CŽV kalėjimas Lietuvoje – buvo, nebuvo? O kas dabar bus ar nebus?

pagal | 2014/12/10

Galimai 2005-2006 metais Lietuvoje buvusio CŽV kalėjimo istorija šiandien bent trumpa užgožė bet kokią svarbesnę informaciją apie Rusijos inspiruotą ir palaikomą karą Ukrainos teritorijoje. Todėl drąsiai galima teigti, kad kelių asmenų žmogaus teisų problemos šmėkla iš praeities sėkmingai užgožė tūkstančių žmonių žmogaus teisių pažeidimus šiandien.

Jei kalbėtume informacinio karo terminais, šiuo metu iniciatyva vėl Rusijos pusėje. Džiaugiuosi, kad kolegos jau nuo vakar intensyviai kalbina CŽV kalėjimų tema politikos, politologus, žmogaus teisių specialistus. Vyksta kalbos ir diskusijos. Apie teisinius sprendimus kalbėti dar anksti. Todėl man tik truputėlį keistai kirba galvoja mintis, kad artėjant šventiniam periodui „naujos“ globalios temos užklos „senesnes“ bėdas. Ir gal tai net yra gerai? Gal ramiau jausimės per šventes? O tada, žiūrėk. ir karas Ukrainoje netikėtai baigsis.

1 komentaras

  1. Marius

    Dainius rašo: ,,Todėl drąsiai galima teigti, kad kelių asmenų žmogaus teisų problemos šmėkla iš praeities sėkmingai užgožė tūkstančių žmonių žmogaus teisių pažeidimus šiandien‘‘.

    Pagal Dainių gaunasi, kad žmogus yra masės vienetas, kurio tūrinį galima apibūdinti pagal didumą, apimtį, skaičių. Todėl šiame savo pasisakyme jis akivaizdžiai propaguoja dvigubų standartų teisės įteisinimą. Kaip ir prieš įstatymą visi yra lygūs, įstatymui nėra išrinktųjų. Bet pagal Dainių, įstatymas šiandien turi teikti prioritetą žmogaus teisių pažeidinėjimams Ukrainoje, tų kelių žmonių sąskaitą, kurie išgyveno košmarą ČŽV kalėjime. Amerikos vykdoma politika jau seniai pažeidinėja žmogaus teises, bet tai bandoma nustumti į antrą planą, o į pirmąjį išstumti Rusiją. Deja, žmogaus teises pažeidinėja ir Rusija ir Amerika. D. Grybauskaitė įvardijo Rusiją teroristine valstybe, bet esminis klausimas, kas yra pirminis teroristas. Visados yra pirminis teroristas! Pirminis teroristas su savo diktatūra taip įvaro kitą į kampą, kad nebelieka kur dėtis, tuomet kai duodamas atkirtis, pirminis teroristas garsiausiai pradeda šaukti, kad prieš jį naudojamas teroras! Pirminis teroristas su savo diktatūra išprovokuoja, bet savęs teroristu nelaiko. Priešingai jis pats save laiko geruoju pasaulio policininku, demokratijos etalonu, taikdariu. Šiandien Ukrainos tema tapo populiari, prioritetinė. Europos sąjunga duoda pinigus, o NATO ginklus, todėl pritarti Europos sąjungos ir Amerikos vykdomai politikai, užmerkti akis nuplaunant į antrą planą jų juodus darbelius yra politikuojančių parsidavėlių, prisiplakėlių, šakalų, liokajų užsiėmimas.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *