Diplomatų pokalbiai internete – net ne skandalas, o tik (ne)smagus realybės šou

Galime vadinti skandalu tai, dėl ko stebėtis visiškai nereikėtų – ir Lietuvos diplomatų pokalbiai pagaliau atsidūrė internete, tapo viešo ir komentuojami. Ir tapo rimta informacine provokacija, kaip sako užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Bet ar reikia dėl to labai stebėtis?

Pradėsiu nuo fakto – bent vieną mano klausytų įrašų, kuris jau nuo liepos 8 dienos guli Youtube.com, kol kas pažiūrėjo ir paklausė vos kiek daugiau nei 3000 kartų, matyt, žymiai mažesnis kiekis žmonių. Kitas pokalbis apskritai sulaukė vos šešių šimtų peržiūrų. Spėju, kad didžioji dalis jų yra žurnalistai, politikai, diplomatai ir kiti funkcionieriai. Normaliems žmonėms tai nelabai rūpi. Tad tas skandalas ir jo veikėjai dar netapo tokie populiarūs kaip Lady Gaga, o pokalbiuose minimų šalių piliečiai nepuolė masiškai gilintis ir aiškintis, ką ten veblena mažos Lietuvos valstybėlės diplomatai savo nykios kasdienybės privačiuose pokalbiuose.

Kita vertus, būtent paprastiems žmonėms tokie pokalbiai gali būti smagiausi, nes taip žmonės sudalyvauja tikrame realybės šou ir iš arti gali pajusti, kaip vyksta tikrieji diplomatų pokalbiai, kaip bendraujama, kaip tvarkomi valstybiniai reikalai. Net įdomiau nei kokia laida „Farai”. Viskas kaip gyvenime paprastų mirtingųjų. Taip sakant, kaip Danguje, taip ir ant žemės.

Visi pastaruoju metu kilę vadinamieji sekimos skandalai JAV ir ES yra puikus rodiklis, kad Lietuvos diplomatų paviešinti darbiniai-privatūs pokalbiai (ta prasme, kad privačiai kalbėjo apie darbą) tėra tik mažytė problemėlė visame pasauliniame kontekste. Sakyčiau, kad net labai menkas skandaliukas. Nes jei paimsime mūsų diplomatijos ir viešosios politikos atstovų naivumą ir geranoriškumą visiems potencialiems nedraugams, galėtume sulaukti ir žymiai skaudesnių smūgių. Ypač dėl to, kad būdami tokie naviai patiklūs dar ir keliame ambicingus tarptautinius politinius tikslus, dėl kurių konkuruojančius tikslus turinčios galingos valstybės turi visai kitokį supratimą apie „garbingą žaidimą” ir tikrą diplomatiją. Pvz., Ukrainos eurointegracijos procesas.

Na o šis pokalbių nutekinimo atvejis man priminė ir kitas skaudžias pamokas mūsų politikams net ne tarptautiniame kontekste, o čia, namuose. Pamenate skandalą su privačiame-oficialiame buvusios Seimo pirmininkės Irenos Degutienės susitikime su pilietiškais piliečiais pasakytais žodžiais ir vertinimais, kurie buvo adresuoti šalies vadovei Daliai Grybauskaitei? Tada toks visuomenininkas Audrius Nakas prisipažino, kad jis įrašė tą pokalbį ir atėjus svarbiam momentui jį paviešino. Kilo skandaliukas. Kai kas gavo pamokas. Bet, atrodo, ne visi. Jei aukščiausio lygio politikai paslysta ir nukenčia net ne nuo piktų ir klastingų nedraugiškų užsienio valstybių specialiųjų tarnybų, o nuo savų „visuomenininkų”, tai kodėl turime stebėtis, kad kažkas labai jau lengvu technologiniu būdu užfiksavęs, išanalizavęs ir išvertęs į anglų kalbą mūsų diplomatų pokalbius pateikia juos viešumai? Būtų keista, jei po Wikileaks skandalų tokios mažos, ambicingos, nepinigingos valstybės kaip Lietuva sugebėtų tapti rimtu politiniu žaidėju tarptautiniu lygmeniu ir dar pirmininkavimo ES metu sugebėtų pakreipti kita linkme Rytų Europos politiką. Nes tam priešinasi didelės, dar ambicingesnės ir tikrai pinigingos valstybės.

Todėl dabar belieka kuo greičiau surasti „blogiečius” ir išdavikus, juos gražiai politiškai įvardinti ir įvertinti. Tada nusiplauti diplomatijos mundurą, o vasarai pasibaigus sėsti daryti namų darbus, t.y. išmokti neišmoktas pamokas – draugų užsienio politikoje (ir apskritai politikoje) nėra, o yra tik pakeleiviai. O visa, kas privatu, bet kada gali būti vieša. Ir šį kartą, ačiū Dievui, nebuvo atskleistas joks pasaulinis sąmokslas, kuris pakenktų visiems lietuviams.

Ir gal net yra labai gera žinia dėl šio vadinamojo skandalo. Man dažnai tenka būti Kaukazo ir Viduro Azijos šalyse, kuriose ir minimos diplomatų pokalbiuuose. Nepaisant detalių, pats skandalo pasiųstas signalas yra labai teigiamas – Lietuva dalyvauja dideliuose žaidimuose su turtingomis ir didelėmis šalimis. Mūsų diplomatų elgesys simbolizuoja tai, kad jie dirba, jie bendrauja, jie aptarinėja, jie vertina. Todėl bet kokie mūsųs šalies minėjimai užsienyje ir kai tai susiję su politiniais įvykiais, rodo, kad esame žaidėjas.

P.S. Beje, man įdomu, kodėl Lietuvos URM pareigūnai nesikreipia į Youtube.com, kad jų privatūs pokalbiai būtų užblokuoti?

104 komentarai

 1. ŠS

  🙂 „Vakaras ,nereikia nieko
  tik sėdėti ir žiūrėti
  kaip ta saulė mus palieka..”
  Puiku kavinukė-palata veikia ir atvira visiems kiaurą parą.
  Ir nieko tokio,kad sąvinikas-Dainius išvykęs. Užtai klientai-pacientai
  minčių paliko..
  Arbatą užsiplikysiu pati. 🙂

  Atsakyti
 2. Regina

  Mariau, jeigu jau su poezija atsisveikinti, tai su poezija. Mano sielai artima štai kas (tikiuos rusiškai įkerti) 🙂
  Эдуард Асадов
  Как много тех, с кем можно лечь в постель,
  Как мало тех, с кем хочется проснуться
  И утром, расставаясь улыбнуться,
  И помахать рукой, и улыбнуться,
  И целый день, волнуясь, ждать вестей.
  Как много тех, с кем можно просто жить,
  Пить утром кофе, говорить и спорить
  С кем можно ездить отдыхать на море,
  И, как положено – и в радости, и в горе
  Быть рядом… Но при этом не любить
  Как мало тех, с кем хочется мечтать!
  Смотреть, как облака роятся в небе,
  Писать слова любви на первом снеге,
  И думать лишь об этом человеке
  И счастья большего не знать и не желать.
  Как мало тех, с кем можно помолчать,
  Кто понимает с полуслова, с полу взгляда,
  Кому не жалко год за годом отдавать,
  И за кого ты сможешь, как награду,
  Любую боль, любую казнь принять…
  Вот так и вьётся эта канитель –
  Легко встречаются, без боли расстаются
  Все потому, что много тех, с кем можно лечь в постель.
  Все потому, что мало тех, с кем хочется проснуться…….

  Atsakyti
 3. Marius

  Žiūrėk Regina kaip Oskaras Milašius mato Lietuvą – man artimai.
  Ištrauka iš jo eilėraščio:

  Tada lietuviškųjų vasarų medaus kvapsnis užleidžia vietą rudeniniam dvelksmui, kuris yra lyg siela Lietuvos,-
  Saldrūgštis kvapas, nelyginant išvirtusio karšinčiaus medžio, samana užkloto, ar griuvėsių po lietaus, kai vasara jau baigias.
  Balzgana šviesa dūluoja klony, o šėma migla nugulus ant miškų,
  Tylų saulės veidą niaukia įkyrių minčių nykumas.
  Nors dar nesnigo, paplukusiuos keliuos ratus pakeičia rogės,
  Nuo upės smelkias per laukus linų markos tvaikai.
  Galop iškrinta lapkričio sniegai, o vakarais sarginiai šunes vėl užtraukia savo begalinę šneką su vilkais iš seno miško, skendinčio rūkuos.

  Atsakyti
 4. Regina

  A- aa-a, štai kaip…Vadinasi kliniką kursi dainius.org platformoje. Betgi tą jau turėjom, Mariau…. Nieko nebus! Dainius.org. jau turi savo brand‘ą- tai vienas iš nuobodžiausių tinklaraščių su neaiškia nedidele kompanija ir nuolat besiplaikstančia kažkokia Regina. Jeigu jau iš tiesų nori kažko naujo, tai kurk savo tinklaraštį su savo prekiniu ženklu ir po kruopelytę susirankiok savo gerbėjų kompaniją. O Dainius, matomai, susikūrė savo blogą ant užėjusios mados bangos, po to atsibodo, bet mes jį vis dar kankinam. Koks turėtų būti blogas, čia yra kiekvieno jo sumanytojo reikalas. Vienam reikia didelio būrio komentatorių, kitam gal smagu pačiam sau užrašinėti savo mintis. Vienas dalykas būtinas, – šiokia tokia kontrolė.
  Apie mane, Mariau, kažką ir pataikei: esu kaip ir visi ir be kelnaičių viešai nevaikštau. Tiesiog gal pasižymiu didesne fantazija ir noru išprovokuoti diskusijas, bet ne atkreipti į save dėmesį ir rinkti taškus. Dėl to ir apsirengiau, ir nusirengiau; ir pasigėriau ir išsipagiriojau….ir supykau ir atleidau…ir rėkiau…ir… Tačiau pastebėjau, kai būnu aktyvi –visi nutyla, kai nutylu aš –pasigenda. Tai taip ir supratau, kad aš čia nesu reikalinga. O ir Qwerty teisingai pasakė, kad nei aš čia ką gero duodu, nei pati gaunu. Gal iš tiesų aš esu tas progreso stabdis ? Tad kam to reikia…Batų kulniukų nesigraušiu, bet gero turinio ir lankytojų gausos tikrai linkiu. Bet jeigu reikės, tai ir sugrįšiu,- juk ne kartą tą padariau 😉

  Atsakyti
 5. Marius

  P.S. Ir dar labai malonu, kad yra pasirinkimas, daug blogų ir blogerių, o ne monopolis kaip viena Maxsima. Kodėl aš taip mėgstu pavyzdžiui Rygos senamistį su daugybę įvairių kavinukių, o jeigu būtų tik viena didelė standartinė!?
  Paprasčiausiai aš čia pripratau ir svarbiausia, kad maitina gana ekologišku maistu čia, nekiša tų visų destruktyvių ir paniką pscihikoje sėjančių temų. Čia naiviai ir vaikiškai man smagu. 🙂 Dėka Dainiaus pasijaučiu lyg būčiau spaliukas ar pionierius vasaros stovykloje. Smagu. 🙂

  Atsakyti
 6. Marius

  Regina, jei ieškosi paciento Mariaus, ieškok dainius.org kavinėje, aš čia užeinu ir dėl tavęs.

  Atsakyti
 7. Marius

  Regina, o koks turi būti dainius.org tinklapis? Įtariu, kad Dainiaus lūkesčiai kuriant šį tinklapį buvo irgi kitokie, o realybėje viskas pasirodo kitaip. Panašiai kaip ir su tais diplomatais. Daugelio įsivaizdavimu diplomatas turi būti toks, kokį įvaizdį jam sukūrė komerciniai filmai, romanai. Per TV seimo nariai, prezidentai, ministrai irgi kuria rimtų veidų įvaizdį. Išties jie tokie dažnai ir būna, bet būna ir kitokie kaip ir kiekvienas iš mūsų. Pavyzdžiui, Budizmo religijoje įdomus faktas, kad visi, kurie vaikščiojo paskui Budą nušvito išskyrus jo tarną, kuris matė kasdien, kad Buda ne lotoso žiedais šika.
  Kas liečia Dainiaus tinklapį ir jo išankstinius lūkesčius, tai galbūt jis tikėjosi rimtų diskusijų jo keliamomis temomis? O komentaruose nuo tų rimtų temų nuvingiuojama į nerimtas. Deja nėra gyvenime rimtų ir nerimtų temų. Yra aktualios žmonėms čia ir dabar. Ir tai patvirtina realus gyvenimo faktas. O gal Dainius tikėjosi komentatorių kiekybės kaip Delfi, ar Lietuvos ryte, o gal dundukų kiekybės kaip pas A. Račą? Realybė kitokia, keli aktyvesni komentatoriai dažniausiai ne į temas ir šiaip atsiverčiantys dainius.org kaip žurnalistų sąjungos pirmininko tinklapį. Gal kur kažką Dainius palietė, užkabino savo straipsniu, tai jie čia drėbteli repliką, arba atsiprašo, kiti supyksta ir t.t. Gyvenimas vyksta panašiai kaip kokioje mažoje kavinukėje yra keli pastovūs ir užklystantys lankytojai, paskaito laikraštį, atsigeria kavos, persimeta replikomis, o kartais susikerta diskusijose ir nebūtinai į šiandieninę temą, kaip sakant nebūtinai užsisako kompleksinius šiandien dienos pietus. Būna, kad ir prisigeria, bet iki muštynių ar langų daužymo retai prieinama. Būna, kad kavinės savininkas primena užsimiršusiems, kad yra kavinės taisyklė ir prašom laikykitės, tai normalu kaip ir kiekviename bare. Vienu žodžiu gyvenimėlis čia vyksta kaip ir įprastose kavinėse, būna dienų pagausėja lankytojų, o būna tuščia, viskas normalu.
  Nenormalu tik, kad Regina rėkti pradėjo, kad kojos čia daugiau nebekels!..
  Kas žino gal kavinė kada nors taps tokia populiari ir sugūžės tiek, kad reiks net plėstis. O Regina graušis bateliu kulniukus, kad negali užeiti į ten kur susirinko visas Lietuvos elitas, kaip sakant liko už borto su dundukais.

  Atsakyti
 8. Regina

  Supratau! Tai nemalk čia š… ir sakyk koks adresas. Ar Marius.org?
  O apie kelnytes gali neminėt, nes vistiek ateisiu be kelnyčių ir pirmiausia turėsi jomis apauti.

  Atsakyti
 9. Marius

  Regina, ar neaiškiai buvo pasakyta, kad gydytojų nėra ir niekas tavęs nesiruošia gydyti ir negydis. Ar supratai? Aš toje VPL klinikoje toks pat pacientas.
  Todėl dėl užgauliojimų niekas tau garantijų duoti negali, kaip ir realiame gyvenime, bet užgauliojimų priežastys ir pozityvių, bei destruktivių reakcijų į užgauliojimus tema bus klinikoje iškelta, viename iš aukščiau išvardytų temų. Todėl yra tikimybė visiems įžeidinėtojams ir įsižeidžiantiems, patiems išsigydyti nuo šios patologijos viesiems laikams. Kaip sakant VPL klinikoje išaugti iš trumpų kelnyčių ir pereiti į kitą lygį, bet ne aukštesnį kaip įprasta mūsų „sveikoje visuomenėje”, bet į kitą palatą. Žvelgiant iš kitos palatos yra galimybė išvysti visą tą patį kitaip, naujai.

  Atsakyti
 10. Regina

  Jeigu taip, tai sveikintina iniciatyva. Kurk, ateisiu ir būsiu VIP pacientė, su savo patyrimu, nes iš tiesų Dainiaus tinklapį jau pavertėm klinika 😀
  Bet jeigu „gydysi” užgauliojimais, tai nusispjausiu ir išeisiu.

  Atsakyti
 11. Marius

  Regina, VPL internetiniame tinklalapyje būtų keliamos maždaug šios temos.
  1. Bendravimo kultūra virtualioje erdvėje ir stresas.
  2. Streso rūšys.
  3. Vystančios protą reakcijos į stresą ir griaunančios psichiką.
  4. Proto vystymosi principai ir dėsniai.
  5. Proto patologija ir patologijų rūšys.
  6. Proto rūšys ir mastymo technologijos.
  7. Proto rūšys ir uždarumo dėsniai.
  8. Proto rūšys ir bendravimo etika.
  9. Proto rūšys ir socialinė psichologija.
  10. Destruktyvi ir pozityvi ideologija.
  11. Proto rūšys ir religija.
  12. Proto rūšys, asmeninė ir globalinė krizė ir problemų sprendimo metodai.
  13. Virtuali erdvė ir fiziologija.

  Todėl mes visi savotiški eksperimentiniai triušiukai. Kas iš to bus aš nežinai. Paprasčiausiai yra labai daug neatsakytų klausimų, kurie domina. Tyrinėjimas ne toks paprastas, nes eksperimente dalyvaujame mes, kaip ir gyvi žmonės. Todėl aukščiau iškeltus tyrimo klausimus užpildome asmeniniu patyrimu( kaip sakoma patirdami savu kailiu). Tad direktorių, pavaduotojų, gydytojų – postų čia nėra ir negali būti. Greičiau mes visi VPL pacientai ir kaip sakoma tepadeda mums dievas….

  Atsakyti
 12. Regina

  Mariau, tu vistiek esi bjaurybių bjaurybė. Aš tave laikau protingu žmogum, ne tai kaip tu tau neįtinkančius apdalini epitetais ir diagnozėmis. Bet argi tu gali įlysti į kito žmogaus vidų? Ar gali perimti jo patyrimą? Ar gali matyti pasaulį jo akimis? Ar gali patirti ką kitas jaučia? Ne, tikrai negali, tačiau viską bandai surūšiuoti ir sudėlioti į savo „stalčiukus“.
  Taip, jeigu visur veiktų tik racionalusis protas, gal tai ir įmanoma. Tačiau sako, kad žmogus panaudoja tik apie 10% savo smegenų galios. Visa kita, kaip tu sakai –mechaniškumas.
  Ko tu čia pats rašai, ko čia skaitai? – Juk čia viskas netikra! Pagal tave, jeigu nėra kūno, tai negali būti ir jausmo. Kaip tik virtualioj erdvėj (jeigu tai nėra apsimestinis dalykas), jausmas gali būti pats gryniausias ir pats tikriausias, nes jis nebūna praėjęs kitų pojūčių filtrų. Čia bendrauja tik žmonių sielos. Ir mums su Qwerty tikrai nėra poreikio susitikti….O jeigu ir bus Mariau, tai nepyk, bet tavęs neatsiklausim….Gal mes dabar esam amžinam dvasiniam orgazme, iš kur tu gali žinoti? Čia dar tau Mariau terra incognita,- patyrinėk. O iš šitos temos neišeisiu tol, kol mane knaibysi, aišku?
  P.S. Dainiau, gal tik sutrumpink temos pavadinimą į „Smagus realybės šou”, nes tie diplomatai čia ne prie ko.

  Atsakyti
 13. Marius

  Regina, dar neatsidarė VPL, o jau pretenzijos dėl postų, Tuomet truputėli keičiasi pavadinimas pridedamas žodelis VIP ir pakeliamas abonentinis mokestis.

  Atsakyti
 14. Regina

  Kokia čia ligoninė, jeigu tik du pacientai.
  Tu, žinoma, pretenduoji į Direktoriaus vietą, o Šėskę, kaip gerą pataikūnę, priimsiį pavaduotojas. Scenarijus tipiškai lietuviškas. Verkti norisi, kai į vadovaujančius postus patenka ne to verti, o tie kurie prilenda.

  Atsakyti
 15. šiaip skaitytoja

  Dar ir šykštuolio epitetas tiktų ,jei eidamas lošti bijo pralošti kelis šimtus.
  Tada tikrai geriau- į VPL su užrašu „čia gydytojų nėra — padėk Dieve!”
  Gerai čia tu.. 😆

  Atsakyti
 16. Regina

  Mariau, ar tau paaiškinti, kodėl miegu VIENA ir NUOGA?
  VIENA- todėl, kad tai velniškai patogu!
  NUOGA- todėl, kad tai velniškai malonu!

  Atsakyti
 17. Marius

  Nei jis išlošė, nei ką, gal pralošė kokius 30 ar 300 litų ir reikia išsikalbėti dabar.
  Gal sakau reikia atidaryti virtualia pscihiatrinę ligoninę VPL. Su užrašu, čia gydytojų nėra – padėk Dieve!

  Atsakyti
 18. šiaip skaitytoja

  Didžiulis pasitikėjimas savimi labai greitai priveda prie bet kokių priklausomybių.Ai galvoji,parūkysiu čia dėl kompanijos,šiaip iš įdomumo ir mesiu,ar išgersiu taurelę kitą,kažkur nepasisekė,reikia širtgėlą nuplaut.Ar dar geriau narkotikų pabandysiu..( čia gi tik laikinai) ir aš tai jau ypatingas ar ypatinga,tikrai nepriprasiu.O jei dar cazino
  pasisekė išlošt.Galvojama,kad visi kiti nevykeliai,o pats tai jau išskirinis ir pasiseks priklausomybių išvengt.Deja..ne taip paprasta ir gali net nepastebėti ar jau pastebėti,kai esi visiškame dugne,kad esi ar narkomanas,ar alkoholikas ,ar lošėjas ar susirgęs plaučiu vėžiu nuo rūkymo.Manau tai nuo didžiulio pasitikėjimo savimi,kad viskas kas blogai nuo visų priklausomybių,tai visiems kitiem,bet ne man.

  Atsakyti
 19. Marius

  Qwerty, tie epitetai nei prie ko, esmė tavo reakcija. Pavyzdžiui, esančiam alternatyviame prote kvailys, pscihas, nevykėlis ir t.t. nėra įžeidimas, pažeminimas, nes čia lygybės išmintis, todėl būti kvailiu yra ne blogiau negu išminčiumi, arba būti nevykėliu yra ne blogiau negu sėkmingu ir t.t. O pavyzdžiui, dialektiniame prote kvailys ir yra išminčius, nevykėlis ir yra sėkmingas ir t.t.

  Atsakyti
 20. qwerty

  Na taip, priėjęs ribą nevykėlis, kvailys ir narcizas, psichas, nepilnavertis, pas kurį problemos su gyvenimo apsirūpinimu…

  Mariau, ęia tik dalis epitetų, kuriais tu mane apdalinai per pora paskutinių dienų 😆

  Atsakyti
 21. Marius

  Jeigu išties išlošei, tai sekmė. Jeigu pelei į namelį įdedi sūrio, tai sėkmės atveju ji eis pakartoti. Todėl tokių sėkmingų naivuolių aš pažįstų ne vieną, tiems, kuriems padėjo broliai, giminės, ar pscihiatras, tai jie savu noru yra parašę prašymą nebeįleisti jų į kazino. Taip jie gelbėjasi nuo sūrio dykai. Bet čia smulkmena, esmė ne tame. Pats metodas taip vadinamas „chaliavinis metodas” niekur neveda tik į kančias. Linijinio proto norai neturi galo, bet turi ribą, todėl anksčiau ar vėliau ją prieisi, beje jau tu ją priėjai jei žaidi kazino, pas tave problemos su gyvenimo apsirūpinimu, nepilnavertiškumo kompleksas, kad kažkur netrauki ir t.t. Vienu žodžiu linijinio proto viena iš patologijų.

  Atsakyti
 22. qwerty

  Mariau, lošiu ne profesionaliai.Labai retai.Tai just laisvalaikis.
  Žinau, kad jei nori išlošti casino, tai reikia įsigyti casino.
  Bet vakar aš išlošiau 28 000 litų per kelias valandas, o sakai, kad neįmanoma 😆

  Atsakyti
 23. Marius

  Kazino aplošti neįmanoma! Ir visi, kurie sako, kad liko ant savų – meluoja. Beje, tai žiauriai destruktyvus užsiėmimus jeigu nori išlošti, tu jau puse psciho Qwerty jei loši kazino. Naujo elito gaujai tu netinkamas, eisi su Grigaičiu į vieną bandą 😀

  Atsakyti
 24. qwerty

  Vakar buvo smagu (Dainiaus firminis ženklas) 😆 Ilsėjomės. Lošėme casino. Išlošiau beveik 30 000 Lt. Šiandien pusę to pralošiau. Taigi vakar buvo stimuliacija, o šiandien tik burbėjimas 😐

  Atsakyti
 25. Marius

  Manau, kad lakstantys į televiziją dėl žinomumo ir taškų jau praities elitas.
  Dabar formuojasi naujas elitas!..

  Atsakyti
 26. Marius

  Pavyzdžiui, jūsų protas į kažką nusitaikė, o rezultatas gaunamas psichikoje. Rezultatai sumuojasi ir psichika darosi masyvi. Vienų psichika masyvi teigiamais rezultatais, o kitų neigiamais. Deja, dialektika yra tokia, kad psichika masyvi teigiamais rezultatais , tai ir yra psichika masyvi neigiamais rezultatais. Kuo daugiau pergalių ir sėkmės, tuo jūsų psichikoje daugiau šlamšto. Visą tą šlamštą reikia išsaugoti. O jeigu žlugo jūsų sėkmingas verslas, bankas, paliko sutuoktinis, pažemino pareigomis, pralaimėjote varžybose ir t.t.? Tuomet psichikoje smūgis, katastrofa. Kuo masyvesnė psichika tuo skaudesni maži praradimai, netektys. Kuo turtingesnis žmogus tuo jis gobšesnis, tuo jam sunkiau netekti mažo kąsnelio, smulkmenos. Užtenka netekti mažmožio ir jam jau psichikoje baisus smūgis, katastrofa. Pavyzdžiui duodantys labdarą augina masę savo psichikoje, jie paprasčiausiai duoti negali, neveikia tokia funkcija pas juos. Todėl labdara dalinama viešai, kad visi matytų kas ir kiek duoda, tai ir yra duodančio labdarą pelnas, jis reikalauja sau pelno, pripažinimo, padėkos ir meilės savo asmeniui, firmai, partijai ir t.t. Labdara tampa spekuliacija ir gauna tokioje labdaroje duodantys labdarą, tai yra spekuliantai. Pavyzdžiui, visi kurie dalyvauja viešose labdarose vaikų namams per TV yra spekuliantai. Tie, kurie duoda po 2, 5, 10 litų skambindami telefonu nėra spekuliantai, nes niekas net nežino apie juos, kad jie davė. O televizijos UAB, jų sąskaita renkasi sau taškus, jie spekuliantai. Kiekvienas, kuris mano, kad daro gerą darbą jau yra spekuliantas ir jis negali kitam nieko duoti, nes pas jį neveikia ta funkcija, o veikia padėkos sau, pripažinimo tai yra, gauti pelną funkcija.
  Ką reiškia gyventi šia diena? Tai reiškia būti be masės psichikoje! Pavyzdžiui, ar bomžas alkoholikas gaunantis pašalpą yra žmogus be mąsės pscihikoje, gyvenantis šia diena? Ne! Jis kenčia vienodai kaip ir milijonierius verslininkas. Pašalpa jam yra tokia pat svarbi kaip ir verslininkui prarasti verslą. Todėl jis jaučia įtampą dėl jos ir priklausomas nuo jos. Ir gerti jis gali tik pašalpos rėmuose.

  Atsakyti
 27. Marius

  Tikrai taip Qwerty, nelaimėliai tie, kurie burba. Pavyzdžiui, mergaitė domisi žvaigždžių gyvenimu, turi savo favoritę, renka apie ją informaciją, kolekcionuoja nuotraukas, naujienas ir t.t. Argi ji nelaimėlė? Ne, ji stimuliuojasi. O pavyzdžiui, koks nors Vytautas Juozapaitis pradeda burbėti, kad pop kultūra užgožė tikrą meną ir t.t. Tuo jis parodo savo linijinio proto patologiją ir pop kultūra išties jam kenksminga, destruktyvi. Viena ir tas pats vienam nektaras, o kitam nuodai. Todėl nuodas yra ne pop kultūra, o etalonas!

  Atsakyti
 28. šiaip skaitytoja

  Norintiems pasisukioti vadinamame „elito” pasaulyje,taip paprasta,bet nepaprasta 😀 Gyvas pavyzdys,verslininkas Grigaitis.Koks jis verslininkas,kieno ir kur niekas nežino.Faktas tik tame,kad vedė mijonierę,manekenę,našlę.Laimigas ar ne,patenkintas ar ne mums nesvarbu.
  Žmogus to norėjo.Turi.Dabar dar gali išreikšti save,papasakoti kokį kostiumėlį ar kostiumą dėvėti skirtingiems pobuviams ar priėmimas,kokį laikrodį segėti.O tai svarbu pasirenkant „bandą” kuriai nori prikausyti.
  Svarbiausia su malonumu pasirinkti „bandą”.Na jei nori sukurti savo „bandą”,tada teks palūšėti ilgiau .. 😀

  Atsakyti
 29. qwerty

  Šeštadienis. Jau rugpjūčio 10 diena. Vasara greita…Ieškau naujienų interenete. Pro akis slysta antraštės rašinėlių, kurių niekuomet neskaitau, tipo:”Ištekėjo dainininkė, buvusi grupės „Naujos pupytės“ narė Ingrida Kolytė”.

  Galvoju, kad esu laimingas, jog nežinau, atvirai pasakius pirmą kartą girdžiu apie Ingridą Kolytę, ir „Naująsiais pupytes”, kaip nežinau, kas buvo senosios, jei tokios buvo.

  O gal aš neteisus, gal laimingi yra tie, kurie tuo domisi, o nelaimėliai tie, kurie burba, piktinasi ir viešai giriasi, atsieit nežino, kas tas yra naujosios pupytės?

  Atsakyti
 30. šiaip skaitytoja

  Mariau,bet darbo birža tai puiku,ypatingai tiems kas sugeba gyventi šia diena.Dar jeigu pašalpą moka,o į darbą nereikia.Kelionės išlaidų nėra ir batų mažiau sunešioji.Bet jei buvai verslininkas prisisvajojęs apie gerbuvį,ar valstybės tarnautojas įpratęs prie pastovių pajamų ir prikūręs planų į ateitį..,o tave tik šast,kaip mūsę iš barščių..?
  Tada tai jau šakutės..Bet kam šakutės? Tik protui,nepritraukė ko norėjo. 🙂

  Atsakyti
 31. Marius

  Linijiniam protui daug sumokėti yra prestižas. Jeigu mano batai kainavo 1000Lt, o tavo 250, aš jaučiuosi pranašesnis ir mano linijiniam protui nuo to kaifas. Bet jeigu aš pamatau einatį Viktorą su batais kainuojančiais 1000eurų, tuomet aš sunykstu, manęs nebelieka. Linijiniam protui taip pat reikia atsižimėti vertinamose ir reikšmingose vietose visuomenjė. Pavyzdžiui, aš gėriau kavą su ministru vienoje iš ministerijų ir buvau pasaulinio lygio prestižiniame kurorte, o kaip tau sekasi Reginute, ar džiaugiesi savo batukais iš BIG?
  A. Užkalnis su tomis penkiomis žąsimis gaudo linijinio proto žąsinus, jis šaunuolis, kad sugebėjo išpusti savo žąsis, taip daromas vardinis verslas, jam iki Juozo dar toli, bet tas tešliukas ( jį taip vadina Regina) sukasi. O tu Reginute kur sukiesi, darbo biržoje?

  Atsakyti
 32. šiaip skaitytoja

  Mariau,bet užtai A.Užkalnis tokį kaifą gauna,kai papietauja šilutės rajone, užeigoje( jo matymu nuo Vilniaus, tai kažkokiame užkampyje )
  Susimoka už keturių žmonių pietus 499,-lt į kuriuos įskaičiuoti du buteliai vyno ir dvi skarbonkės alaus(beje vynas tik dviejų rūšių,o alus tik vienos).Tada suteikia užeigai restorano pavadinimą,apdovanoja
  penkiomis žąsimis,o bandaniems paprieštarauti ar pasukioti pirštą prie smilkinio,kad tokius pinigus tik pietums išleidžia apdovanoja žodžiais „Dūskit pavydoliai”.Čia A.Užkalnio kaifas. 😀

  Atsakyti
 33. Marius

  Išmintingas Šiaip skaitytojos pastebėjimas, realybėje atsibodusio sutuoktinio ar viršininko neišjungsi. Arba kaip minėtame pav, A. Užkalnis negali išjungti Basanavičiaus gatvės, nervina jį, neįtinka, net straipsnį parašė kaip jį nervina. Tokie neatitikimai sumuojasi kol pradeda daug kas nervinti, nebegauni kaifo, o išjungti negali. Tai ir yra viena iš proto patologijų…

  Atsakyti
 34. Marius

  Kad, būtų aiškiau apie ką aš čia…
  Pavyzdžiui, A. Užkalnis Palangoje Basanavičiaus gatvėje kaifo nebegauna, nes jam linijinis protas neleidžia. Jis eina ten ir neigia, viskas ne pagal jo proto supratimą. Bet pavyzdžiui, ar sutiktų su juo vaikas? Ne! Nes pas jį dar nėra priėjusio ribą linijinio proto kaip pas A. Užkalnį, todėl vaikas Basanavičiaus gatvėje kaifą gauna, o A. Užkalnis ne. Viena ir ta pati Basanavičiaus gatvė, o reakcijos, emocijos joje skirtingos.

  Atsakyti
 35. Marius

  Qwerty, labai puikiai parašei ,“reale jus man visi nereikalingi, man jūsų čia pilnai pakanka“.
  Tik kas tas “čia“? Ir kas tas “realas“?
  Kaip ir gaunasi dvi skirtingos realybės, viena “čia“, kita “reale.“
  “Čia“ nėra vietos betarpiškiems analizatoriams, pojūčiams.

  O ar jos yra tavo kitoje realybėje ( reale)?

  Tai kas, kad turi betarpiškus pojūčius, bet kaip tu jais naudojiesi, ar gauni kaifą?

  O gal vietoj kaifo, daug mechanikos ir mechaniškumo?

  Ir kaifą gauni savo reale tik nuo proto kaip ir čia?

  Proto pasaulyje irgi yra emocijos, bet tik dvi neigiama ir teigiama. Pavyzdžiui, pergalė teigiama, o jei nušvilpė piniginę kas nors bus neigiama ir t.t. Gali susidaryti iliuzija emocijų , pojūčių įvairovės, bet išties tik dvi to paties skonio emocijos teigiama ir neigiama ir betarpiški pojūčiai minimalūs, o krūva mechaniškumo.
  Ar supranti apie ką kalbu?

  Atsakyti
 36. šiaip skaitytoja

  Nu va..qwerty net matyti mūsų nenori 🙁 Aišku čia patogiau nori įjungi kompą,o nenori išjungi.O realybėje būtų sudėtingiau ,jei kas nusibostų,
  paprastai taip neišjungtume,reikėtų kumščiais pasidarbuoti.O jei nepavyktų ir patį atjungtų ? Baisu. 😀

  Atsakyti
 37. qwerty

  Mariau, apie ką tu čia? Esmė tame, kad nevertinu Reginos, kaip sekso objekto. Net minties tokios nėra. Kaip to nedarau tavo, ŠS ar Dainiaus atžvilgiu. Reale man jūs visai nereikalingi, net matyti nenoriu. Man jūsų čia pilnai pakanka.

  Atsakyti
 38. Marius

  Qwerty, jeigu vyras tarp savo žmonos nieko gero nebemato, tai meilužis žiūrėk lobį atranda. Viena ir ta pati moteris, bet du vyrai tarp jos mato ir suranda savo.
  Pavyzdžiui, kadangi aš nesieju proto su emocijomis, tai kaip Regina pradeda čia svaigti, ką galiu matyti? Moteriškę, kuri gyvena savo linijinio proto pasaulėlyje ir svaigsta apie savo deficitą, tai yra betarpiškas emocijas. O tokie džentelmenai kaip Qwerty nori privesti ją iki orgazmo įrodinėdami savo vyriškumą žodžiais, o ne realiu (…….). Tai kaip man gali atrodyti iš šalies? Matau neskiriančius proto pasaulio nuo betarpiškų analizatorių pasaulio. Tai du skirtingi pasauliai ir vienas kitą išjungia. Tad tu Qwerty dabar realiai susitinki su Regina ir darai jai orgazmą, arba tik mali čia su liežuviu koks tu džentelmenas gigantas. Ar jauti skirtumą tarp to, ar tau tik užtenka pakalbėti, porno saitus pavartyti ir pripučiamą lėlę pabaksnoti? O Reginai filmų pažiūrėti, sulaukti iš tavęs komplimento ir visąlaik vienai ir vienai ir vienai realiai eiti miegoti. Kam jums iš vis tuomet gyventi, persikelkite kaip Chotabičius su ta savo gražuole į virtualią erdvę, pavirskite mechaniniais humonoidais, kam jums kūnas, pojūčiai, vis tiek šiais dalykais realiai nebesinaudojate. Naudojatės, bet mechaniškai. Einat, valgote, kvėpuojate, liečiate, žiūrite į dangų mechaniškai. Kaip sakant vykdote savo proto paskirtus tikslus atlikdami daug mechaninių judesių. Reikia nubėgti iki parduotuvės, nuvažiuoti iš taško A į tašką B ir dar kuo greičiau kaip varžybose, kaip R. Meilutytei , kuri linijinio proto mechanizmas, o visi ploja ir reikalauja dar pergalių. Rodos eikit ir plaukiokit sau su maloniais pojūčiais kam jums tas sekundes skaičiuoti, per kiek, kas greičiau, toliau. Linijinis protas diktuoja, jam malonumas tik nuo pasiekto tikslo, o į procesą, kūno pojūčius nusispjauti. Reikia, varyk pirmyn Rūta kol susivarysi, kaip tu jautiesi niekam nesvarbu, duok pergalių dar, dar skanduoja linijinio proto civilizacijos minia. Kas nebeduoda yra nurašomi kaip susidėvėję mechanizmai. O aš siūlau nenurašyti savęs apgaudinėjimu, bet realiai pažvelgti į save . Atsibusti iš haliucinacijų ir nebemaitinti jomis vienas kito.

  Atsakyti
 39. qwerty

  Mariau, nepalieki Reginai vilties. A priori nusprendi, kad realybėje orgazmą ji tik vaidina. Kad pas ją realus emocinis deficitas, nes ji – tik mechaninė lėlė. Bet koks jos bandymas išreikšti save, taip pat a priori, yra tik niekingas mėgdžiojimas matytų filmų ar skaitytų romanų.

  Bet esmė tame, kad Regina statistė yra tik tavo prote, kaip tik tavo prote, jo vaizdiniuose, tu gali jai pasiūlyti ką nors vertingo, kadangi realybėje neaišku, ar gali ką jai vertingo duoti…

  Asmeniškai aš tikiu,kad tu gali.

  Atsakyti
 40. Marius

  Regina, ką reiškia, bet ir realybėje taip elgiuos?” – mechaniškumą!
  Todėl aš tikiu, kad tu taip gali elgtis, bet tame poelgyje vyrauja realus emocinis deficitas, o dominuoja mechaniškumas. Atlikti kokį nors veiksmą, pavyzdžiui įšeiti į gavtvę be kelnaičių ar pasimylėti medyje, tai dar nereiškia, kad natūrali, tikra emocija, tai neretai būna bandymas pamėgdžioti, suvaidinti matytuose filmuose, ar skaitytuose romanuose situaciją, sužavėjusį epizodą, personažą. Pavyzdžiui, kažką sužavėjo filmas „Titanikas” ir realioje gyvenimo situacijoje bandoma pakartoti, pamėgdžioti tą pačią sceną, pavyzdžiui plaukiant keltu į Norvegiją dirbti žuvies fabriką netikėtai pradėti lipti ant kelto priekio su išskėstomis rankomis ir t.t. Visa tai tuščia, falšas. Arba pavyzdžiui vaidinti orgazmą – falšas. Tu ir užsiimi čia falšu kaip statistė, o aš tau siūlau gyvenimo scenoje realius, be falšo, tikrus, nepakartojamus ir nepamėgdžiojamus išgyvenimus išgyventi. Ar įkerti apie ką aš čia..?

  Atsakyti
 41. Regina

  Psichoanalitike Mariau (naujos pareigos!), – seniai norėjau, kad mane išanalizuotum gerai ir sudėliotum į lentynas. Bet pasirodo tam gabumų neturi, nes suabejojai ar esu vyras ar moteris. Galiu patikinti – esu autentiška moteris ir su tikru vardu.
  Dar norėjau bandyt kažką teisintis, aiškintis,- bet matau, kad diagnozės yra negailestingos ir kategoriškos,: vienas moliūgėlis, kita- aktorė kaip Sharon Stone, tik iš sudegusio teatro.
  Todėl nieko negaliu pridurti, išskyrus konstatuoti tai, kad einu miegot,- VIENA ir NUOGA.
  P,S, Nu keista, bet ir realybėje taip elgiuos… O Marius sako, kad čia iš filmo 🙄

  Atsakyti
 42. Marius

  1. Pirmiausia reikia aiškiai skirti ir atskirti proto, virtualų pasaulį nuo betarpiškų analizatorių. Tai du skirtingi pasauliai ir vienas kitą išjungia.
  2. Pažinti savo proto savybes ( linijinio), pastebėti jas. Tuomet tie procesai, kurie vyko chaotiškai, neapmastyti ir iš inercijos, bus ištraukiami į sąmonės ekraną. Žmogus įgaus gebėjimą pastebėti ir psichoanalizės būdu suvokti kas su juo vyksta, suprasti kas vyksta. O tai jau yra sąmoningumas!
  3. Sąmoningumas leidžia išvysti ir suvokti savo ribas, pajausti jas. Panašiai kaip tekanti upė liečiasi krantų, bet krantai negali iš jos padaryti riboto tvenkinio, balos. Tekanti upė paiso krantų, bet jie negali iš jos atimti tekėjimo, pasirinkimo laisvės. Pavyzdžiui, nesąmoningas net nežino, kad jį valdo linijinis protas, jis gyvena iš inercijos, bėga nuo nepasitenkinimo gyvenimu ir kančios užrištomis akimis.
  4. Netgi savo proto savybių pažinimas dar nėra garantas išsilaisvinimo iš jo diktatūros. Nes linijinis protas tai instinktas. Tai refleksas.
  5. Savo refleksų sąmoningas valdymas atveria duris į naują realybę.
  6. Pavyzdžiui, jeigu jums ant nugaros netikėtai užpilsim kibirą šalto vandens, tai automatiškai suveiks atitinkamas refleksas, įkvėpimas, rėksite AAAA ir t.t. Vystant šį refleksą atsiranda naujos galimybės. Susikurti tam tikras emocijas, savijautą, būseną. O kokia jūsų dabartinė būsena tokie ir gyvenimo įvykiai. Todėl tai dar ir raktas sąmoningai kurti ir valdyti savo gyvenimo įvykius.
  7. Įprasta yra vystyti intelektą, raumenis, bet pavyzdžiui kvėpavimas, rega, klausa, uoslė, skonis, lytėjimas, širdies pulsas, pasirąžymo pojūtis irgi gali būti vystomi ir tai suteikia papildomas žmogaus galimybes. Pavyzdžiui, įprastai žmogus apie savo vidų žino tik iš anatomijos vadovėlio, bet kas jaučia tiesiogiai savo vidinius organus? Tai ką matome anatomijos vadovėliuose tiesioginiuose pojūčiuose viso to ten nėra. Vidiniai organai tai pojūčiai, skirtingi pojūčiai, kurių įprastas žmogus nejaučia, jo sąmonės ekrane jie nepastebimi. Kiekvienas vidinis organas yra tiesiogiai susijęs ir su tam tikromis emocijomis, psichikos būsenomis. Todėl tai atveria duris į naujų pojūčių, emocijų pasaulį. Tai kas buvo nepastebima, o tiksliau atsiranda nauji pojūčiai, kurių niekados anksčiau nebuvo. Tai ne rega, klausa, uoslė, skonis, įprastas lytėjimas, įprastas kvėpavimas, bet nauji pojūčiai, įprastas žmogus jų neturi. Kiekvienas mes nuo gimimo turime rega, uoslę, skonį, kvėpavimą, klausą, galime paliesti, bet kalba eina apie papildomus pojūčius, tai jau ne įprastas kvėpavimas arba lytėjimo pojūtis, tai nauja. Galima sakyti nauji pojūčių organai, kurių įprastas žmogus neturi. Jis turi juos, bet tik savo potencijoje. Juos galima tik išvystyti.
  8. Kas liečia proto pasaulį, tai reikia suvokti, kad protas vystosi ne žiniomis, supratimais, erudicija, bet pačiomis savo savybėmis. Tos savybės gali būti prieštaringos. Todėl yra prieštaringos proto rūšys, -pasaulėžiūros. Prieštaravimų nebuvimas tarp prieštaringų pasaulėžiūrų nesukelia prote chaoso ir vidinių prieštaravimų. Jeigu prote chaosas ir vidiniai prieštaravimai, tai proto pasaulyje harmonijos nebus. Pavyzdžiui, nei 100% egoistas, nei 100% altruistas nekenčia, kenčiama tik esant vidiniams prieštaravimas tarp priešingų sistemų, pasaulėžiūrų, mėtantis iš vienos sistemos į kitą. Pavyzdžiui, dialektiniame proto rūšyje tokie prieštaravimai išnyksta.

  Atsakyti
 43. šiaip skaitytoja

  tik protui svarbu viską sudėlioti į lentynėles,reikalingi įrodymai,formulės.Žmogus tai gyvas organizmas,ne tik protas.
  Galima ir su protu,pajausti vandens gaivą karštą vasaros dieną.
  Bet manau maloniau realiai panirti į šaltinuotą upelio ar ežero vandenį.
  Psichoanalitikai puikai delioja visus į lentyneles su tuo pačiu linijiniu herarchiniu protu.Gerai jiems ,jei įtenki į tuos jų sukūrtus rėmus.Įvertina.Žmogus gauna diagnozę iki gyvenimo pabaigos.O jei neitinki? Onkologai rengia konferecijas,kodėl taip staigai žmogus pasveiko nuo mirtinų ligų ?(pvz: vėžio)Konferencijos vyksta,bet klausimai prieš jas ar po jų tie patys.Atsakymų nėra,nes ne viskas „proto” valdose.
  O virtualus pasaulis dar proto neišanalizuotas.Kai išanalizuos,busime sudėlioti į lentynėles.Bet menka paguoda gyvenantiems tik virtualioje erdvėje.Mariaus topas”neužblokuoti savęs linijinio proto taisyklėmis”.
  O kaip tai padaryti?

  Atsakyti
 44. Marius

  qwerty, tikriausiai bolotiruosis į seimą, o gal prezidentus ar namo laiptinės seniūnus, todėl jam būtinas kvailio, bet labai rimtu veidu įvaizdis.
  Qwerty išmintingėja, kaip iš gero filmo vaikams „Korolaina” moliūgas. Moliūgėlis pykš pokšt!.. Pikta ragana užbūrė. 🙂

  Atsakyti
 45. Marius

  Kad būtų aiškiai, tai pavyzdžiui yra toks filmas, “Esminis instinktas“ su aktore Sharon Stone. Kiekviena moteris trokšta būti paslaptinga, išskirtinė, ypatinga. Deja tarp realybės ir filmų, romanų yra didelė praraja. Kompiuteris, internetas atvėrė galimybes kiekvienai, kuri realiame gyvenime yra paprasta buhalterė, kasininkė, vadybininkė, advokato padėjėja, bibliotekininkė , namų šeimininkė, ar stovinti darbo biržoje, tai yra pilkai pelytei pasijusti savo vaizduotėje agente 007, arba kai Sharon Stone tame filme. Tai yra sukurti virtualiems vyrams savo paslaptingą įvaizdį, kuris kaitintų jų ir jos pačios vaizduotę. Bet deja, dažniausiai lūkesčiai ne visados pasiteisina, dėl aukštesniame mano poste minėtų priežasčių. Nei viena moteris ( ir vyras) nenori būti išanalizuotas kokios nors išprotėjusio psichoanalitiko kaip Marius ir sudėliotas tvarkingai į lentynas. Kai kuriems tai baisiau už mirtį. Dingsta visa romantika, paslaptingumas, išskirtinumas. Praregėti teisybę sukelia šoką! Bloga nuo teisybės. Ir išties niekam ji nereikalinga. Bet aš asmeniškai ir nesiūlau jos. O siūlau ne savo vaizduotėje, bet realiame gyvenime neužblokuoti savęs linijinio proto taisyklėmis. Tuomet realus gyvenimas tampa turiningesnis nei rodo filmuose. Realus, ne įsivaizduojamas…

  Atsakyti
 46. šiaip skaitytoja

  Šaindien važiuodama,per radiją išgirdau mintį,kad jeigu daug kalbi ar daug rašai,tai galima ir net leistina 😀 nusikalbėti ir nusirašyti kokį dešimt procentų ( aš manau,kad ir daugiau) 🙂
  Mariau,tu labai puikiai ir gražai paaiškinai savo prieš tai buvusį komentarą:”“pertraukti vienas kitą per dantį”, atsikertama, vėl atgal, pasijuokiama ir viskas tuo baigiasi, jokių įsižeidimų, pažeminimų.”
  O Qwerty,tai labai sureikšminai.Nors kalbi apie draugystę,kad esame chebryte,bet pats tuo netiki. 😀 Ir man buvai vyriškus triusikus užmovęs.. 😆 Ar čia ne patyčios? 😆 Man tai juokinga buvo,vos nepasimatavau,pažiūrėti,kaip atrodyčiau. 😀
  O Mariaus draugiškas patapšnojimas Reginai,per petį man patiko.Neįžvelgiau patyčių ar pykčio.

  Atsakyti
 47. Marius

  Šiaip skaitytoja, viskas yra ne taip.
  Kaip sakoma čia “šuo pakastas daug gyliau“. Turiu omenyje Reginą.
  Tas plikas užpakalis čia nei prie ko, tik maža detalė, dekoracija, vieno kadro mizanscena to psichologinio žaidimo, teatro, kurį žaidžia virtualioje erdvėje Regina.
  Ir aš abejočiau, kad ji sąmoningai pilnumoje suvokia, kad žaidžia ir kam jai tas žaidimas reikalingas.
  Bet čia yra keletas psichologinių niuansų, kurių nežinant, nesuvokiant gaunasi panašiai, kad jus žiūrėtumėte filmą , kuris suklijuotas iš įvairių filmų, vieno kadro mizanscenų, todėl tokio filmo visuma bus suvokiama tik vienam režisieriui, o visi kiti matys kažkokį neaiškų kratinį. Galima sakyti, kad Regina turi labai plačią fantaziją, vaizduotę, bet paslaptingos aktorės vaidmuo gaunasi suprantamas tik jai vienai. Nes tik ji viena mato savo pasirinkto vieno ar net kelių personažų visumą. Juk niekas nežino kokius personažus ji vaidina. Todėl skaitantiems iš šalies gaunasi nesuprantamas psichologinis portretas, kažkoks kratinys.
  Realybėje Regina yra visiškai kitoks žmogus, nei jos įsivaizduojami personažai. Tai plati tema, jei reiktų kalbėti kodėl, kam jai to reikia ir t.t.?

  Atsakyti
 48. šiaip skaitytoja

  Qwerty ,bet niekas ir nekviečia dalyvauti. Kokios patyčios,jei Regina pati visai Lietuvai praneša,kad laksto pliku užpakaliu.Man tai keista.
  Gal tai tik noras suvilioti vyrus,kai jau nebepasitiki savo protu.
  Protingos moterys vyrams patinka,bet lakstančios plikais užpakaliais..
  abejoju.Viskam turi būti ir vieta,laikas,o svarbiausia saikas.Taip Regina stengiasi,bet persistengia. 🙂

  Atsakyti
 49. Marius

  O kas yra patyčios, patyčių kultūra?
  Pavyzdžiui, mokyklose patyčios būdavo visais laikais, dabar inirtingai bandoma su patyčiomis kovoti. Klesti patyčios ir kalėjimuose, armijoje, darbo kolektyvuose, televizijoje ir t.t. Visados atsiranda nepritampantys, neįsipaišantys į bandą arba į kieno nors asmenines ar kolektyvo, sistemos, bendruomenės, partijos ir t.t. „panetkias”. Iš jų tyčiojamasi atvirai arba pašnibždomis, apkalbomis tarpusavyje. Beveik visiems žmonėms yra būdinga apkalbėti kitus. Šeimose vyrai su žmonomis apkalba savo pažystamas poras, partijose apkalbami kiti nariai ir t.t.
  Kas yra patyčių iniciatorius? Dažnai yra sakoma, tai kad jis, ji pats prisprašo savo elgesiu. Niekados nėra tik viena pusė!
  Klausimas tik iki kiek gyliai patyčios nueina, tai yra peržengiamos ribos!? Pavyzdžiui, draugų tarpe yra daugumai būdinga „pertraukti vienas kitą per dantį”, atsikertama, vėl atgal, pasijuokiama ir viskas tuo baigiasi, jokių įsižeidimų, pažeminimų. Patyčios sukeliančios pažeminimo, įsižeidimo jausmą irgi gali būti naudingos, bet ne kiekvienam, tik savikritiškoms ir besivystančioms asmenybėms. Bet tai negalėtume pavadinti patyčiomis, o greičiau sąmoningu psciho – emociniu treningu. Tokiame treninge nėra tikslo sutrypti kitą, bet priešingai, sąmoningai „pakišama provokuojanti kiaulė”. Provokuojančios kiaulės pakišimas gali turėti įvairiausius siekius ir ne visados toli gražu neigiamus.
  Blogiausias variantas tai sąmoningos pscihologinės ir fizinės patyčios su tiklsu sutrypti, sugniuždyti, sunaikinti. Tuomet čia jokio psciho – emocinio treningo nėra ir tai veda į destruktyvias pasekmes. Tai plati tema…

  Atsakyti
 50. Marius

  Regina, kažko tu Qwerčiui seniau vis rašydavai, kad eini miegot, nuoga ir visąlaik viena. O kodėl tu visąlaik nuoga ar be kelnaičiu ir viena, viena, viena? Į tave niekas nežiūri ar kas? Man kartais kila įtarimų, kad tu visai ne Regina, bet Regimantas.

  Atsakyti
 51. Regina

  Mariau, po šito chi-chi-cha-cha, žinau, kad vėl gelsi skaudžiai…
  Bet, aš tave vistiek išmokysiu tolerancijos, …priversiu apie mane galvoti gerai.
  O dabar klausyk Joma jo ai siu siu, o aš einu miegot VIENA ir NUOGA.

  Atsakyti
 52. Regina

  Nu va, Mariaus tonas jau švelnėja, matomai ne vieną ratą mantros Jomajo ai siu siu išklausė.
  Ačiū, kad nors sijoną palikai, o ne vienus akinius….. O to tešliuko A,U., nesiūlyk man už dizainerį, – rašo jis kartais neblogai, bet dizaineris + rašytojas, iš jo neišeina.

  Atsakyti
 53. Marius

  Drauge Leopolde, Ipolitai, Bonifacijau mes čia apie madą informacija dalinamės. Ką manai apie Reginos stilių? 😀

  Atsakyti
 54. qwerty

  Mano draugai, ko čia jūs mušatės? Nusiraminkite. 😆 Mokslininkai nustatė, kad kuo karščiau, tai tuo labiau neapkiančiam kitų…

  Atsakyti
 55. šiaip skaitytoja

  Nori išeiti,eik.O kas tave laiko ? Marius? Jei negali nustebinti bobų klubo,tai kaip ir kuo tu nustebinsi vyrus ? 😀

  Atsakyti
 56. Marius

  Regina, tą sijoną gali palikti, bet prašau nusiimk tą skrybėlę ir vėduoklę paslėpk nes atrodai, kad pabėgusi iš pscihuškės. Gal dar ant akinių auksinėm didelėm raidėm užrašas yra Versace? Na ir skonis pas tave, tikėkimės A. Užkalnis padės.

  Atsakyti
 57. Regina

  O prie ko čia aš? Aš noriu išeiti – Marius puola į isteriją, tu siūlai nusivesti mane į kažkokį bobų klubą…Ko aš ten nemačius? Arba, kuo aš ten jas nustebinsiu, ilgu sijonu? Kvailystė…
  Geriau klausykis yutubej Yemaya assessu ir bus gerai. Man labiausiai patinka atliekama Deva Premal.

  Atsakyti
 58. šiaip skaitytoja

  Regina,kodėl tu taip meluoji ? Siūlai mantras nusiraminimui, bet pati klausai..klausai,o nepadeda tau. 🙂 Beje ,tau, supratau „ne lygis” supermamų klubas. 😀 O čia, manau klysti.Būtent,moterims reikalingas bendravimas su moterimis ir realiai ne tik virtualiai,kad askleisti
  savo tikrą moteriškumą,o nepasakoti vyrams apie ilgą sijoną su pliku savo užpakaliu. 🙂
  Aš suklydau,o maniau,kad tu bent tris dienas pasidžiaugsi vasara be kompo. 🙂

  Atsakyti
 59. Regina

  Mariau, mano akytės gal ir blizga, bet sakyk kas tau pasidarė? Kur tavo santūrumas, ramumas, monumentalumas? Tu šiandien kaip užsuktas, degi pykčiu, kaip į ku*lę būtų kas įkandę. Ko kabionėjies prie Qwerty ir varai jam depresiją? Ką, jau ir iš jo atimsi teisę liūdėti, mylėti, svajoti, sapnuoti? Nejaugi tau tokią isteriją įvarė mano pažadas išeiti? Nusiramink, galim aptarti tą dalyką. Bet pirma turi nusiraminti.
  Šiandien visą vakarą klausyk tokią dainuojamą mantrą Jomajo ai siu siu. Įsivesk jutubej Yemaya assessu ir dainuok. Labai raminančiai veikia.
  P.S. yra daug variantų, pasirink kuris tave geriausiai veikia 😀

  Atsakyti
 60. Marius

  Qwerty, tu man jau filmą primini, seną tarybinį,“ Įvanas Vasiljevičius keičia profesiją“ ir tą epizodą: “отстань старуха я в печали“. Старуха tai… 😀

  Atsakyti
 61. qwerty

  Mariau, romantikai turi viltį. Tavo naudojamos sąvokos:jaunikaitis, narcizas, romantikas, nuvytusių gėlių puokštė ir panaši belaberda, man nėra aktualu. Ir jau senokai.

  Atsakyti
 62. Marius

  Reginut, aš net tavo veidą matau prie kompo, kaip tu užsidegusi net akys blizga, nuobodulio kaip nebūta, ane? Tavo terpė pagaliau, ech pasidraskyti ir pasidrabstyti galimybė 🙂 Dainiui statusas neleidžia, reikia su kauke lakstyti, o Qwerty su nuvytūsių narcizų puokšte prie veidrodžio stovi ir nagus kramto.

  Atsakyti
 63. Marius

  Deja, visa tai pas tave deficitas, tu tik savo instinktu viso to norėtum, bet pati sau draudi. Pas tave ryškus polinkis į davatkizmą. O sprendžiant apie tavo aprašymą kaip apsirengusi, tai dar ir žiauri beskonybė, kažkas panašaus kaip A. Užkalnis Basanavičiaus gatvėje matė, pasitrink pas jį, gal patars, nes jis Skoningos Lietuvos eksperdalas.

  Atsakyti
 64. Regina

  Taip, atspėjai- šlaistausi ir drabstausi, draskausi, čiulpiu, laižau, čepsiu, akis vartau ….Kartais, kai man smagu, dar ir pasi***u…
  O vat, dabar einu vieno Lietuvos šikmiesčio pagrindine aikšte, rekonstruota ES lėšomis kinietiškomis trinkelėmis…Ant galvos plačiakraštė skrybėlė, tamsūs Versace akiniai nuo saulės, rankoje vėduoklė…Sijonas ilgas, ilgas, bet toksai tik susiaustas, – o po tuo sijonu NIEKO DAUGIAU…Tai kai papučia vėjelis, pasidaro taip gera, a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-ach……. nu ne tau Mariau pajusti tą jausmą….
  O tai gal tu man visa tai uždrausi? Gėjai jau baigia išsikovoti didesnes teises Lietuvoje, negu tu man leidi …Ar ne pats jau gėjum darais, kad mažametį sūnų jau pratini prie jų balionėlių? O gal man irgi išeiti protestuot į Gedo prospektą, reikalaujant tolerancijos ir savo teisių prieš Marių??
  Klausyk, Mariuk, jeigu dar kartą apie mane kaip nors nepagarbiai atsiliepsi, tikrai sulaužysiu visus įžadus ir taip prie tavęs prisikabinsiu, kaip kokia pakirkšnutė, kurios, nei nagu nukrapšysi, nei pincetu ištrauksi. Beliks išlementi „Smagu!” Supratai?
  P.S. Dainiau, atsiprašau, bet jis mane jau veda iš kantrybės.

  Atsakyti
 65. Marius

  Diplomatų pkalbiai, vat tai tau…

  Jeigu tarakonai susiaktyvina, tai greitai skubama į parduotuvę pirkti balionėlį “kobra“. Arba pelės, žiurkės rudenį susiaktyvina, tai kaimuose visi lekia į parduotuvę nuodų.

  O jeigu liaudis susiaktyvina ir pradeda drumsti vandenį…?

  Tuomet ten hierarchinės piramidės viršuje turi sėdėti labai jautrūs betarpiškoms žmogiškoms savybėms. Atjauta artimui, betarpiškas vienybės jausmas ir t.t.

  O jeigu ten sėdi susirūpinę kaip pritraukti daugiau pinigų į savo šeimos biudžetą, kad sau prabangų namą ir savo vaikams, sau prabangų automobilį ir savo dukrelei ir būtinai patį prestižiškiausią išsilavinimą savo anūkams ir t.t.
  Tai jautrumas savo, saviškiams su pretenzijomis į vertinamą ir reikšmingą visuomenėje.

  Biurokratas susirūpinęs kaip pritraukti dėl savęs ir saviškių ir išsaugoti privogtą, užgyventą ir savo šiltą vietą, kuri jį visom tom gėrybėm maitina.

  O kaip gi jautrumas svetimiems vaikams?“ – žiūrėk savo vaiką durniau, jeigu tavo vaikas neturėtų valgyti manai, kad dabar tas kurio tu gaili jam duotų nors duonos gabalėlį? Taip žmonos PAGRINDŽIA didžiavyriams, kad jie galėtų toliau vogti, imti kyšius, kombinuoti aferas, PRATĘSTI PRIEVARTĄ, tai yra užimtų vietą valstybės tarnyboje, seime tam, kad aprūpintų jas garsių firmų rūbais, automobiliais, kad jos galėtų sėdėti grožio salonuose, darytis plastines operacijas, dėtis dantų ir krūtų implantus, kabintis ant kaklo vėrinius, keliauti po pasaulį, kad jų vaikai turėtų naujausius žaislus, mobilius telefonus, kompiuterius, būtų madingai aprengti ir lankytų prestižinius darželius, mokyklas, universitetus.
  Mes mylime blizgesį ir prašmatnumą!” – o kas to nemėgsta tegul meta į mane akmenį ir viskas.
  Psichiatrinėse ligoninėse, pensionatuose jeigu koks nors ligonis tampa aktyvus, tai jam iškarto skiriamas švirkštas su slopinančiais jo aktyvumą, nes aptarnaujantis personalas nemėgsta papildomų apkrovų ir rūpesčių. Nuo svetimo šlamšto, tai yra problemų, skausmo atsipurtoma savo proto metodu – neigimu.

  Bet, kad išsaugoti savo šiltą vietą reikia vaizduoti!

  Todėl paradinės durys yra parodomosios, jautrios su užuojauta kalbos, tiesiog motiniškas susirūpinimas, o užkulisiuose slapta jau ruošiama niekšybė.

  „Prievartautojų šeimynėlės” šmėžuoja televizorių ekranuose, didina savo žinomumą su tikslu gauti socialinių taškų.

  Miške vienkiemyje atskrido balionėlis su užrašų Baltic Prade 2013.
  Manote papiktino? Ne, padaviau vaikui žaisti, kas žino gal taps ateityje vaivorykštinės koalicijos nariu, kovotoju už lygias teises.

  Aš paklusnus Europos Sąjungos pilietis, gyvenimas pagal “piderastų voratinklio panetkias“ tai mūsų vaikų ateitis.
  Smagu.

  Atsakyti
 66. Marius

  Ilgai laukti nereikėjo, grįžo visa apsiputojusi. Ir kas taip greitai sugražino? Tam kam ir esi jautri Regina, pasidraskyti ir pasidrabstyti, tai tavo terpė. O jeigu niekas nesidrasko ir nesidrabsto, tau ten nebėra ką veikti, nuobodu. Štai ir visa tavo stiliaus esmė. Na dar manipuliacijos tuo kas po kelnaitėm, kad daugiau sau dėmesio ir taškelių gauti. Buvo tokia panaši persona pas liberalus plakėsi, sekso ekspertė, kur Steponavičius 220 voltų gavo. Šlastosi tokios intrigantės po visus kampus, gal kur prilips kaip erkės ir kandys, kad galėtų pačiulpti.

  Atsakyti
 67. Regina

  Mariau, ar aš su tavim nepakankamai pagarbiai atsisveikinau, ar tau reikia atskiro atsisveikinimo? Santykių aiškinimuisi mes turėjom daugiau kaip metus laiko, tai kodėl elgies kaip koks pasalinis šuo ir neiškenti negrįbštelėjęs? Gerai, tau paaiškinsiu asmeniškai.
  Išeinu savo noru ir pakelta galva. Mea culpa,- tą reikėjo padaryti seniai… Pas Dainių užsiėmiau tikrai ne griovėjiška veikla, o statybine. Kurti turinį yra statyba, o ne griovimas. Gal tau rodėsi kitaip.
  Jeigu tau neįtiko mano „klumpakojis“ (stilius), ar tu manai, kad kitiems patinka tavo psichodeliniai šokiai? Kai ant to paties, visiems pabodusio, linijinio hierarchinio proto karkaso, narstai įvairius naratyvus, o rezultate vistiek tas pats per tą patį ir jokios naudos niekam, nebent pats išsituštini savo vidurius. Tu pats esi kompleksų pilnas žmogus, kuris niekur nepritampa, tik pas geraširdį Dainių. Na, gal dar Supermamos tave išsižioję paskaito. Kitur tave tuoj pat išpirdolintų tiek blogeris Račas, tiek tas pats Užkalnis. O man pas Račą durys atviros, – tiesiog aš pati jas užvėriau..Žinodama Račo nervingumą, trumpai jį paerzinau ir man to pakako. Pas Užkalnį nėra įdomu, nors išmestas už pakarpos, ten gali vėl ir vėl registruotis. Išbandžiau 🙂 Bet toje bendruomenėje tiesiog nevyksta diskusijos. Pakanka paskaityti A.U. straipsnius ir nusišypsoti arba ne. Ir tikrai nelakstau po blogus, kaip tau atrodo, neieškau prieglaudos ir nekeliu destrukcijos…Neturiu ir pati nei savo blogo, nei facebuko, nes nėra tam poreikio ir jėgų, nuolat palaikyti gerą turinį. O bile kaip aš nenoriu.
  Meluočiau, jeigu skyčiau, kad esu visiškai nejautri pagyrimui, ar kritikai. Manau, kad tokių žmonių iš viso nėra. Tik mane tas veikia tuomet, kai tai girdžiu iš tų žmonių, su kuriais sieja teigiamas emocinis ryšys,- nesvarbu, ar tai būtų realus, ar virtualus. Todėl šitoje erdvėje mane gali veikti tik Dainius ir Qwerty. Man svarbūs jų pagyrimai ir papeikimai. Taip ir atsitiko, – Qwerty mane įskaudino. Iš tavo lūpų man tas būtų skambėję kitaip, ko gero būtum tik pastimuliavęs mane.
  Kurkit, Mariau, abudu su ŠS puritonišką, asketišką be politikos ir bejokio sekso (apsaugok Viešpatie) dainius.org turinį, o mes skaitysim visi ir džiaugsimės.
  O kol pilsi srutas ant manęs, tol aš pasilieku replikos teisę. Ir jeigu nori, kad aš kuo greičiau išnykčiau iš šitos erdvės, – įtrauk savo nuodingą geluonį ir stipriai sukąsk savo žoptus. Tada galėsi čia ilgai ir laimingai turkštis su ŠS, kaip buožgalviai šiltoje lagūnoje – aš netrukdysiu.

  Atsakyti
 68. Marius

  Qwerty, jeigu tu nebeturi vilties ir esi ne gėjus, tai tu užssislėpęs romantikas. Paslaptingas jaunikis tik jaunoji pabėgo, bet su klumpėm toli nenubėgsi, sugrįš.

  Atsakyti
 69. šiaip skaitytoja

  qwerty, nenusimink, Regina tik trumapai prie jūros ar ežero išlėkė.
  Pasipliuškens ir parlėks. Vėl viskas bus puiku. 🙂

  Atsakyti
 70. qwerty

  Tai, kad gėjai Lietuvoje spalvingus paradus rengia, yra dosniai finansuojami, jų negalima įžeidinėti, tokie priešingai-viltimis gyvena 😆

  Atsakyti
 71. marius

  Tai kas tau ten atsitiko Qwerty, ką reiškia tas tavo „neturintis vilties”?” – gal supratai, kad esi gėjus gimęs Lietuvoje?

  Atsakyti
 72. qwerty

  Mariau, neturintis vilties nemyli ir savęs. Nemyliu savęs. Veikiau pakenčiu. Ir tai nėra gerai, nes save reikia mylėti. Tuomet bus harmonija.
  Seksualinių fantazijų su sado-mazo ar panašiais elementais neturiu, tai man neaktualu. Šioje srityje esu šaltas, man pakanka lengvos erotikos, nes kas daugiau jau atstumia.

  Atsakyti
 73. marius

  Pagyroms tu neabejingas, tai tik tavo nuomonė apie save. Pastebėk realiuose gyvenimo faktuose. Abejingas tu betarpiškoms emocijoms, atvirumui, gerumui, jausmams, tau tai deficitas. Tu tuo negyveni, tau tai tik vertybė ir įrankis manipuliacijoms ir spekuliacijoms. Tu manipuliatorius ir spekuliantas, o Regina tau daiktas, priemonė kaip porno tinklapis pakaitinti tavo seksualinėms fantazijoms. Už ką tu ją giri, sakai komplimentus? Todėl, kad trokšti, bet neturi gyvenime paklusnios ir tenkinančios tavo seksualines fantazijas vergės Izauros. Tu despotiškas manipuliatorius įsimylėjęs pats save kaip vertybę – narcizas.

  Atsakyti
 74. qwerty

  Mariau, pagyroms ar papeikimams aš jau seniai abejingas. Neturi vilčių, todėl negaliu kažkuo džiaugtis, kaip neturiu ir dėl ko liūdėti, nes neturiu ką prarasti. Todėl užkalnių, marių, dainių ar reginų pagyroms ar papeikimams esu abejingas. O Regina gal vienintelė čia bando kalbėti atvirai, jausmais. Mane jau labai sunku kuo nustebinti, nebent gerumu, todėl Reginos emocijos žavios.

  Atsakyti
 75. Marius

  Kas yra nauja, niekas iš anksto žinti negali. Bet be atsivėrimo poliarizacijos durys į naują uždarytos. Pavyzdžiui, Qwerty jau susidūrė su tuo, kad negali pasodinti savo teisybės, supratimų, tai yra savęs kitame ir tuo pačiu pats nieko naujo čia nebegauna. Žinoma, yra galimybė bėgioti per blogus gal pasiseks ir pagirs koks Andrius Užkalnis už išsakytą protingą mintį. Bet jis pats laukia iš Qwerčio ir kitų pripažinimo, meilės savo protui. Todėl pergalių už protingai išsakytas mintis Qwerčiui lieka vis mažiau. Toks egzistavimas proto pasaulyje jam darosi nuobodus. Koks tikslas jei nėra galimybės sublizgėti, sulaukti komplimentų, pripažinimo ir pasodinti save kitame? Tai ir yra šio laikmečio filtras, formuojasi nevykėlių sluoksnis. Nei jie kokiai partijai, organizacijai priklauso ( arba galiorkoj), nei pinigų už savo pasisakymus negauna, nei jie kam įdomūs. Nebent kokiame nors bloge tik dėl skaičiaus. Juk linijiniam protui kuo daugiau komentatorių ar gerbėjų tuo prestižas didesnis, socialinių taškų, reitingai. Kiekvienas taškas svarbus, bet jei per daug koks nevykėlis reiklus, tai nei kaip jam įtikti. A. Račas tai kaip kaubojus laukinėse virtualiose vakarų prerijose siunčia tokius reiklius nevykėlius ant trijų raidžių arba tiesiai į kaktą pykšt “dundukas“ ir į srutų duobę pas Algį Ramanauską. Kompanija matai poniai Reginai per prasta, o pagal savo kurpalių gi kiekvienas matuoja. Kokia tu tokia ir tavo kompanija Regina! Neišeina tau dainius.org užsiimti savo griovėjiška veikla, ne ta kompanija čia Reginute – žmonės realiai dirba, kuria ir negali viso savo laiko skirti nuobodulio kankinamoms Reginoms šokdinti. Be to vis tą patį “klumpakojį“ nori šokti, Qwerty ir tas neatlaikys, nebent pagirsi, kad protingesnio už jį nebuvai sutikusi.

  Atsakyti
 76. mierga gera

  Kiek daug čia visko pasikeitė kolei manęs nebuvo…visi čia jau vieni kitus myli 😎

  Atsakyti
 77. Regina

  Mane dažnai persekiodavo įkyri mintis, – kas būtų, jeigu manęs nebūtų ?Perfrazavus A.Baltakį : ar būtų žolė ta pati, medžiai tie patys; ar būtų Dainiaus blog‘as išvis? Nuo tokių minčių net nusipurtydavau.
  Anksčiau, kai rašydavau „paskutinį“ komentarą, tiesiog jausdavau, kad apgaudinėju save, nes žinojau, kad tuoj vėl mane čia kažkas įtrauks. Buvau jau pagalvojusi ir apie priklausomybę…. Tačiau vakar, tarsi kokį voratinklį nuo smegenų kas nutraukė…. Pasirodo, tereikėjo mano adresu drėbtelti keletą gerų sakinių, ir atsivertimas įvyko.
  Qwerty, ačiū tau. Tu mane čia įklampinai, bet tu ir išlaisvinai. Todėl išlieki mano geriausiu nepažįstamu internetiniu draugu amžiams.
  Ačiū Dainiui už svetingumą ir kantrybę….Nors, tyliai pagalvodavau, kad tavo vietoje tokią svečią būčiau seniai išbrukusi.
  Ačiū ŠS už jos prastumą, bet nepaprastumą.. Gal jau ji ir nesilanko čia. Ačiū Mariui už keistas, niekur negirdėtas, bet labai įdomias įžvalgas….
  Net neįsivaizdavau, kad taip pagaliau bus lengva rašyti paskutinį postą. Lengva taip, tarsi nusiritus dideliam akmeniui.
  Eilinį kartą vėl gal dar būčiau verkšlenus, kaip man gaila, kaip man gaila kažko……. Bet šiandien ramu ir gera, ir vienodai pakši – bus tas dainius.org, ar nebus; rašys čia kas nors ar paišys…
  VIENODAI! Jokio jausmo, tik lengvumas….
  Juk GYVENIMAS eina, ŽEMĖ sukasi, ŽIEMĄ keičia PAVASARIS, NAKTĮ-DIENA; ŽMONĖS gimsta ir miršta….Taip buvo prieš mus, taip dar ilgai bus po mūsų.

  Bet be geros muzikos išeit negaliu- pasieškokit yuotubej David Garrett – Viva La Vida (Tegyvuoja gyvenimas)
  Taigi, TEGYVUOJA GYVENIMAS!

  Atsakyti
 78. Regina

  Qwerty, kaip čia tau diplomatiškai atsakius…. Hm….
  Kai nėra geros kompanijos, su kuo galima būtų padiskutuot, tai ir su higiena apsileidi, nes nėra su kuo pasitempti.
  Bet paties higiena irgi nešvyti… kai kankinamas nuobodulio, baksnoji ir nieko nerandi, tai pradedi komentuoti ir nusikalbėti vienas…Visgi, Qwerty, turi mokslų daktaro laipsnį, -tai ne mes čia runkeliai ir buduliai neraštyngi 😎

  Atsakyti
 79. qwerty

  Azerbaidžano diplomatinės atstovybės, kaip ir visa postsovietinė Vidurinė Azija (Kazachstanas, est., išskyrus Uzbekistaną) visuomet buvo a.a. Lubio valdos. Pramoninkų konfederacijos žmonės…Turtingi, įtakingi. Ir šį kartą lengvai išsisuks, jau dabar „praslydo” info, jog esą vienas per daug jaunu balsu kalba 😆 , taigi, vėliau bus, kaip tam anekdote, neaišku-ar jie vogė, ar iš jų pavogė 😆 😆 😆

  Atsakyti
 80. qwerty

  Regina, registraciją pas Dainių reikia ištrinti savo galvoje. Ne kompiuteryje. Tačiau, kaip gudriai, bet jau pabodusiai, todėl nuobodžiai, tarsteltų mūsų Marius-nuo savęs tai nepabėgsi. Todėl teks dar ilgai tau čia kankintis… Nors, kai pagalvoji, tai kam to reikia? Nes nei pati ką čia vertingo gauni, nei kitiems ką duodi. Kaip sakė vienas protingas žmogus (kaip nekeista-žurnalistas), reikia pradėti rūpintis savo elgesio internete higiena. Nes betikslis baksnojimas į dainius.org, juo labiau, kuomet ten nerandi nieko, tik užvakarykštį savo komentą yra kvailas laiko švaistymas, parodantis, kad su aukščiau paminėta higiena pas patį yra ne viskas tvarkoje 😎

  Atsakyti
 81. Regina

  Dainiau, tu rimtai nori, kad aš žengčiau tokį beprotišką žingsnį į nebūtį, kad čia padėjai pliusą?
  Bandžiau išsitrinti registraciją pas tave, bet matomai netgi likimas priešinasi, – kaip tik iš naujo atsidarau, taip naglai ir vėl iššoka…
  Gal nagais padraskyt?

  Atsakyti
 82. qwerty

  JE, taip pat dėl šio klausimo pasisakė. Jau eilinį kartą pastebiu, kad kuomet ši moteriškė nori papudrinti smegenis, tai ji daro atvirai ir įžūliai, tačiau visuomet pas ją gaunasi baltais siūlais siūta. Kiek kvailokai. Taip ir šį kartą, bandė kažką išvedžioti apie provokaciją, tačiau kiek nusikalbėjusi pripažino, kad diplomatai patys kalti…

  Atsakyti
 83. qwerty

  Juokingiausia, tačiau ir pats nemaloniausias, atstumiantis faktas šioje istorijoje ir yra tas klykimas apie rusų provokaciją.
  Toks pasiteisinimas dėl savo palaido liežuvio yra ne tiek juokingas, kiek debiliškas, atviras ir įžūlus bandymas nukreipti dėmesį, visuomenę laikant tikrais avinais.
  Užduokime sau klausimą-kur čia ta kenkėjiška rusų provokatorių veika, kuo ji pasireiškė? Sumontavo įrašą? Pakeitė balsą ir kalbėjo lietuvių veikėjų balsais? Kitaip iškraipė pokalbius? Visur atsakymai yra ne. Taigi „rusų kenkėjų” veika ir yra tik ta, kad jie paviešino įrašus. Jei taip, tai tokie „kenkėjai” yra mano, mūsų, Lietuvos pusėje, nes padeda apsivalyti.
  Panašios ksenofobinės paranojos, prisidirbus, neturint ką veikti ar norint eilinį kartą atkreipti į save dėmesį, kad gauti kokios tai naudos yra smerktinas ir atgrasus metodas.Kol Lietuvos visuomenę buduliai sudarys daugumą, tol ne tik lanzberginiai ožiai, tačiau ir jaunesnės kartos konservatoriai (visokie klounai ramanauskai, estc.) toliau sėkmingai debilins žmones gąsdinimais „rusai puola”.

  Laikas atsikratyti praeities fobijų, imti pavyzdį iš didžių tautų, tokių, kaip Vokietija ir Prancūzija, kurios prieš 70 metų degė nemažesne neapykanta viena kitai tačiau dabar jau seniai susitaikė.

  Atsakyti
 84. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, laikai tokie, kad kaukių jau reikia eiliniam piliečiui. O jei turi pareigas, tai turi būti geras visiems. Tad ir skaičiuok kaukių baliui reikalingą kiekį. Manau, kad po kaukės nuplėšimo, kas reikia pasitrauks. Tai bus pavadinta garbingu, tinkamu sprendimu. Tada pirštu pagrūmos dėl ateities ir duos kur kitur ramesnį postą.

  Atsakyti
 85. Regina

  Kai trumpam dingstu, Qwerty kažkodėl labai greit pasigenda, ir Marius sugrįžta, ir ŠS pražįsta…. Kai vėl pareinu – visi nuščiūva ir išsilaksto. Supratau. Ištrinu savo prisijungimą ir prašau, mano vardo daugiau neminėti ir neieškoti – niekur ir niekada!

  Atsakyti
 86. Regina

  Nu, bet visi tylit, kaip…kaip, – na nesakau, kaip prisidėję į kelnes, bet kaip dirbtumėt URM…
  Šėske, ir tu diplomatinėj tarnyboj darbuojies? – Nu netikiu 😕

  Atsakyti
 87. Regina

  Yutubej, pasirodo, yra ne vienas, bet keturi įrašai -visas serialas 😆
  Nu jo-ooooooooooo, šitiem vyram karjerą kainuos….
  Bet pirmiausia už tai turėtų atsistatydinti pats URM ministras Linkevičius ir neklykti, kad tai yra provokacija. Tai yra realybė -toks mūsų diplomatinis korpusas.
  Savo viršininko vadinimas familiariai vardu Edma(Edminas Bagdonas); išjuokimas Lietuvos oficialių asmenų; nepagarba toms šalims, kuriose reziduoja, – tik parodo, kad tai nėra atsitiktinumas ar šitų asmenų problema. Tas matomai vyksta visoje tarnyboje. Gal net visur tas pats, nuo tapšnojančio prezidento laikų, tik ne visi papuola.
  Reikėtų iš viso atlikti išsamų patikrinimą, kuo užsiiminėja mūsų ambasados- ar tik tarpininkavimu ir laiškelių perdavimu iš vienų kitiems (kaip vienas pasakė, padėti išeiti iš tokios šiknos). Gal tikrai mums susimažinti ambasadų skaičių, jeigu darbas bobų turgaus lygio.
  Kita vertus, kiek žmogus turi veidų (kaukių) ?…Aš bent suskaičiuoju keturis :
  1) darbe
  2) viešoje vietoje
  3) privacioje aplinkoje
  4) intymioj aplinkoj
  Ir kuo žmogus žinomesnis, tuo daugiau kaukių turi turėti.

  Atsakyti
 88. Regina

  Nu perklausiau, net du kartus, ir nieko baisaus – nei skandalo, netgi skandaliuko neišgirdau.
  Taip ir supratau, kalbasi ambasados Vidurinėje Azijoje (Azerbaidžane, ar atstovybės Turkmenistane) atsakingas darbuotojas su URM atsakingu darbuotoju, darbo reikalais.
  Šitam įraše parodyta dalis virtuvės, kaip turi dirbti mūsų ambasados ir valstybę atstovaujantys asmenys….,- tiesiai šviesiai- žydiškai derėtis.
  Tai čia ir yra vadinamieji namų darbai….Ir negalvokite, kad viskas tik raštu-paštu- oficialiai. Iki to vyksta dar ir derinimo darbai, aptariant netgi tos šalies valdžios silpnybes, – kam dešros, kam trauktinės, kam gintaro gabalą galima įsiūlyti.
  Keista tik tai, kaip tai išlindo į viešumą, nes tokios institucijos naudojasi uždarais tarnybiniais kanalais.
  O piliečiams reikia karts nuo karto sužinoti tokių pikantiškų dalykėlių, kad tikrai įsitikintume, jog JIE DIRBA.

  Atsakyti
 89. qwerty

  Kaip suprantu, tai čia veikiantys Lietuvos diplomatai kalbasi. Baisokai čia jie…

  Atsakyti
 90. qwerty

  Dabar galvoju už ką aš myliu Dainių ir Reginą?

  Tikriausiai už pastarosios egzaltuotą, todėl nekaltą, nuolatinį retorinį klausimą:
  -Tai aš vis dar neužblokuota!?,

  o pirmasis,tas beviltiškas rašinėlių rašytojas, vis uoliai patikina, šūkteli:
  -Regina, tu neužblokuota (kanalas atviras)! Tipo, viskas gerai, ašį su tavim)))

  Jei kas paklaustų su kuo gi man asocijuojasi Regina ir Dainius, tai atsakyčiau, kad su tuo, kas aukščiau pasakyta 😆

  Atsakyti
 91. Regina

  This is somewhat embarrassing, isn’t it?
  Ar jau užblokuota? Kaip Dainiaus apžvalgininkė, negaliu pareikšt savo įžvalgų 😕

  Atsakyti
 92. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  qwerty, daug reikalauji 🙂 Čia tik subjektyvūs pastebėjimai. Tik tiek. Ar tu lauki, kad pastebėčiau kažką tokio ir paviešinčiau, ko kitiems pastebėti neduota ir negalima? 🙂

  Atsakyti
 93. qwerty

  Dainiaus įrašų kiekybė pasiekė tinkamą lygį. Dabar lauksim, kada tai padarys jų kokybė 😎

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *