Žurnalistų bendruomenėje pavasaris – lzs.lt kviečia aktyviau bendrauti

pagal | 2013/03/09

Šią savaitę buvo pirlna daug naujų darbų, naujų projektų. Netrukus apie juos paskelbs Lietuvos žurnalistų sąjunga oficialiai. Galiu praskleisti „užuolaidą” bent vieno projekto – turėtų rastis pirmoji rimta iniciatyva, kuri finansiškai rems ir sustiprins tiriamosios žurnalistikos mėgėjus. Na o apie kitą iniciatyvą galiu pasakyti trumpai – žurnalistų bendruomenės svetainė www.lzs.lt turi naują redaktorių.

Juo sutiko tapti kolega Viktoras Denisenko. Jo noras padėti aktyviau bendrauti ne tik LŽS bendruomenei bet ir platesniam žurnalistų ratui, mane labai įkvėpė. O kitus gal įkvėps ir paties Viktoro pavasarinė žinia:

Išlikdamas Lietuvos žurnalistų sąjungos tinklalapiu LZS.lt sieks tapti ir platforma, kurioje bus aptariamos nudienos žiniasklaidos pasaulio aktualijos. Pavyzdžiui, jau po Kovo 11-os dienos (džiugu, kad naujam simboliniam startui galime pasirinkti šią visai Lietuvai svarbią datą) pradėsime nagrinėti tai, kaip internetinės eros reiškiniai (socialiniai tinklai, tinklaraščiai ir pan.) veikia vadinamąją „tradicinę” žiniasklaidą.

Žinoma, ambicingų užmojų rezultatus parodys laikas, juo labiau, kad tinklalapis vis dar lieka apribuotas ir žmogiškaisiais, ir finansiniais ištekliais. Tikiuosi, kad jau link rudens galėsime skaičiuoti „pirmus viščiukus”, t.y. matysime teigimą tinklalapio raidos dinamiką (o kalbant paprastai – LZS.lt taps įdomių skaitinių ir prasmingų diskusijų portalu).

Užbaigiant šį trumpą redaktoriaus žodį norėtųsi pasveikinti visą Lietuvos žurnalistų bendruomenę (ir visus mūsų skaitytojus) su artėjančia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos švente. Jau daugiau nei dviejų dešimtmečių senumo įvykiai parodė, kad Lietuva – drąsių žmonių kraštas. Nuo to laiko mūsų šalis padarė daug svarbių žingsnių į priekį.

Tikiuosi, kad šiandien svarbų žingsnį daro ir tinklalapis LZS.lt. Mes žengiam į priekį – žengiam drąsiai.

Viktoras Denisenko

7 komentarai

 1. Regina

  Dainiau, labai lauksim…. Bet pakalbinkit kaip reikiant – ne taip, kaip Druskininkų savivaldybės sausus klerkus.

  Atsakyti
 2. Regina

  Radau puikų straipsnį, kurio dvasioje (tikroje, bet ne Kūrio konstitucinėje), reikėtų vystyti visuotinę diskusiją. Vienas iš LR Konstitucijos kūrėjų, teisininkas Liudvikas Narcizas Rasimas, pasisako, kas kūrėjų buvo norėta įdėti į pagrindinį valstybės teisės aktą ir kaip jis tapo po 23 metų nepriklausomybės iškraipytas. Nuo to viską reikia ir pradėti…
  http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2013-03-07-n-rasimas-butina-sustabdyti-konstitucija-pazeidinejanti-konstitucini-teisma/96782

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, galima keliauti iš vieno pas kitą 🙂 Čia užsuka dainius.org svečiai, ten „vakarėlyje” turėtų būti daugiau žmonių.

  Atsakyti
 4. Regina

  Dainiau, tai jau kraustytis į tinklapį lzs.lt?
  Bet kad nėra nė vieno, kuris manęs po kelių komentarų neišpirdolintų, išskyrus dainius.org 😆 😆 😆

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *