Premjeras apie lytinius santykius nusimano daugiau nei Seimo nariai?

pagal | 2009/07/20

Delfi.lt skelbia, kad Premjeras Andrius Kubilius, siūlo uždrausti propaguoti bet kokius lytinius santykius, ne vien homoseksualius, biseksualius ar poligaminius.

Tiek aistrų, tiek kavilų pasisakymų dėl nepilnamečių apsaugos įstatymo eniai nebuvome girdėję. Ekonominio sunkmečio metu ir dar vidurvasarį politikai laužė ietis su Prezidentu Valdu Adamkumi. O atsakymas buvo labai paprastas – jei nenori politikai ir visuomenė, kad dar socialiai nesubrendęs jaunimas nebūtų raginamas per anksti pradėti lytinius santykius, reikia drausti bet kokių lytinių santykių propagandą, o ne vien homoseksualių. Beje, jei kas nepastebėjote, įstatymai iki šiol nedraudė propaguoti kibernetinių santykių, asmens gyvenimo būdo apskritai atsisakant lytinio partnerio. Bet juk riboti visus įmanomus variantus būtų apskritai absurdas.

Ačiū Premjerui už sveiko proto siūlymą. Bet… Nejau anksčiau to negalima buvo padaryti ir reikėjo per galvą verstis keičiant minėtą įstatymą?

4 komentarai

  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

    Yra ir to. gal netgi vadinkime paprasščiau. Seimo pirmininkas užsiminė, kad ne tik reikėjo sugriežtinti. Jis sakė, kad nebeliko nei žurnalistikos, nei jos etikos. Tai jo požiūris. Todėl ir griežtina viską ir bet ką. Beje, jie pamiršta, kad žurnalistams tai visai neaktualu. Juk informacijos tikslais galima kalbėti apie bet ką. Tai žymiai aktualiau kitoms kūrybinėms organizacijoms, kino industrijai, menininkams, reklamos agentūros.

    Atsakyti
  2. sofalova

    Pavadinimas išgąsdina :D. Į temą…man atrodo, Seimo nariai aplamai nenusimano apie tai, turi vien tik įsitikinimus, kurių patys dorai iš tikrųjų net nesupranta. Kliedesių jūra.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *