Šiandien vyks neeilinis LŽS Tarybos posėdis. Iš tiesų neeilinis

pagal | 2013/11/16

Šiandien 11 val. su kolegomis iš visų Lietuvos kampelių renkamės Žurnalistų namuose ir spręsime, kokių priemonių turime imtis, kad baigtųsi aburdiški valdžios norai kontroliuoti, spausti redakcijas bei žurnalistus, kad pagaliau nesityčiotų rajonų merai iš įstatymuose numatytų žurnalistų teisės gauti informaciją ir savo pareigos tarnauti visuomenei. Kolegos jau neapsikenčia ir politikų noro įtraukti žurnalistus bei redakcijas į politinius žaidimus. Ką ir bekalbėti apei persekiojimus su Baudžiamojo kodekso pagalba ar teisėsaugos institucijų perdėtu uolumu. 

6 komentarai

 1. Dainius Radzevičius

  ŠS, jei žurnalistai viską žinotų, tai niekada į jokią bėdą ar politikų spąstus nepapultų? O kas viską žino? Dievais jie nėra, tad nereikia mums tokių savybių. Žurnalistai informuoja apie tai, kas vyskta. Vėliau analizuoja ir tada jau komentuoja. Tai normali praktika.

  Atsakyti
  1. ŠS

   oi norėjau parašyt apie tuos gražius žodžius ” laisvas žodis”, „nauda visumenei”, „dirbkite Lietuvos labui”, bet 🙂 pamačiau tavo pranešimą. Visiškai sutinku su tavimi, Dainiau tik manyčiau reiktų eilės tvarką pakeist išanalizuot, informuot ir jau laisvai komentuot su pasitenkinimu. 🙂 Kartais ta” praktika” būna užsisedėjusi ir nebūtinai teisinga esamai situacijai. Galima ją ,laisvai keisti, jei jau tokie laisvi esame. 🙂

   Atsakyti
 2. tikras lietuvis

  Patariu pradėti VIENĄKART dirbti Lietuvos labui, o ne tik savo kišenei.

  Atsakyti
  1. ŠS

   Kokiam Lietuvos labui? tikras lietuvį, pasakyk statybininkui, maxima kąsininkei, ar dar bet kuriam žmogui ,kad dirbtų Lietuvos labui. Tu nori, kad žurnalistai išmirtų badu? Ar pats jau pensija gauni? nebereikia dirbt? Kokiam labui dirbai pats? O žurnalistai ne maži vaikai, ir jei nenori būti įtraukti į politinius žaidimus, tai belieka jiems daugiau mąstyt kur patys lenda. O kai patys prisidirba, tai šaukia,kad kas gelbėtų ir dar apie kovos priemones paradeda mąstyt. Vaikų darželis. Tesėsaugos istitucijų uolumas nepakenktų niekam. Bet ,kad vyksta pasirinkimas kur dirbti uoliai, o kur galima ir pašvilpauti. Tai čia nepakovosi. Iškreipta visa teisėsaugos sistema ir supratimas apie demokratiją. Dar šviesmečių reikės, kad būtų kitaip. O dabar tik kovosime. Be rezultatų.

   Atsakyti
   1. tikras lietuvis

    Dirbti Lietuvos labui žurnalisto darbe reiškia, kad nedaryti to, kas kenkia Lietuvai – nemeluoti, nedirbti Lietuvos kenkėjams ir pan. žulikams.

    Atsakyti
  2. qwerty

   tikras lietuvi, jei atvirai, tai užkrušai savo primityviomis imbecilo deklaracijomis. „Dirbti Lietuvai” žmogus gali tik per adekvačią naudą sau. Aksioma. Tvirtinti priešingai, kliedėti ir raginti „pagaliau pradėti dirbti Lietuvai”,kurti sąmokslo teorijas ar jas platinti yra mėšlas.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *