidūrimas reikiamu laiku, reikiamoje vietoje” ir kt. panašūs dalykai….Ai, ką čia su tavim gaišti laiką, juk tu lauki įdomių pašnekovų, tai su jais ir šnekėkis.
  Ir nedėk man jokių pliusų – nemėgstu.

  Atsakyti
 8. Regina

  Vat, tokie, kuriems „aišku viskas”, ir yra tavo vadinami „etikečių klijuotojai”…O man neaišku daug kas…Ir kuo aš daugiau žinau, tuo labiau suprantu, kad aš nieko nežinau…
  ŠS, tu man atsibodęs(usi)…Tu tikrai ne senas žmogus…gal būt moteris….bet tiek to, – kuo tu nori, tuo apsimesk- tau geriau žinot.

  Atsakyti
 9. šiaip skaitytoja

  Aišku viskas.Tik nebeaiškink nieko,ką kitiems daryt ar nedaryt.Gyvent ar negyvent.Kaip kada ir su kuo.
  Pati gyvenk.Nebevaidink,o gyvenk.

  Atsakyti
 10. Regina

  M-m-m-m-……, supratau, ką turi galvoje….Niekada nedirbau konvejerinio, pamaininio darbo…ir niekada jo nedirbčiau…Manau, kad kiekviuenas, sąžiningai atliekamas darbas, yra garbingas,- bet iš prigimties nekenčiu turėti viršininkų…
  Ką aš nuveikiau? Tą patį, ką ir visi – tiesiog suvaidinau gyvenimo man skirtą rolę (tebevaidinu)..Kas dar neaišku?

  Atsakyti
 11. šiaip skaitytoja

  etikečių klijavimas-tai kaip koncervų fabrike.Pasakė darbų meistras,kad dabar reiks klijuoti etiketes burokėliams tai ir klijuoji.
  O čia ne koncervų fabrikas,ir pati esi sau meistras ir darbininkas.Taigi,kad ir šiandien nusprendei pamiegojusi ar nedamiegojusi,kad „eilinis funkcionierius” ir „klijuoji”.Gal ir taip,o gal ir ne.
  O kas tu,pati kad taip sprendi?Ką pati nuveikei,kad vertintum kitus?Manau,kad nieko,apart tai,kad dar pati sugebi išsišveist savo asmeninį tuoletą.O tai jau daug ,jei tai darai.

  Atsakyti
 12. Regina

  ŠS, aš labai gerai matau, kas deda pliusus, ko labai nemėgstu…Na, „pliusink” jeigu tau patinka…Niekas nedraudžia…Aš tai labai norėčiau, kad tu paplatintum 20 tokių laiškų, su savo svajone patapti normalios lytinės orentacijos žmogumi…Tik tiek…
  Beje, turiu klausimą: labai mėgsti rašyti tą savo štampuotą frazę „etikečių klijavimas”///Kas tai yra?

  Atsakyti
 13. šiaip skaitytoja

  beja,Regina,išminčiais būna tik vyrai.Kodėl? Nežinau.
  O moterys?Moterys geriausiu atveju išmintingos.Išminčių moterų nėra. 😆

  Atsakyti
 14. šiaip skaitytoja

  Dedu pliusus,tau,kad neverktum kaip „mokinukė” 😆

  Atsakyti
 15. šiaip skaitytoja

  Regina,Dainius parašė puikiai.Ar dirba pats kūrybingai ir įdomiai,kaip elgiaisi tik pats žino.Tai jo asmeninis reikalas.Bet puikiai žino kaip turėtų būti.Tai jau daugk.Todėl gavo tokį palaikymą.
  O tu,Regina irgi žinai ir puikiai,savo darbą,tik etiketes klijuoji ir klijuoji..Eilinė „klijuotoja”. 😆

  Atsakyti
 16. šiaip skaitytoja

  Regina,ar tu kinietė? Kiniečių išmintis,tik kiniečiams.Vakariečiams sunkai „įkertama”. 😀
  Yra,aišku,kad yra tokių”įkertančių”,bet vienetai.
  Savos lietuviškos išminties nesuprantame,o lendame
  į kiniečių”raštą” 🙄 Aukštasis pilotažas.

  Atsakyti
 17. Regina

  Trys palaikinimai ir komentaras jau net „kaista”, koks yra „geras”…Ai-ai-ai…………O, po teiusybei parašei bla-bla- -bla…Na, kaip eilinis funkcionierius…Iš viso, tu net nesupranti, kas yra Valstybė ir kokios turėtų būti valdžios funkcijos…TURĖTŲ ir faktiškai BŪTŲ…………Jeigu piliečiai ŽINOTŲ ir SUPRASTŲ.

  Atsakyti
 18. Regina

  Nuo 2013 m. sausio 9 d. įsigaliojo naujasis STR 2.01.09:2012 „Pastatų energetinis naudingumas, energetinio naudingumo sertifikavimas“.
  Biurokratinis „grybas” baigia suėsti daugelio gyvenimus ir visos šalies ūkį. Lietuva – idijotiškos valdžios valstybė ❗ Einu medituoti ir platinti „grandinėlę”….

  Atsakyti
 19. Regina

  Sakai TVIRKINA? Na aš, tai nieko prieš neturiu prieš tokį veiksmą, nes esu pilnametė ir daug neištvirkins….Bet yra dar blogiau, kad, galvoju, jog mane valdžia dulkina prieš mano valią…Tai čia jau kaip ir būtų kitoks veiksmas 🙄

  Atsakyti
 20. Dainius Radzevičius

  Regina, laiškas tikrai užsiskaito 🙂
  Aš jau seniai iš valdžios nelaukiu jokios manos.
  Manau, kad ir daugelis taip turi elgtis, tada ir gyvenimas realiai ims gerėti ;_)
  Reikia patiems daug ir kūrybingai, ir įdomiai dirbti. Tada galime tikėtis smagaus proceso, kuris teiks džiaugsmą ir palaimą. O jei dar sulauksime kokio rezultato – tai jau bus pasiekimas ri gale net laimėjimas.
  na o Valdžia gali tik mums netrukdyti, kartais padėti, retsykiais apginti ar suteikti kažkokias paslaugas. Bet ne iš esmės pagerinti mūsų gyvenimą. Jie nieko negerina, nebent gali šelpti viensu kitų sąksiata ir už tai pasiimti tarpininkavimo mokestį ir net tvirkinti, jei pinigus dalina dėl to, kad kažkam nori įtikti.

  Atsakyti
 21. Regina

  P.P.S. Dainiau, pagalvojau, kad šitaip blog’e paplatintas laiškas gali neužsiskaityt. Tai dėl garantijų, siunčiu tau dar ir emailu.

  Atsakyti
 22. Regina

  Paskutiniu metu mane apima olimpinė ramybė….Žinau, kad neišgelbės mūsų niekas – nei naujas Seimas, nei naujas premjeras, nei nauji ministrai, netgi Lietuvos pirmininkavimas ES…Nebenoriu su niekuo ginčytis – tik plaukti pasroviui ir tikėtis, kažko netikėtai gero…Todėl krentu į mistiką ir laukiu, laukiu….didelio laimėjimo loterijoje…Bet, kad tai išsipildytų, išsiunčiu šitą laišką….Kas perskaitysit, platinkit toliau….būtinai ❗
  „SIUNČIU TAU ŠĮ PALIKĖJIMA, KAD VISKAS IŠSIPILDYTŲ REALYBĖJE. Kiniečiu išmintis: galima nusipirkti namą, bet ne namų židinį; galima nusipirkti lovą, bet ne miegą; galima nusipirkti laikrodį, bet ne laiką; galima nusipirkti knygą, bet ne žinias; galima nusipirkti padėti visuomenėje, bet ne pagarbą; galima užmokėti daktarui, bet nenusipirksi sveikatos; galima papirkti sąžinę, bet ne gyvenimą; Kiniečių išmintis atneša sėkmę. Ši išmintis jau aštuonis kartus apkeliavo pasaulį. Ir šį kartą sėkmę ji atneš tau. Gavęs šį laišką tu tapsi laimingu. Tai ne juokai. Tave aplankys sėkmė. Persiųsk šį laišką 96val. Bėgyje tiems, kuriem trūksta sėkmės. Nesiųsk pinigų, nes laimės nenupirksi. Keletas pavyzdžių: Konstantinas 1953m gavo tokį laišką ir paprašė sekretorės padaryti 20 kopijų, po devynių dienų jis išlošė loterijoje 9mln markių. Tarnautojas Karlas gavo šį laišką ir pamiršo apie jį, po kelių dienų jis neteko darbo,.Vėliau jis persiuntė laišką, pratęsdamas grandinę, ir sėkmė sugrįžo. 1967m Brunas gavo laišką ir juokdamasis jį išmetė. Po kelių dienų susirgo jo sūnus. Jis surado laišką, padarė 20 kopijų ir išsiuntė, po dešimties dienų sužinojo, kad sūnus pasveiko. 1987m laišką gavo jaunas Kalifornijos gyventojas, laiškas buvo neaiškiai parašytas ir jis jį pažadėjo perspausdinti mašinėle, tačiau tai atidėjo vėlesniam laikui, t.y. laiško neišsiuntė per 96 valandas. Vėliau jis perrašė laišką ir išsiuntė, pratęsdamas grandinę; po to jis įsigijo naują mašiną. Nepamiršk, nesiųsk pinigų ir nepasirašyk laiško. Paprasčiausiai išsiųsk 20 kopijų ir lauk pasikeitimų į gerą. Šią išmintį parašė Antilų salose gyvenęs misionierius. Aš siunčiu ją tau, kad padėtum jai apkeliauti apie žemę. Pasiųsk savo pažįstamiems, draugams, draugėms. Praeis nedaug laiko ir tu gausi gerą žinią arba sulauksi siurprizo. Tai tiesa net jeigu tu tuo ir netiki. Šis laiškas buvo pasiųstas kaip sėkmės garantas. nenutrauk grandinės- dabar tavo eilė jį persiųsti. Išsiųsk 20 kopijų ir pamatysi, kas atsitiks po keleto dienų. Prisimink: NESIŲSK PINIGŲ. NEPAMIRŠK ŠIO LAIŠKO.”
  P.S. Dainiau, tik nenutrauk grandinėlės. Račui išsiunčiau- gali nesiųst.

  Atsakyti
 23. Atgalinis pranešimas: Baikite, Birute. « Žymantas Baranauskas

 24. Atgalinis pranešimas: “Pinigų karta” atskleidžia ūkio-energetikos “perspektyvas” su B. Vėsaite. Ūkis – be perspektyvos | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 25. Juozas

  pritariu, Dainiau. Žiauru buvo klausyti, nei pykti, nei verkti, nieko gi nepakeisi… 🙂

  Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Iš tiesų žiauru ir ciniška, kad ministru tapęs žmogus duoda interviu kaip pamokos neišmokęs vaikas ir dar teisinasi, kad tik kelios dienos dirba, dar nespėjo susipažinti su niekuo ir pan. Lyg iš gatvės būtų kvietę būti ministru. Maniau ir tebemanau, kad žmogus eiti turi toks, kuris rengėsi tam. Juk ir į rinkimus eidami turėjo planuoti partija, kas bus, jei laimės.

   Atsakyti
 26. Atgalinis pranešimas: “Pinigų karta” atskleidžia ūkio-energetikos “perspektyvas” su B. Vėsaite | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 27. qwerty

  Dainiau, o kas konkrečiau jos atsakymuose taip tave sujudino?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *