Ar A. Račas peržengia padorumo ribas kritikuodamas politiką L. Donskį? Manau, kad taip

Tinklaraštininkas Artūras Račas komentuoja politiko Leonido Donskio komentarą apie egocentrikus viešoje erdvėje ir lyginą pastarąjį su tais, dėl kurių buvo šaudomi žydai. Mano galva, vakar pasirodęs komentaras „Dėl tokių kaip L.Donskis Lietuva buvo tapusi žydžaudžių tauta” – neadekvatus, įžeidžiantis ir net už padorumo ribos.

Štai šita dalis teksto mane labiausiai šokiravo:

„Ir štai čia prieinu prie to, nuo ko pradėjau: tai kodėl gi L.Donskis ir į jį panašūs intelektualai yra tas, dėl kurių Lietuva tapo žydžaudžių tauta?

Ogi todėl, kad L.Donskis, kaip ir dauguma kitų Lietuvos intelektualų yra bailys ir veidmainis ir linkęs slėptis už kampo arba už savo išsilavinimo, perskaitytų ir parašytų knygų.”

Suprantu, kad tai yra tik Artūro nuomonė. Suprantu, kad visi turime teisę ją reikšti. Net argumentų, rodos, kolega pateikia. Bet kaltinimai ir įžeidimai, mano galva, yra pernelyg asmeniški ir žiaurūs. Man atrodo, jie net nepadorūs.

Ir tam turiu keletą argumentų. Akivaizdu, kad Artūras savęs nepriskiria prie daugumos intelektualų, kurie yra „bailiai ir veidmainiai”. Aš mielai save priskirčiau prie tos daugumos. Tačiau nesu parašęs nė vienos knygos, skaitau irgi ne tiek daug, kiek norėčiau, o išsilavinimo spragas vis dar jaučiu bendraudamas su protingais žmonėmis. tačiau jei kolega kaltina intelektualus, kad jie išsilavinę, skaito ir rašo knygas, tai kur čia nusikaltimas? kad jie už to „slepiasi”? O kodėl slepaisi? tai yra tokia žmonių veikla. Jie nėra kariškiai, nėra inžinieriai, nėra netgi nuolat kritikos pavėsyje ar atokaitoje gyvenantys žurnalistai.

Ir sakau atvirai, kad vadinti intelektualą ar kurį kitą žmogų bailiu vien todėl, kad nenorėdamas ko nors įžeisti asmeniškai jis kalba apie problemas jas apibendindamas, yra žema ir kvaila. Sakau tai iš principo, o ne konkrečiu atveju ir netaikau konkrečiam žmogui. Galėčiau ir konkrečiai. Bet nesakysiu. Iš pagarbos. O štai Artūras beria piktai:

„Ar pastebėjote vieną labai įdomų dalyką L.Donskio tekste? Jame L.Donskis kalba lyg ir apie konkrečius dalykus, tačiau nieko konkrečiai neįvardija.”

Sakau atvirai, kad tai pastebėjau L. Donskio tekste. Ir man tai patiko. Todėl jei esu vertas būti priskirtu prie tų, dėl kurių neva buvome tapę žydšaudžių tauta, tuomet galiu būti ir aš tokiu įvardintas. Nebijau.

50 komentarų

 1. Regina

  ŠėSiuk, per tuos tris tavo postus nesupratau, ar tu čia gerai ant manęs pavarei, ar blogai 🙄 Blogai rašyt nepatariu, nes dar nė vienam po to gerai nesibaigė -po šiai dienai kamuojasi dvasios kančiose.
  P.S. O dėl teismo su savivaldybe, tai tame ir reikalas, kad laimėjau. Ir įsivaizduok, aš samdžiausi advokatą sau ir dar, iš dalies, kaip mokesčių mokėtoja, prisidėjau prie savivaldybės samdomo advokato. Savivaldybė prakišo teismą, tai man turėjo sugrąžinti teismo išlaidas. T.y. aš kaip mokesčių mokėtoja prisidėjau prie man grąžinamų pinigų. Ar supratai ką nors, tu, nestandartine višta?

  Atsakyti
 2. šiaip skaitytoja

  Beje,Reginka,tu man patinki 😆 .Na tiesiog atitinki standartą(vištų),kudakuot ir kudakuot..
  Kas iš ko gyvena ar negyvena..O ką veiki,Regina,Tu?
  Kuo gyveni,iš ko gyveni?Ar kažkaip įdomiai? 😆

  Atsakyti
 3. šiaip skaitytoja

  O kodėl manai,kad visi apie tave galvoja gerai?O jei dar tiek pakanka?Tai amin 👿 Tavo intelektas žlugęs 😥
  Beje klausimas Regina,tau:Ar harmonijoje turi būti balansas,ar balanse harmonija?

  Atsakyti
 4. šiaip skaitytoja

  Reginut,ką reiškia”mes išlaikom tik darmaiedų gaują”:D Aš tai suprantu ,jei jau tau tenka bylinėtis,ir byla ne tavo naudai,tai visi”darmaiedai” :lol:Nereiktų sakyti,MES.Tada įvardyk kas yra „Mes”?
  „Šiuo atveju pritariu Račui”-skamba juokingai 😆 .
  Labai nori su juo pasikalbėti?,o gal tik išdėti į „šuns dienas”? 😆 😆
  Bet man Jūs abu kažkuo labai panašūs ❗ ❓
  Svarbiausia neatleiskite iš darbų visų ir vienu metu. 😆
  Jei nori tik papliotkinti ir brendžiuko palakt..gali.
  Bet A.Račo,lėktuvų neskraidink.. 😆

  Atsakyti
 5. Regina

  Tas PR (nežinau ką tai reiškia) tikrai niekam nereikalingas. Ir daug ko savivaldybėse nereikia, nes mes išlaikom tik darmaiedų gaują. Teko bylinėtis su savivaldybe, tai ji, turėdama visą Teisės departamentą, dar samdėsi privatų advokatą. Nu ar ne svolačiai? O kai nueini į saviv., tai man toks įspūdis, kad jie tik pasikiša papkes po pažastim ir eina vienas pas kitą į svečius, kavos su brendžiuku palakt ir papliotkint. O vaizduoja, kad dirba. Tikrai reikėtų ištisas savivaldybes susodinti į Ryanair lėktuvus, su visu peru, ir išskraidinti nežinoma kryptimi. Kad negrįžtų….niekada. Šiuo atveju pritariu Račui.

  Atsakyti
 6. Regina

  Nei Račo taisyklėmis, nei jo etikos kodeksu nesivadovauju. O apie save galvoju blogai, nes man pakanka to, kad visi kiti apie mane galvoja gerai. Juk harmonijoje turi būt balansas, ar ne?

  Atsakyti
 7. qwerty

  „Juk aš esu absoliutus niekas.”, – nu, čia tu ir susklėliai, Regina. Nors, berods, Dainius taip yra sakęs apie savo anoniminius komentatorius. Tačiau galiu ir klysti.

  P.S. Tik nesupranti, kaip tu taip gali apie save galvoti,juo labiau sakyti, pati būdama dainius.org Karalienė…?
  Juo labiau, kad reikia visuomet atminti 1-ają A.Račo taisyklę:Niekuomet apie save nekalbėk blogai!

  Atsakyti
 8. Regina

  Pakaičiau pas Račą BNS etikos kodeksą. Ale tep įdomiai ten jie – tipo, iš nieko nieko neima ir niekam nieko neduoda… Tai iš ko tada tas Bė-en-esas gyvena? Iš oro? Ir dar vat kas keista – BNS direktorius turi dvi etikas: viena paradinė-direktorinė, kita naminė-tinklaraštinė. Kažkaip įdomiai…

  Atsakyti
 9. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, dėl panevėžio PR apdalinio sutinku – tikrai blogai dirba. Pats tą renginį moderavau, kur Arttūras kalbėjo ir pritariu 100 procentų, kad neverti tokei žmonės ten irbti. Bet… Gal dėl to yra dalis kaltės ir jų vadovų, kurie nesupranta, kam tas PR reikalingas.

  Atsakyti
 10. Regina

  Sutinku Dainiau. Tavo (ne)kolegą apsėdusi manija: jis jau atleidinėja iš darbo Panevėžio merą ir jo visą Viešųjų ryšių tarnybą. O čia, turbūt, jau diagnozė 😆
  Man tik būtų apmaudu, jeigu aš prisidėjau prie jūsų santykių pablogėjimo. Juk aš esu absoliutus niekas.

  Atsakyti
 11. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, manau, kad galime tęsti pokalbius ir dėl kitų temų. Artūras išdėstė savo požiūrį ir tiek. Su dalimi jo minčių neverta ginčytis – jis taip mano ir tiek. jei nesu jam kolega – tegul taip ir būna. Nesiperšu.

  Atsakyti
 12. Regina

  Račai, nors tamstos replika skirta Dainiui, manau, kad tamsta ją adresuoji man. Man taip pat kyla labai įdomus dalykas, kodėl tamsta mokai Dainių kaip jis turi organizuoti savo blogą? Ar tamsta rimtai esi atitrūkęs nuo realaus gyvenimo ir įsivaizduoji, anot A.Užkalnio, jauties internetinio teksto Dievas ir valdovas ir ruošies valdyti visuomenę? Račai, nusileisk ant žemės ir į Dainiaus blogą, kaip ir visi kiti, užeik svečio teisėmis – tada mes ir padiskutuosim, kas gerai , o kas blogai.
  O Dainiui yra didelė pagarba. Jis iš tiesų yra šviesuolis ir dvasios aristokratas…. dar ir laisvo žodžio garantas, kaip ir dera Oberžurnalistui. Čia kiekvienas atsako už savo žodžius ir nereikia nieko kontroliuot, nei cenzūruoti. Taip, Dainius nepadaro stiprių įrašų su kažkokiom ypatingom įžvalgom, argumentais,analize ir išvadom. Jis neturi iššaukiančio rašymo stiliaus. Bet gal jis gyvenime turi daug svarbesnių dalykų, – ne čia jo prioritetai. O kas pas jį užeinam į svečius ir komentuojam – mums tas tinka. Čia galima improvizuoti, nebūtinai kalbėti į temą…Iš Dainiaus temos išrutulioti visai kitą temą….Nusivapalioti iš viso buitiškai ir ne į temą. Tuo Dainiaus blogas ir žavus – čia nėra jokios diktatoriškos drausmės, kaip pas tamstą ir jokių privalomų taisyklių.
  O dėl srutų pilstymo – mes tokiais terminais neoperuojam. Čia vyrauja pagarba, savitarpio supratimas ir geras jumoro jausmas.
  Tai pats tamsta turi labiau kontroliuoti savo raišką ir leksiką. Ir visada pagalvok, kuo taptum, jeigu iš tavęs atimtų pareigas…Aš matau tik pasipūtusį, piktą, pagiežingą, besipurslojantį diedą Znakorių ir nieko daugiau. O pas Dainių, laikas nuo laiko tave pagarbiai ir be cenzūros aprašysiu 😆

  Atsakyti
 13. Artūras Račas

  mielas Dainiau, nesame mes kolegos, nes tamsta jau seniai nebesate žurnalistas, o aš vis dar kartais esu.

  Apie bailumą nediskutuosiu, man kitas dalykas įdomus: kodėl tamsta savo tinklaraštyje leidžiate komentatoriams srutų leksiką?

  Atsakyti
 14. Regina

  Dažniau pradėjau pasiskaitinėti Dainiaus kolegų ir tarpusavio priešininkų A.Račo ir A.Užkalnio blogus. Tiesiog smagu kai ką palyginti 🙂
  Akivaizdu, kad tarp jų vyksta konkurencinė kova, nors abu tą įnirtingai neigia. Jeigu vienas pakomentavo Donskio straipsnį – neatsilieka ir antras…Jeigu vienas pakomentavo tinklaraštininkų parsidavimą ministrei B.Vėsaitei – neatsilieka ir antras. Tik tiek, kad Užkalnis bėga priekyje, o A.Račas vejasi įkąsti….Paskutiniame įraše jis plėšosi marškinius, koks jis neparsidavėlis ir blogą pildo tik tam, kad skleistų tiesos žodį…savo tiesos 😆 😆 😆 O Užkalnis dažnai maino savo nuomonę, tai jam sportas gerai, tai negerai…tai tas, tai anas.. Bet turbūt ne A,Račui suprasti A.Užkalnio stilių, paremtą kognityviniu disonansu, trolinimu ir erzinimu: ryžyj, ryžyj, kanapatyj, ubyl diedušku lopatoj…
  Kol kas vienas -nulis, Užkalnio naudai 😀 😀 😀

  Atsakyti
 15. Regina

  Po savęs ugdymo pamokų, aš pradedu visai kitaip matyti Pasaulį. Juk kiekviename blogame dalyke yra tiek pat gėrio, …o gal ir daugiau….Sakykim, kad ir šiuo atveju – įrašo herojus A.R., nepasididžiuoja ir, užsukęs į blog’ą, atleidžia įrašo autoriui D.R. ir netgi jį padrąsina -„Ir tikrai, nebijok nieko, nes nėra ko bijoti. Juo labiau manęs…”. Štai kur Dieviškas apsireiškimas- ir kas gali būti gražiau ir tobuliau? Todėl aš, paakinta meilės artimam žmogui, ATLEIDŽIU, atleidžiu jums visiems: Dainiui – už nesvetingumą, ŠS – už grubumą, Qwerty – už neištikimybę, MG – už svetimų vyrų viliojimą….Atleidžiu ir A.Račui, kuris kažkada mane siuntė žiemą žibuoklių parnešti…Netgi jeigu galėčiau, tai jam atleidimą padaryčiau nuėjus tiesiogiai į jo blogą… Bet ten man visi plyšiukai užkalti ir dichlofoso pripurkšta 🙁
  Taigi, atleidžiu visiems už viską ir dar priedo laiminu visus. Manau, kad jums tai labai svarbu.
  SU MEILE 🙂

  Atsakyti
 16. mierga gera

  Turiu geresnių būdų „lengvintis” nei paverkti ar pasiguosti 😎

  Atsakyti
 17. Regina

  Tai visdėlto, ar Račas peržengia padorumo ribas kritikuodamas? Manau, kad ne, nes užribis, tai jo nuolatinė dvasinė būsena… Na turi žmogelis susikūręs sau saugią erdvę pasitaškymui, tai tegul ten sau ir pursloja. Beje, Znakorius, tai joks ten Znakorius, o tas pats apsimetęs Račas.

  Atsakyti
 18. Regina

  Tai pasigrajink Mokinukių „Tu esi melagis” ir varyk miegot 🙂
  O jeigu nori rimtai, filosofiškai ir lyriškai, ir supranti ruskai- youtubej įsivesk „kak mnogo teh” 😎

  Atsakyti
 19. Regina

  Kas nieko neskleid=ia, tai ir nevaiksto po blogus…Bet paverkti, pasiguosti, isikeikt yra sveika – palengveja, bent tuom kart 😎

  Atsakyti
 20. mierga gera

  Neprivalau Jums „skleistis” informacija…apie ką, su kuo ir kodėl 😎 😎 😎

  Atsakyti
 21. Regina

  Qwerty, maniau, kad tik vėlai vakare, kaip kryžiuotis voras išlysi pasitikrinti savo „tinklus”…Bet keista – šiandien buvai labai ankstyvas…..Tai va, vaikine,…. aš sėdžiu susmukusi prie klaviatūros, su pusiau nugertu „Žalių devynerių” buteliu…(Šitą gėrimą mėgstu nuo vaikystės -„Pertusino” analogas), ir dėlioju gyvenimo vertybes…Jo-o-o-o-o-o,..aš ir už poligamiją, bet tik už vienintelę jos atmainą – poliandriją…man patiktų….aš viena ir 2-3 o vyrai. Ir tik tokia tvarka būtų teisinga. Bet tu Qwerty nori kitokio gerio…Kad butum tu vienas ir dvi trys moterys….Be to, tau geras ir Racas, ir Uzkalnis, ir Greitai, ir Donskis…Na taip nebuna…Va tas man nepriimtina…Todel atsiimu viska, ka skyriau tau – grazius zodzius, meiles dainas, visus mirksejimus…viska, viska, viska….NEMYLIU TAVES…Tarp musu lieka tik saltas oficialus dalykinis bendravimas.TU ESI MELAGIS! TASKAS.
  TU ESI MELAGIS!

  Atsakyti
 22. qwerty

  Dainiau, Regina sugrįžo. Valio:)Taip, kad liūdėti mums neteks:)

  Atsakyti
 23. qwerty

  Labas vakaras, Regina. Tarpk kitko – aš esu poligamijos šalininkas.

  Atsakyti
 24. Regina

  Mierga gera,Laila-Dilaila,- pati labai retai užsuki į Dainiaus blog’ą…Bet kai užsuki, tai nuolat kažkoks tavo verkimas, nepasitenkinimas, skriaudos….senos sąskaitos…Niekur ir nieko normaliai nekomentuoji – tik kažkokia pagieža….Suprantu, kad čia yra jūsų kažkoks pažįstamų ratas, bet tada, arba visiems paaiškinkit, arba… geriau nekniaukit kaip katės per morčių…Tarp kitko, Gera Merga, tema buvo apie Račą, o į kokias pievas tu nuklydai?

  Atsakyti
 25. Regina

  Qwerty, skaityk, kad čia mano netikėtas sugrįžimas iš komandiruotės ❗ Nespėjo mano pėdos atšalti, o tu jau su Gera merga duodiesi – „…mano simpatija, jūs labai moteriška, todėl žavi..” Laila- Dilaila…sena meilė, ane? Gal pasiaiškint gali, lovelase?

  Atsakyti
 26. mierga gera

  skaičiau , skaičiau ir neradau 😯 ai tiek jau to, juk man visai dzyn.

  Atsakyti
 27. mierga gera

  Kodėl Jūs manote, kad mierga yra mierga?
  Keista, kad buvusi laila – Jums simpatiška…man Ji laaaabai bloga mierga 😎 😎 😎

  Atsakyti
 28. qwerty

  laila, bet kuriuo atveju esate mano simpatija, jūs labai moteriška, todėl žavi 😛

  Atsakyti
 29. mierga gera

  rašote, rašote …bele ką.Sugalvokite gal ką protingesnio 🙄 🙄 🙄

  Atsakyti
 30. qwerty

  Prieš keletą mėnesių skaitėme rašinėlius, kuriuose aspimetėliai visaip graudžiai virkavo dėl esą žiauraus moterų žeminimo vienoje parduotuvėje, kur pardavėjos savo noru, darbo metu vilkėjo lengvais, kiek permatomais drabužiais ir taip apsirengusios, lydimos susižavėjusiais vyrų ir pavydžiais moterų žvilgsnių, darbavosi šiltoje, jaukioje parduotuvės sąlėje.
  Klausimas yra toks: ką apie moterų „išnaudojima”, jų savigarbos, orumo žeminimą mano talibano atstovai, kuomet jie mato moteris su tomis kaukėmis-kojinėmis Panevėžyje?

  http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/is-arestines-i-laisve-paleista-viesbucio-romantic-savininke.htm

  Atsakyti
 31. qwerty

  Na bet jūs, laila, ir pridėjote nykščių žemyn mano komentams, žiauru:)

  Atsakyti
 32. qwerty

  „…Graudu ir apgailėtina, kaip ir už kiek dirba žurnalistai”, – leila,tokie jau tie žurnalistai 😆

  Atsakyti
 33. mierga gera

  Mūsų atveju buvo tiesiog teksto klaida. Bet nepamačiau ne vieno dūmelio ir nė mažiausio pirstelėjimo nei iš Jūsų, nei iš Račo pusės dėl paslėptos reklamos TV3 laidos komerciniame pasiūlyme.Graudu ir apgailėtina, kaip ir už kiek dirba žurnalistai.Juk negali šakotis prieš didelį TV kanalą…ar ne?
  O mažą bobelę, blondinę, galima buvo vynioti į šūdą ir darytis sau reklamą.Tikri šaunuoliai, Jūsų vietoje ir aš taip daryčiau, juk visi skirtingai pinigus uždirbame ir tai suprantama.Račas- tikras pavyzdys.Pūtė, pūtė burbulus į vandenį, o žiūrėk ir persistengė 😆

  Atsakyti
 34. mierga gera

  Dainiau, kokiu dideliu pagreičiu ridenasi Račas savęs susinaikinimo link.Nesakyčiau, kad man graudu.Stebiu, prisimenu Jo išsakytus ir išrašytus pezalus link mūsų ir matau, kad šiai dienai viskas sugrįžo bumerangu.Ir dar kokiu 🙄 🙄 🙄

  Atsakyti
 35. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mielas Artūrai, esi ir būsi kolega, todėl man rūpi ir tavo veikla, ir tavo veiklos vertinimas. Kiekvienas kūsų turime savo supratimą apie reiškinius ir apie mūsų poziciją jų atžvilgiu. Taip buvo ir LRt Trayboje, kai dar teko dirbti kartu. Manau, kad daugeliu klausimu mūsų pozicijos sutapdavo, tačiau veiklos metodai skyrėsi.
  O dėl baimų, tai mes labai daug ką esame mistifikavę Lietuvoje. Apksritai baimių turime ryškiia daugiau, nei jų iš tiesų egzistuoja. Čia tu teisus, kad dažnai žmones elgiasi pernelyg bailiai. Tačiau vienas dalykas yra kritikuoti bailius ir veidmainius, kitas – taip vadinti kurią nors viusomenės grupę.

  Atsakyti
 36. Arvydas Kšanavičius

  Po šio – ypač po šio! – srutų duobės feromonais dvokiančio Artūro Račo opuso ( „Dėl tokių kaip L. Donskis Lietuva buvo tapusi žydžaudžių tauta” – http://racas.lt/del-tokiu-kaip-l-donskis-lietuva-buvo-tapusi-zydzaudziu-tauta/ ) akivaizdu, kad Artūras Račas – tai nepagydomos, sunkios ligos diagnozė. Bet, norisi tikėti, kad dar ne visos Lietuvos ligos istorija?
  Ir dar. Lietuvos tauta nebuvo ir nėra „žydšaudžių tauta“. Kad ir kokius blėnius postringautų visokie dundukai, Kremliaus oficiantai bei intelektualinės bomžuazijos elito atstovai.

  Pastaba: po šio mano komentaro ant feisbukinės Artūro Račo sienos (kuriame, beje, dėl humoro, pasinaudojau dažnai vartojamais Artūro Račo terminologijos perliukais, kaip antai, „srutų duobė“, „dundukai“, „blėniai“) tas pats minėtas Artūras Račas šviesos greičiu išvadino mane „atmata“ ir ūmai kažkur dingo, kaip į vandenį. O gal, sakau, ne į vandenį, o į savo personalinę srutų duobę?

  Atsakyti
 37. qwerty

  Ir dar. Puikiai suprantu L.Donskį. Mylėti alkstančius Afrikos vaikus, pasaulį bendrai yra kur kas lengviau ir paprasčiau, nei senutę kaimynę. Nekonkretus gėris yra niekas, konkretus gėris yra viskas. Nes gėris visuomet yra veiksmas.

  Atsakyti
 38. qwerty

  Mano nuomone, tai A.Račas, A.Ramanauskas, A.Užkalnis ar L.Donskis yra gėrio atstovai, nors ir kiek kiekvienas jų turėtų trūkumų, kuriuos aš matau, nes jie akivaizdūs. Blogiečiai yra kiti.

  Atsakyti
 39. qwerty

  Dainiau,apie dorovinį pasyvumą,kuris yra patogi prisitaikėlių gyvenimo pozicija, toks „nekaltas” jų įprotis, apie pragmatišką, racionalųjį abejingumą, Artūras čia bandė kalbėti.
  Kad prie abejingumo lengva priprasti, koks jis velniškai patogus, tikriausiai pastebėjai ir tuomet, kai kartu su Artūru dirbai toje pačioje LRT taryboje. Užtenka bent kartą tarybos posėdyje patylėti, kuomet koks ar kokia Artūrą išvadina durniumi, kuris pats nežino ko nori, o tik kruša čia visiems smegenis su savo reikalavimais informacijos …tai jau kitą posėdį tai daryti jau būna lengviau…
  Vienas išmintingas lenkas sakė: Nebijok priešų – blogiausiu atveju jie gali tave užmušti, nebijok draugų – blogiausiu atveju jie gali tave išduoti. Bijok abejingųjų. Nors šie neužmuša ir neišduoda, bet, jiems tyliai pritariant, žemėje vyksta išdavystės ir žmogžudystės.

  Atsakyti
 40. Artūras Račas

  mielas Dainiau, ačiū už nuomonę ir aiškią poziciją. Aš taip jos pasigesdavau, kai dirbau LRT taryboje.

  Ir tikrai, nebijok nieko, nes nėra ko bijoti. Juo labiau manęs.

  Be pykčio.

  Atsakyti
 41. Atgalinis pranešimas: Ar A. Račas peržengia padorumo ribas kritikuodamas politiką L. Donskį? Manau, kad taip | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 42. medus

  „Ir sakau atvirai, kad vadinti intelektualą ar kurį kitą žmogų bailiu vien todėl, kad nenorėdamas ko nors įžeisti asmeniškai jis kalba apie problemas jas apibendindamas, yra žema ir kvaila”.
  puikus pastebėjimas. manau, tuo viskas ir pasakyta. Šitas žmogus turbūt turi kitų tikslų. Žmonės, įžeidinėjantys kitus, paprastai visada turi kitų tikslų, gal net to sąmoningai nesuvokdami, pvz. siekia konfrontacijos; maskuoja savo vidines ar išorines problemas; perkelia savo asmenines problemas į viešą plotmę; maskuoja intelekto trūkumą, nes nesugeba skaityti tarp eilučių. kartais tai būna sąmoningas noras priešinti visuomenę, erzinti žmones, bet šis atvejis gal ne toks. aš net neteikiu tam dėmesio, gyvenime yra svarbesnių dalykų.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *