K. Rupulevičius taip ir nesuprato, kuo skiriasi politiko duona nuo kito darbo

pagal | 2009/09/26

Penktadienį LNK televizijoje jau atleistas buvęs Aplinkos ministerijos darbuotojas, ministro patarėjas Kęstutis Rupulevičius labai keistai pasiaiškinio dėl visos situacijos. Pasakė, kad jam lyg ir gėda. Bet taip ir nesuprato, kad demokratinėje šalyje valdžios žmogui keliami aukščiausi moralės, etikos, teisės ir politinės atsakomybės standartai. Negražu, kai meluoja žmonės. Bet jei meluoja valdžios žmonės – tai jau nepateisinama.

Deja, K. Rupulevičiui vis dar atrodo, kad jo blogas elgesys nebūtų blogas, jei ne žiniasklaida. Tai tik dar kartą patvirtina, kad šiam žmogui, matyt, per sudėtinga būti valdžioje. Jis suvokia savo galias (tikiuosi), bet nesuvokia atsakomybės. Ir avarija čia niekuo dėka. Ir net jo galimas girtumas – nieko tragiško. Kiek politikų papuolė į avarijas? Kiek buvo išgėrusių už vairo? Ne vienas. Blogai. Bet dalis jų bent atsiprašė. Ir E. Vareikis, ir kai kurie kiti. Ir dirba šie žmonės. O K. Rupulvičiui atrodo, kad jei tavo nuodėmių nepaviešino, tai jų ir nebuvo. Apnaudu, kad toius mones atvedė į valdžią partija, kuri savo programą buvo sulyginusi su 10 Dievo įsakymų.

K. Rupulevičius:
„Jeigu šiaip žiūrint iš visos bendros, jeigu ne žiniasklaidos purvizmas visas, šito dalyko nebūtų, nes Vilniuje avarijų būna per dieną iki 1000 ir niekas į jas tiek dėmesio nekreipia. Tai paprasčiausiai išpūstas didžiulis muilo burbulas, visų ko tik norit paklauskit, jie paprasčiausia tą patvirtins“.

2 komentarai

  1. Julius

    O jo niekas nepaklausė ar tiek pat avarijų su seimo narių nuomojamais automobiliais ir tiek tiek pat pasišalinimų iš įvykio vietos?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *