Viešai atsiprašau A. Ramanausko-Greitai

Spalio mėnesį savo tinklaraštyje citavau savaitraštyje „Atgimimas” publikuotą interviu su Algiu Ramanausku-Greitai, kuriame kolega Stanislovas Kairys pristatė A.Ramanauską-Greitai ir kaip visuomenės kritiką.

Savo komentare retoriškai klausiau, kas iš tiesų yra A. Ramanauskas-Greitai? Mane domino, kodėl visuomenėje jis save pristato politiku, kritiku, Peliuku? Jei Peliukui būti visuomenės kritiku ir politiku yra didelis pripažinimas, tai ar pridera politikui būti juokdariu Peliuku?

Atvirai kalbant, man net blogiausiam sapne nekilo minčių, kad A.Ramanauską-Greitai gali įžeisti kuris nors iš mano minėtų apibūdinimų. Tikrai žinau, kad jis politikas. Matau jį vaidinant peliuką LNK laidoje. Visuomenės kritiku jį pavadino S. Kairys. Ir aš galėčiau taip pasakyti, nes ne kartą girdėjau peliuko personažo lūpomis ar kitais pavidalais A.Ramanausko-Greitai išsakytų daug kritinių pastabų visuomenėje vykstantiems įvykiams, reiškiniams, asmenims.

Taip jau nutiko, kad spalio 29 dieną gavau paties A. Ramanausko-Greitai laišką, kuriuo jis mane ragina pataisyti mano komentarą. Keletą dienų svarsčiau, ką ir kaip turėčiau pataisyti. Net bandžiau paklausti paties laiško autoriaus. Supratau tik tiek, jog nereikėtų man rašyti, kad save A.Ramanauskas-Greitai pristato ir kaip visuomenės kritiką.

Todėl nuoširdžiai atsiprašau Algio Ramanausko-Greitai už tai, kad parašiau, jog jis save pristato visuomenės kritiku. Jo taip sakant tikrai niekada negirdėjau. Nuo šiol taip neberašysiu.

P.S. Matyt, artimiausiame numeryje turėtų panašiai paneigti ir „Atgimimo” žurnalistas.

P.P.S. Tačiau jei kas nors nesuprato mano viešo paneigimo esmės ir prasmės, siūlau be jokių mano asmeniškumų ir komentarų paskaityti paties A.Ramanausko-Greitai laišką, kurį jis man ir atsiuntė.

Sveikas,

čia Algis Ramanauskas.

Netyčia užklydau į tavo pasaulėlį ir radau apie save štai ką: „O kodėl visuomenėje jis save pristato politiku, kritiku, Peliuku?” https://dainius.org/?tag=ramanauskas

Suprasdamas, kad filadelfijus negali nemeluoti ir kad Lietuvos filadelfijų sąjungos pagr. filadelfijus negali nemeluoti dar labiau, visgi noriu paklausti ponulio, ar kur nors jis yra matęs ar girdėjęs mane prisistatant politiku, kritiku, Peliuku?

Filadelfijus turėjo tuzinus progu matyti ir girdėti, kaip mane šiais epitetais aplipdo kiti filadelfijai, bet aš pats niekada to nedariau.

Aišku, filadelfijus gali teigti, kad aš, būdamas TV aktorius, esu savo, Algio, lūpomis fiziškai sakęs „aš – Peliukas” ar pan., bet filadelfijai vis dar skiria personažą nuo aktoriaus… Ar tatai jau nebesuvokiama lietuviškam filadelfijui? Gerai, tegul Peliukas.

Bet kas, dėl visų šventųjų, verčia tave, lietuviškasai filadelfijau, meluoti viešoje erdvėje? Kokia elektrocheminė reakcija tavo filadelfijaus makaulėje verčia tave teigti, kad aš pristatau save kritiku?

Mes pratę, kad lietuviškas žurnalistas dažniausiai yra ne tik beraštis debilas, Holokostą rašantis iš mažosios ir metaforas kišantis į kabutes, bet ir bet kam už bet kiek parsiduoti pasiruošęs melagėlis. Mes pratę prie isterikuojančių meluojančių račų, grinevičiūčių ir panašių, nuo savo bigotry ir nuodingų seilių springstančių biezdarių, bet asmeniškai man nauja yra tai, kad LŽS pirmininkas yra ne ką geresnis melagėlis.

Aš neduodu jokio fako apie tai, taisysi tu savo rašliavėlę ar ne. Man tik įdomu, ar atskiri tai, ką sako asmuo apie save ir ką apie jį sako filadelfijai? Kitaipi tariant – ar tai buvo sąmoningas melas ar per lėtas procesorius?

Algis Ramanauskas

43 komentarai

 1. sip

  sitas Algio laiskas tai vistiek nerealumas, kiek skaitau tiek zvengiu ir pilnai sutinku o situacija per metus ziniasklaidoj visai nepasikeite

  Atsakyti
 2. sip

  Pasakyciau pavardes bet Lietuvoj zurnalistams populiaru nepasirasineti po savo darbais, turbut taip jauciasi kietesni. O pastaruoju metu isvis stengiusi skaityti maziau melo, jeigu atsidarai lrytas.lt ir is antrasciu matai kad vien tiktai smeizimas ir melas tai ka dar reikia dometis pavardem?

  Atsakyti
 3. Megejas

  D.Radzevičius :
  Mėgėjau,
  keistai man atrodo tavo šis komentaras. Imkime faktus:
  Aš parašiua pagal Atgimimo publikaciją, kuo save vadina ARG. Neturėjau pagrindo įtrati, kad kolega Atgimime pats sugalvojo tokį pristatymą. Paprastai žmones pristatoma pagal tai, kuo jie yra ir kuo svae pristatinėja. Tada gaunu iš ARG laišką, kad jis savęs tokiu nelaiko. Jis parašo, mano manymu, labai nemadagų ir piktą laišką. Nors jam įtarti mane specialiu melavimu, manau, pagrindo nebuvo jokio. Ir jis nepateikė tokių įrodymų. Tuomet a sureagavau į jo pastabas ir paneigiau tai, kas nebuvo teisinga. Tada gavau dar vieną bjaurų laišką, kurs patį ARG paverčia… Tiek to. Ir kur čia tada problema? Mano galva, problema yra ARG reakcija. Bet jei Jūs patote kitas problemas, labai gaila. Nes svao klaidą ištaisiau visiškai – atsiprašiau žmogaus ir dar net įdėjau jo bjaurastį. Ar to maža? Tada jau man yla įtraimų dėl žmonių galvos. deja…

  Dainiau, juk galėjote parašyti: „Atgimimo” žurnalisto V. Pavardis teigimu – ARG – peliukas, šuniukas ir dar kas tik nori”. Panašu, kad pasimovėt ant kolegos neprofesionalumo ir net nepastebėjot, tai manau ARG Jums priminė, būti budriam ir dirbti, kad tokios žurnalistinės kultūros apraiškų būtų kuo mažiau.
  O dėl ARG kalbos ir tono – taip, chamiška, neadekvatu – matyt jautrus klausimas paliestas.

  Atsakyti
 4. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mėgėjau,
  keistai man atrodo tavo šis komentaras. Imkime faktus:
  Aš parašiua pagal Atgimimo publikaciją, kuo save vadina ARG. Neturėjau pagrindo įtrati, kad kolega Atgimime pats sugalvojo tokį pristatymą. Paprastai žmones pristatoma pagal tai, kuo jie yra ir kuo svae pristatinėja. Tada gaunu iš ARG laišką, kad jis savęs tokiu nelaiko. Jis parašo, mano manymu, labai nemadagų ir piktą laišką. Nors jam įtarti mane specialiu melavimu, manau, pagrindo nebuvo jokio. Ir jis nepateikė tokių įrodymų. Tuomet a sureagavau į jo pastabas ir paneigiau tai, kas nebuvo teisinga. Tada gavau dar vieną bjaurų laišką, kurs patį ARG paverčia… Tiek to. Ir kur čia tada problema? Mano galva, problema yra ARG reakcija. Bet jei Jūs patote kitas problemas, labai gaila. Nes svao klaidą ištaisiau visiškai – atsiprašiau žmogaus ir dar net įdėjau jo bjaurastį. Ar to maža? Tada jau man yla įtraimų dėl žmonių galvos. deja…

  Atsakyti
 5. Megejas

  translator :
  ar jus skaityt nemokat ar turit teksto suvokimo problemu?
  Greitai jums atrase ne uz tai, kad jis pavadintas visuomenes kritiku ar kazkuo kituo, o kad jis pats save (suprask – viesai) taip pavadino.
  ir tai parase ne siaip filadelfijus is kokio regioninio laikrastukio, ir net ne varna praktikante, o pats LZS vadovas, prie kurio vardo vien del to jau galima prideti iniciala F. (=filadelfijus) D.Radzevicius.
  Ir tai ne siaip klaida, tai akivaizdus rezultatas to, kad visos Lietuvos filadelfijai (su labai retomis isimtimis) nesivargina laikytis vienos is pagrindiniu zurnalistikos taisykliu – skirti nuomones ir faktus. Jei neturi iraso, kur Greitai sako – “as esu politikas, peliukas, visuomenes kritikas”, tai ir rasyk – “as manau Greitai laiko save…”, o ne “jis save pristato”.
  Ir uznkisa, jog tai vyksta visur ir istisai, kur tik darbuojasi i ketvirtosios valdzios vaidmeni isijaute, tik ji realizuojantys ne ten, kur reikia, filadelfijai.
  o besipiktinantys israiskos forma – isties juokingi, jie visada linke nematyti dalyku, kurie issaukia toki bendravima – tipo apie supuvusius reikalus vis tiek reikia kalbeti kuo graziau, ar ne?

  Aš tai pritariu šiam komentarui…
  Jūs, žurnalistai (dauguma, ne visi), dažnai nesivarginat atskirti nuomonių nuo faktų, bei linkę interpretuoti viską iš savo varpinės (dažnai žinote, „kaip būtų geriau”). Vietoj to, kad tiesiog atspindėtumėt kas vyksta visuomenėje, jūs aktyviai bei kryptingai kišates į tuos procesus iškraipydami faktus, sumaišydami juos su nuomonėm ir tokiu būdų gamindami dažniausiai porpagandą, o ne pateikdami objektyvią informaciją.
  Ir šiuo atveju buvo tas pats. Jūs, Dainiau, iš tikrųjų leidote sau asmeninę savo nuomonę ARG atžvilgiu įdėti į jo paties lūpas. Jūs, Dainiau, norėjote artai pašmaikštauti, artai įkąsti ARG ir už tai gavote reakciją atgal. Ir užsirovėte Jūs ne ant „mamytės vaikelio”, o ant gatvės padaužos, kuris žodžio kišenėj neieško, todėl ir žodžiai jo buvo ne patys maloniausi, o tai, kad dabar sriūbčiojat čia viešai, ieškote paramos, tik rodo, kaip taikliai ARG pataikė.
  Peace.

  Atsakyti
 6. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regi,
  tu teisus, kad nesu tik vienas amsuo su svao garbe ir orumu. Bet mano kolegų reputacijos ARG savo tokaisi pareiškimais tikria nesuteršia. Žmogus, kuris negerbia savęs ir kitų, tikrai neatima garbės iš tų, kuriuso bandė apdergti. Manu, tiksliua, esu įsitikinęs, taip jis dergia ne ant kitų, o ant savęs. Tik gal vargšas žmogus dar to nesupranta. Kartais tam reikia laiko. O mes, žurnalistai, savo garbę turime įrodinėti kiatsi būdais, nei tepliodamiesi su ARG.

  Atsakyti
 7. Regis

  Gerb. Dainiau, dėl asmeninės garbės ir orumo gal ir taip, tačiau būdamas žurnalistų sąjungos pirmininku savo asmenyje dar ir atstovaujate visą organizaciją. Tokiu atveju pirmininko garbė ir orumas susiveda ne tik į asmeninę garbę ir orumą. Dėl teisėsaugos nesu toks neišprusęs, kad matyčiau labai mažas galimybes ką nors pasiekt „ant popieriaus”. Tačiau pati kova, o ji gali vykti nebūtinai teisėsaugos zonoje, žmonėms labai aiškiai parodytų ne toleranciją tokiems išsišokimams. Kol kas gi, bent jau mano akimis, vyksta gana linksmas ir lengvas apsirašinėjimas, kuris akivaizdu naudingiausias būtent p. A.R.G. Tuo pačiu tai ženklas visuomenei, kad taip „diskutuoti” normalu (tai kaip tai daro p. „Greitajobas”). Pati problema ne žodžiuose pvz. „Tu šūdinesnis nei mano tikėtasi”, o tai kaip mes reaguojam į tuos žodžius ir ką darom perskaitę juos.

  Šiaip aš galvojau, kad tas ponulis yra drąsesnis. Naiviai tikėjausi, kad pasirodys ar čia, ar bent jau pas A.Račą tinklaraštyje. Įsitikinęs, kad visiems visai įdomu būtų padiskutuoti. Tačiau matyt pedofilų paieškos sunkus ir sudėtingas darbas, o ir šiaip „žvaigždės” dėmesio reikia nusipelnyt..

  Atsakyti
 8. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Įdedu Algio Ramanausko laišką, atsiųstą man lapkričio 6 dieną. Anksčiau negalėjau, nes nebuvau prisėdęs prie interneto.

  Labas,
  žiūrėk, ką tu parašei:
  „Taip jau nutiko, kad spalio 29 dieną gavau paties A. Ramanausko-Greitai laišką, kuriuo jis mane ragina pataisyti mano komentarą.”
  Žiūrėk, kas buvo mano laiške:
  „Aš neduodu jokio fako apie tai, taisysi tu savo rašliavėlę ar ne.”
  Tu šūdinesnis nei mano tikėtasi.
  Kurioj vietoj, filadelfijau, aš „raginu tave pataisyti tavo komentarą”?
  Turiu prašymą. Paviešink šitą laišką toj pačioj temoj, prie komentų. Kad visi matytų, koks tu melagėlis.
  Viso gero
  Algis
  P.S. Cituodamas/copypastindamas išlaikyk originalo stilių. Aš, skirtingai negu kalbajobai, kursyvą vartoju pagal paskirtį. Būtų gerai, jei būtų išlikęs taip, kaip buvo.

  Atsakyti
 9. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mielas sip, gal gali pavardes pasakyti? Kai kalbame apie konkrečius dalykus – tampa lengviau diskutuoti.

  Atsakyti
 10. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mielas regi, man labai patiko tavo komentaras. Iš tiesų ARG ir jam suteikta galimybė viešai veikti labai daug ką parodo. Mano paties pozicija visada buvo labai aiški – viešumas yra galingiausia jėga prieš bet ką. Tikiu ir teisinės sistemos būtinumu. Bet… Netikiu jos didele galia. Todėl tikiuosi supratai, kodėl nebandysiu net ieškoti garbės ar orumos su ARG. Visų pirma todėl, kad mano orumo jis niekaip nepažemino ir miekada neatims. O mano garbė visai nesusijusi su juo ir jo nuomone. Jei jis manęs negerbia – tai jo reikalas. Jo nuomonė man nesvarbi. Bet jei jo mažame pasaulėlyje jis jaučiasi įskaudintas, kad jį kolega ir aš pernelyg garbingai pavadino visuomenės kritiku, tai tokio žmogaus galima tik atsiprašyti. Už tai, kad jam duota daugiau, nei priklausytų.

  Atsakyti
 11. translator

  ar jus skaityt nemokat ar turit teksto suvokimo problemu?
  Greitai jums atrase ne uz tai, kad jis pavadintas visuomenes kritiku ar kazkuo kituo, o kad jis pats save (suprask – viesai) taip pavadino.
  ir tai parase ne siaip filadelfijus is kokio regioninio laikrastukio, ir net ne varna praktikante, o pats LZS vadovas, prie kurio vardo vien del to jau galima prideti iniciala F. (=filadelfijus) D.Radzevicius.
  Ir tai ne siaip klaida, tai akivaizdus rezultatas to, kad visos Lietuvos filadelfijai (su labai retomis isimtimis) nesivargina laikytis vienos is pagrindiniu zurnalistikos taisykliu – skirti nuomones ir faktus. Jei neturi iraso, kur Greitai sako – „as esu politikas, peliukas, visuomenes kritikas”, tai ir rasyk – „as manau Greitai laiko save…”, o ne „jis save pristato”.
  Ir uznkisa, jog tai vyksta visur ir istisai, kur tik darbuojasi i ketvirtosios valdzios vaidmeni isijaute, tik ji realizuojantys ne ten, kur reikia, filadelfijai.
  o besipiktinantys israiskos forma – isties juokingi, jie visada linke nematyti dalyku, kurie issaukia toki bendravima – tipo apie supuvusius reikalus vis tiek reikia kalbeti kuo graziau, ar ne?

  Atsakyti
 12. sip

  Ne visi Lietuvos zurnalistai kvailiai ir parsidaveliai bet populiariausios ziniasklaidos priemones butent taip ir atrodo o turbut is ju daugiausia zurnalistu yra jusu sajungoje. Populiariausi reiskia labiausiai formuojantys visuomenes nuomone ir reikia pasakyti kad del to labai gaila. Ir siek tiek negraziai atrodo kai zurnalistai neva aiskina ir moko kitus etikos, tolerancijos ir morales nors retas is ju turbut supranta ka tai reiskia, o jei supranta tai zino kad tai toks dalykas kurio Lietuvos ziniasklaidai nereikia

  Atsakyti
 13. Atgalinis pranešimas: Elektroniniu parašu prieš pedofiliją » Blogorama.lt

 14. Regis

  .. komentaras iš kolegos tinklaraščio ..

  “Parodyk iš ko tu juokiesi ir kas tau juokinga ir bus gerokai aiškiau kas esi”

  Nemėgstu jokių apibendrinimų apie visą tautą (bet kokią) ar visuomenę, bet akivaizdu, kad tam tikri dėsningumai egzistuoja. Tai, kad toks personažas jau n metų sėkmingai šmėžuoja tiek transliuojamoje ar spausdinamoje medioje, tiek ir politikoje (yra narys partijos save prisistatančios viena iš rimčiausių) ir visa tai daro vienu metu, tik laiku pakeisdamas aksesuarus priklausomai nuo rolės, mūsų visuomenę tam tikru būdu charakterizuoja. A.R.G. “kūryba” tik maža dalis bendro vaizdo ką matome keliuose, kriminalinėse kronikose, TV ir t.t. ir pagal ką apie mus galima kai ką pasakyti. Manau, kad toks veikėjas nerastų vietos ir nebūtų toks aktualus kokioje nors Skandinavijos šalyje ar apskritai Vakarų Europoje. O kol kas belieka tik stebėtis kiek visuotinai pripažintų autoritetingų asmenų bijo šiam veikėjui įtaisyti teistumą už elementarų asmens garbės ir orumo įžeidimą. Į tokių asmenų sąrašą matyt reikia įtraukt ir žurnalistų (ar filadelfijų nuo šiandien) sąjungos pirmininką. Beje, nesistebėkit anoniminiais komentarais ir nesitikėkit, kad kažkas iš esmės juose keisis, kol patys taip gailiai toleruojat viešus akivaizdaus budulizmo pasireiškimus. Suprantu, kad pradedantį komiką visai nesunku paukščiu pavadint, minimas personažas sudėtingesnis atvejis. Ko gero patogiau ir toliau kukliai dėliot jo išminties išnašas savo tinklaraščiuose ir naiviai tikėtis, kad gal tas “chuliganas” baigs vieną dieną terorizuoti.

  p.s. iš kart paaiškinu, kad man visiškai vienodai p. A.R.G. politinės pažiūros. Nemanau, kad tinkamos ar netinkamos tokios pažiūros ką nors iš esmės keičia vertinant tai kaip šis ponas leidžia sau elgtis.

  p.p.s. viskas kas čia parašyta yra gerokai sureikšminta ir sutirštinta. Tačiau.. kas norės tiesiog išgirs paprastą eilinę nuomonę. O kol kas be lieka su įdomumu laukti naujausių Greitajobo išsišokimų.

  Atsakyti
 15. Atgalinis pranešimas: Elektroniniu parašu prieš pedofiliją « Uroboras

 16. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  ip, ir man pasirodė įdomus tas fladelfijaus pavadinimas 🙂 ir sutinku, kad daug yra nekompetetingų žmonių, kurie save vadina žurnalistais, nors tokiais dažnai net nėra. Bet nesutinku, kad visi tokie žurnalistai. Ir juo labiau nesutinku, kad Lietuvos žurnalistų sąjungoje tokių yra.

  Atsakyti
 17. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  ielas 33%,
  B8tent Atgimimo žurnalistas AR ir pavadino visuomenės kritiku. Jei tai žmogui nepatinka ir jį žeidžia, nematau problemos atsiprašyti. Keista, kad Lietuvoje dažnai žurnalistus kaltina, kad jie neatsiprašo. Bet jei atsiprašai – irgi keistai žiūri 🙂 Viskas paprasta – reikia normaliai bendrauti – jei aš suklydau ką nors ne taip pavadindamas, tai pakanka man tai paprastai pasakyti. ir viskas.

  Atsakyti
 18. 33%

  Keista kai DG autorius rašo sarkastiškai apie %subj bet kai gauna tokį patį sarkastišką bei tikslų atsakymą į kritiką iš %subj įsižeidžia..
  „Matyt artimiausiame numeryje turėtų panašiai paneigti ir “Atgimimo” žurnalistas.” – neskaičiau viso straipsnio, bet ar atgimimo žurnalistas kur nors parašė kad AR „pristato politiku, kritiku, Peliuku?”?
  + to AR (ar AR prščikui)

  P.S. viešai postint asmeninį laišką negavus autoriaus sutikimo, tokių „solidžių” tekstų rašytojui nelabai tinka prie veido. (nežinau ar jis iš tikrųjų nebuvo gautas)

  P.S.S. Atskiras + AR (ar AR prščikui) už Holokostą. Pasirodo nevisi getino ir šitą.

  Atsakyti
 19. sip

  labai teisingai uzstume Ramanauskas ant visu Lietuvos filadelfiju

  Atsakyti
 20. o taip...

  tikrai reikia tokius laiškus viešinti. tegu nemano, kad yra labai gudrus ir sąmojingas. gėda Ramanauskui.

  Atsakyti
 21. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mielas Karoli,
  paskelbdamas A.R. laišką tikrai padariau tai, ko greičiausai norėjo ir pats A.R. – pateikti atsakymą į jo atžvilgiu paskelbtą neteisingą informaciją. Ne man jį mokinti stiliaus ir kalbos kultūros. Jis kalba taip, kaip jam patinka. Ir nemanau, kad jis patiria kokių nors nepatogumų dėl to.

  Atsakyti
 22. Brown

  In truth, immediately i didn’t understand the essence. But after re-reading all at once became clear.

  Atsakyti
 23. Auksinis kardas

  Laiške apstu kritikos, reiškiamos vulgariai, ciniškai. Nepasakytum, kad tai nebūdinga pasirašančiajam asmeniui. Todėl tik menkas netikslumas, kad jis taip neprisistato pats, bet būtų pristatomas kito asmens – žurnalisto, ar ko kito.

  O gal visuomenei svarbiau kaip prisistatei, nei kaip reiškiesi? Gal laisvo elgesio žodynas yra kovos už laisvę žodžiai? Kažkam – gal.

  Atsakyti
 24. Atgalinis pranešimas: Common sense » Kai valstybės finansai valdomi kaip šeimos piniginė

 25. Karolis

  Smagus pasižodžiavimas, tik va klausimas man toks kyla – jei žmogus siunčia laišką (ne atvirlaiškį), galvoju ar gražu ir etiška jį viešinti (nesvarbu kokiais motyvais – informavimo, pramogos). Aišku rašo politikas, viešas asmuo, bet, rašo privačiai. Gal A.Ramanauskas būtų visai ir ne prieš laiško viešinimą, klausimas, ar jo buvo klausta?

  Atsakyti
 26. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  MIelieji komentatoriai,
  A.R.-G. laišką išspausdinau tik todėl, kad neiškraipyčiau jokios minties. Atsiprašau žmogaus, jei jis jaučiasi įžeistas mano tinklaraštyje. Man nesunku. O dėl bendravimo kultūros, tai tegul vertina kiti. Man ji nėra priimtina. Kiekvienas renkasi savo stilių. Aš taip kalbančio politiko niekada nerinkčiau. Jei taip bendrauja Peliukas ar koks kitas laisvamanis – tai jo teisė.

  Atsakyti
 27. Simas

  P.S.kaip sakant neskoningas jumoras, prieš neskoningą jumorą… whatson. delfi. lt/news/people/article.php?id=21981707 vs ctv. lt/ video/3805/Radioshow-Pareiškimas
  o gal tik vienas iš jų neskoningas ir peržengia ribas? Kažin, kuris?

  Atsakyti
 28. Simas

  Tai kas parašė laišką? Peliukas ar Ramanauskas? Pagal stilių, tai Peliukas (o gal Bronius?). Tai gal ir reaguoti nevertėjo? Kai parašys laišką Ramanauskas, tai parašykite dar vieną įrašą 🙂 Beje, tokio aukšto lygio sofizmo dar nemačiau… Tikras politikas – nei pridėsi, nei atimsi. Bet tikrai kartais keista tai, kad kai kalbina Bronius (pataisykite, jei klystu), bet į kaktą gauna Ramanauskas… O kur dingo Bronius? 🙂 (jei kai kurie žmonės nesupras ką norėjau pasakyti, tai tegul priima kaip jumorą, nes aš iš tikro kovoju už tai (bent jau bandau taip daryti), kad internete nebūtų blokuojami komentarai su keiksmažodžiais, nes kai kurie iš jų TIK TAIP sugeba išreikšti savo mintis, nes svarbi yra mintis ir kontekstas, tačiau nenorėčiau toleruoti TOKIŲ politikų ir viešų asmenų pasisakymų…)
  Gerai, nebevyniosiu savo nuomonės į vatą – iš tokių laiškų tikrai sunku atskirti A. Ramanauską aktorių, politiką (tikrai ne kritiką, bet, kuris daug ką kritikuoja…) nuo personažo Peliuko, Broniaus….

  Atsakyti
 29. Simas

  Tai kas parašė laišką? Peliukas ar Ramanauskas? Pagal stilių, tai Peliukas (o gal Bronius?). Tai gal ir reaguoti nevertėjo? Kai parašys laišką Ramanauskas, tai parašykite dar vieną įrašą 🙂 Beje, tokio aukšto lygio sofizmo dar nemačiau… Tikras politikas – nei pridėsi, nei atimsi. Bet tikrai kartais keista tai, kad kai kalbina Bronius (pataisykite, jei klystu), bet į kaktą gauna Ramanauskas… O kur dingo Bronius? 🙂 (jei kai kurie žmonės nesupras ką norėjau pasakyti, tai tegul priima kaip jumorą, nes aš iš tikro kovoju už tai (bent jau bandau taip daryti), kad internete nebūtų blokuojami komentarai su keiksmažodžiais, nes kai kurie iš jų TIK TAIP sugeba išreikšti savo mintis, nes svarbi yra mintis ir kontekstas, tačiau nenorėčiau toleruoti TOKIŲ politikų ir viešų asmenų pasisakymų…)
  Gerai, nebevyniosiu savo nuomonės į vatą – iš tokių laiškų tikrai sunku atskirti A. Ramanauską aktorių, politiką (tikrai ne kritiką, bet, kuris daug ką kritikuoja…) nuo personažo Peliuko, Broniaus….
  P.S.kaip sakant neskoningas jumoras, prieš neskoningą jumorą… http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=21981707 vs http://www.ctv.lt/video/3805/Radioshow-Pareiškimas
  o gal tik vienas iš jų neskoningas ir peržengia ribas? Kažin, kuris?

  Atsakyti
 30. Simas

  Tai kas parašė laišką? Peliukas ar Ramanauskas? Pagal stilių, tai Peliukas (o gal Bronius?). Tai gal ir reaguoti nevertėjo? Kai parašys laišką Ramanauskas, tai parašykite dar vieną įrašą 🙂 Beje, tokio aukšto lygio sofizmo dar nemačiau… Tikras politikas – nei pridėsi, nei atimsi. Bet tikrai kartais keista tai, kad kai kalbina Bronius (pataisykite, jei klystu), bet į kaktą gauna Ramanauskas… O kur dingo Bronius? 🙂 (jei kai kurie žmonės nesupras ką norėjau pasakyti, tai tegul priima kaip jumorą, nes aš iš tikro kovoju už tai (bent jau bandau taip daryti), kad internete nebūtų blokuojami komentarai su keiksmažodžiais, nes kai kurie iš jų TIK TAIP sugeba išreikšti savo mintis, nes svarbi yra mintis ir kontekstas, tačiau nenorėčiau toleruoti TOKIŲ politikų ir viešų asmenų pasisakymų…)
  Gerai, nebevyniosiu savo nuomonės į vatą – iš tokių laiškų tikrai sunku atskirti A. Ramanauską aktorių, politiką (tikrai ne kritiką, bet, kuris daug ką kritikuoja…) nuo personažo Peliuko, Broniaus….
  P.S.kaip sakant neskoningas jumoras, prieš neskoningą jumorą… http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=21981707 vs http://www.ctv.lt/video/3805/Radioshow-Parei%C5%A1kimas
  o gal tik vienas iš jų neskoningas ir peržengia ribas? Kažin, kuris?

  Atsakyti
 31. Simas

  Tai kas parašė laišką? Peliukas ar Ramanauskas? Pagal stilių, tai Peliukas (o gal Bronius?). Tai gal ir reaguoti nevertėjo? Kai parašys laišką Ramanauskas, tai parašykite dar vieną įrašą 🙂 Beje, tokio aukšto lygio sofizmo dar nemačiau… Tikras politikas – nei pridėsi, nei atimsi. Bet tikrai kartais keista tai, kad kai kalbina Bronius (pataisykite, jei klystu), bet į kaktą gauna Ramanauskas… O kur dingo Bronius? 🙂 (jei kai kurie žmonės nesupras ką norėjau pasakyti, tai tegul priima kaip jumorą, nes aš iš tikro kovoju už tai (bent jau bandau taip daryti), kad internete nebūtų blokuojami komentarai su keiksmažodžiais, nes kai kurie iš jų TIK TAIP sugeba išreikšti savo mintis, nes svarbi yra mintis ir kontekstas, tačiau nenorėčiau toleruoti TOKIŲ politikų ir viešų asmenų pasisakymų…)

  Gerai, nebevyniosiu savo nuomonės į vatą – iš tokių laiškų tikrai sunku atskirti A. Ramanauską aktorių, politiką (tikrai ne kritiką, bet, kuris daug ką kritikuoja…) nuo personažo Peliuko, Broniaus….

  P.S.kaip sakant neskoningas jumoras, prieš neskoningą jumorą… http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=21981707 vs http://www.ctv.lt/video/3805/Radioshow-Parei%C5%A1kimas
  o gal tik vienas iš jų neskoningas ir peržengia ribas? Kažin, kuris?

  Atsakyti
 32. kolega

  nesupratau, Dainiau, kam atsiprasineti su ironija ar be jos – blogai tam ir yra, kad drasiai restum savo nuomone.

  Atsakyti
 33. Atgalinis pranešimas: A.Ramanauskas-Greitai apie debilus, biezdarius ir “fakus” » Blogorama.lt

 34. Atgalinis pranešimas: A.Ramanauskas-Greitai apie debilus, biezdarius ir “fakus” | Artūras Račas

 35. orbit

  Algis 100 proc. teisus, kad tarp žurnalistų yra daug filadelfijų ir kad jie nesibodi tyčia ar netyčia klaidinti žmones. Pačiam teko nekentėti nuo spaudos trumparegiškumo, menamo ar apsimestinio objektyvumo, neišmanymo.

  Bet…iš kitos pusės..

  Kodėl Algiui taip įkando, kad buvo pavadintas visuomenės kritiku? Aš rašau eiles, bet poetu manęs nevadinkit….Juk pilietis Algis ne kartą viešai labai stipriai kritikavęs sistemą. Ir reikia pripažinti, daro jis tai gerai…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *